Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Reklama w portalu informacyjnym www.Jaslo4u.pl


Nasz portal od wielu lat jest liderem informacji w regionie. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku mediów informacyjnych stworzyliśmy ofertę usług reklamowych, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających reklamodawców. Każdy z  naszych klientów może liczyć na fachowe doradztwo i opiekę. Dzięki zróżnicowanej ofercie w której znajduje się reklama w postaci bannerów reklamowych, treści w postaci artykułu sponsorowanego uzupełniona o katalog podkarpackich firm oraz popularny serwis ogłoszeniowy z satysfakcją możemy zaoferować naszym klientom usługi w pełni kompleksowe. W naszej ofercie znajduje się również produkcja bannerów reklamowych statycznych oraz animowanych.

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące reklamy w portalu www.jaslo4u.pl odpowie nasz pracownik.

Marcin Dziedzic

specjalista ds. reklamy i marketingu

tel. 508-772-657

e-mail: mdziedzic@jaslo4u.pl

Zaufało nam już ponad sto lokalnych oraz działających na terenie całego kraju firm i przedsiębiorstw wśród których znaleźć można: VIVO! KROSNO, DONER KING, PSS SPOŁEM, GALERIA JASŁO, LUCAS TOUR, ELEMAT i wiele innych.

Nasza propozycja dostosowana jest do oczekiwań szerokiego grona klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo reklamę już od 50 zł netto. Każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie. Oferujemy atrakcyjny dla reklamodawców system rabatowy. W przypadku reklamy długoterminowej oprócz rabatów gwarantujemy emisję dodatkowych elementów reklamowych.

Pełna oferta marketingowa dostępna jest po kliknięciu w link > OFERTA

Naszą dewizą zawsze była przejrzystość i transparentność. Dlatego też z naszymi potencjalnymi klientami dzielimy się wiedzą na temat popularności naszego portalu. Źródłem tych informacji są statystyki Google Analytics. Obecnie nasz portal odwiedza miesięcznie ponad 200 tys. użytkowników. W grudniu 2021 r. odnotowaliśmy 4 367 848 odsłon. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem bądź wizyty w siedzibie naszej firmy.

Portal Informacyjny www.Jaslo4u.pl

Jasło, Ul. Kościuszki 37/5 

e-mail: redakcja@jaslo4u.pl


Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657