Rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego!
Blisko 200 naszych czytelników i czytelniczek wzięło udział w Konkursie Walentynkowym Restauracji Biały Kot oraz Portalu Informacyjnego www.jaslo4u.pl.
Dziękujemy za nadesłane zdjęcia oraz miłosne wyznania. Postanowiliśmy wybrać najciekawsze naszym zdaniem zdjęcia.

Trzeba patrzeć przez serce,
by widzieć więcej,
by zamiast kształtu dłoni,
zobaczyć pełne ciepła ręce.
Trzeba przez serce spojrzeć,
przez jego oczy wnikliwe,
by koloru oczu nie dojrzeć,
ale spojrzenie życzliwe.
Trzeba przez serce spoglądać,
otworzyć jego wieka,
by nie widzieć, jak kto wygląda,
ale ile ma w sobie z człowieka.
Trzeba sercem zobaczyć
i dobrze zapamiętać,
nie rysy czyjeś twarzy, ale to,
że ta twarz była uśmiechnięta.
By widzieć nie wystarczy tylko
patrzeć by widzieć, sercem patrzeć trzeba, ono widzi to, co ważne
w małej kropelce odbicie nieba...
Najbardziej ujęło nas zdjęcie oraz wyznanie naszych czytelników Marii i Adama, którym postanowiliśmy przekazać nagrodę – kolację, a wszystkim naszym czytelnikom i czytelniczkom w dniu dzisiejszym życzymy duuuuuuużo miłości.
Red.
Najciekawsze zdjęcia i wyznania przesłane na adres redakcji
Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce
I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej.
Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa,
Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować.
Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól
I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról.
Kocham Cię kochanie:*


Pierwsze westchnienie miłości, to ostatnie westchnienie rozumu,
A Nasza miłość życiowa zaczęła się bez wielkiego bumu.
Każda wspólna wycieczka nas zbliżała do siebie,
Aż w końcu w Bieszczadach było nam jak w niebie.
Od tamtej chwili czasu minęło 5 lat,
I teraz jesteśmy jak jeden blat.
Radosne i ciężkie chwile razem spędzać nam przyszło,
i na dobre nam to wszystko wyszło.
Teraz już zaręczeni, mocno nadal w siebie wpatrzeni,
Chwili bez siebie przeżyć nie możemy,
Więc tęsknotą czasami żyjemy.
Mój Najdroższy, Mój Kochany,
pamiętaj, że zawsze będziesz wysłuchany.
Kochając Cię nad życie, pragnę to wyrazić skrycie:
Jesteś dla mnie najważniejszy i z każdą chwilą w miłość możniejszy.
Mój najdroższy!!! Odkąd Ciebie poznałam moje życie ma sens, mój każdy dzień jest spełniony gdy tylko na mnie spojrzysz:* Jesteś dla mnie wszystkim! Dzięki Tobie zrozumiałam że miłość nie musi boleć i że przez miłość nie trzeba płakać i cierpieć... Jednak cierpię ale to z tęsknoty za Tobą gdy nie ma Ciebie obok mnie. Bardzo Ciebie kocham Skarbie:* Dziękuję Ci za wszystko:* Nie wyobrażam sobie swojego życia bez Ciebie, Twojego głosu, zapachu, smaku ust, ciepłego słowa i czułego dotyku... Kocham i tęsknie bardzo mocno:* wróć do mnie :)
Po porostu… Twoje imię słyszę w szumie morza
W pomruku wiatru i szepcie drzew.
Twój głos jest w śpiewie ptaków.
Twoje spojrzenie jest w odbiciu gwiazd na gładkiej tafli jeziora
I ognia świetle przepuszczonym przez pryzmat diamentu.
Twoje piękne włosy widzę patrząc na krucze pióro
I na wierzbę płaczącą wiatrem targaną.
Twój zapach czuje idąc po polanie kwiatów.
Twoją skórę czuje dotykają płatków róży.
Twój uśmiech jest w wschodzie słońca.
Twoją twarz widzę patrząc na pełnie księżyca.
Jesteś w mojej głowie, jesteś w moim sercu
Jesteś gdzieś głęboko w mojej duszy.
Cały mój świat jest wypełniony
Tobą Bo tak naprawdę,
Ty jesteś całym moim światem.
I celem mojego życia jest dawanie Ci szczęścia.
„Dlaczego ?? „ „Po co ??” „Za co ??” pytasz się mnie Po prostu… po prostu Cię Kocham…






