Strona główna

Rusza promocja na internet TwójNet i nowe pakiety TV

Od 12 lutego Telgam dostawca internetu, telewizji i telefonii na terenie Jasła i okolic rusza z nowymi promocjami: TwójNet nielimitowany dostępu do internetu oraz z nowe pakiety telewizyjne Mini, Start, Opti, Premium. W ofercie znajduje się również propozycja na telefonie stacjonarną i VoIP pod nazwą Darmowe Minuty. Telgam wprowadza zmiany wizerunkowe loga i doskonali swoją ofertę aby zapewnić lokalnej społeczności dostęp do najnowocześniejszych usług opartych o sieć światłowodów i komunikację bezprzewodową.

Promocja TwójNet Oferta TwójNet skierowana jest do nowych abonentów będących w zasięgu sieci internetowej Telgam i obejmuje możliwość zawarcia umowy z operatorem na okres 12, 24 i 36 miesięcy. Klienci decydujący się podpisać umowę na co najmniej 24 miesiące otrzymują w prezencie Pendrive 4 Gb z nowym logo Telgam lub nowoczesny ruter WiFi. Ceny na szerokopasmowy dostęp do internetu zaczynają się już od 29 zł miesięcznie przy umowie na 2 lata.

„Promocją TwójNet chcemy zwrócić uwagę lokalnej społeczności, że ich operator chce konkurować z międzynarodowymi korporacjami oraz zapewnić komfort korzystania z internetu oferując dogodne warunki”- mówią przedstawiciele spółki

W ofercie dostępne są nowe pakiety TV

Nowe pakiety telewizyjne Mini, Start, Opti i Premium dostosowane są potrzeb oraz możliwości każdej kieszeni, zawierają od 26 programów w pakiecie Mini do blisko 80 w opcji Premium. Co ważne każdy pakiet zawiera kanały w cyfrowej jakości HD oraz interaktywny przewodnik po kanałach. W zestawach wszystkich programów telewizyjnych znajdują się również programy lokalnej telewizji TV Rzeszów i TV Obiektyw.

„To dla nas szczególnie ważne aby na liście kanałów każdy mieszkaniec Jasła i okolic miał możliwość wyboru lokalnych programów, będziemy w tym zakresie ściśle współpracować z każdą lokalną stacją TV i radiową.” - mówią przedstawiciele spółki.

Promocje dostępne na www.telgam.pl

A na wiosnę ..

Poszerzamy zasięg naszych usług, tak aby mieszkańcy większej części Jasła i okolic mieli alternatywę przy wyborze dostawcy usług multimedialnych.

W zakresie nowości dla klientów dostępna będzie platforma multimedialna oparta o popularny system Android, umożliwiająca odbiór telewizji cyfrowej, dostępu do internetu, serwisów tj. YouTube, Android Market i wielu innych przydatnych funkcji.

 Już teraz można zgłaszać swoje zainteresowanie testami nowej platformy na terenie miasta Jasła i okolic. W ramach testów klienci otrzymają na okres dwóch tygodni darmowo zestaw do komunikacji z platformą aplikacji i odbioru telewizji.

Aby się zakwalifikować do wiosennych testów domowego centrum multimedialnego wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na maila tv@telgam.pl z podaniem danych adresowych i kontaktowych. ( ulica, numer, telefon i mail ).

Napisany dnia: 10.02.2012, 09:28 , Tagi: Jasło
 • W Jaśle i okolicach grasują złodzieje

  W ostatnich dniach na terenie Jasła i Dębowca doszło do kradzieży z włamaniem. Mieszkańcom splądrowanego mieszkania oraz domu jednorodzinnego skradziono pieniądze i biżuterie. Sprawę bada jasielska policja.

