Samochodem sforsował ogrodzenie
28-latek z gminy Skołyszyn jadąc ul. Przemysłową uderzył w ogrodzenie i wjechał w budynek jednej z hurtowni. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Wczoraj około godz. 7.00 kierujący samochodem marki Renault 19 jadąc ul. Przemysłową w kierunku ul. Towarowej, podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał z drogi uderzając w stalowe ogrodzenie, a następnie w budynek hurtowni.


Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia przebadali 28-latka na zawartość alkoholu w organizmie. Mężczyzna był trzeźwy i nie doznał poważnych obrażeń.

Szkody, jakie powstały w wyniku uderzenia, kierowca zobowiązał się naprawić.
28-latek został ukarany mandatem karnym.
Czytelnikowi, który nadesłał zdjęcia do naszej redakcji serdecznie dziękujemy.
(icz)
