Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Samochód dachował w Łaskach

33

W ubiegły czwartek około godziny 13.00 w Łaskach, 40-letni mieszkaniec gminy Jasło stracił panowanie nad pojazdem. Samochód dachował i wpadł do przydrożnego rowu. Kierowcy i pasażerce nic się nie stało...

Mężczyzna kierujący fiatem cinquecento wpadł w poślizg na łuku drogi. Samochód znalazł się w przydrożnym rowie. Na miejsce zdarzenia zadysponowana została policja oraz dwie jednostki z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Kierowca pojazdu oraz jego córka zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala. Po przeprowadzonych badaniach osoby te zostały zwolnione.

(icz)


Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do ja
dnia 31.01.2011, 21:48 · Zgłoś
tam się nic nie stało bo mój kuzyn tam pracuje i był do tego wypadku popatrzyli spytali się czy coś się stało i pojechali. No właśnie karetki nie napisali jakby ktoś był ranny to zadzwonił by na TAXI albo autobusem na LWOWSKĄ
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 30.01.2011, 22:36 · Zgłoś
jest napisane - do wypadku zostały zadysponowane dwie jednostki PaństwowejStraży Pożarnej i Policja, a która jednostka przewiozła Pacjentów do szpitala?
Odpowiedz
0
@ nie rób afera!!!!
dnia 30.01.2011, 09:41 · Zgłoś
Nie macie o czym pisac??
Odpowiedz
0
@ joj
dnia 29.01.2011, 21:29 · Zgłoś
nawet antena mu stoi no to musial dachowac
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 29.01.2011, 19:02 · Zgłoś
do jshd
a co ci przeszkadza że była straż i policja widocznie była potrzebna.
biedny to jesteś ty a nie wioska i "ORMOWCEM" TO TY JESTES P[...]*E!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ DYLU
dnia 29.01.2011, 18:47 · Zgłoś
A NO,CZINKLAKIEM TO TRZEBA UMIEC JEZDZIC:)OPANOWAC TAKA MOC TO PRAWDZIWA SZTUKA:))
Odpowiedz
0
@ kierowca bombowca
dnia 29.01.2011, 18:11 · Zgłoś
Prawda jest taka, że do jazdy szybkim, sportowym autem nie każdy się nadaje. Wiem coś o tym, bo sam mam takiego samego [...] i znam tą pokusę, żeby depnąć na gaz i pomknąć jak wiatr. Tylko, że taką moc tylko najlepsi kierowcy potrafią opanować. A jest nas zaledwie garstka, reszta to [...] amatorzy. Jak na przykład ten gość, tatuś kupił mu wypasioną, sportową furę i już poczuł się jak król szos. Żałosne. I to tyle w temacie.
Odpowiedz
0
@ Alfa
dnia 28.01.2011, 22:06 · Zgłoś
Do Kuby - ty ma[...]ku, dopóki nie nauczysz się pisać to nic nie pisz! Najpierw ukończ podstawówkę; wstyd sadzić takie [...] błędy.
Odpowiedz
0
@ szaloy charyy
dnia 28.01.2011, 20:49 · Zgłoś
gufi... ales wiraza strzelił podziwko od kierowcow z texasu
Odpowiedz
0
@ jshd
dnia 28.01.2011, 20:35 · Zgłoś
po 1, mieszkaniec gminy tarnowiec, a nie jasło po to jak im sie niestało to poco straż? w łaskach to tacy nadgorliwi nic sie niestało a odrazu policja i straż , biedna wioska i pełno ORMOWCÓW!!!!
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 28.01.2011, 20:09 · Zgłoś
RANGE ROVER
Py[...]k masz niewyparzony a we [...] siano!!
Nie wiesz to pokombinuj i się dowiedz c[...]e:))
Odpowiedz
0
@ dylu na badylu
dnia 28.01.2011, 16:50 · Zgłoś
ALE URWAŁ!!!!!!ALE TO BYLO DOBRE!!!!
Odpowiedz
0
@ Mex
dnia 28.01.2011, 16:16 · Zgłoś
