Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Sesja narzeczeńska – dlaczego warto się na nią zdecydować?

0

Zdjęcia, zwłaszcza te w analogowej postaci, to jedne z najpiękniejszych pamiątek. Z usług profesjonalnego fotografa korzystamy jednak dość rzadko i raczej tylko na specjalne okazje. Ślub i wesele bez wątpienia stanowią jedną z nich. Coraz więcej par decyduje się jednak na nawiązanie współpracy z fotografem ślubnym wcześniej – sesja narzeczeńska to doskonała okazja, aby sprawdzić jakość usług wybranego profesjonalisty, a przy okazji uzyskać także piękną pamiątkę, do której będziemy z przyjemnością wracali w kolejnych latach.

Czym jest sesja narzeczeńska i kiedy się odbywa?

Sesja narzeczeńska to profesjonalna sesja zdjęciowa prowadzona przez fotografa ślubnego. Jak sama jej nazwa wskazuje, ma miejsce jeszcze w okresie narzeczeństwa, bezpośrednio poprzedzającym zawarcie związku małżeńskiego. Jej celem jest uchwycenie na pamiątkowych zdjęciach pary znajdującej się w jednym z najpiękniejszych okresów swojego życia. Ma zdecydowanie luźniejszy, mniej formalny charakter od właściwej sesji ślubnej oraz jest wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, zabawy oraz wyrażenia swoich emocji.

Sesja narzeczeńska nie jest, co prawda, obowiązkowym elementem ślubnego albumu, lecz zdecydowanie warto wziąć ją pod uwagę. Pozwala nieco odetchnąć od ślubnych przygotowań, pokonać stres i tremę często towarzyszące pierwszym chwilom przed profesjonalnym obiektywem, a przy okazji otrzymać piękne, klimatyczne, zrealizowane w profesjonalny sposób zdjęcia, które zachowamy na pamiątkę, a nawet wykorzystamy w dniu ślubu i wesela. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą zostać np. wręczone gościom w ramach podziękowania za obecność na ślubie, wykorzystane do stworzenia personalizowanych gadżetów weselnych oraz wielu innych celów.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalną sesję narzeczeńską?

Zdecydowana większość z nas miała zaledwie kilka okazji w życiu, aby stanąć przed obiektywem fotografa z prawdziwego zdarzenia. Wbrew pozorom, pozowanie do zdjęć wcale nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli towarzyszą mu stres i trema. Sesja narzeczeńska to doskonałe praktyczne przygotowanie do właściwej sesji ślubnej, a także świetna okazja, aby sprawdzić jakość usług oraz warsztat wybranego fotografa ślubnego. Kwestia jego wyboru jest bowiem bardzo indywidualna, gdyż każdy fotograf robi nieco inne zdjęcia, które trafią w nasze gusta lub nie, w zależności od indywidualnego poczucia estetyki.

Aby skorzystać z możliwości, jakie oferuje sesja narzeczeńska, wystarczy wybrać fotografa, który posiada tę usługę w swoim portfolio. Najlepiej zrobić to za pośrednictwem serwisów internetowych, do których zalicza się portal ślubny Weselezklasa.pl, oferujący szybki dostęp do ponad 5000 profesjonalnych fotografów ślubnych z całej Polski. Dostępne oferty możemy filtrować m. in. na podstawie lokalizacji, usług, a także cen, co pozwala szybko i sprawnie wybrać fotografa, z którym nawiążemy owocną współpracę. Sesja narzeczeńska to doskonała okazja, aby zweryfikować umiejętności fotografa oraz podjąć świadomą decyzję odnośnie kontynuowania z nim dalszej współpracy w zakresie fotografii ślubnej – tym razem już we właściwym dniu ślubu i wesela.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 28.12.2021, 11:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie łapówki. Wyrok jest nieprawomocny

  8 marca br. w Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie korzyści majątkowej w wysokości 500 złotych. Lekarz został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Wyrok jest nieprawomocny. Do Sądu Okręgowego w Krośnie została złożona apelacja.

   

 • Władze województwa zmieniają zdanie. Pociąg do Medzilaborec nie ominie Jasła

   

  „Wojak Szwejk” jednak nie ominie Jasła. Władze samorządowe województwa podkarpackiego zmieniły zdanie w sprawie organizacji wakacyjnego połączenia kolejowego Rzeszów – Medzilaborce. W lutym bieżącego roku UMWP w Rzeszowie poinformował o tym, że realizowane od kilku lat połączenie zostanie skrócone z pominięciem między innymi Jasła i Krosna. Plan ten spotkał się wówczas ze zdecydowaną krytyką środowisk związanych z kolejnictwem oraz poszczególnych samorządów.

