Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rowerzysta zderzył się z motorowerzystą

35

 Wczoraj w Kątach doszło do niecodziennego wypadku. Na łuku drogi 15-letni rowerzysta zderzył się z 14-letnim motorowerzystą.  W wyniku zdarzenia trzech nastoletnich chłopców z wstrząśnieniem mózgu  trafiło do szpitala.

Wypadek miał miejsce około 19.00. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący nieoświetlonym rowerem 15- latek jechał w  kierunku Desznicy. W Kątach zjeżdżając z wzniesienia,  na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad rowerem, zjechał na lewy pas ruchu  i zderzył się z jadącym z naprzeciwka 14-letnim motorowerzystą.

Na skutek wypadku kierujący jednośladami chłopcy i jadący skuterem 17-letni pasażer trafili do szpitala. Po przeprowadzeniu wstępnych badań lekarskich u każdego z nich stwierdzono wstrząśnienie mózgu  i ogólne potłuczenia. Ponadto, kierujący rowerem 14-latek doznał złamania prawego przedramienia.

Okoliczności wypadku będą wyjaśnione w toku postępowania, które prowadzi Posterunek Policji w Nowym Żmigrodzie.

KPP Jasło 

Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Anonim
dnia 25.10.2008, 11:06 · Zgłoś
no odezwali się panowie z Jasła, co rodzice z większej wsi się przeprowadzili do wielkiego niby miasta i ot już [...], tylko zapomnieli jaki [...] hodowali na balkonach w blokach

a [...] pozostała
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 21.10.2008, 14:35 · Zgłoś
no właśnie jolcia jak nic nie wiem to nie mów głupot mam nadzeje że ty nie jesteś z kątów
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 20.10.2008, 20:11 · Zgłoś
jolcia..;):0 To po co do tej [...] jeździłaś??:lol: a moze ci tu było dobrze albo i dobrze ci zrobili hahaha:D i ty chyba tez jesteś z [...] bo nie umiesz pisać he he:PP:smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ jolcia..;):0
dnia 20.10.2008, 13:23 · Zgłoś
a chciałbys wiedziec wiesnaiku..:):):lol::lol::lol::lol::p:pB)B)
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 20.10.2008, 13:22 · Zgłoś
ten rowerzysta ledwo co przerzyl a wy gupie krowy sie smiejecie
Odpowiedz
0
@ paweł 1000
dnia 20.10.2008, 13:20 · Zgłoś
miejcie taki wypadek i wtedy piszcie
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 20.10.2008, 13:19 · Zgłoś
to był bardzo tragiczny wypadek to był brat mojej kolerzanki ten 14-atek
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 20.10.2008, 13:18 · Zgłoś
miejcie taki wypadek i wtedy piszcie i sie z tego śmiejcie
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 20.10.2008, 12:05 · Zgłoś
To nie jest śmieszne zastanówcie coby było gdybyście byli na jego miejscu nie było by wam tak miło i śmiesznie nonie
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 20.10.2008, 12:04 · Zgłoś
wszyccy byli poszkodowani he he:(:(
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 19.10.2008, 20:10 · Zgłoś
a ty jolcia to skąd jesteś? he
Odpowiedz
0
@ jolcia..;):0
dnia 19.10.2008, 11:13 · Zgłoś
do yero///aaa cwaniaku jeszcze jedno widać że z tej [...] jesteś bo nawet po słownictwie to widać << żeś>< ahaha:p:p:D:D:D:smilewinkgrin::smilewinkgrin::smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ jolcia;):)
dnia 19.10.2008, 11:11 · Zgłoś
do yero znam tą [...] bo czesto tam przebywałam a ty [...] sie nie odzywaj na temat [...] bo ciebie ona tak otacza że cię niw widac heh zresztą szkoda słow na was buraki...co sie bedziemy okłamywać jezdzić nie umiecie i tyle,,:):)B)B)B)B)
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 18.10.2008, 23:34 · Zgłoś
Widziałam jak ich przywieźli do tego szpitala... to wyglądało całkiem poważnie...Jeden chłopak był nieprzytomne... A wt to takie głupoty piszecie bo was to nie dotyczy... Żal mi niektórych z was... :upset:
Odpowiedz
0
@ yero
dnia 18.10.2008, 20:58 · Zgłoś
jolcia jak masz głupio mówić to niemów wcale niebędą wiedzieć żeś [...]
a ten kto powiedział że kąty to [...] to pewnie z jasła albo jakiejś innej okolicznej metropolji [...] jeszcze ci [...] wystaje
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 18.10.2008, 19:38 · Zgłoś
lubie rowery
smigam nawet w domuna rowerze
Odpowiedz
0
@ jolcia
dnia 18.10.2008, 15:04 · Zgłoś
anonim ty jesteś [...] bo jezdzić nie umiecie.:):) ahahaha:D:D:D:p:p:yes::yes:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 18.10.2008, 14:35 · Zgłoś
Anonim / dnia 17-10-2008 17:24 / IP: 83.3.88.*
haha KATY TO KATY ... oj boze tragedia... [...] jak sie patrzy
[...] juz nie wiedza co robić-to sie chca" wyzabijac"...

