Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego!

36

Blisko 200 naszych czytelników i czytelniczek wzięło udział w Konkursie Walentynkowym Restauracji Biały Kot oraz Portalu Informacyjnego www.jaslo4u.pl.

Dziękujemy za nadesłane zdjęcia oraz miłosne wyznania. Postanowiliśmy wybrać najciekawsze naszym zdaniem zdjęcia.

Trzeba patrzeć przez serce,
by widzieć więcej,
by zamiast kształtu dłoni,
zobaczyć pełne ciepła ręce.

Trzeba przez serce spojrzeć,
przez jego oczy wnikliwe,
by koloru oczu nie dojrzeć,
ale spojrzenie życzliwe.

Trzeba przez serce spoglądać,
otworzyć jego wieka,
by nie widzieć, jak kto wygląda,
ale ile ma w sobie z człowieka.

Trzeba sercem zobaczyć
i dobrze zapamiętać,
nie rysy czyjeś twarzy, ale to,
że ta twarz była uśmiechnięta.

By widzieć nie wystarczy tylko
patrzeć by widzieć, sercem patrzeć trzeba, ono widzi to, co ważne
w małej kropelce odbicie nieba...


Najbardziej ujęło nas zdjęcie oraz wyznanie naszych czytelników Marii i Adama, którym postanowiliśmy przekazać nagrodę – kolację, a wszystkim naszym czytelnikom i czytelniczkom w dniu dzisiejszym życzymy duuuuuuużo miłości.

Red.


Najciekawsze zdjęcia i wyznania przesłane na adres redakcji



Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce
I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej.
Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa,
Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować.
Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól
I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról.

Kocham Cię kochanie:*






Pierwsze westchnienie miłości, to ostatnie westchnienie rozumu,
A Nasza miłość życiowa zaczęła się bez wielkiego bumu.
Każda wspólna wycieczka nas zbliżała do siebie,
Aż w końcu w Bieszczadach było nam jak w niebie.
Od tamtej chwili czasu minęło 5 lat,
I teraz jesteśmy jak jeden blat.
Radosne i ciężkie chwile razem spędzać nam przyszło,
i na dobre nam to wszystko wyszło.
Teraz już zaręczeni, mocno nadal w siebie wpatrzeni,
Chwili bez siebie przeżyć nie możemy,
Więc tęsknotą czasami żyjemy.
Mój Najdroższy, Mój Kochany,
pamiętaj, że zawsze będziesz wysłuchany.
Kochając Cię nad życie, pragnę to wyrazić skrycie:
Jesteś dla mnie najważniejszy i z każdą chwilą w miłość możniejszy.



Mój najdroższy!!! Odkąd Ciebie poznałam moje życie ma sens, mój każdy dzień jest spełniony gdy tylko na mnie spojrzysz:* Jesteś dla mnie wszystkim! Dzięki Tobie zrozumiałam że miłość nie musi boleć i że przez miłość nie trzeba płakać i cierpieć... Jednak cierpię ale to z tęsknoty za Tobą gdy nie ma Ciebie obok mnie. Bardzo Ciebie kocham Skarbie:* Dziękuję Ci za wszystko:* Nie wyobrażam sobie swojego życia bez Ciebie, Twojego głosu, zapachu, smaku ust, ciepłego słowa i czułego dotyku... Kocham i tęsknie bardzo mocno:* wróć do mnie :)


Po porostu… Twoje imię słyszę w szumie morza

W pomruku wiatru i szepcie drzew.

Twój głos jest w śpiewie ptaków.

Twoje spojrzenie jest w odbiciu gwiazd na gładkiej tafli jeziora

I ognia świetle przepuszczonym przez pryzmat diamentu.

Twoje piękne włosy widzę patrząc na krucze pióro

I na wierzbę płaczącą wiatrem targaną.

Twój zapach czuje idąc po polanie kwiatów.

Twoją skórę czuje dotykają płatków róży.

Twój uśmiech jest w wschodzie słońca.

Twoją twarz widzę patrząc na pełnie księżyca.

