Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rowerzysta z 3 promilami

32

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie, taki wynik wskazał alkomat po przebadaniu 44-letniego mieszkańca Kotani. Mężczyzna kierując rowerem z trudem utrzymywał równowagę, stwarzając zagrożenie dla siebie jak i innych użytkowników drogi. Na jazdę po kilku „głębszych” zdecydował się po raz kolejny.

Wczoraj tuż po 18.00 w Polanach, policjanci z Posterunku Policji w Krempnej zauważyli jadącego całą szerokością drogi rowerzystę. Mężczyzna swoją jazdą zmuszał kierowców do podejmowania nagłych,  często niebezpiecznych manewrów. Po zatrzymaniu okazało się, że jest mocno pijany. Badanie alkomatem wykazało 3,2 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci ustalili również, że 44-letni mieszkaniec Kotani na jeździe w stanie nietrzeźwości został zatrzymany po raz drugi. Grozi mu kara pozbawienia wolności do roku.

Od stycznia do lipca br. policjanci na drogach powiatu jasielskiego zatrzymali 263 pijanych kierowców.


Apelujemy do wszystkich: jeśli widzisz, że nietrzeźwy chce prowadzić, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ alamakota
dnia 02.09.2010, 09:04 · Zgłoś
Wy chcecie Policje wysłac na garmrat czy manhatan. Oni juz by nie wrócili.
Odpowiedz
0
@ piter
dnia 01.09.2010, 22:03 · Zgłoś
brawo policja!!!:)_:):):):):)
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 01.09.2010, 21:56 · Zgłoś
Raz na jakiś czas złapią kogoś [...] na rowerze, gościa na rolkach...szkoda tylko,że wieczorami ludzie boją się wyjść, a Was widuje się tylko na Grosarze lub Orlenie ,jak szamacie hot dogi, heh. przykład??
Odpowiedz
0
@ kaska
dnia 01.09.2010, 16:35 · Zgłoś
Co tu duzo mowic [...] i tyle. Pasowalo by tylko sprawdzic zawartosc [...] we krwi policjantom na sluzbie. Ile razy sie widzi jak [...] [...] w swoich samochodach. Albo wyludzaja pieniadze od ludzi ktorych zlapia byle zeby nie dac mandatu. I to wlasnie jest bezkarne. Dlaczego? A przeciez bardziej powazna sprawa niz " starszy pan prowadzacy rower pod wplywem alcoholu". Zgadzam sie z jednym komentarzem : policja powina pomoc takiemu panu i odwiedz go do domu jak kochanym naszym policjantom sie nudzilo - przynajmniej zrobilibyscie dobry uczynek.
Odpowiedz
0
@ K-9
dnia 01.09.2010, 12:00 · Zgłoś
Panowie z Posterunku w Krempnej nie mają nic innego do roboty tylko łapać [...] rowerzystów, gdyż nic innego tam się nie dzieje.Ale żeby się tak tym szczycić to już przesada.Nie róbcie pośmiewiska z poważnej instytucji bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
Taki bohaterskie czyny prowadzą do tego że ludzie zamiast z szacunkiem do funkcjonariusza to idzie ale ze śmiechem bo to co czasem możemy przeczytać na stronie to śmiech.
Ale nie dziwmy się jeśli redaktorzy chcą się pochwalić nowym newsem to nie tym razem, bo panowie sorry ale wam nie wyszło.
Odpowiedz
0
@ Mac
dnia 01.09.2010, 10:23 · Zgłoś
do jasło - no i widzisz, co 6 wypadek - a tych 5 wcześniej zrobili trzeźwi kierowcy - wnioski sam wyciągnij
Odpowiedz
0
@ ooo
dnia 01.09.2010, 10:07 · Zgłoś
Grozi mu kara pozbawienia wolności do roku.A ja jestem pewny że nic mu nie zrobią.Jak by to jechał człowiek który wypił raz na ruski rok to tak na 100% by go zamknęli a że to jakiś [...] to ujdzie mu płazem.
Odpowiedz
0
@ przejezdny
dnia 31.08.2010, 23:38 · Zgłoś
Policja z Krempnej tylko tyle potrafi, jednym słowem żal !!! Szkoda że nie widzą kierowców bez prawa jazdy i na "podwójnym gazie". Taka policja to czysta fikcja a nie stróże prawa. Cóż, rowerzystów zauważyli ale pseudo kierowców nie widzą, albo nie chcą widzieć?
Odpowiedz
0
@ do
dnia 31.08.2010, 23:21 · Zgłoś
no śmiem pisać! bo co myślisz że jak zamkniecie go do więzienia na rok, to się zresocjalizuje co? albo dowalicie mu 2 tysiące kary, choć na przeżycie ma 200zł na miesiąc! będzie musiał kraść, żeby zdobyć kasę i wam zapłacić, może nie wytrzyma i popełni [...], kto wtedy będzie winny? wy!!! bo wystarczyło go odwiez i powiedziec ze nastepnym razem będzie surowa kara!!! ale nie musicie pokazać jacy to wy jesteście!! powiedzcie mi czemu swoich znajomych tak nie traktujecie? czemu mandaty nawet potraficie bratu czy kuzynowi a czasem szwagrowi anulować??? wtedy gdzie masz [...] swoje statystyki? co??!! tacy jesteście przepisowi? a sami przekręty robicie takie że się w głowie nie mieści! czepiacie się biednego bogu ducha winnego człowieka!!! nie jechał autostradą tylko drogą gdzie przejeżdża może jedno auto na pare godzin!!! tylko wam przeszkadzał!!! nie raz byłem świadkiem jak łapaliście kogoś na mostku pod domem po opierał się o rower i był pod wpływem! jesteście zwierzętami!!! i myślicie że jak dowalicie kare to człowiek będzie wam wdzięczny!!! rujnujecie im życie, wy wypiszecie świstek i macie reszte w [...] a on musi myśleć jak załatwić kasę na mandat, na koszty sądowe, a musi jeszcze rodzine wyżywić, a straci przecież prace bo bohaterzy go złapali!!!
