Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy ogród w gminie Jaslo
W czwartek 15 lipca 2010 r. wyłoniono zwycięzców V edycji gminnego konkursu na „Najładniejszy ogród w gminie Jasło”, organizowanego przez Wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza. Celem konkursu było zachęcenie mieszkańców do dbałości o środowisko naturalne poprzez zwrócenie uwagi na najbliższe otoczenie. Wójt Gminy Jasło podziękował wszystkim za udział w konkursie i wyraził słowa uznania za ich codzienny trud.
Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach:
* Najładniejszy ogród w gospodarstwie rolnym

I miejsce – Maria Twarduś, zam. Niepla

II miejsce – Edyta Zajchowska, zam. Chrząstówka

III miejsce –Marek Gruszkoś, zam. Niepla
* Najładniejszy ogród przydomowy.

I miejsce – Helena Jarecka, zam. Trzcinica

II miejsce – Barbara Kiełtyka, zam. Żółków
Pierwsze miejsca zostały uhonorowane przepięknymi huśtawkami ogrodowymi, natomiast drugie i trzecie miejsca nagrodzono wysokiej klasy praktycznymi grilami ogrodowymi.
Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani dyplomami oraz praktycznymi poradnikami dla ogrodników. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.
M. Czech
UG Jasło
