Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Setne urodziny Pani Zofii Kędzior

18

21 kwietnia 2012 roku swoje setne urodziny obchodziła Zofia Kędzior -  mieszkanka  wsi Święcany. Ten dzień Jubilatka spędziła w gronie najbliższej rodziny we Wrocławiu, gdzie mieszka od kilku lat.

Pani Zofia cieszy się dobrym zdrowiem, ale od kilku lat ma kłopoty z chodzeniem i  potrzebuje opieki. Chętnie wspomina swoje życie, które nie było łatwe, związane z ciężką  pracą na roli.  W swoich opowieściach powraca do Święcan, gdzie spędziła tak wiele lat. Zofia Kędzior doczekała się 11 wnuków i 20 prawnuków. 

Dostojnej Jubilatce Pani Zofii w 100 rocznicę urodzin składamy serdeczne gratulacje

oraz najlepsze życzenia dalszych lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym.

K. Pamuła

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ renia
dnia 27.04.2012, 14:27 · Zgłoś
życzymy pani dużo zdrowia,moja babcia 13 maja też kończy 100 lat.
Odpowiedz
0
@ kala 555
dnia 26.04.2012, 19:32 · Zgłoś
100000 lat !! :)
Odpowiedz
0
@ se se se
dnia 26.04.2012, 17:39 · Zgłoś
wszystkiego naj naj dla Pani Zosi i kolejnych 100 lat życia :) Pozdrówki również dla Kędziorki wnusi która mi kiedys dobry kredycik dała ;)
Odpowiedz
1
@ .
dnia 26.04.2012, 14:28 · Zgłoś
Czy w związki z reformami naszego rządu, mamy życzyć śmierci starszym ludziom? Opamiętajcie się...
Odpowiedz
3
@ asdf
dnia 25.04.2012, 23:21 · Zgłoś
mówiono mi, że najstarsi ludzie pochodza z gminy Skołyszyn, gratluje Pani Zosiu, Sto lat, zmień te kwiatki...nie są ładne
Odpowiedz
3
@ ja
dnia 25.04.2012, 20:35 · Zgłoś
dużo ,dużo zdrowia i kolejnych 100 lat Pani życzę
Odpowiedz
-3
@ ja
dnia 25.04.2012, 20:26 · Zgłoś
Pani Zofia cieszy się dobrym zdrowiem, ale od kilku lat ma kłopoty z chodzeniem i potrzebuje opieki.Według mnie nie ma w tym zdaniu logiki.
Odpowiedz
-1
@ cola
dnia 25.04.2012, 20:30 · Zgłoś
a kto z nas jest tak w ogole zdrowy? :0
Odpowiedz
-1
@ Kudłaty
dnia 26.04.2012, 20:16 · Zgłoś
myślisz ze państwo płąci jej za opkiekę ??
hahaha
Sama musi sobie kupować pewnie za marną rencinę bo tusko mało!!!
Odpowiedz
4
@ jaja
dnia 25.04.2012, 20:20 · Zgłoś
Polacy żyją coraz dłużej ! Nie niszczmy tego.A Pani Zofi życzymy dużo zdrowia i kolejnych 100 lat życia.
Odpowiedz
5
@ Maria
dnia 25.04.2012, 16:34 · Zgłoś
Przede wszystkim życzę jubilatce zdrowia i dalszych szczęśliwych lat.
Odpowiedz
6
@ friend
dnia 25.04.2012, 16:23 · Zgłoś
zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia:D:D:D
Odpowiedz
10
@ jola
dnia 25.04.2012, 13:06 · Zgłoś
200 lat życzę i dużo zdrowia pani zofio:)
Odpowiedz
-19
@ 100 lotnik
dnia 25.04.2012, 13:18 · Zgłoś
Trzeba przeczesać wioska po wiosce i każde miasto w Polsce a nóż akurat znajdzie się jakiś stulatek, który mieszkał w okolicach Jasła.
Odpowiedz
15
@ af
dnia 25.04.2012, 13:05 · Zgłoś
Kolejna 100-latka w okolicach Jasła. Oby tak dalej.
A dla Pani Zofi - 200 lat !!!
Odpowiedz
-3
@ TRAX
dnia 25.04.2012, 23:33 · Zgłoś
życzenia życzeniami, ale chciałbyś robić na jej emeryturę jeszcze 100 lat...??? bez urazy dla szanownej seniorki, ta aluzja skierowana jest do tuska i instytucji typu ZUS , bo pewnie już moje prapraprapraprawnuki odkładają pieniądze na moją emeryturę, choć dopiero zaczynam pracować...PO 5 latach rządów, mamy obiecaną Irlandię...jak go nazwać...??? zwykły [...], czy profesjonalny kłamca...??? i oczywiście jak to w polsce bywa odpowiedzialnych za naszą sytuację brak, choć doskonale wiemy że to tusk jest odpowiedzialny za naszą biedę...
Odpowiedz
5
@ Student
dnia 26.04.2012, 03:37 · Zgłoś
Rodzina się cieszy, a ZUS płacze.
Odpowiedz
4
@ af
dnia 26.04.2012, 13:49 · Zgłoś
A gdyby na miejscu Pani Zofi była Twoja matka , też napisałbyś podobny komentarz ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.