Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Setne urodziny Józefy Jędryczki

27

W dniu 9 października 2010r. Pani Józefa Jędryczka (nazwisko rodowe Steczkowska), ur. 9.10.1910r. w Cieklinie zam. W Przysiekach obchodziła swoje setne urodziny. Jubilatka miała czworo rodzeństwa, siostrę Katarzynę i braci Zygmunta, Władysława i Franciszka. Była żoną Stanisława Jędryczki, urodziła córkę Annę i 2 synów Jana i Władysława, ma 11 wnuków i 29 prawnuków.

W dniu 10,10,.2010r. uroczyste spotkanie poprzedzone Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Trzcinicy w intencji Jubilatki, odbyło się w Restauracji „Dworek” w Przysiekach, w którym obok najbliższej rodziny i księży z parafii Trzcinica uczestniczył Zenon Szura – Wójt Gminy Skołyszyn i Bogusława Czechowicz – Kierownik USC.

Jubilatce złożono gratulacje i życzenia urodzinowe, wręczono pamiątkowy grawer tron, kosz róż i upominki. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.

UG Skołyszyn


Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ...
dnia 14.10.2010, 18:00 · Zgłoś
Zdrowia! Niech Pan Bóg Błogosławi! :)
Odpowiedz
0
@ 200lat
dnia 14.10.2010, 17:20 · Zgłoś
200 lat 200lat niech żyje mi prababcia
Odpowiedz
0
@ Ilona
dnia 14.10.2010, 17:15 · Zgłoś
200 lat dla prababci
Odpowiedz
0
@ Trzcinicoki
dnia 14.10.2010, 12:09 · Zgłoś
200 lat Pani Józefo :) !!!!
Odpowiedz
0
@ Głupkowataa ;)
dnia 13.10.2010, 20:48 · Zgłoś
Mmm .. Jaka laskaa ;d heh pozazdrościc ;)); ** Pani Józefo ..
Odpowiedz
0
@ witam.
dnia 13.10.2010, 18:15 · Zgłoś
ooo też wtedy miałam urodziny ;) chciała bym też tak długo żyć jak i pani Józefa!! wszystkiego co najlepsze !!! 200lat!
Odpowiedz
0
@ Ania
dnia 13.10.2010, 14:43 · Zgłoś
Jak to co kolejne 100 lat
Odpowiedz
0
@ zabka
dnia 13.10.2010, 11:08 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego :)))
Odpowiedz
0
@ Dawid
dnia 13.10.2010, 09:41 · Zgłoś
KOCHANA :) . Niech żyje nawet 200. Tylko w zdrowiu . Bożego Błogosławieństwa dla pani Józi. Zyczy Dawid :*
Odpowiedz
0
@ klaudyna
dnia 13.10.2010, 00:22 · Zgłoś
Coz ta biedna rodzina spiewala na te setne urodziny bo Sto lat to nie wypada:P hehe Serdeczne Zyczenia Zdrowia i pogody ducha!
Odpowiedz
0
@ BB
dnia 12.10.2010, 22:56 · Zgłoś
Gratulacje !!! Życzymy 200 lat z uśmiechem na twarzy
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 12.10.2010, 22:50 · Zgłoś
ZDOROWIA ;)
Odpowiedz
0
@ :-}
dnia 12.10.2010, 21:44 · Zgłoś
piękny wiek. dwieście lat w zdrowiu przedewszystkim pani życzę :-]
Odpowiedz
0
@ Dejf
dnia 12.10.2010, 21:41 · Zgłoś
No to w takim układzie 100 lat, 100 lat niech żyje... :D (oczywiście chodzi mi o NASTĘPNE 100 lat:)
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 12.10.2010, 21:21 · Zgłoś
serdeczne zyczenia duzo duzo zdrowia i jeszcz
e raz sto lat
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 12.10.2010, 20:54 · Zgłoś
Panie redaktorze, uprzejmie proszę o skontaktowanie się z polonistą, w sprawie interpunkcji. Trzy błędy interpunkcyjne liczą się jak jeden ortograficzny,jeden ortograficzny na maturze, to [...].
Odpowiedz
0
@ opKK
dnia 12.10.2010, 20:43 · Zgłoś
Zdrówka szanownej Pani:) i jeszcze co najmniej jednej setki w zdrowiu:) Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 12.10.2010, 20:39 · Zgłoś
gratulacje i duzo duzo zdrowka!!!
Odpowiedz
0
@ AXELL
dnia 12.10.2010, 20:38 · Zgłoś
200 lat w zdrowiu dla Babci
Odpowiedz
0
@ ika
dnia 12.10.2010, 19:44 · Zgłoś
Piękny wiek. Widać,że jubilatka jest w świetnej formie.Serdeczne życzenia wielu jeszcze jubileuszy w dobrym zdrowiu!
Odpowiedz
0
@ nika1
dnia 12.10.2010, 19:17 · Zgłoś
gratulacje!!200 lat!
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 12.10.2010, 19:04 · Zgłoś
PIĘKNY JUBILEUSZ ZDROWIA I JESZCZE WIELU LAT ŻYCIA
Odpowiedz
0
@ sda
dnia 12.10.2010, 18:40 · Zgłoś
aha
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 12.10.2010, 18:21 · Zgłoś
Wszystkiego Najlepszego ! ;*
Odpowiedz
0
@ Aliothh
dnia 12.10.2010, 17:02 · Zgłoś
zdrówka babuniu :))))
Odpowiedz
1
@ kaja
dnia 12.10.2010, 16:26 · Zgłoś
STO LAT:)
Odpowiedz
1
@ Pan Kracy
dnia 12.10.2010, 15:47 · Zgłoś
200 lat Pani Józefo !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.