Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rolnicy! Uwaga na oszustów!

21

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ostrzega, że w ostatnim czasie na terenie całego województwa podkarpackiego odnotowano liczne przypadki wysyłania przez instytucję podszywającą się pod Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) do rolników pism, w których znajduje się informacja o konieczności uiszczenia opłaty za otrzymanie „prawidłowego wniosku o dopłaty bezpośrednie na rok 2013”.

Przedmiotowe pisma opatrzone są logotypem podobnym do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zatytułowane „Jeżeli chcesz żyć lepiej …”, zawierające sugestię o konieczności uiszczenia opłaty na załączonym blankiecie w celu otrzymania prawidłowego wniosku o dopłaty bezpośrednie na rok 2013.

Mając na względzie dobro podkarpackich rolników Dyrekcja Podkarpackiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie, przypomina że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nigdy nie pobierała i nie pobiera żadnych opłat za przekazywanie formularzy wniosków o dopłaty bezpośrednie w związku z powyższym prosimy o nie dokonywanie wpłat oraz o informowanie o zaistniałej sytuacji właściwych organów ścigania.

Dyrekcja
Podkaprackiego Oddziału Regionalnego
Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
1
@ drd
dnia 23.02.2013, 16:52 · Zgłoś
Może ktoś ma wniosek do wypełnienia
Odpowiedz
0
@ Anna
dnia 23.02.2013, 15:56 · Zgłoś
Lubicie spanking, ja lubię, jak mój facet mnie bije po [...], to aż odjeżdżam w kosmos z radochy, [...] murowany
Odpowiedz
8
@ 4nubis
dnia 23.02.2013, 06:49 · Zgłoś
Polacy !! Uważajcie na oszustów i złodziei z "rządu" ! Szczególnie na nijakich: vincenta, donalda, jarka, leszka, olka, waldka i janusza.
Odpowiedz
2
@ Majewska
dnia 23.02.2013, 14:42 · Zgłoś
i powiedz sam kto nam pozostał...
Odpowiedz
5
@ cba boguś
dnia 22.02.2013, 22:34 · Zgłoś
Tylko CBA i Mieron Karapytnyj !!!
Odpowiedz
6
@ Boberek
dnia 22.02.2013, 21:52 · Zgłoś
Hej rolnicy zejdźcie z pola
i zatańczcie rock and rolla !!
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 23.02.2013, 19:18 · Zgłoś
to na Podkarpaciu są jeszcze jacyś rolnicy? z nazwy chyba, bo większość z nich pobiera tylko dotacje
"To piosenka dla rolnika, który co dzień karmi [...]
Jak go spotkasz - nie zabijaj, bo on wkrótce sam już zginie"
Odpowiedz
8
@ jds
dnia 22.02.2013, 21:09 · Zgłoś
jaslo wieksza wies,gesler nawet powieziala ze jaslo to miasteczko a dresy z jasla mysla ze sa mieszuchami ktorych starzy wychowali sie na wsiach sasiadujacych z jaslem
Odpowiedz
1
@ ktos
dnia 22.02.2013, 20:55 · Zgłoś
i co na to wasz [...] dowodzacy podkreslam główno dowodzące
Odpowiedz
-3
@ ktos
dnia 22.02.2013, 20:54 · Zgłoś
a to psy jeszcze nie wytropiły ja juz wiem kto to jest ale za [...] roboty nie wykonuje tropcie pieski i tak nic z tego i wozdzie [...] w autkach ale macie wykrywalnosc dziecko z przedszkola jest madrzejsze
Odpowiedz
-1
@ arek
dnia 24.02.2013, 17:38 · Zgłoś
oni tropia tylko tych gdzie moga kase zarobic nieudolne [...]
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 22.02.2013, 20:38 · Zgłoś
Ciekawe jaka kwotę trzeba było wpłacić
Odpowiedz
11
@ Boberek
dnia 22.02.2013, 21:50 · Zgłoś
około 470 zł. Ja wpłaciłem i teraz czekam na dotację z Uni albo na wezwanie z policji.
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 23.02.2013, 12:34 · Zgłoś
eee to [...] sprawa... swoją drogą że też ktoś uwierzył że tyle kasy trzeba dać za "puste papiery"... Myślałem że z 30-50 zł chcieli... Wtedy pewno nikt by się nie marszczył tylko płacił pokornie...
Odpowiedz
3
@ filmar
dnia 24.02.2013, 10:26 · Zgłoś
Naiwnych nie sieją -naiwni sami się rodzą
Odpowiedz
-9
@ JA
dnia 22.02.2013, 20:20 · Zgłoś
pokolenie JP II działa !!!
Odpowiedz
9
@ 65555
dnia 22.02.2013, 21:33 · Zgłoś
szkoda ze artykul spozniony bo w tv mowili juz o tym ze 2 tygodnie
Odpowiedz
-4
@ literówka
dnia 22.02.2013, 23:02 · Zgłoś
Podkaprackiego !!!
Odpowiedz
0
@ szkieletor
dnia 23.02.2013, 07:43 · Zgłoś
wierz ile ludzie mogli wpłacić przez 2 tygodnie
Odpowiedz
1
@ arek
dnia 24.02.2013, 17:43 · Zgłoś
Nie dosc ze wplacily tylko 3 osoby z 19,5 tys. wyslanych -to jeszcze [...] podal zly nr konta.Nawet rolnicy w 99,9% byli madrzejsi od tego [...] pokolenia JP2 zapewne po studiach był.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.