Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rozpylili gaz w szkole

46
Policjanci ustalili trzech 17-letnich uczniów, którzy rozpylili gaz pieprzowy w jednej z jasielskich szkół. To miał być żart. Skończyło się na tym, że trzeba było ewakuować i wietrzyć budynek szkoły. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 

Wczoraj, tuż po godz. 15. substancja powodująca pieczenie oczu wypełniła szkolne pomieszczenia. Dyrekcja szkoły zarządziła ewakuacje budynku i powiadomiła Policję. Uczniowie wyszli na plac apelowy, na szczęście nikomu nie była potrzebna pomoc medyczna. Po kilkuminutowym przewietrzeniu sal lekcyjnych, nauczyciele z uczniami wrócili do zajęć. 

Policjanci wspólnie z dyrektorem szkoły ustalili, że substancją, która została rozpylona w budynku, był gaz pieprzowy. Sprawcami zamieszania okazali się trzej 17-letni uczniowie. Podczas rozmowy przyznali się, że to oni doprowadzili do takiej sytuacji w szkole i oddali pojemnik z gazem. Wkrótce zostaną przesłuchani i odpowiedzą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.


KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 46

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dragoness
dnia 04.05.2010, 09:18 · Zgłoś
do "student": a sprawdziłeś w słowniku co znaczy to słowo? Chyba nie, bo błędy robisz misiaczku, co stawia cię na poziomie intelektualnym autorów wielu powyższych ko0mentarzy, niestety. Języków obcych też się nie zna, co?
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 03.05.2010, 14:45 · Zgłoś
do student: Twoja wypowiedź tylko potwierdza moją opinię. A "student" to chyba taki żart, nie?
Odpowiedz
0
@ student
dnia 28.04.2010, 21:34 · Zgłoś
ty kiernosie dragoness jak masz głupio się wypowiadać to sam sobie idź na rurę bo pewnie do czego innego się już nie nadajesz :P
Odpowiedz
0
@ absolwent
dnia 27.04.2010, 22:17 · Zgłoś
hahahahah no niezle niezle akcje zawsze były i musza byc:D a budowlanka to sie kryje przy nas hahaha ZST nr 1
Odpowiedz
0
@ technik budownictwa
dnia 26.04.2010, 20:41 · Zgłoś
ale budowlanka i tak jest lepsza!!!!!!!