wstyd!!! przynajmniej nie piszcie o takich bzdurach na tym portalu bo ludziom ciśnienie podnosicie!
Odpowiedz
0
@ DO TYCH CO BRONIĄ
dnia 31.08.2010, 23:13 · Zgłoś
do tych co bronią policji.
ja myślałem, że policja jest od tego, żeby ścigać przestępców, bandziorów, których jest w cholere w naszym mieście, ale oni zamiast tego wolą łapać rowerzystów, nawet jak złapie starszego pana który prowadzi rower (nie jechał na nim tylko prowadził!!) a teraz wychwalają się na portalu jacy to bohaterzy!!! paranoja!!! niech jadą do warszawy [...] na prage pn i tam się nauczą bycia psem!!! gość, którego zatrzymali jest spokojnym biednym człowiekiem, mogli go odwiezc do domu i po sprawie...jakby byli ludzmi tak by zrobili, bo tamten czlowiek nigdy nikomu nie zawinil, bardzo dobry pomocny czlowiek. ale nie policja musiała się pochwalić na swojej stronie jak to bohatersko przechwycili na pustej drodze, którą tylko oni jeżdżą groznego przestepce na rowerze!!!
żal takich ludzi!! zamiast pomagać obywatelom to tylko patrzą jak im [...]!!!
jakby takie coś zrobili w wielkiej brytani np to wylatują na [...] [...] z policji! tam jakoś policjanci są mili, ludzie się ich nie boją, można z nimi pogadać, pośmiać! powiesz mu "cześć stary" to będzie śmiał, odpowie ci a u nas? skieruje sprawe do sądu o obrażani!!! [...]!!! w wb policjanci nie noszą przy sobie broni palnej ani pałek!!! a jest o wiele bezpieczniej niż u nas!!! w wb nie zatrzymują nawet pojazdów do kontroli drogowej, chyba że popełnisz wykroczenie! a u nas? czepiają się o wszystko!!!
a z tymi rowerzystami to już przesadzają!!! nie wiem co za inteligent wogóle pisze na portalu policyjnym o takich rzeczach!!! przynosi tylko wstyd policji!! jedno wielkie pośmiewisko z siebie robią bohaterzy wielcy, a ci co ich tu bronią w komentarzach to albo oni sami, albo ich żony
Odpowiedz
0
@ ase54r4
dnia 31.08.2010, 22:56 · Zgłoś
polska tu trzeba pić
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 31.08.2010, 22:47 · Zgłoś
Polany - to tam "po cichu" Senator Zajac WYKUPIL LATYFUNDIA...
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 31.08.2010, 21:59 · Zgłoś
Ciekawe ile punktow dostal????
Odpowiedz
0
@ sprawiedliwy
dnia 31.08.2010, 21:27 · Zgłoś
Wy policyjne psy po to poszliście do policji aby łapać rowerzystów aprawdziwych przestępców omijać,ależ robicie ze siebie [...],prawdziwi przestępcy budzą strach wśród policji,kokrupcja,,,
Odpowiedz
1
@ do jaslo
dnia 31.08.2010, 21:03 · Zgłoś
w 2009 r. na terenie woj. podkarpackiego odnotowano 354 wypadki drogowe z udziałem nietrzeźwych uczestników ruchu (co 6 wypadek). W ich wyniku 46 osób poniosło śmierć (co 5 zabity), a 461 doznało obrażeń ciała (co 6 ranny)…… i ty śmiesz pisać, że [...] należy "pouczać i odwozić do domu". Może zastanowisz się wraz z pozostałymi osobami piszącymi [...] komentarze, co czują rodziny ofiar takich wypadków.
Odpowiedz
0
@ nero
dnia 31.08.2010, 20:52 · Zgłoś
proste nasza policjia tylko rowerzystow lapie bo po co sie meczyc mnie samego zlapali jak szedlem z disco pieszo i siusialem pod budynkiem ktory sie wali 200 pln mandat a jak mnie spisywano to w radyjku u nich mowili ze na ul szajnochy jest bujka zgloszenie przyjeli a oni miedzy soba szkoda sie nararzazac jedzmy dalej jeszcze nie bylem na tyle pijany zeby ich nie rozumiec
Odpowiedz
0
@ slawek8422
dnia 31.08.2010, 19:59 · Zgłoś
ta strona, ten portal i artykuły są coraz bardziej żałosne...zamiast wchodzić na demotywatory.pl lepiej wejść tutaj - też można się nieźle pośmiać...3 promile, 10 tys. dla Bogatni, fontanna za 200 tys, parking na 5 miejsc...
Odpowiedz
0
@ !
dnia 31.08.2010, 18:55 · Zgłoś
Same negaty na policję. Fakt nie wszystko robią doskonale, ale jakby ktoś z was potrącił tego [...] [...]ka lub poleciał przez niego na czołówkę? Co by wtedy było? Więc chyba lepiej, że go zatrzymali.
Odpowiedz
0
@ ja123
dnia 31.08.2010, 18:09 · Zgłoś
tu jest Polska tu sie pije :D heh ponad trzy złote wydmuchał nieźle ;p
Odpowiedz
0
@ jeszcze raz
dnia 31.08.2010, 17:49 · Zgłoś
bardzo proszę policjantów żeby sobie pospacerowała bo os. gamrat albo szopena w nocy. a nie tylko potraficie w biały dzień faceta złapać i tym się szczycicie, łał złapaliście rowerzystę, wszystkie laski są wasze.
pozatym
ten pan nie jechał na rowerze tylko go prowadził, a raczej opierał się o niego.