 • Wszystko o pracy, edukacji i planowaniu kariery w jednym miejscu

   

  W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbyły się Targi Pracy, Edukacji i Kariery. Ponad trzydziestu wystawców, wśród których znalazły się przedsiębiorstwa prowadzące działalność w różnych branżach, uczelnie wyższe, czy też szkoły ponadpodstawowe miały okazję do zaprezentowania swojego potencjału, przedstawienie oferty dla osób zainteresowanych ewentualnym podjęciem pracy oraz zacieśnić wzajemną współpracę. Nie zabrakło również interesujących warsztatów.

 • Kolosalne ceny za budowę krytego lodowiska w Jaśle. Miasto zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu

  Miasto Jasło może przeznaczyć na budowę krytego lodowiska w Jaśle 5 mln zł. Oferty zaproponowane przez firmy, które stanęły do przetargu znacznie przekraczają możliwości finansowe samorządu. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła prawie 13,5 mln zł! Miasto unieważniło postępowanie i zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu.

 • Po raz piąty zatańczyli i zaśpiewali dla Jana Pawła II

   

  Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami, na płytę jasielskiego rynku wrócił „FISHMOB - Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II”. Inicjatorem wydarzenia była Jasielska Grupa Teatralna „Pod skrzydłami Anioła” działająca przy Zespole Szkół nr 4 – popularnym Ekonomiku pod kierunkiem siostry Kariny Pawłowskiej. Dla Jana Pawła II zatańczyło i zaśpiewało kilkaset osób, w przeważającej części przedszkolaków, dzieci i młodzież szkolnej.

 • Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już przyjmuje pacjentów

   

  Wykwalifikowani specjaliści, nowoczesny sprzęt, zabiegi operacyjne– Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już działa i oferuje opiekę medyczną w zakresie ortopedii, urologii, laryngologii dla dzieci i dorosłych, chirurgii, a także badania USG.

 • Młodzież niszczy drzewka, tablice i urządzenia. Ogródek Jordanowskim będzie lepiej strzeżony

  W ostatnich kilku miesiącach na Ogródku Jordanowskim w Jaśle - największym i najbardziej lubianym przez dzieci i młodzież obiekcie dochodziło do kilku aktów wandalizmu. Jesienią zniszczone zostały nowe ścieżki ekologiczne oraz drzewka, a początkiem bieżącego roku nieletni dewastowali urządzenia skateparku. W celu przywrócenia ładu i porządku na ogródku będzie prowadzony większy nadzór oraz kontrole. Ponadto zwiększony zostanie obszar objęty monitoringiem miejskim. Władze Jasła mówią "dość".

 • Trwa przebudowa budynku sądu i prokuratury w Jaśle

  Przy Sądzie Rejonowym w Jaśle prowadzone są prace budowlane polegające na rozbudowie pomieszczeń archiwum oraz wejścia na parterze budynku A. Dodatkowo dobudowana zostanie winda zewnętrzna. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. Inwestycja ma zostać zakończona wiosną 2023 r.

 • Szukasz trwałych i solidnych paneli podłogowych? Wybierz Pergo

   

  Podłogi to niezwykle ważny element każdego pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach. Ważne, aby mogły nam służyć przez długie lata, gwarantując przy tym pożądaną estetykę danego wnętrza. Wśród produktów dostępnych na rynku znajdziemy piękne, łatwe w montażu i co najważniejsze solidne panele laminowane i winylowe Pergo. Znajdziemy je w ofercie sklepu DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle.

 • W Przysiekach oddano do użytku nowy most na Ropie

   

  Po niespełna roku od podpisania umowy z wykonawcą, z mostu na rzece Ropie w Przysiekach, kierowcy swobodnie mogą już korzystać z przeprawy. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddanie do użytku obiektu. W Przysiekach pojawił się sam Andrzej Adamczyk – szef resortu infrastruktury w rządzie Mateusza Morawieckiego. Wartość inwestycji, której elementem była również przebudowa odcinka drogi powiatowej to ponad 9 mln zł.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657