Jesteś w mojej głowie, jesteś w moim sercu

Jesteś gdzieś głęboko w mojej duszy.

Cały mój świat jest wypełniony

Tobą Bo tak naprawdę,

Ty jesteś całym moim światem.

I celem mojego życia jest dawanie Ci szczęścia.

„Dlaczego ?? „ „Po co ??” „Za co ??” pytasz się mnie Po prostu… po prostu Cię Kocham…














Reklama

Komentarze: 36

Dodaj komentarz Widok:
0
@ bllla
dnia 21.02.2011, 09:51 · Zgłoś
Śliczne !Wygrali najlepsi tylko jak patrzylam wcześniej tych zdjęć było więcej !Co sie z nimi stało?
Proszę o odpowiedź!Pozdrawiam Ola
Odpowiedz
0
@ j.
dnia 17.02.2011, 12:09 · Zgłoś
ślicznie Gosia i Kamil
;**;))
Odpowiedz
0
@ Boski
dnia 16.02.2011, 16:28 · Zgłoś
Pozdro Karol i tak trzymać
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 15.02.2011, 19:43 · Zgłoś
ooo, wiktor i ania. :D
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 15.02.2011, 16:21 · Zgłoś
"tylko pierwsza zdjęcie jakoś się broni. Pozostałe wg piosenki Majteczki w kropeczki - odpustowe ujęcia, szmira i kicz."

