Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Sezon na łyżwy czas zacząć!

16

O 14.00 wystartowali pierwsi zapaleńcy jazdy na lodzie. Dzięki aurze pogodowej lodowisko udało się otworzyć znacznie wcześniej niż w poprzednim roku. - Serdecznie zapraszamy. Mam nadzieję, że spędzicie na lodowisku miłe chwile bez stłuczek i urazów – powiedział Tadeusz Baniak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

W tym roku pogoda wyraźnie sprzyja zimowej rekreacji. Udało się stworzyć idealną taflę bez pęcherzy. Od dzisiaj miłośnicy jazdy na lodzie mogą korzystać z jasielskiego lodowiska. Ceny pozostają praktycznie bez zmian, z wyjątkiem cen dla grup zorganizowanych. Dla nich bilety będą droższe o pięćdziesiąt groszy z 2, 50 zł na 3 zł.

W czasie ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji w Jaśle corocznie organizuje dla dzieci i młodzieży zajęcia na lodzie oraz konkursy z nagrodami.

Pracownicy dokonali selekcji oraz dokładnego sprawdzenia sprzętu. W tym roku nie zakupiono nowych łyżew, gdyż w poprzednim sezonie doposażono MOSiR o blisko pięćdziesiąt nowych par. - Młodzież woli jednak korzystać z własnego sprzętu, ale w razie potrzeby jesteśmy przygotowani na jego dodatkowy zakup – zaznacza dyrektor T. Baniak.

Wielu jaślanom marzy się lodowisko z zadaszeniem. Jak podkreślił dyrektor MOSiR- u w obecnych czasach samorządu na to nie stać. - Każdy zadaszony obiekt daje możliwość dłuższego korzystania, z czego młodzież zapewne byłaby zadowolona. Jednak nie jest to takie proste, jak nie ma pieniędzy – dodaje.

Damian Ciborowski, który od wielu lat prowadzi Klub Sportowy „Speed” w Jaśle zaangażował się w prowadzenie zajęć jazdy na nartach biegowych. Sport ten cieszy się dużym zainteresowaniem i z powodzeniem zrzeszył grupę dzieci i młodzieży korzystających z nowych możliwości.

Pozostaje ciepło się ubrać i skorzystać z zimowych atrakcji.

Lodowisko ceny:

Grupy zorganizowane - wstęp 3,00 zł

pon. - pt. 7:30 - 13:00

Młodzież szkolna, studenci - wstęp 5,00 zł

Dorośli – wstęp 7,00 zł

pon. - niedz. 14:00 - 15:30

16:00 - 17:30

18:15 - 20:00

W ofercie dodatkowo:

ostrzenie łyżew – 8,00 zł

wypożyczenie łyżew – 5,00 zł

(icz)

Napisany dnia: 11.12.2012, 14:28 , Tagi: MOSiR, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ sąsiadka
dnia 11.12.2012, 15:58
Ocena
komentarza:
23
Tafla jest super. Widziałam, jak przez cały tydzień pracownicy robili płytę dniami i nocami.
Miło patrzyc na takie zaangażowanie.
@ hgj
dnia 11.12.2012, 17:12
Ocena
komentarza:
0
aaa lodowisko. <33333333333333333333333333333333
@ OK
dnia 11.12.2012, 17:27
Ocena
komentarza:
2
Gostek jest spoko.
@ 90
dnia 11.12.2012, 18:39
Ocena
komentarza:
0
przynajmniej jedno miejsce do radosci bo jaslo to dno
@ 91
dnia 11.12.2012, 18:55
Ocena
komentarza:
6
Lód extra dawno na starcie nie było tak dobrego lodu,dawać na lodowisko.
@ !?!?!
dnia 11.12.2012, 20:27
Ocena
komentarza:
-6
what the fuck? 5 za wstęp? chyba was coś piecze ;]
@ ?
dnia 14.12.2012, 21:53
Ocena
komentarza:
0
Ciebie nie ma co piec!;P
@ zaliczylam :)
dnia 11.12.2012, 22:47
Ocena
komentarza:
7
zaliczylam lód wiec jest gitara :)
@ łyżew
dnia 12.12.2012, 00:29
Ocena
komentarza:
-11
do @ zaliczylam :)
to zalicz i mojego loda
@ LUSINKA
dnia 13.12.2012, 00:24
Ocena
komentarza:
-2
panie dyrektorze jest pan za stary na takie rzeczy. ( zaliczyć loda ??? ). chyba pana stać na tym stanowisku i zapewnić tańsze bilety dla młodych na tej ślizgawce .
@ alvin1521
dnia 12.12.2012, 08:55
Ocena
komentarza:
0
wreszcie!!!:d:d:dd
@ .
dnia 12.12.2012, 19:22
Ocena
komentarza:
0
ooo lodoowiśśko :**
@ do LUSINKA
dnia 13.12.2012, 08:18
Ocena
komentarza:
0
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ ja
dnia 13.12.2012, 19:20
Ocena
komentarza:
4
po co te głupie gadki jest lodowisko i gitara, brać łyżwy i dawaj na ślizgawkę.
@ Maniu
dnia 15.12.2012, 12:25
Ocena
komentarza:
1
W końcu otwarte:) mam nadzieje ze w tym roku naucze się jeździć, w wieku 20 lat to trochę wstyd nie umieć:p szkoda tylko ze pogoda nie zachęcam do wyjścia z domu
@ Maniu
dnia 15.12.2012, 18:31
Ocena
komentarza:
0
Będzie zimno będzie nie wiem po co
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657