Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rzucali kostką brukową w radiowóz

41

 Trzech pijanych młodzieńców, którzy uszkodzili radiowóz zatrzymali policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Jaśle. Młodzi ludzie obrzucili radiowóz kostkami brukowymi. Byli agresywni wobec policjantów. Przebywają w policyjnej izbie zatrzymań i czekają na zarzuty.

Do  zdarzenia doszło wczoraj  kilkanaście minut po północy.  Trzech młodych mężczyzn przechodząc obok komendy,  nagle zaczęło rzucać kostkami brukowymi w zaparkowany przed budynkiem radiowóz.  Na widok policjantów, młodzi wandale zaczęli uciekać w kierunku ul. Kochanowskiego.  Po krótkim pościgu zostali zatrzymani, byli agresywni, opierali się, policjanci musieli ich obezwładnić, użyć kajdanek.

Zatrzymani chuligani byli nietrzeźwi. Okazali się nimi mieszkańcy Jasła. Dwóch 18-latków i 17-latek. Przebywają w policyjnym areszcie, wkrótce usłyszą zarzut zniszczenia mienia. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Wysokość wyrządzonej szkody oszacowano na kilka tysięcy zł.

 

KPP Jasło 

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Anonim
dnia 13.11.2008, 22:33 · Zgłoś
mogli po nich pozrzucać a nie po radiowozie ale i tag dobra robota chlopaki !!!
:lol::lol::yes::yes::bigrazz::smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ komendant
dnia 30.08.2008, 23:34 · Zgłoś
ale tu jaja kurka wodna
Odpowiedz
0
@ <lol2>
dnia 19.08.2008, 12:38 · Zgłoś
hahahahaha:lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ m
dnia 13.08.2008, 23:36 · Zgłoś
idzie taki *** do mamusi "mama dej pińć zlotych na [...]" i mamusia daje potem sie *** i im sie nudzi... Do roboty by poszli podatki poplacili to by im sie odechcialo takich zabaw...dzieci.. zal.pl
Odpowiedz
0
@ kto to wie
dnia 12.08.2008, 23:10 · Zgłoś
Dwaj dostali zawiasy 8mies na 3 lata a jeden rok na 3 lata. Do zaplaty poszlo 2400zł
ale rozprawy jeszcze nie bylo
Odpowiedz
0
@ lala
dnia 11.08.2008, 15:50 · Zgłoś
bardzo dobrze zrobili.niech policja wie na jaki szacunek sobie zasłużyla.sa skorumpowani i nawet obywatelom nie pomagaja tylko ich gnembia zeby pokazac ze sa "wyzej" a żyja za nasze podatki.policja sie nie sprawdza.pozd dla chlopaków
Odpowiedz
0
@ anty
dnia 11.08.2008, 12:08 · Zgłoś
Bardzo dobrze zrobili:)::):):rol:
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 09.08.2008, 23:21 · Zgłoś
***** czuja sie bezkarni niech im wymierza najwyszsza kare za to policjant to normalny czlowiek ktory ma niewdzieczna prace bo kazdy tylko psioczy na nich a to sa normalni ludzie
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 09.08.2008, 23:14 · Zgłoś
niech dostana dobrze po [...] za to bo policjant tez czlowiek ktory wykonuje swoja
prace to sa normalni ludzie ktorzy maja ciezka i niewdzieczna prace szanujcie ich i ich prace
Odpowiedz
0
@ JP na 100%
dnia 08.08.2008, 16:17 · Zgłoś