potraficie tylko ślęczeć pod jdk, um, albo [...] hamburgery na grosarze, czasem rowerzyste złapiecie dla statystyk
Odpowiedz
1
@ jaslo
dnia 31.08.2010, 17:46 · Zgłoś
Polany to miejscowość gdzie są same lasy, a drogą samochód przejeżdża raz na 3-4 godziny, dlatego apeluje to policjantów żeby skończyli się idiotycznie przechwalać jakimiś bzdetami, bo to, że zatrzymali w takiej miejscowości takiego człowieka to WSTYD dla Was panowie policjanci, wystarczyło go odwiezc do domu i pouczyć, następnym razem by nie wsiadł, a Was by szanował. A tak to narobiliście mu nieprzyjemności, a Was znienawidził, tak jak setki osób czytających ten artykuł. Zamiast czuć się przy Was bezpiecznie, ludzie czują strach, ciekawe dla czego. BOHATERZY haha, kryminalni od łapania rowerzystów śmieszni jesteście
Odpowiedz
-1
@ Mateusz
dnia 31.08.2010, 17:26 · Zgłoś
Ale njus. Dajcie spokój z takim artykułami. Niedługo będziecie pisć o 67 letnich kobietach, które nie posprzątały po swoim piesku np. przy ul. Szopena.
Odpowiedz
1
@ HAHA
dnia 31.08.2010, 17:15 · Zgłoś
prosze was nie piszcie o [...] ktorzy sa po zawodówkach i po układach.

