Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rzeki: powyżej stanu alarmowego, Wisłoka powoli opada

11
Jak powiedział nam Wacław Pasterczyk z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, poziom wód Ropy, Jasiołki i Wisłoki przekracza stan alarmowy.


- W przypadku  Ropy jest to 1 metr powyżej stanu alarmowego, Jasiołka przekracza go o 62 cm, zaś na Wisłoce woda już powoli opada. Są to informacje z 8.00. - mówił Pasterczyk.

- Straż pożarna interweniowała w Święcanach, gdzie był prowadzony dowóz wody do jednego z gospodarstw przez OSP Święcany, w Niegłowicach przy ul. Prusa jest wypompowywana woda przez OSP Niegłowice, pompowanie wody odbywa się również w Wolicy.

- Obecnie OSP i PSP prowadzą monitoring rzek. Prognozy wskazują, iż będziemy mieli przelotne opady, jednak sytuacja jest jak na razie stabilna.


(ks)
Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ane
dnia 07.06.2010, 13:51 · Zgłoś
przeciez burmistrz wam wody nie powstryzma!! całe podkarpacie sie topi, nie tylko jasło, wiec nie lamentujcie tak!!
Odpowiedz
0
@ HAHAHA
dnia 03.06.2010, 13:01 · Zgłoś
Do jaślan - [...] po nazwisku to [...] ? Jest takie przysłowie. Może szacunek do Pani Burmistrz [...]!!

Do henryk - Niegłowice to [...] i wiecej jest planów w mieście niż na slamsach.
Odpowiedz
0
@ kocik
dnia 03.06.2010, 11:06 · Zgłoś
od kiedy to ulica B. Prusa jest w Niegłoeicach
Odpowiedz
0
@ ks
dnia 02.06.2010, 19:34 · Zgłoś
oj jaślanin, taka tragedia wokół a ty dalej [...] nienawiścią do Pani Burmistrz... daj sobie już spokój bo to nawet śmieszne nie jest tylko świadczy o twoim małym mózgu...uczepiłeś się Pani Burmistrz jak psiego ogona...wyluzuj i zostaw komentarze sobie...pozdrawiam Cię jaślanin i zdrowia życze...
Odpowiedz
0
@ Natiq:)
dnia 02.06.2010, 16:55 · Zgłoś
Dlaczego nic z tym nie robią!!!
Jak wyleje to co będzie???
Odpowiedz
0
@
dnia 02.06.2010, 16:51 · Zgłoś
OSP Święcany górą!!;)
Odpowiedz
0
@ ks
dnia 02.06.2010, 16:47 · Zgłoś
ale masz tupet jaślanin....To co Pani Burmistrz ma robić??? ludzie tracą domy w w takich jak Ty - Jaślanin, wciąż tyle nienawiści...jakbyś Boga sie nie bał....lepiej udaj się gdzieś gdzie leczą takich jak ty....
Odpowiedz
0
@ henryk2000
dnia 02.06.2010, 16:40 · Zgłoś
DZIEKUJEMY PANI BURMISTRZ ZA PIEKNE WALY W NIEGLOWICACH !!!!!!!!!!!!
Za niedlugo kolejna kampania moze i tym razem nam ktos cos obieca . WSTYD !!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Grzesii
dnia 02.06.2010, 15:26 · Zgłoś
przysieki dzis tez lywaly
Odpowiedz
0
@ Zalany portal UM
dnia 02.06.2010, 12:52 · Zgłoś
Ostatnie powodzie zalały portal UM www.jaslo.pl Pogubili się kompletnie, stracili język, nic nie działa poprawnie. Na pomoc wezwana będzie ochotnicza straż i PCK.
Odpowiedz
0
@ jaślan
dnia 02.06.2010, 12:27 · Zgłoś
Jasne, sytuacja jest stabilna...ul. Prusa już pływa. I co na to Kurowska? Jakoś nie widać fotki z tej okazji.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.