za ten tex na w [...] znajde cie!!!
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 18.10.2008, 14:15 · Zgłoś
Kąty to nie [...]... I to nie jest smieszne że wypadek się zdażył. Zastanuwcie się co piszecie!:(
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 18.10.2008, 11:40 · Zgłoś
jak byś tak wpadł to byś sie nie śmiał
Odpowiedz
0
@ pakota9898
dnia 18.10.2008, 10:44 · Zgłoś
he he ale głupoty piszecie
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 18.10.2008, 08:08 · Zgłoś
ej sory ale to nie jest smieszne!:no::upset:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 23:58 · Zgłoś
"Na łuku drogi 15-letni rowerzysta zderzył się " = "kierujący rowerem 14-latek doznał złamania prawego przedramienia" ??? Czy redaktorzy nie potrafia nawet liczyc do 15? :P
Odpowiedz
0
@ Łukasz Wielgosz
dnia 17.10.2008, 20:14 · Zgłoś
Sam jestes *** z [...]!!!
:rol:
Odpowiedz
0
@ juny
dnia 17.10.2008, 19:10 · Zgłoś
rowerzysta jest niewinien
Odpowiedz
0
@ &&&&&&
dnia 17.10.2008, 17:37 · Zgłoś
Motorzysta był pijany !!!!!!!!:rol:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 17:24 · Zgłoś
haha KATY TO KATY ... oj boze tragedia... [...] jak sie patrzy;)
[...] juz nie wiedza co robić:P-to sie chca" wyzabijac"...
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 17:22 · Zgłoś
jolcia..;): no i co sie ciolku smiejesz nie wiesz coi sie stalo to sie nie wypowiadaj!!!!:upset:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 16:53 · Zgłoś
buhahahahahha :p:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: jeździć nie umią
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 15:40 · Zgłoś
zawsze jest winny ten co go robiom niewinnym
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 17.10.2008, 15:13 · Zgłoś
hahaha zapomnieli alkomatem ich przebadać :lol::lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ PERSPEKTYWA...
dnia 17.10.2008, 14:54 · Zgłoś
QR... w tym Jaśle tylko o takich sprawach jest głośno, " złapali [...] rowerzyste " lub " pijany rowerzysta spowodował kolizje z drugim rowerzystą bo nie panował nad rowerem i zjechał na przeciwny pas ruchu " zlitujcie sie buhahahahahaha ale ruszyć temat co z Jasielskimi skrzyżowaniami powodującymi śmierć w biały dzień, lub co z drogami jasielskimi urywającymi zawieszenia to QR... nie ma kiedy... głośne tematy unikają dyskusji na forum, a już nie wspomne o działaniu w kierunku tych spraw, bo w naszym Jaśle to pozostanie zawsze wielkim [ ? ] pytajnikiem... szkoda słów. Pozdrawiam :lol:
Odpowiedz
0
@ Anonim000
dnia 17.10.2008, 14:33 · Zgłoś
Sprawcą wypadku był motorzysta a nie rowerzysta!!!!!!!!!!!:yes:
Odpowiedz
0
@ gman
dnia 17.10.2008, 14:29 · Zgłoś
"prawdopodobnie stracił panowanie nad rowerem" to juz nawet rowerem jezdzic nie umia <hahaha>
Odpowiedz
0
@ jolcia..;):0
dnia 17.10.2008, 14:16 · Zgłoś
buahahah...:):) poważny wypadek hehe i to w kątach tylko takie [...] jezdzą..:):):p:pB)B):D:D:lol::lol::bigrazz::bigrazz:
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.