Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Setne urodziny najstarszej mieszkanki gminy Jasło

31

28 lutego 2012 r. pani Zofia Juszczyk z miejscowości Kowalowy skończyła 100 lat! Pytana o przepis na długowieczność mówi - Nie wiem. Ja całe życie ciężko pracowałam. Rodzina podpowiadała, że czyste powietrze, pobliski las na pewno przyczyniły się do tak dobrej formy Jubilatki. Najstarsza mieszkanka gminy Jasło jest osobą w pełni samodzielną, rezolutną i uśmiechniętą.

Wszyscy zgromadzeni odśpiewali gromkie "Dwieście lat!". Był szampan, kwiaty i prezenty od wójta gminy Jasło, proboszcza parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Jaśle, przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, radnej i sołtysa Kowalów.

Wszyscy zgromadzeni, rodzina i zaproszeni goście, życzyli Pani Zofii kolejnych lat w dobrym zdrowiu - Wszystkiego najlepszego Pani Zofio! Jubilatka zamieszkiwała od urodzenia w Kowalowach. Z mężem, który zmarł czternaście lat temu prowadziła niewielkie gospodarstwo rolne. Oboje wychowali czworo dzieci – trzech synów i córkę. Stulatka doczekała się pięciorga wnucząt i trzech prawnuków.

