Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Rusza promocja na internet TwójNet i nowe pakiety TV

Od 12 lutego Telgam dostawca internetu, telewizji i telefonii na terenie Jasła i okolic rusza z nowymi promocjami: TwójNet nielimitowany dostępu do internetu oraz z nowe pakiety telewizyjne Mini, Start, Opti, Premium. W ofercie znajduje się również propozycja na telefonie stacjonarną i VoIP pod nazwą Darmowe Minuty. Telgam wprowadza zmiany wizerunkowe loga i doskonali swoją ofertę aby zapewnić lokalnej społeczności dostęp do najnowocześniejszych usług opartych o sieć światłowodów i komunikację bezprzewodową.

Promocja TwójNet Oferta TwójNet skierowana jest do nowych abonentów będących w zasięgu sieci internetowej Telgam i obejmuje możliwość zawarcia umowy z operatorem na okres 12, 24 i 36 miesięcy. Klienci decydujący się podpisać umowę na co najmniej 24 miesiące otrzymują w prezencie Pendrive 4 Gb z nowym logo Telgam lub nowoczesny ruter WiFi. Ceny na szerokopasmowy dostęp do internetu zaczynają się już od 29 zł miesięcznie przy umowie na 2 lata.

„Promocją TwójNet chcemy zwrócić uwagę lokalnej społeczności, że ich operator chce konkurować z międzynarodowymi korporacjami oraz zapewnić komfort korzystania z internetu oferując dogodne warunki”- mówią przedstawiciele spółki

W ofercie dostępne są nowe pakiety TV

Nowe pakiety telewizyjne Mini, Start, Opti i Premium dostosowane są potrzeb oraz możliwości każdej kieszeni, zawierają od 26 programów w pakiecie Mini do blisko 80 w opcji Premium. Co ważne każdy pakiet zawiera kanały w cyfrowej jakości HD oraz interaktywny przewodnik po kanałach. W zestawach wszystkich programów telewizyjnych znajdują się również programy lokalnej telewizji TV Rzeszów i TV Obiektyw.

„To dla nas szczególnie ważne aby na liście kanałów każdy mieszkaniec Jasła i okolic miał możliwość wyboru lokalnych programów, będziemy w tym zakresie ściśle współpracować z każdą lokalną stacją TV i radiową.” - mówią przedstawiciele spółki.

Promocje dostępne na www.telgam.pl

A na wiosnę ..

Poszerzamy zasięg naszych usług, tak aby mieszkańcy większej części Jasła i okolic mieli alternatywę przy wyborze dostawcy usług multimedialnych.

W zakresie nowości dla klientów dostępna będzie platforma multimedialna oparta o popularny system Android, umożliwiająca odbiór telewizji cyfrowej, dostępu do internetu, serwisów tj. YouTube, Android Market i wielu innych przydatnych funkcji.

 Już teraz można zgłaszać swoje zainteresowanie testami nowej platformy na terenie miasta Jasła i okolic. W ramach testów klienci otrzymają na okres dwóch tygodni darmowo zestaw do komunikacji z platformą aplikacji i odbioru telewizji.

Aby się zakwalifikować do wiosennych testów domowego centrum multimedialnego wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na maila tv@telgam.pl z podaniem danych adresowych i kontaktowych. ( ulica, numer, telefon i mail ).

Napisany dnia: 10.02.2012, 09:28 , Tagi: Jasło
 • Wypadek w Brzyskach z udziałem motocyklisty. Zmarł 16-latek.

   

  AKTUALIZACJA: Dzisiaj około 16. w Brzyskach doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.  Na miejscu jest zespół ratownictwa medycznego udzielał kierowcy jednośladu pierwszej pomocy. Niestety, 16-latek zmarł. 

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

 • W Skołyszynie oddano ponad 30 litrów krwi!

   

  O tym, że krew ratuje życie nie trzeba nikogo przekonywać. W akcji krwiodawstwa, zorganizowanej dzisiaj przy remizie OSP Skołyszyn zebrano jej ponad 30 litrów. Trafi ona do RCKiK w Rzeszowie. Akcji towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy sprzętu, którego dawniej i obecnie, na co dzień używają, bądź też używali podczas akcji strażacy ochotnicy.

 • The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

 • Fundacja PGNiG przekazała kolejną transzę pomocy dla poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic

   

  Kolejna partia sprzętu AGD od Fundacji PGNiG trafiła do rodzin poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic i podtopień. W Jaśle z pomocy rzeczowej skorzysta 28 gospodarstw domowych, które przed miesiącem dotknął żywioł.

 • Urząd Miasta w Jaśle odpowiada na petycję w sprawie wycinki drzew

   

  Kilka dni po tym, jak w sieci pojawiła się petycja w sprawie planowanej wycinki drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich, apel mieszkańców miasta zatroskanych o ich los, doczekał się odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta w Jaśle. Magistrat przekonuje, że robi wszystko, aby ocalić jak największą liczbę drzew przewidzianych do usunięcia w związku z budową ścieżki rowerowej. Analizowane obecnie przez urzędników rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dziesięciu z nich.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 1

   

  Niestety, ostatnie miesiące nie mogą być uznane za szczególnie szczęśliwe dla mieszkańców naszego kraju. W marcu rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa spowodowała paraliż gospodarki, w maju-czerwcu – zniszczenie w południowo-wschodniej części Polski niosły liczne powodzie. 

 • Rusza modernizacja Placu Żwirki i Wigury oraz ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej – będą utrudnienia

   

  W ramach prowadzonego projektu „Rewitalizacja Miasta Jasła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego” już w najbliższym czasie rozpoczną się prace modernizacyjne Placu Żwirki i Wigury, a także sąsiednich ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej. 

 • Czy uda im się obronić drzewa przed wycinką?

   

  Los blisko dwudziestu drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich wydaje się być przesądzony. Kolidują one bowiem z realizowaną przez Miasto Jasło ścieżką rowerową. Grupa mieszkańców miasta nie zamierza jednak składać broni w walce o ich ocalenie. Ich orężem ma być petycja, której adresatem są miejscy radni.

 • Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

   

  Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój...

 • Nowy dyrektor jasielskiego MOSiR-u

  Marek Dyląg został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Baniaka, który funkcję tę pełnił w sumie przez ponad 17 lat. Nowy dyrektor pracował już wcześniej na MOSiR-ze, w latach 1999-2008 był zastępcą ośrodka.

 • Wracamy z obuwiem najlepszych polskich marek! Wielkie otwarcie już w sobotę 1.08.2020

   

  Po kilku długich  miesiącach przerwy, wracamy do Was z obuwiem najlepszych polskich marek. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105