Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Rusza promocja na internet TwójNet i nowe pakiety TV

Od 12 lutego Telgam dostawca internetu, telewizji i telefonii na terenie Jasła i okolic rusza z nowymi promocjami: TwójNet nielimitowany dostępu do internetu oraz z nowe pakiety telewizyjne Mini, Start, Opti, Premium. W ofercie znajduje się również propozycja na telefonie stacjonarną i VoIP pod nazwą Darmowe Minuty. Telgam wprowadza zmiany wizerunkowe loga i doskonali swoją ofertę aby zapewnić lokalnej społeczności dostęp do najnowocześniejszych usług opartych o sieć światłowodów i komunikację bezprzewodową.

Promocja TwójNet Oferta TwójNet skierowana jest do nowych abonentów będących w zasięgu sieci internetowej Telgam i obejmuje możliwość zawarcia umowy z operatorem na okres 12, 24 i 36 miesięcy. Klienci decydujący się podpisać umowę na co najmniej 24 miesiące otrzymują w prezencie Pendrive 4 Gb z nowym logo Telgam lub nowoczesny ruter WiFi. Ceny na szerokopasmowy dostęp do internetu zaczynają się już od 29 zł miesięcznie przy umowie na 2 lata.

„Promocją TwójNet chcemy zwrócić uwagę lokalnej społeczności, że ich operator chce konkurować z międzynarodowymi korporacjami oraz zapewnić komfort korzystania z internetu oferując dogodne warunki”- mówią przedstawiciele spółki

W ofercie dostępne są nowe pakiety TV

Nowe pakiety telewizyjne Mini, Start, Opti i Premium dostosowane są potrzeb oraz możliwości każdej kieszeni, zawierają od 26 programów w pakiecie Mini do blisko 80 w opcji Premium. Co ważne każdy pakiet zawiera kanały w cyfrowej jakości HD oraz interaktywny przewodnik po kanałach. W zestawach wszystkich programów telewizyjnych znajdują się również programy lokalnej telewizji TV Rzeszów i TV Obiektyw.

„To dla nas szczególnie ważne aby na liście kanałów każdy mieszkaniec Jasła i okolic miał możliwość wyboru lokalnych programów, będziemy w tym zakresie ściśle współpracować z każdą lokalną stacją TV i radiową.” - mówią przedstawiciele spółki.

Promocje dostępne na www.telgam.pl

A na wiosnę ..

Poszerzamy zasięg naszych usług, tak aby mieszkańcy większej części Jasła i okolic mieli alternatywę przy wyborze dostawcy usług multimedialnych.

W zakresie nowości dla klientów dostępna będzie platforma multimedialna oparta o popularny system Android, umożliwiająca odbiór telewizji cyfrowej, dostępu do internetu, serwisów tj. YouTube, Android Market i wielu innych przydatnych funkcji.

 Już teraz można zgłaszać swoje zainteresowanie testami nowej platformy na terenie miasta Jasła i okolic. W ramach testów klienci otrzymają na okres dwóch tygodni darmowo zestaw do komunikacji z platformą aplikacji i odbioru telewizji.

Aby się zakwalifikować do wiosennych testów domowego centrum multimedialnego wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na maila tv@telgam.pl z podaniem danych adresowych i kontaktowych. ( ulica, numer, telefon i mail ).

Napisany dnia: 10.02.2012, 09:28 , Tagi: Jasło
 • Przy urzędzie gminy w Tarnowcu dobudowywane jest nowe skrzydło budynku

  Końcem ubiegłego roku rozpoczęły się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy, nadbudowy oraz modernizacji budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu. Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. Obecnie trwają prace przy budowie nowego skrzydła.

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105