nie dorastacie nam do pięt:P

Odpowiedz
0
@ djkarolx666
dnia 26.04.2010, 15:35 · Zgłoś
ZST nr 1 daje "czadu" można tak powiedzieć, hehe
Odpowiedz
0
@ TeDe
dnia 24.04.2010, 13:55 · Zgłoś
jedynka rządzia [!]
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 24.04.2010, 09:55 · Zgłoś
Niestety, poziom intelektualny komentarzy mówi sam za siebie! Misiaczki, jak chcecie zaistnieć publicznie, to zgłoście się na ochotnika do tańca [...]. Tam przynajmniej nie trzeba nic mówić!
Odpowiedz
0
@ fds
dnia 23.04.2010, 19:15 · Zgłoś
haha 2 pod stacją?? no co wy jedynka to wieksze hardkory, chyba tylko chemik im podskoczy :D
Odpowiedz
0
@ Uczen
dnia 23.04.2010, 16:04 · Zgłoś
"Policjanci ustalili..." haha a to dobre....
Sami sie przyznali, a policja nie miała nic do ustalania, pomijając fakt ze przyjechali 30 minut od wezwania i po 5 minutach odjechali, hehe
Odpowiedz
0
@ Henziu 2SA
dnia 22.04.2010, 22:42 · Zgłoś
2SA i tak Rządzi !!!! ^^)
Odpowiedz
0
@ Stefan Kanapka
dnia 22.04.2010, 21:53 · Zgłoś
Większe prze...je są w 2 pod stacją , Tam wymiatają, Ale pozdro chłopaki pomysł [...] trzymajcie sie , tylko Kuratorka dostaniecie co tam ;) szybko zleci;p;p
Odpowiedz
0
@ maxz
dnia 22.04.2010, 21:27 · Zgłoś
<lol2> [...] :PP
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 22.04.2010, 19:58 · Zgłoś
to było w jedynce:)
haha ZST
rządzi:)
Odpowiedz
0
@ kiki
dnia 22.04.2010, 18:35 · Zgłoś
dobre coś przynajmniej si dzieje cool szkoła ;)
Odpowiedz
0
@ dud.
dnia 22.04.2010, 15:23 · Zgłoś
takie pomysły to tylko tam haha ;D
Odpowiedz
0
@ by Gutek
dnia 22.04.2010, 09:54 · Zgłoś
To było żałosne , nie rozumiem tego człowieka co to zrobił powinien ponieść najbardziej możliwą kare .
Odpowiedz
0
@ PREZES
dnia 22.04.2010, 09:12 · Zgłoś
ZST rządzi:D:D Akurat poszedłem w pizdjet :D
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 21.04.2010, 23:19 · Zgłoś
hahah bardzo dobrze oby częsciej:D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 21.04.2010, 22:32 · Zgłoś
No bawi sie bawi:D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 21.04.2010, 22:31 · Zgłoś
hahahahhaha no bawi sie bawi :d Byl dym maly byl ;p
Odpowiedz
0
@ ona99
dnia 21.04.2010, 22:26 · Zgłoś
hehe chłopaki zawsze maja takie [...] pomysły.. a ZST jest the best:D:*
Odpowiedz
0
@ awe
dnia 21.04.2010, 21:04 · Zgłoś
jedynka żądzi...
Odpowiedz
0
@ 4klasy
dnia 21.04.2010, 20:16 · Zgłoś
Podejrzane były dwie klasy 1Tc i 2Ta. Tylko żę jednej rzeczy nie rozumiem bo kl 1Tc pisała na lekcji wcześniejszej spr z wychowawca i na następnej też miała, to na logiczne myślenie wrzucili by ten gaz na pierwszy sprawdzian a nie drugi :-)
Odpowiedz
0
@ Logiczne
dnia 21.04.2010, 19:49 · Zgłoś
Gaz pieprzowy.. 25zł
Jedno naciśnięcie.. ok 10zł
Ewakuacja szkoły bezcenna_ haha ;DD
Nie pisanie sprawdzianu 100% pewne..
gorąco polecam hah
Odpowiedz
0
@ ;pp
dnia 21.04.2010, 19:41 · Zgłoś
Nono.. Nie powiem bo coś mi sie wydaje że poważny spr. miał być haha xD
brawo za pomysłowość :p
oby więcej takich akcji... ;pp haha
Odpowiedz
0
@ 1234 J EE DY N KA :D
dnia 21.04.2010, 18:44 · Zgłoś
hahaha fajnie było :D
Odpowiedz
0
@ alicja
dnia 21.04.2010, 18:44 · Zgłoś
A może chcieli żeby wszyscy płakali ? Jest wreszcie żałoba. Bohaterowie jacy czy co ?
Odpowiedz
0
@ 1234 J EE DY N KA :D
dnia 21.04.2010, 18:43 · Zgłoś
Fajnie było ;D
Odpowiedz
0
@ mechanik
dnia 21.04.2010, 17:28 · Zgłoś
do boju ZST ! :D
Odpowiedz
0
@ uczeń
dnia 21.04.2010, 16:58 · Zgłoś
a no niech sie coś dzieje bo inaczej było by nudno :> ZST Wymiata noo ;d Pozdro chłopaki ;d
Odpowiedz
0
@ Roman;p
dnia 21.04.2010, 15:55 · Zgłoś
ta dobrze ze wyszedłem akurat do sklepu. Ale i tak jak pózniej jeszcze wszedłem do szkoły to i tak piekły mnie oczy.;(
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 21.04.2010, 15:14 · Zgłoś
tak sie bawi tak sie bawi" 2 Ta "
Odpowiedz
0
@ jedynka
dnia 21.04.2010, 14:12 · Zgłoś
no w jedynce nie jest nudno:d
Odpowiedz
0
@ lolllllaaaaaaaaaaaa
dnia 21.04.2010, 13:07 · Zgłoś
ha ha :) co to dzisiejsza młodziez nie wymysli :)

:)
Odpowiedz
0
@ ZST
dnia 21.04.2010, 13:03 · Zgłoś
Tak tak Nie ma jak nasza szkoła :D Przynajmnie nie było lekcji :D
Odpowiedz
0
@ Programista^^
dnia 21.04.2010, 13:01 · Zgłoś
Jedynka sie B A W I !!<hahaha>
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 21.04.2010, 12:56 · Zgłoś
normalnie titirit ;p
Odpowiedz
0
@ przewodniczacy
dnia 21.04.2010, 12:44 · Zgłoś
Według krążących informacji lekcje które przepadły będą odrabiane w najbliższą sobotę.
Odpowiedz
0
@ fds
dnia 21.04.2010, 12:24 · Zgłoś
Borsuk no jak tak morzesz przecież ty tak lubisz matematyke :D
Odpowiedz
0
@ mateuseks
dnia 21.04.2010, 12:15 · Zgłoś
hahahahahhaha
Odpowiedz
0
@ borsucc
dnia 21.04.2010, 12:09 · Zgłoś
myślałem że się wtedy [...] ale matma nam przepadła :D
Odpowiedz
0
@ kokos
dnia 21.04.2010, 12:06 · Zgłoś
nie w pewnej szkole tylko w zespole szkol tehnicznych im bohaterow wrzesnia !!!
Odpowiedz
0
@ stoję obok
dnia 21.04.2010, 12:01 · Zgłoś
brawo dla inteligentnej młodzieży z jasielskiej szkoły:):):)
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 21.04.2010, 11:51 · Zgłoś
a mowilem zeby nie isc fasolki...
Odpowiedz
0
@ fsfs
dnia 21.04.2010, 11:45 · Zgłoś
to nie jakaś szkoła tylko ZST(jedynka za stacją):D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.