lol napewno nie zaplacili kilkanascie tys zl tylko duzo mniej, rozwalili szyby i koguta :) pozatym zaczeli uciekac duzo wczesniej niz policje zobaczyli tylko ze byli na takiej bani ze za daleko niepobiegli :) jak policja ich przyczaila to oni praktycznie niewiedzieli co sie dzieje i tylko jeden typ sie stawial bo byl jeszcze jakos w stanie a reszta nawet sie nie ruszala :) a ci co pisza ze powinni ich spalowac to pew2no nigdy pala nie dostali i niewiedza jak to jest i jak to boli :/ mam nadzieje ze kiedys zlapiecie kilka pal na siebie i wtedy napewno zmienicie zdanie co do palowania przez policje :/
No a co do tego calego aresztowania to praktycznie nic naie beda mieli przechlapane :) na szczescie :)) pozdro hlopaki :> bawcie sie daalej
elo
Odpowiedz
0
@ prrrr
dnia 07.08.2008, 11:08 · Zgłoś
prawo do zabawy??? buhahahahahaahaha i dobrze że im *** strzepali [...] w sądzie tego nie dostaną, przez *** do głowy brawo dla tych co ich złapali :)
Odpowiedz
0
@ mw
dnia 06.08.2008, 18:48 · Zgłoś
sa mlodzi maja prawo sie zabawic he he he[
B)
Odpowiedz
0
@ szalona
dnia 06.08.2008, 12:36 · Zgłoś
wiadome ze nie byli trzezi :)ale chociasz uszkodzili jeden wóz policyjny :lol::lol:oby mili wyrok w zawiasach:yes:
Odpowiedz
0
@ czarodiej
dnia 06.08.2008, 10:13 · Zgłoś
szkoda chłopaków bo maja kłopoty i spaprane papiery to tak jest jak młodzi [...] i czuja sie wilcy ale trzeba sie zastanowić z kąt ten pomysł bo wybryki pana majdana to tez gówniarskie cwaniactwo a młodzi wpatruja sie w niego jak bohatera bo o mało nie został [...] wilka mi odwaga rzucić w samochód kostką zwykła głupota niech idą do hospicjum potrzymać za rękę osobę ,która umiera dodać jej otuchy że nie jest sama podczas ostatnich chwil to jest odwaga a ci co popierają to dicopolowe małolaty których idolem jest czesio policjant terz zawód choc niewdzięczny pozdro
:|
Odpowiedz
0
@ Anty-[...]
dnia 06.08.2008, 10:04 · Zgłoś
Szacunek dla nich!!!:@ JP NA 100%
Odpowiedz
0
@ y
dnia 05.08.2008, 23:46 · Zgłoś
szkdoa ze tak malo szkod...chlopaki powinni jeszcze w palac kamieniami rzucac:)
Odpowiedz
0
@ Jolcia
dnia 05.08.2008, 23:23 · Zgłoś
No Szacuneczek dla chłpaczków:):yes::yes::yes::) ale mogli szybciej uciekac:lol:. ale nic, trzymam za Was kciuki:) wiecej takich akcyjek:) pzdr.:P
Odpowiedz
0
@ DZIECIARNIA DO NAUKI...
dnia 05.08.2008, 21:01 · Zgłoś
A NIE DOPINGOWAC GLUPOCIE....ZYCZE ZEBY WASZY SAMOCHODOM TAKIE ****** SZYBY POWYBIJALY..SMIEJCIE SIE JESZCZE GLOSNIEJ:mad:
Odpowiedz
0
@ prrrr
dnia 05.08.2008, 12:32 · Zgłoś
znając życie :p w sądzie pogrożą im paluszkiem heheheehh nie sadze żeby poszli do pudła, a co do wypowiedzi pana nowy czy pani śmiać mi sie chce :lol: pewnie dostał pałą i to niesłusznie :p
Odpowiedz
0
@ haha xD
dnia 05.08.2008, 12:04 · Zgłoś
:lol::lol: :p ale ze ich w ogóle złapali to jest dopiero zdziwienie ;p
Odpowiedz
0
@ obserwator 2
dnia 05.08.2008, 11:49 · Zgłoś
co to za [...] były ze dały sie złapać :p:lol:
Odpowiedz
0
@ Kossiczek
dnia 05.08.2008, 11:48 · Zgłoś
Szacunek dla chlopakow :D hahahaha. Trzeba bedzie to oblac haha oj chlopaki trzymam za was oby tak dalej
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 05.08.2008, 11:25 · Zgłoś
XIII Street Elite!!!B)
Odpowiedz
0
@ iaia