 • Tablica z herbem Jasła zniknęła z mogiły jaślan poległych pod Firlejówką

   

  Firlejówka jest dla jaślan miejscem ze wszech miar wyjątkowym. W świadomości i kulturze historycznej lokalnej społeczności w ciągu dziesięcioleci urosła do rangi niepodważalnego symbolu męstwa i bezgranicznego poświęcenia ojczyźnie. Miejsce, które winno być otoczone szczególną czcią stało się jednak w ostatnim czasie polem dla zabiegów, które z trudem uznać można za przykład godnego upamiętnienia bohaterów wojny polsko-bolszewickiej.

 • Zderzenie BMW z volvo we Wrocance

  W miejscowości Wrocanka doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Tuż za łukiem drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala.

 • W Cieklinie powstanie strzelnica

  Rada powiatu zabezpieczyła 350 tys. zł na budowę strzelnicy powiatowej w Cieklinie. Inwestycja ma być realizowana w przyszłym roku. Całe zadanie opiewa na blisko 2 mln zł. Zarząd powiatu ubiegać się będzie o dofinansowanie zadania z Ministerstwa Obrony Narodowej.

 • Małgorzata Adamska-Chmiel drugim zastępcą burmistrza

  Dzisiaj burmistrz Jasła Ryszard Pabian powołał swojego drugiego zastępcę. Małgorzata Adamska-Chmiel dotychczas pełniła funkcję kierownika Wydziału Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego. Pod jej skrzydłami miasto pozyskało 150 milionów złotych dofinansowania.

 • Powiat planuje budowę dwóch mostów i dróg powiatowych

  Rada Powiatu w Jaśle wyraziła zgodę na przystąpienie do budowy dwóch mostów na rzece Jasiołce oraz na rzece Ropie, a także wyraziła zgodę na zabezpieczenie środków w kwocie 200 tys. zł na przygotowanie dokumentacji techniczno-projektowych.

 • Wkrótce odwiedzimy groby naszych bliskich

   

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki. Nasza polska tradycja nakazuje, abyśmy odwiedzali w te dni groby swoich bliskich z rodziny i znajomych. Zapalili znicze, złożyli stroiki i chryzantemy w doniczkach.

 • Frekwencja wyborcza w Jaśle wyższa niż 4 lata temu

  Trwają wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Do godziny 12.00 frekwencja wyborcza w mieście Jaśle wyniosła 20,1%.

 • Wypadek w Gorzycach. Trzech motocyklistów trafiło do szpitala

  Dzisiaj około godziny 10. na drodze wojewódzkiej nr 992 w Gorzycach doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i trzech motocykli. W wyniku tego zdarzenia do jasielskiego szpitala przetransportowano trzy osoby kierujące jednośladem. Obecnie droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.

 • Pożar sortowni odpadów w Wolicy. Strażacy walczą z ogniem

  Około godziny 17. w Wolicy wybuchł pożar sortowni odpadów w Wolicy. Ogromne kłęby ciemnego dymu zawisły nad Jasłem. Strażacy z ponad 30 jednostek z powiatu jasielskiego, a także z Krosna, Dębicy, Łańcuta, czy Sanoka zmagają się z gaszeniem pożaru.

 • Tam mógł być cmentarz. Budowa drogi wstrzymana

   

  Budowa odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle została wstrzymana zanim na dobre się rozpoczęła. Na placu budowy blisko dwa tygodnie temu podczas prac archeologicznych odnaleziono szkielet kobiety. Zagadkowe odkrycie pozwoliło na postawienie istotnego z punktu widzenia inwestycji pytania. Czy na trasie przebiegu drogi znajdował się niegdyś cmentarz żydowski?

 • Rusza kolejna edycja społecznej zbiórki zniczy na polskie groby na Ziemi Lwowskiej

   

  W ubiegłym roku w listopadzie harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  Zabrali ze sobą ponad 1 100 zniczy zgromadzonych w społecznej zbiórce, której organizatorami było Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego i 139. DH „Lisy”. W tym roku postanowili powtórzyć akcję.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105