Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Roztoki, Wrocanka, okolice Tarnowca - podtopione

12
Okolice Tarnowca są podtopione. Około godziny 17.00 gdy przygotowywaliśmy materiał droga między Tarnowcem a Wrocanką była już praktycznie nieprzejezdna.



Niektóre posesje w Roztokach i Tarnowcu były zalane, w całym rejonie zdarzały się podmyte odcinki jezdni. W niższej położonych częściach Szebni wylały przydrożne rowy.

Niebezpiecznie wyglądał również stan rzeki.

- Jeśli jeszcze trochę popada, prawdopodobnie wszystkie domy położone w pobliżu rzeki zostaną zalane - niepokoił się jeden z mieszkańców Roztok.





(ks)


/materiał z 16.05.2010/


Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ oo
dnia 18.05.2010, 21:30 · Zgłoś
To niech rolnicy się ubezpieczą!
Odpowiedz
0
@ studentka
dnia 18.05.2010, 01:06 · Zgłoś
o7 rano jeszcze jakoś autobus się dokołatał do jasła ale o 3 to już wysiąść musiałam wysiadać w Tarnowcu bo droga od Gliniczka była nie przejezdna -cały ośrodek już rano był zatopiony.
Wniosek: trzeba zainwestować albo w łódkę albo w sprzęt do nurkowania bo znając życie rolnicy znowu nie dostaną ŻADNEJ pomocy i zostaną z niczym, żadnych zbiorów, nic...
Odpowiedz
0
@ kasia
dnia 18.05.2010, 00:21 · Zgłoś
Nie ma to jak mieszkać w bloku ....co wy na to?
Odpowiedz
0
@ mp
dnia 17.05.2010, 21:21 · Zgłoś
człowiek może wiele ale natura wiecej...
obok mojego domu jest podobnie
Odpowiedz
0
@ (L)egia
dnia 17.05.2010, 20:34 · Zgłoś
Znowu trzeba będzie wypompowywać wodę.Dobrze,że u nas w Bączalu jest spokojnie.
Odpowiedz
0
@ doris
dnia 17.05.2010, 18:51 · Zgłoś
ROZTOKI ZALEWA ALBO POTOK ALBO RZEKA TAK BYŁO OD DAWNA I NIC SIĘ NIE ZMIENIA
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 17.05.2010, 17:52 · Zgłoś
To te drogi już się tam całkiem posypią teraz
Odpowiedz
1
@ michalux
dnia 17.05.2010, 15:31 · Zgłoś
no to teraz zostaje tylko zainwestowac w kanu albo w kajak
Odpowiedz
0
@ (L)egia
dnia 17.05.2010, 13:58 · Zgłoś
Znowu będzie trzeba wypompowywać wodę.Dobrze,że u nas w Bączalu jest spokojnie.
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 17.05.2010, 12:12 · Zgłoś
tragedia,cale podkarpacie ucierpi
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 17.05.2010, 11:36 · Zgłoś
hahahahahhahahahahahhahahahahahha!
Odpowiedz
0
@ jfgkfkg
dnia 17.05.2010, 11:03 · Zgłoś
a sołtys na to nie możliwe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.