Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Rynek pierwotny Warszawa

0

Na rynku nieruchomości w Warszawie dzieje się naprawdę sporo! Ciągle powstają nowe domy, mieszkania i apartamenty. Cały czas pojawiają się też nowi nabywcy mieszkań. Jak się okazuje, coraz chętniej kupowane są nieruchomości właśnie na rynku pierwotnym. To normalne, że wielu ludzi woli urządzić od samego początku swoje małe (bądź duże) M i dlatego stawia na rynek pierwotny.

Rynek pierwotny Warszawa – jak się rozwija?

Jeśli podczas poszukiwania nowego lokum bierzesz pod uwagę rynek pierwotny Warszawa to dobry wybór. Rynek nieruchomości Warszawy jest ostatnio doprawdy dynamiczny. Często nowe mieszkania, w stanie deweloperskim stają się niedostępne, jeszcze zanim zostaną wybudowane. To właśnie dlatego dbamy, aby mieszkań na rynku pierwotnym powstawało jak najwięcej i w jak najlepszej jakości. Pilnujemy także tempa pracy. To oczywiste, że nowi lokatorzy chcą wprowadzić się do swojego mieszkania jak najszybciej i zapewne mają już w głowach projekty wszystkich pomieszczeń nowego mieszkania. Rynek pierwotny ma tę przewagę nad rynkiem wtórnym, że pozwala na całkowite zaplanowanie przestrzeń od A do Z. Zdaje się, że modnym stało się kreowanie nowoczesnych wnętrz, a to właśnie jest możliwe dzięki nowym, świeżo wybudowanym budynkom, które spełniają najwyższe standardy i zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów.

Mieszkania od dewelopera – Warszawa

Nasze mieszkania z rynku pierwotnego są różnorodne, każde dopieszczone pod każdym względem, ponieważ dbamy o detal. Projektując i budując mieszkania, pamiętamy, aby każde z nich było przestronne, a także ustawne. Dbamy o komfort przyszłych użytkowników naszych mieszkań z rynku pierwotnego. Mamy na uwadze lokalizację mieszkań oraz ich funkcjonalność.

Inwestycja w rynek pierwotny Warszawa

Ceny nieruchomości stale rosną, więc to właśnie ten moment, jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowego mieszkania z rynku pierwotnego. Im prędzej podejmiesz decyzję, tym spokojniejszy będziesz o przyszłość swoją i swoich bliskich. Do przemyślenia pozostawiamy jednak wybór dzielnicy i konkretnego osiedla. Na całe szczęście mieszkań na rynku pierwotnym wciąż przybywa i ich wygląd i lokalizacja kuszą coraz bardziej. Nasze mieszkania pojawiają się w wielu atrakcyjnych wariantach, to jest posiadamy mieszkania małe, średnie i duże, a także miniapartamenty. Wszystkie oferowane przez nas  nieruchomości na rynku pierwotnym Warszawy są zlokalizowane w równie atrakcyjnych dzielnicach.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 13.10.2021, 10:58
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Szebniach powstała prywatna strzelnica

   

  Trzech pasjonatów strzelectwa, kupiło w Szebniach działkę położoną w szczerych polach, aby zorganizować strzelnicę plenerową. Pierwsze strzelanie, które przeprowadzono na niej wczoraj, stanowiło swoistego rodzaju zwieńczenie wielomiesięcznych wysiłków, jakie w jej powstanie włożyli właściciele obiektu. To jedyne tego typu miejsce na terenie powiatu jasielskiego.

 • Ekspertyza budowlana dotycząca budynku przy ul. Metzgera 10 może potrwać od 2 do 3 tygodni

  Obecnie trwa ekspertyza zlecona przez władze miasta Jasła, która ma dać odpowiedź na najważniejsze pytanie – czy mieszkańcy bloku przy ul. Metzgera 10 będą mogli bezpiecznie wrócić do swoich mieszkań. Przygotowuje ją grupa kilku ekspertów z Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, która badania podzieliła na trzy etapy. Jak podaje jasielski magistrat, roboty budowlane mogą potrwać do 14 listopada br. 