dnia 05.08.2008, 11:22 · Zgłoś
lala ciebie powinni z pałowac *******:p
Odpowiedz
0
@ EloMlodzieżowy
dnia 05.08.2008, 10:26 · Zgłoś
Haha a rozwalili przynajmniej cos konkretnego w tym radiowozie?? xD Pozdrawiam sprawców mogliscie granatem ****** pod komęde
Odpowiedz
0
@ staś
dnia 05.08.2008, 09:05 · Zgłoś
TRAFILI !!!.Wniosek? Dobrze zapowiadajacy sie snajperzy.Wziąść ich do wojska,wcielic do saperów.Bedą mieć na codzień wybuchowe atrakcje.....
Odpowiedz
0
@ hhh
dnia 04.08.2008, 23:12 · Zgłoś
dobre haha:@
Odpowiedz
0
@ nowy
dnia 04.08.2008, 23:12 · Zgłoś
dobże im tak.za niedługo policja będzie jeździła na rowerach lub taczkami bo i tak niemają nic do roboty,to będom mieli zajęcie:@
Odpowiedz
0
@ Yoda
dnia 04.08.2008, 23:05 · Zgłoś
A wszystko zaczęło się od Radka Majdana:) Ostatnio widziałem [...]ntów z kałasznikowami, nie wiem czy podpisali jakąś umowę na wymianę z Afganistanem czy też spodobała im się flaga Mozambiku. W takim wypadku brakuje im jeszcze tylko motyki...
Odpowiedz
0
@ niunia1910
dnia 04.08.2008, 21:50 · Zgłoś
:rol: ****** *** ... hahah dobreee!! tak trzymac..:p:lol::D
Odpowiedz
0
@ Pipi
dnia 04.08.2008, 21:34 · Zgłoś
hahahaha :lol:
Odpowiedz
0
@ LOLEK
dnia 04.08.2008, 21:19 · Zgłoś
Widzialam to i twierdze ze oni sa nienormalni bo po co rtzucac w samochod??!!Narobili sobie tylko duuuzych klopotow:rol:
Odpowiedz
0
@ do policji
dnia 04.08.2008, 20:47 · Zgłoś
po 50 pał aż się [...] w pory nowy samochód po 5 latek więzienia i w kamieniołomy :B)
Odpowiedz
0
@ j
dnia 04.08.2008, 20:38 · Zgłoś
brawo czy ktos pozostal w komendzie bo znajac ulanska fantazje policji to w poscigu bralo udzial najprawdopodobniej kilkunastu funkcjonariuszy a co do kary z obserwacji wiem ze bedzie oscylowala w najnizszych wymiarach a policjantom wcale to nie przeszkadza bo przeciez liczy sie tylko wykrywalnosc a zbudowac mozna ja tylko na [...] wandalach
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 04.08.2008, 19:45 · Zgłoś
Policja zawsze bała się [...] młokosów i woli ich obchodzić z daleka nawet jak komuś zrobią krzywdę, ale tym razem to było na popis bo w internecie i w gazetach o tym napisali
Odpowiedz
0
@ PG
dnia 04.08.2008, 19:17 · Zgłoś
Kara na ulicach miasta Jasła przy sprzątaniu chodników w odpowiednim ubraniu.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.08.2008, 18:47 · Zgłoś
bardzo dobrze im haha na co im radioeozy jak i tak je pchaja :lol::lol::lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ popieram
dnia 04.08.2008, 18:22 · Zgłoś
niech bulą za szkody!!
Odpowiedz
0
@ lala
dnia 04.08.2008, 18:02 · Zgłoś
mam nadzieje, że poza karą, przewidzianą w kodeksie dostali wcześniej należne im [...].
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.08.2008, 17:33 · Zgłoś
dokładnie!! nauczyć *** szacunkutroche:yes:
Odpowiedz
0
@ naprawić samochód [...]
dnia 04.08.2008, 16:50 · Zgłoś
Ognistej krwi młodzieńcy powinni z własnej kieszeni , pokryć koszty naprawy samochodu. Jako nawiązkę dałbym max. wymiar kary, bez war. zawieszenia.:uhoh::)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.