Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Samochód utknął na zalanej drodze

17

Wczoraj około południa w Święcanach, samochód marki Volkswagen Passat utknął na zalanej drodze.

- Droga na Przychody została częściowo zalana. Kierowca próbował tą drogą przejechać, jednak podczas próby samochód zgasł. Poziom wody podnosił się, kierowca wyszedł na dach samochodu i zaalarmował straż pożarną. – powiedział nam starszy kapitan Rafał Rutyna z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Na miejsce jako pierwsza przybył zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Święcanach, a następnie zastęp OSP w Skołyszynie i dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.


- Po przybyciu na miejsce okazało się, że kierowca zdołał opuścić pojazd i dostał się na suchą drogę. Strażacy wypchali samochód z wody. – powiedział Rutyna.


ks

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ właściciel poldka
dnia 08.09.2010, 08:28 · Zgłoś
tak to jest jak się jeździ wieśwagenem a nie Poldkiem dostosowanym do takich realiów na prowincji, wieśwagen niski i jeszcze jak wjechał w wodę za szybko to go nawet w płytkiej utopił bo zalał wodą falą spod kół, a Poldek by pewnie spokojnie przejechał ale oczywiście wolniej bo poldkiem jeździ się kulturniej bez chamstwa drogowego i piratowania. Pozdrawiam spokojnych, kulturalnych kierowców myślących i przewidujących.
Odpowiedz
0
@ buuuu
dnia 04.09.2010, 19:03 · Zgłoś
ciekawe co wy byscie zrobili
Odpowiedz
0
@ x-men
dnia 04.09.2010, 14:02 · Zgłoś
ale jajaaaa
Odpowiedz
0
@ fcda
dnia 04.09.2010, 10:14 · Zgłoś
do ppppp!ty chyba też jesteś [...] i [...] bo zabrałeś głos w tej sprawie!!
Odpowiedz
0
@ SuperMoto #74
dnia 04.09.2010, 07:17 · Zgłoś
taaaaaaaa poziom sie podnosił ????????? był niższy o 15cm a zresztą nawet halogenów woda nie siegała czyli naprawdę była akcja :P i do tego jeszcze 2 pontony hahaha
Odpowiedz
0
@ ppppp
dnia 04.09.2010, 05:42 · Zgłoś
Czy tu tylko [...] i [...] piszą?
Odpowiedz
0
@ sss3
dnia 04.09.2010, 00:49 · Zgłoś
No właśnie! Po co aż 4 zastępy? Przecież by się nawet nie zmieścili przy samochodzie gdyby wszyscy razem chcieli pchać :)
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 03.09.2010, 21:11 · Zgłoś
A GDZIE ZDJĘCIA ???
Odpowiedz
0
@ MRAUUU
dnia 03.09.2010, 20:55 · Zgłoś
EEEEEEEEJJJJJJJJJJJ A GDZIE ZDJECIA????????????????????
Odpowiedz
0
@ wladek
dnia 03.09.2010, 18:55 · Zgłoś
ale po co az 4 zastepy ?? nie rozumie no..; do wypadku jedzie jeden gora 2
Odpowiedz
0
@ ujylo
dnia 03.09.2010, 18:21 · Zgłoś
to kawał [...] nie pomyśli,a może w tym czasie straż mogła być potrzebna gdzieś indziej...
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 03.09.2010, 18:18 · Zgłoś
Nie Przychody tylko Przechody i to jest przysiółek a nie miejscowośc. Oczywiście powinien zapłacic za akcję to by się nauczył.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 03.09.2010, 16:26 · Zgłoś
Przychody gdzie taka miejscowość jest,na pewno nie w powiecie jasielskim ?????????
Odpowiedz
0
@ brooklin
dnia 03.09.2010, 15:06 · Zgłoś
normalnie Dramat!!
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 03.09.2010, 14:54 · Zgłoś
ale peszek ;S
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 03.09.2010, 14:53 · Zgłoś
A gdzie zdjęcia z tej akcji? To byłby przebój miesiąca.
Odpowiedz
0
@ kl
dnia 03.09.2010, 14:37 · Zgłoś
To już nie macie o czym pisać tylko [...] zawracać czyjąmś głupotą?

Ja bym [...] kazał zapłacić za akcję to nastepnym razem by się zastanowił przed wjechaniem do wezbranej wody. [...] jakiś.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.