Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Rozliczenia z Urzędem Skarbowym - regulacje obowiązujące w 2014 roku" – zaproszenie na szkolenie

2

Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców wspólnie z Urzędem Skarbowym Jaśle zapraszają Państwa do udziału w szkoleniu o tematyce: „Rozliczenia z Urzędem Skarbowym - regulacje obowiązujące w 2014 roku".

Szkolenie dobędzie się w dniu 26.02.2014 r. (środa) o godz. 10:00 w budynku siedziby Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, w sali nr 339 (sala konferencyjna)

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

Chętnych uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojego udziału - telefonicznie 13 446 21 52 lub mailem biuro@jsp.org.pl  

Program szkolenia:

 1. Omówienie wybranych zmian w obowiązujących przepisach:

    - podatek od towarów i usług,
    - podatek dochodowy od osób prawnych,
    - podatek dochodowy od osób fizycznych.

2. Zasady przesyłania zeznań i deklaracji podatkowych drogą elektroniczną.

3. Zimowa akcja „Weź paragon”.

4. Indywidualne pytania

JSP

 

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
1
@ WOW
dnia 25.02.2014, 21:21 · Zgłoś
jak można wziąć udział w takim spotkaniu o godzinie 10 w środku tygodnia? każdy zainteresowany wówczas pracuje!
Odpowiedz
-1
@ :)
dnia 26.02.2014, 16:13 · Zgłoś
...jak sie dobrze zoorganizujesz to dałbyś rady :)...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.