Urząd Gminy Jasło

Reklama

Komentarze: 31

Dodaj komentarz Widok:
0
@ .
dnia 09.01.2017, 19:34 · Zgłoś
Zmarła 1 grudnia 2016 roku w Jaśle.
Odpowiedz
1
@ Ewa
dnia 06.03.2012, 09:40 · Zgłoś
Wszystkiego Najlepszego 200 lat i dużo zdrowia
Odpowiedz
2
@ jjaa
dnia 03.03.2012, 18:42 · Zgłoś
Ludzie, <niektórzy> tutaj jest jubileusz a Wy obgadujecie tą Panią! Że to podróbka,dajcie oryginał itd. Ogar !
Odpowiedz
1
@ anna
dnia 02.03.2012, 22:25 · Zgłoś
jak na setne urodziny wygląda PANI wspaniale...tylko pozazdrościć...życzę PANI 200 lat w takim zdrowiu i mocno caluje!!!
Odpowiedz
1
@ znajomy
dnia 02.03.2012, 00:06 · Zgłoś
Jaki piękny wspaniały widok JUBILATKI. Życzę wszystkiego co się szczęściem zowie.
Szkoda tylko, że wspaniała para czyli Pan Wójt i ks. Zbigniew I. tak się ustawili do zdjęcia jakby w osiagniętym przez Jubilatkę wieku mieli jakiś udział. Sądzę, że szanowna Jubilatka pamięta czasy komuny i byli funkcjonariusze nie zepsują jej uroczystośc. Ale jakże oni wspaniale tzn. ksiądz i Pan Wójt wyglądają tak jakby razem działali , a może tak jest ?
Odpowiedz
4
@ Ibanez
dnia 01.03.2012, 23:04 · Zgłoś
A państwo z ZUS u to chyba nie byli zbyt zadowoleni z długowieczności jubilatki ...
Odpowiedz
1
@ Pelaśka
dnia 01.03.2012, 22:31 · Zgłoś
Wszystkiego dobrego.Dużo zdrowia.
Odpowiedz
3
@ majka
dnia 01.03.2012, 21:25 · Zgłoś
200 lat ale chyba pomylili daty albo praca nie zniszczyla tej pani ludzie w tym wieku wygladaja nieco inaczej a na wsi kobiety to po 60 tce taki maja wyglad ale zdrowka zycze
Odpowiedz
3
@ czarna
dnia 01.03.2012, 20:58 · Zgłoś
Dla jubilatki 200 lat w jak najlepszym zdrowku i wszystkiego najlepszego wszystkiego co moze byc najlepsze a nade wszystko zdrowia:)bo sluzba zdrowia nie najlepsza:(
Odpowiedz
0
@ hela
dnia 01.03.2012, 20:53 · Zgłoś
A wójt to jakis smutny i zamyslony
Odpowiedz
4
@ aga
dnia 01.03.2012, 20:45 · Zgłoś
piękny wiek 200 lat w zdrówku !
Odpowiedz
5
@ wiesia
dnia 01.03.2012, 20:39 · Zgłoś
Dwieście lat Pani Zosiu.Ktoś napisał żeby ujawnić zdjęcie prawdziwej Jubilatki,ale Pani Zosia to oryginał,byłam widziałam i potwierdzam ,że nikt Pani Zosi nie podmienił. Jeszcze raz 200 LAT.
Odpowiedz
6
@ znajoma
dnia 01.03.2012, 20:13 · Zgłoś
Pani Zofio!!!Niech Duch Święty opromienia swym światłem każdy następny Pani dzień a ja życzę Pani zdrowia, zadowolenia z wspaniałych dzieci i doczekania następnych jubileuszy.
Odpowiedz
-5
@ nitka
dnia 01.03.2012, 19:54 · Zgłoś
Kiedyś Marylka śpiewała...nie daj Boże broń Boże doczekać tzw"mądrości"...
Odpowiedz
-1
@ no
dnia 01.03.2012, 19:16 · Zgłoś
stoi szanowna jubilatka[200 lat zycze],a obok pogrzebowe miny na twarzach zdjecia usmiechnietych ludzi,radosnych,cieszacych sie ze stu lat jubilatki to za duzo,jak na taka uroczystosc.najbardziej to zasmucony najwiekszy smutas polski tusk,bo trzeba placic emeryture jubilatce,najlepsze rozwiazanie dla milosciwie panujacych to 67 i [...].
Odpowiedz
4
@ nikolka
dnia 01.03.2012, 19:01 · Zgłoś
Gratuluje tak wspanialych urodzin Tylko pozazdroscic i zycze kolejnych wspanialych lat w zdrowiu i szczesciu.
Odpowiedz
8
@ kamil
dnia 01.03.2012, 18:39 · Zgłoś
200 lat pani zofio
Odpowiedz
11
@ ana
dnia 01.03.2012, 18:06 · Zgłoś
wszystkiego najlepszego, zdrowia życzę, droga Pani Jubilatko.
Odpowiedz
10
@ sto lat
dnia 01.03.2012, 17:33 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego droga Pani!!
Odpowiedz
21
@ Kaziu
dnia 01.03.2012, 17:17 · Zgłoś
Przechodzi 2 mężczyzn koło kancelarii premiera i słyszą "100 lat , 100 lat"
Nagle jeden pyta premiera - nie wiedziałem ,że ma pan dzisiaj urodziny.
Na co premier odpowiada - nie mam , uchwalamy nowy wiek emerytalny.
Odpowiedz
12
@ bibi
dnia 01.03.2012, 16:45 · Zgłoś
Szanowna Pani jubilatka wyglada pieknie, na zdjeciu zblizonej twarzy piekna cera, oczy dobrego czlowieka, prosta sylwetka, pewnie dobre geny, ale co jeszcze? Niech ktos zrobi z ta Pania wywiad. Ta Pani to Historia.To przyklad dla nas wszystkich.
Odpowiedz
-3
@ ha ha
dnia 01.03.2012, 17:35 · Zgłoś
oj bibi bibi - weź se ksiunżke du historyji i poczytoj!!!
Odpowiedz
6
@ rrr
dnia 01.03.2012, 16:27 · Zgłoś
No nie przesadzaj z tymi 65 latami.
Odpowiedz
3
@ zak
dnia 01.03.2012, 15:53 · Zgłoś
Ta Pani nie wygląda nawet na 65 lat,nie róbcie sobie jaj.Pokażcie prawdziwe zdjęcie stu latki.
Odpowiedz
2
@ AFM
dnia 01.03.2012, 23:07 · Zgłoś
Znam tą Pania , wiem gdzie mieszka. Jeżeli nie wierzysz że tak wygląda , umówię się z Toba i zabiorę Cię w odwiedziny do Niej - przekonasz się , że naprawdę tak wygląda.
Odpowiedz
5
@ xxxx
dnia 01.03.2012, 15:46 · Zgłoś
Panie Bogdanie niebyło tam maszyn żeby pograc:P
Odpowiedz
21
@ STO LAT
dnia 01.03.2012, 15:42 · Zgłoś
Dużo Zdrowia i Szczęścia dla Pani! 200 lat! Wygląda Pani na dużo młodszą, dałbym Pani jakieś 70 lat. Tak trzymać! Zdrowia!
Odpowiedz
26
@ aga
dnia 01.03.2012, 15:05 · Zgłoś
wszystkiego najlepszego!!! 200 lat
Odpowiedz
44
@ Agent Delegat
dnia 01.03.2012, 14:55 · Zgłoś
Niesamowite jest to, że p. Zofia wygląda znacznie młodziej, niż niektórzy znani mi 80 czy nawet 70 latkowie. Oby jak najdłużej w takiej formie!
Odpowiedz
18
@ xyz
dnia 01.03.2012, 18:29 · Zgłoś
Rzeczywiście, ta Pani świetnie wygląda...
Odpowiedz
25
@ ja
dnia 01.03.2012, 14:48 · Zgłoś
Piękny jubileusz ...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.