popieram! ;D no cóż niektórzy lubią kolarze , serduszka i publiczne wyznania xD
Odpowiedz
0
@ The XX
dnia 15.02.2011, 15:41 · Zgłoś
jak dla mnie żenada..
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 15.02.2011, 12:16 · Zgłoś
oo prosze Gosia i Kamil;)))
super zdjecie;))):**
Odpowiedz
0
@ m
dnia 15.02.2011, 08:01 · Zgłoś
Ola! Mirek! Superowo :)
Odpowiedz
0
@ Bob18_Marley
dnia 14.02.2011, 23:37 · Zgłoś
to z różą najlepsze supcio
Odpowiedz
0
@ dddddd
dnia 14.02.2011, 23:16 · Zgłoś
a niebyło ciekawszej fotki na 1 [...] miejsce , na tej nawet się nie uśmiechają!!!
Odpowiedz
0
@ bk
dnia 14.02.2011, 22:38 · Zgłoś
Ogormnie cieszę się, że Państwo z pierwszego zdjęcia wygrali.
Bardzo się cieszę, że redakcja ich dostrzegła.
Mam nadzieję, że kolacja bedzie smakować.
Duuuuuuuuuuuuużo miłości
Odpowiedz
0
@ Zwycięzcy
dnia 15.02.2011, 11:30 · Zgłoś
Dziękujemy za te słowa.
Odpowiedz
0
@ ta co ich nie lubi xD
dnia 14.02.2011, 20:20 · Zgłoś
Nie ma to jak siostry kochaja tego samego kolesia i tu mu wyznaja milosc :) Nie chce wiedziec co sie w domu dzieje<lol2>
Odpowiedz
0
@ Aron
dnia 14.02.2011, 19:06 · Zgłoś
Mnie najbardziej podoba się zdjęcie nr 7. W naturalnej scenerii, naturalni, uśmiechnięci, sympatyczni młodzi ludzie.
Fotka bez blichtru i lukru ale jakże wymowna. Gratuluję Wam i życzę dużo szczęścia.
Odpowiedz
0
@ warius
dnia 14.02.2011, 16:55 · Zgłoś
czy mi sie wydaje czy rzeczywiście jeden chłopak ma dwie różne dziewczyny?! (zdjęcie 6 i 7)
Odpowiedz
0
@ miszczu
dnia 14.02.2011, 16:39 · Zgłoś
gratulacje dla zwycięzców, fajnie ze są jeszcze tacy ludzie którzy mimo upływu lat są ze sobą szczęśliwi !!! :)
Odpowiedz
0
@ Zwyciężcy
dnia 14.02.2011, 18:43 · Zgłoś
Bardzo dziękujemy za miłe słowa.
Odpowiedz
0
@ Zwycięzcy
dnia 14.02.2011, 22:00 · Zgłoś
Dziękujemy za miłe słowa
Odpowiedz
0
@ miłośćnapierwszymmiejscu
dnia 14.02.2011, 16:06 · Zgłoś
piękne wszystkie ale te z szymusiem nie zabardzo!
Odpowiedz
0
@ wg mnie
dnia 14.02.2011, 15:35 · Zgłoś
wg mnie niezłe jest zdj 4od końca
Odpowiedz
0
@ :P
dnia 14.02.2011, 15:31 · Zgłoś
zdj z wc z google ;)
Odpowiedz
0
@ :P
dnia 14.02.2011, 23:33 · Zgłoś
sam jestes z google :)
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 14.02.2011, 15:30 · Zgłoś
obydwie Gośki rządzą !
Odpowiedz
0
@ Topola
dnia 14.02.2011, 15:13 · Zgłoś
Znając naszych "kochanych" jasielskich forumowiczów (nie wiem czy to słowo brzmi poprawnie?) to nawet gdyby zdjęcie zdobyło I miejsce na World Press Photo to i tak nie zostawiliby suchej nitki. Dlatego WSZYSTKIM uczestnikom gratuluję przede wszystkim odwagi !!!
Odpowiedz
0
@ anon.
dnia 14.02.2011, 15:04 · Zgłoś
10 fotografia również bardzo fajna, nawet jeśli ściągnięta czy nie z neta.
Odpowiedz
0
@ wojkup
dnia 14.02.2011, 14:00 · Zgłoś
Szymek rządzisz! :D
Odpowiedz
0
@ koleżanka:-)
dnia 14.02.2011, 12:59 · Zgłoś
no,no..dajesz Gosiaczek:-P
Odpowiedz
0
@ Lisek
dnia 14.02.2011, 12:53 · Zgłoś
Wygrali najlepsi :)Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ disco polo
dnia 14.02.2011, 12:47 · Zgłoś
Gratuluję gustu - tylko pierwsza zdjęcie jakoś się broni. Pozostałe wg piosenki Majteczki w kropeczki - odpustowe ujęcia, szmira i kicz. Może nadaje się na monidło na ścianę, a nie na zobrazowanie uczucia. Jakie święto - takie zdjęcia. Śmiechu warte i pożałowania godne. Nie każdy kto utrzyma aparat w ręce może robić zdjęcia.
Odpowiedz
0
@ 1 zdjęcie.
dnia 14.02.2011, 14:09 · Zgłoś
Dziękuje za uznanie...
Odpowiedz
0
@ amivisage
dnia 14.02.2011, 12:21 · Zgłoś
Jak widać autorzy 1, 2, 4, 5 "wyznania miłosnego"
popisali się jedynie prawie doskonałą umiejętnością zastosowania funkcji zaznacz, kopiuj, wklej znalezionych w sieci wierszy. Prawie doskonała, bo jak już coś publikują ukradzionego pod swoim nazwiskiem, to przynajmniej powinni poprawić BYKI. Konkurs jak widać okazał się dobry dla cwaniaków. Za grosz pomysłowości a "uśmiech" na 1 zdjęciu to raczej mina rozpaczy po wielu latach związku.
Nagroda powinna przypaść autorowi wyznania i zdjęcia 3.
Odpowiedz
0
@ Zwyciężczyni
dnia 14.02.2011, 14:07 · Zgłoś
Drogi panie[i] nie wiem ile masz lat ale jeśli przeżyjesz tyle lat w związku co my to wtedy możemy porozmawiać o prawdziwej miłości....
Odpowiedz
1
@ hm
dnia 14.02.2011, 11:22 · Zgłoś
to w [...] ... super!!
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 14.02.2011, 15:34 · Zgłoś
zgadzam sie ;)
Odpowiedz
0
@ m
dnia 16.02.2011, 11:29 · Zgłoś
:)))))))))
Odpowiedz
0
@ niuńka
dnia 14.02.2011, 10:50 · Zgłoś
super dużo miłości
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.