Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rusza akcja: Pomóż dzieciom przetrwać zimę

5

„Zwykła kromka chleba,
  Ma wspaniały smak,
 Co dzień jej potrzeba,
 A niektórym brak …”

                      Zbigniew Stawecki



Wzorem lat ubiegłych w mieście Jaśle organizowana jest zbiórka darów w postaci zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy, produktów spożywczych nadających się do długoterminowego przechowywania w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

Zebrane dary przekazane zostaną dzieciom z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej – zamieszkałym na terenie miasta Jasła.

Terenowy Sztab Akcji Nr 495 działa przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle, a zbiórka odbywać się będzie w dniach od 08.12.2010r. do 16.12. 2010r. w wymienionych poniżej punktach:

•    w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle
przy ul. Kochanowskiego 3
od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 17:00

•    na terenie Sieci Jasielskich Sklepów MPM przy ulicach:
- Jana Pawła II
- Kopernika
- Kołłątaja
- Krasińskiego

•    na terenie Sklepów Spożywczych PSS SPOŁEM:
-  nr 47 „Bogumił” ul. Mickiewicza
-  nr 60 „Supersam” ul. Rejtana
-  nr 59 „Lux” ul. Rafineryjna
-  nr 22  ul. Rynek 1
-  nr 57 ul. Baczyńskiego 15
- oraz Sklepu Przemysłowego 1001 Drobiazgów ul. Kołłątaja 2

•    na terenie Sklepów BIERDONKA przy ulicach:
-  Baczyńskiego
-  K. Wielkiego
- Szkolna
- Rafineryjna

•    Ponadto zbiórki przeprowadzane będą również w Szkołach.

Wszystkie miejsca zbiórki oznaczone będą plakatami i ogłoszeniami Akcji „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”:

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE WSPARCIE

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZENEJ W JAŚLE
UL. KOCHANOWSKIEGO 3
38-200 JASŁO
TEL. 13 443 70 10

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ MEWA
dnia 09.12.2010, 18:46 · Zgłoś
POMÓZMY DZIECIOM -TAK!Wszystkim potrzebującym a nie synom i córkom rządzących naszym miastem!Ludzie są dzieci co nie mają co jeść
Odpowiedz
0
@ Do CHORE PAŃSTWO
dnia 07.12.2010, 17:43 · Zgłoś
dzienne wyzywienie psa w schronisku kosztuje wiecej niz 3zł dziennie, do tego dochodzą koszty leczenia zwierzat, wynagrodzenia dla pracowników- bo coraz mniej jest wolontariuszy- oraz opłaty. wiec co to jest 500zł?? A pomagac trzeba wszystkim potrzebującym, czy to jest pies, dziecko czy staruszek. wiec prosze nie pisz [...] komentzrzy, bo zapewne grosika nie przekazujesz na takie cele.
Cieszę się ze i w tym roku, mój sklep weźmie udział w tak szczytnej akcji.
Odpowiedz
0
@ Samotna matka
dnia 07.12.2010, 10:50 · Zgłoś
A ja się pytam:CZYIM DZIECIOM? Bo na pewno nie tym potrzebującym.PRZESTAŃCIE wciskać ludziom [...].Sama wychowuję trzech synów i wiem co mówię
Odpowiedz
0
@ Samotna matka
dnia 07.12.2010, 10:02 · Zgłoś
Pomóżmy przetrwać dzieciom zimę? Co to za hasło? Czyim dzieciom ja się pytam? Bo na pewno nie tym które naprawdę potrzebują pomocy.Wiem co mówię. Mój mąż zmarł trzy lata temu na nowotwór.Zostałam z trójka dzieci.Zapytacie o rentę? Owszem Zus przyznał... Po 280zł na dziecko. Jest jeszcze rodzinne i moja kuroniówka.Tylko co miesiąc trzeba wybierać:płacić rachunki? Czy zostawić na życie...
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO !!!!
dnia 07.12.2010, 01:00 · Zgłoś
NA PSY W SCHRONISKACH TO PAŃSTWO MA FUNDUSZE [ NA 1 - 500ZŁ/ MSC] , ALE DLA DZIECI TO JUŻ ZABRAKŁO ONE MUSZĄ NIEJEDNOKROTNIE PRZEŻYĆ ZA PARĘ GROSZY RODZINNEGO .....
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.