każdy wie [...] był jest i bedzie [...].

co do rowerzysty, szkoda [...] bo tam jest inne życie. stwarzał zagrożenie tylko dla policji bo zaden inny samochód nie jechał ta trasą jeszcze przez 3 godziny co daje nam to ze rowerzysta dawno zajechał?by do domu.

pech to pech, trafiła kosa na kamien, a ze kosa nadaje sie do łapania to [...].

do łapania [...] sie nadaja i nic wiecej.

gdyby w jaśle było to co w rudniku, to oczywiście [...] [...] i jasielska policja wzywa rzeszów.
Odpowiedz
1
@ pato
dnia 31.08.2010, 17:09 · Zgłoś
Do wszystkich co pisza [...] komentarze, [...] na Policje,po to sa i to ich praca,jabys jechal samochodem i wjechal by ci pod samochod taki rowerzysta to powiedzialbys gdzie jest Policja a ze nic nie robi.Jak sie cos stanie to odrazu na policje dzwonicie.Bardzo dobrze Policja [...] karac nie wyrózniac
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 31.08.2010, 16:51 · Zgłoś
wielki sukces
Odpowiedz
0
@ jacek33
dnia 31.08.2010, 16:23 · Zgłoś
jak w polanach to nic nowego tam sie denaturat lepiej sprzedaje od [...] he he:)
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 31.08.2010, 16:12 · Zgłoś
zlapano gostka w samym centrum metropoli,na najwiekszym rondzie,w Polanach,przy bardzo duzym natezeniu ruchu kolowego.Dajcie spokoj nie robcie jaj,zatrzymac no oczywiscie bo by sobie moze krzywde zrobil,ale takie wydarzenie jako news na strone bez przesady.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 31.08.2010, 15:36 · Zgłoś
może czas zająć się poważnymi sprawami,a nie [...]kiem ,który sobie jechał rowerem? o takich bzdurach potraficie pisać:/
szkoda,że policjanci nie widzą ,jaki przykład dają na drogach,heh.
mordercy chodzą po ulicach miasta ,wszyscy wypuszczeni prócz jednego z nich tylko. heh, i co pokazujecie? myślicie ,że nikt wam nie podskoczy, mylicie się. boicie się wyjść wieczorem na ulicę,wszyscy są bezkarni.
Odpowiedz
1
@ i
dnia 31.08.2010, 15:31 · Zgłoś
piłeś nie jedź nie piłeś wypij
Odpowiedz
0
@ Jaślok
dnia 31.08.2010, 14:47 · Zgłoś
Dajcie sobie spokój juz z tymi żałosnymi artykułami
Odpowiedz
0
@ pp
dnia 31.08.2010, 14:46 · Zgłoś
jego chcecie zamknąć na rok? A za zacieranie śladów morderstwa chodzą sobie [...] na wolności!!! SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 31.08.2010, 14:45 · Zgłoś
brawo dla bohaterskiej policji za złapanie bardzo groznego uzbrojonego w rower pprzestępce! jesteście bohaterami! jestem pełen podziwu, czuje się bezpiecznie, nawet rowerzyste potraficie złapać! jestem z was dumny, robicie wielkie postępy, jeszcze trochę i uda wam się kogoś na koniu złapać! życzę dalszych sukcesów! statystyki idą górę, przestępców coraz więcej! (to nic że to sami [...] rowerzyści) ważne że statystyki rosną!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.