Kuba [...], zanim zaczniesz pisać w publicznych miejscach skończ szkołę bezmyślna istoto i weź pod uwagę, że ktoś te twoje pożałowania godne wypowiedzi czyta, a potem nie daj Bóg może powtórzyć...
Co się dzieje z naszym językiem ojczystym w dobie internetu to dramat.
Odpowiedz
0
@ buchaj
dnia 28.01.2011, 15:42 · Zgłoś
brednie...:P
Odpowiedz
0
@ hgh
dnia 28.01.2011, 15:09 · Zgłoś
znam ojca chlopaczka i wszystko mu zalatwia... daja [...]s itd/... wiec pewnie jak rozwalil wszystko to kupi cos nowego a jak nie to wezmie do siebie!!
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec łask
dnia 28.01.2011, 14:50 · Zgłoś
A nasze OSP gasi pragnienie winem na moście z komendantem na czele
Odpowiedz
0
@ Kosmita
dnia 28.01.2011, 14:41 · Zgłoś
Nie rozumiem jak mógł dachować w rowie hahaha [...]. Wpadł do rowu a nie Dachował. To dwie Różne rzeczy haha ;] Widać jak byk że dach ani ryski :D
Odpowiedz
0
@ Yhym
dnia 28.01.2011, 14:16 · Zgłoś
Dachować to nie znaczy upierdzelić cały dach xd . Na zdjęciu widać ,że prawym górnym rogu jest zagięcie na słupku . A dachowania wyglądało tak ,że samochód się po prostu zsuną do rowy i ma delkiatne uszkodzenia . Na wakacjach w tym miejscu też był wypadek , nawet tam byłem , Lanos wtedy dachował . Strasznie niebezpieczny zakręt .
Odpowiedz
0
@ tiviola?
dnia 28.01.2011, 13:41 · Zgłoś
przecież chłopaczek z tivioli miał 18 czy tam 19 lat, a tutaj piszą, że kierowca miał 40...?
Odpowiedz
0
@ ANONIM
dnia 28.01.2011, 13:34 · Zgłoś
ALLLEEE URWAAAAAAAAŁ!!!
Odpowiedz
0
@ RANGE ROVER
dnia 28.01.2011, 13:13 · Zgłoś
"kolo" [...] a co to jest ta Trivola?? Bo chyba nie wszyscy wiemy [...]. A co chodzi o kierowce to odpiee... sie od niego!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.02.2011, 08:18 · Zgłoś
trivola to restauracja jak jeszcze [...] nie wiedza
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 28.01.2011, 13:05 · Zgłoś
takie sa ludzie w łoskach
Odpowiedz
0
@ lologolo xxx2
dnia 28.01.2011, 12:23 · Zgłoś
chcecie zdjęcie dachowania ???? dajcie pocztę;D
Odpowiedz
0
@ i
dnia 28.01.2011, 11:58 · Zgłoś
Wcale nie widać żeby dachował.Dobre bo polskie ma jakieś znaczenie :)
Odpowiedz
0
@ village
dnia 28.01.2011, 11:23 · Zgłoś
zebranie [...]
Odpowiedz
0
@ wz
dnia 28.01.2011, 11:09 · Zgłoś
Paparacji pierwsze!!!
Odpowiedz
0
@ sprzedam cześci
dnia 28.01.2011, 10:33 · Zgłoś
cc 700
wszystko jak na zdjeciach tanio
Odpowiedz
0
@ ziom
dnia 28.01.2011, 10:08 · Zgłoś
tylko straż jest fotografowana a karetki to nie było
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 28.01.2011, 09:58 · Zgłoś
A o wypadku słynnego kierowcy z Trivoli co miał wypadek koło wieżowców to zapomnieliśćie. 2 m-c i 3 -ci wypadek.Tata wszystko załatwi???
Odpowiedz
0
@ kejkej
dnia 28.01.2011, 09:12 · Zgłoś
A ludzie jak te [...] biegną do każdej sensacji, żeby było ło cym wy wsi plotkować!
Odpowiedz
0
@ Kuba
dnia 28.01.2011, 09:04 · Zgłoś
Prętkość o i taka prawda << JECHAĆ 5 km na godz i będzie OK >>. A TEN FACIO W CZAPCE CO TAK SZEROKO STOI TO TEŻ SIĘ PRZEWRUCI NA ŚRODKU DROGI. I CO KOLEJNY WYPADEK i NIESSZĘSCIE GOTOWE !
Zdjęcie Nr 1.
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 28.01.2011, 08:37 · Zgłoś
Przecież stoi na kołach, a dach płaski. Coś mi tu nie pasuję hehe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.