 • Właściciel lokalu przy ul. Metzgera 10 został przesłuchany i postawiono mu zarzuty

  Śledczy przesłuchali właściciela lokalu i postawili mu zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy budowlanej. Mężczyzna nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

 • „Ryszard to pacjent, nie przestępca”. Manifest przed sądem w Krośnie

  Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Krośnie odbyła się druga rozprawa przeciwko Ryszardowi, 69-letniemu mieszkańcowi powiatu jasielskiego. Mężczyzna został oskarżony o uprawę marihuany oraz uprawę i wytworzenie znacznej ilości środków odurzających. Pan Ryszard podkreśla, że jest pacjentem medycznym marihuany. Uprawiał ją, bo nie stać go na realizację recept i wizyty lekarskie.

 • Projekt rewitalizacji linii kolejowej nr 108 wkracza w kolejną fazę. Jasło z szansami na kolejne połączenia

   

  Trwa kolejny etap realizacji projektu rewitalizacji linii kolejowej nr 108 na odcinku od Gorlic do Jasła wraz z rewitalizację linii 110 i budową mającej je połączyć łącznicy. Projekt został głoszony przez samorząd województwa małopolskiego w ramach programu Kolej +. Obecnie opracowywane jest studium planistyczno – prognostyczne dla tego zadania. Głównym celem jego realizacji jest zwiększenie dostępności połączeń kolejowych, również dla mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego. Modernizacji ma zostać poddana także infrastruktura kolejowa, w tym przystanki i stacja Jasło.  

 • Prokuratura ustala, czy mogło dojść do katastrofy budowlanej

  W miniony czwartek w godzinach wieczornych mieszkańcy bloku przy ul. Metzgera 10 w Jaśle zostali ewakuowani z budynku, ze względu na wyburzenie filarów nośnych podtrzymujący strop, nad którym znajdują się mieszkania. W obawie przed zawaleniem się bloku zmuszeni byli go opuścić. Śledczy sprawdzają, czy w tym dniu mogło dojść do katastrofy budowlanej.

 • Większy wybór pysznych dań w Barze Mlecznym "Wojtek"

   

  W Barze Mlecznym "Wojtek", każdy łasuch znajdzie dla siebie coś smacznego. Wszystko za sprawą menu dań kuchni domowej, które we wrześniu poszerzono z myślą o smakoszach kuchni tradycyjnej. 

 • Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych

   

  W tym roku 1 listopada przypada w poniedziałek. Będziemy obchodzić Święto Zmarłych. Dlatego poświęćmy swój czas na wspomnienie Naszych bliskich Zmarłych i odwiedźmy ich groby.

 • Jesień - czas na laser

   

  Jesień to najlepszy okres, aby wykorzystać olbrzymi potencjał tkwiący w laserach medycznych. Poniżej przedstawiamy efekty jakie można uzyskać po zabiegach laserowych w naszym gabinecie ESTETMED.

 • Wygraj bilety na spektakl „Odjechana farsa” - WYNIKI

   

  Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na XIII Jesienne Spotkania z Teatrem. 23 października na scenie JDK zobaczymy spektakl – „Odjechana farsa”. Zgodnie z zapowiedzią, widzowie otrzymają dwie, najbardziej nieprzewidywalne godziny w życiu. Wspólnie z JDK przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze bilety na sztukę.

 • Światowy Dzień Żywności – jak zmieniła się piramida żywieniowa na przestrzeni lat?

   

  Wspólne działanie 150 krajów sprawia, że Światowy Dzień Żywności, który przypada na 16 października, jest jednym z najbardziej celebrowanych dni w kalendarzu ONZ. Setki wydarzeń i działań informacyjnych skupiają rządy, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe, media i opinię publiczną. Promują ogólnoświatową świadomość i działanie na rzecz tych, którzy cierpią głód oraz potrzebę zapewnienia wszystkim zdrowych diet.

 • Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Okulistyczno - Optycznego w Jaśle

   

  Od ponad 40 lat świadczymy wysokiej jakości usługi łącząc je z najbardziej zaawansowanymi technologiami. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105