Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Skołyszyn: parter kościoła został zalany

22

Dziś w godzinach przedpołudniowych w wyniku awarii instalacji wodnej zalany został parter kościoła pod wezwaniem Św. Józefa i  ŚŚ Piotra i Pawła w Skołyszynie.

Na miejsce zdarzenia udały się dwa zastępy GBA i GLM Ochotniczej Straży Pożarnej w Skołyszynie. Po odcięciu dopływu wody do budynku ośmiu strażaków przystąpiło do usuwania wody i sprzątania.

Jak powiedział nam ks. Tadeusz Wawryszko, proboszcz parafii, trudno ocenić jakie szkody wyrządziła woda.  Zamokły między innymi drewniane meble oraz dywany. Woda zalała podłogi wszystkich pomieszczeń znajdujących się na parterze kościoła.


ks

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ -
dnia 23.11.2010, 11:44 · Zgłoś
ten co został wujtem niech da wam prace a nie zasiłki
Odpowiedz
0
@ adam
dnia 23.11.2010, 11:43 · Zgłoś
ty katoliczka to [...] jasielskie [...] sie nie przejmuj a pani burmistrz maria zwioski i tak wygra te wybory
Odpowiedz
0
@ mg
dnia 27.08.2010, 00:58 · Zgłoś
[...] tez pieknie pozuje na 4tym zdjeciu ze szczotą
Odpowiedz
0
@ katolik
dnia 26.08.2010, 10:00 · Zgłoś
jak sie pan janusz kołodziej modli że zalewa kościół
Odpowiedz
1
@ LoLo
dnia 26.08.2010, 08:38 · Zgłoś
Co was to tak strasznie boli? Nikt nikogo nie zmusza do płacenia. Nie chodzisz do kościoła to wara!
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 25.08.2010, 22:20 · Zgłoś
oooooo babka dobrze mówicie-twoja emerytura to i twoje prawo!a jak wnuki [...] to dalibóg po stokroć lepiej księdzu na tace dać!
[...] trza było iść na księdza to byś teraz w [...] bawił a tak to ino pozostało ci na pocieszenie freda zmarszczyć...takie życie
Odpowiedz
0
@ KATOLICZKA
dnia 25.08.2010, 22:19 · Zgłoś
JESTESCIE OKRUTNI !!!!!!KIEDYS PRZYJDZIE NA WAS TRWOGA I DO KOGO POJDZIECIE .CHYBA DO INSTYTUCJI NAPISANEJ WYZEJ !
Odpowiedz
1
@ do [...]
dnia 25.08.2010, 22:17 · Zgłoś
jak ci szkoda to idź i ty do [...]
Odpowiedz
1
@ T
dnia 25.08.2010, 21:54 · Zgłoś
popieram [...]
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 25.08.2010, 21:35 · Zgłoś
dajćie na tace trochę kościelny weżnie a reszta na koleżanki do [...]
Odpowiedz
1
@ babka
dnia 25.08.2010, 21:24 · Zgłoś
wolę dać na kościół niż wnukom - [...]
Odpowiedz
0
@ felek
dnia 25.08.2010, 21:08 · Zgłoś
a proboszcz niech autko sprzeda to na remont będzie a resztę na biednych niech odda!!!!!! cud by się stał kolejny w Skolyszynie!!!!!!!!!!
Odpowiedz
1
@ Porozumienie
dnia 25.08.2010, 20:21 · Zgłoś
Najwięcej do gadania mają ci co najmniej dają i robią. Jeśli ktoś do 200zł to jego sprawa tak samo tego który nie da nic !!!!
Odpowiedz
1
@ fff do [...]
dnia 25.08.2010, 19:51 · Zgłoś
Mocno powiedziane ale masz całkowitą rację.
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 25.08.2010, 18:34 · Zgłoś
a co was do [...] nyndzy obchodzi czy ktoś daje na tacę czy nie!?z waszych [...] kieszeni daje czy swojej!!jak będę chciał to dam i [...] wam do tego tłuki!
Odpowiedz
-2
@ ciekawy
dnia 25.08.2010, 17:43 · Zgłoś
nadal prześladowanie kościoła i biednego [...] ???
Odpowiedz
-1
@ moher
dnia 25.08.2010, 17:41 · Zgłoś
a ci co nigdy nie dają, mają jak zwykle najwięcej do gadania...
Odpowiedz
0
@ slavvv69
dnia 25.08.2010, 17:39 · Zgłoś
[...] to oczywiści na sępa całe życie...
Wiadomo ciemnych ludzi nie brakuje i dają mu na składkę,przede wszystkim babki połowe renty oddają bo im kit wciska że do nieba pójdą hehe...
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 25.08.2010, 16:17 · Zgłoś
[...] sie złożą :)
Odpowiedz
1
@ ooo
dnia 25.08.2010, 16:07 · Zgłoś
KSIĄDZ MUSI TERAZ ZGŁOSIĆ TO DO GMINY, WÓJT WYPŁACI ZASIŁEK POWODZIOWY.
A PRZY OKAZJI TO PRZYNAJMNIEJ WKOŃCU KOŚCIÓŁ WYSPRZĄTAJĄ, NO I W NIEDZIELE BĘDZIE ZBIERANIE DATKÓW NA CEL REMONTU , TAK ŻE LUDZIE NIE DAWAJCIE BILONÓW NA SKŁADKE BO TO KSIĘDZA ROZPRASZA, TYLKO PAPIEROWE A NAJLEPIEJ OD RODZINY PO 50 ZŁ.
Odpowiedz
1
@ wiedzma
dnia 25.08.2010, 15:23 · Zgłoś
jak zwykle ludzie( [...]) dadzą na remoncik!!!
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 25.08.2010, 14:40 · Zgłoś
To chyba kara boża dla proboszcza z polityczne kazania.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.