Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Samochodem sforsował ogrodzenie

27

28-latek z gminy Skołyszyn jadąc ul. Przemysłową uderzył w ogrodzenie i wjechał w budynek jednej z hurtowni. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Wczoraj około godz. 7.00 kierujący samochodem marki Renault 19 jadąc ul. Przemysłową w kierunku ul. Towarowej, podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał z drogi uderzając w stalowe ogrodzenie, a następnie w budynek hurtowni.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia przebadali 28-latka na zawartość alkoholu w organizmie. Mężczyzna był trzeźwy i nie doznał poważnych obrażeń.

Szkody, jakie powstały w wyniku uderzenia, kierowca zobowiązał się naprawić.

28-latek został ukarany mandatem karnym.

Czytelnikowi, który nadesłał zdjęcia do naszej redakcji serdecznie dziękujemy.

(icz)

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
1
@ >>
dnia 04.12.2013, 19:25 · Zgłoś
za brata rafała T. prawko zdał a sam jeździć nieumie.
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 02.12.2013, 09:00 · Zgłoś
Brawo Paweł!!!Następny wóz skasowałeś.
Odpowiedz
0
@ lala
dnia 30.11.2013, 16:37 · Zgłoś
do @ lulu
a kim ty jestes ze wiesz kto jechal
Odpowiedz
1
@ lulu
dnia 27.11.2013, 13:53 · Zgłoś
oj turek turek ty [...] kupiłeś auto i 2 dni je miałeś i wepchać się w ogrodzenie z tą twoją chorą nogą??? [...] noga z gipsu wyciągnięta i ścigac ci się zachciało z kolegą żenada myślisz ,że ludzie nie wiedzą kto kierował słynnym renault 19 z hankówki??
Odpowiedz
0
@ www
dnia 28.11.2013, 22:38 · Zgłoś
czy chodzi Ci o turka z Kebapa? hmm...
Odpowiedz
1
@ abc
dnia 22.11.2013, 09:46 · Zgłoś
Przecież szkody pokrywane są z OC samochodu
Odpowiedz
3
@ A pacz
dnia 21.11.2013, 23:02 · Zgłoś
Nawet i mistrzowi sie zdarzy.
Odpowiedz
-3
@ Banda b*r*n*w
dnia 21.11.2013, 21:58 · Zgłoś
Widzę że tutaj sami mistrzowie kierownicy...
Odpowiedz
9
@ Pewniak
dnia 21.11.2013, 17:52 · Zgłoś
Hah a ten sam gość 2min przed wypadkiem wyjeżdżał z Trans - Wiertu jak [...] na pichy odcinka i rura a potem bylo slychać piski ale kto by pomyślał że uderzył w płot ... Nie rozumiem takich ludzi :D
Odpowiedz
4
@ Jacek
dnia 21.11.2013, 15:35 · Zgłoś
Do Kołacz!!! Jeśli cie bardzo cieszy to ze obcy kapitał wchodzi i nie będziesz miała-miał nic do powiedzenie to bardzo kiepsko myślisz!!! Pozdrawiam i życzę ci pracy w obcym kapitale za 1200 zł 10 godz dziennie i tak żeby ci się [...] pot lał :-) Dorośnij
Odpowiedz
4
@ stary
dnia 21.11.2013, 15:13 · Zgłoś
tacy ludzie nie powinni nigdy mieć prawa jazdy,są niebezpieczni dla samych siebie i otoczenia.
Odpowiedz
6
@ ala
dnia 21.11.2013, 14:08 · Zgłoś
pomylił [...] hamulca z [...] gazu ;) a podobno tylko [...] tak robią
Odpowiedz
4
@ RR
dnia 21.11.2013, 12:59 · Zgłoś
Oto mistrz kierownicy!!!
Odpowiedz
2
@ 10
dnia 21.11.2013, 12:55 · Zgłoś
nie opanował nówki re,to [...]
Odpowiedz
4
@ realita
dnia 21.11.2013, 11:49 · Zgłoś
PA jaka [...] !!!
Odpowiedz
5
@ [..]
dnia 21.11.2013, 11:12 · Zgłoś
Dlaczego reklama EUROCASH jest widoczna? - czyżby artykuł zawierał "lokowanie produktu"?
Odpowiedz
3
@ xyz
dnia 21.11.2013, 11:51 · Zgłoś
Tej hurtowni już nic nie pomoże. Przegra kunkuręncję, a z nią wiele małych, [...] sklepów, z Biedronką, Lidlem, Kauflandem i innymi.
Odpowiedz
-11
@ kołacz
dnia 21.11.2013, 13:10 · Zgłoś
Dobrze ze wreszcie Biedroneczka będzie w kołaczycach.
Odpowiedz
11
@ Gibon
dnia 21.11.2013, 14:15 · Zgłoś
A to co? - wąsy będą sprzedawać?
Odpowiedz
-8
@ JA
dnia 21.11.2013, 10:57 · Zgłoś
Jasne dlaczego ludzie sa tego nie swiadomi rzeczoznawca wycena i oc zaplaci ale znizka pujdzie sie, i skladka niebedzie przyjazna.
Odpowiedz
12
@ mars
dnia 21.11.2013, 10:50 · Zgłoś
nauczy się w końcu wyprzedzać ...
Odpowiedz
23
@ m
dnia 21.11.2013, 10:31 · Zgłoś
zobowiazal sie naprawic-przeciez ma oc
Odpowiedz
1
@ xyz
dnia 21.11.2013, 22:45 · Zgłoś
z oc placi sie za szkody powstale przy zderzeniu z drugim pojazdem a nie z ogrodzeniem
Odpowiedz
2
@ niebieski
dnia 22.11.2013, 10:24 · Zgłoś
z oc to nie tylko pojazdy ale powstałe szkody wynikające z uszkodzeń spowodowanych danym pojazdem. Jak nie wiesz to nie pisz farmazonów.
Odpowiedz
0
@ Rajd
dnia 22.11.2013, 18:38 · Zgłoś
Traktowanie ulicy miejskiej jak toru Formuły I powinno być karane dożywotnim odebraniem prawa jazdy a nie mandatem. Następnym razem (a na pewno będzie następny raz) mogą być straty w ludziach , zwłaszcza przypadkowo w takim miejscu obecnych, a nie tylko w sprzęcie czy w budynku. Prewencja to zapobieganie takiej właśnie bezmyślności /delikatnie mówiąc/ . Pozostaje jeszcze w odwodzie prawo ewolucji Darwina, które mówi, że bezmyślne jednostki mają mniejsze szanse przekazania swoich genów na następne pokolenia.
Odpowiedz
2
@ wojtek
dnia 23.11.2013, 07:16 · Zgłoś
jak można traktować ulicę jako tor formuły 1 przy pomocy renault 19?to tak jakby elektrycznym wózkiem inwalidzkim wjechał na autostradę...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.