Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Skołyszyn: uderzył w przydrożne bariery i spadł ze skarpy

32

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło dzisiaj około godziny 18.00 w Skołyszynie. Kierujący samochodem osobowym na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne bariery, po czym spadł z niewielkiej skarpy, w wyniku czego doznał niegroźnych obrażeń. Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierowcę do jasielskiego szpitala.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy strażaków z Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej ze Skołyszyna.

W czasie, kiedy strażacy wyciągali samochód droga krajowa nr 28 była całkowicie zablokowana.

Red.

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ racja
dnia 01.12.2010, 15:26 · Zgłoś
PENIA masz rację bo ty to auto najlepiej z wszystkich znasz ;p Pozdr.
Odpowiedz
0
@ Penia
dnia 30.11.2010, 16:00 · Zgłoś
haha wszyscy [...]...cie głupoty żadnej podłogi z tego auta nie wydarło ;P
Odpowiedz
0
@ szmitu3
dnia 29.11.2010, 18:38 · Zgłoś
Prosciej chyba bylo sciagnac to auto w dol , bo tam droga jest i mozna bylo dojechac... A nie zablokowywac cala droge glowna.
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 29.11.2010, 12:39 · Zgłoś
do heh idź pierwsze zobacz gdzie samochód lezał pózniej pisz coś o podłodze bo ja jakoś inaczej oprócz dźwigu nie widziałem możliwosci wyjać ten samochód no chyba ze jesteś pudzianem to na 2 raz zadzwoni sie po ciebie i na bary go wezmiesz i podloga bedzie cała:)
Odpowiedz
0
@ TIR
dnia 29.11.2010, 08:25 · Zgłoś
Tyle lat tamtendy jeżdże i jakoś nigdy nie wypadłam albo coś w tym stylu. Trzeba jezdzić z głową a nie gaz do dechy i jedzie .
Odpowiedz
0
@ ziomek
dnia 28.11.2010, 21:23 · Zgłoś
moja ciocia spadla tam na dol z menzem i dzickiem kilka lat temu
i nic nie zrobili bo im sie nic nie stalo
ale jakie warunki byly
a co do strazy to fajne chopaki bo jakby ich nie bylo to by go 60 ciągli
i na 100 % by cis wicej urawli
ale k
Odpowiedz
0
@ polonistka
dnia 28.11.2010, 20:28 · Zgłoś
Ale ludzie robicie błędy ORTOGRAFICZNE.I Wy mienicie się być POLAKAMI!!!!!
Odpowiedz
0
@ to ważne
dnia 28.11.2010, 16:15 · Zgłoś
wie ktoś kto to był???
Odpowiedz
0
@ rolnik
dnia 28.11.2010, 15:23 · Zgłoś
mógł chłop koniem jezdzic :D
Odpowiedz
0
@ toto
dnia 28.11.2010, 12:53 · Zgłoś
podziękujmy również naszej drogówce za dobre warunki na drodze
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 28.11.2010, 12:46 · Zgłoś
droga nr 28 to [...]y krajówka więc WÓJTOWI nic do tego a więc widać po ile dzieciątka macie lat może lepiej się zajmijcie zabawkami bo nie macie o niczym pojęcia a temu co tam wjechał prawko zabrać ja to codziennie jeżdżę i jakoś nie udało misię tam wiechać a znaki od czego
Odpowiedz
0
@ stasek
dnia 28.11.2010, 12:02 · Zgłoś
Walnijcie się chłopki-jołopki w te odmóżdżone pały! Co ma wójt gminy do dróg krajowych?
Odpowiedz
0
@ x
dnia 28.11.2010, 11:32 · Zgłoś
dlaczego nic nie piszecie o potraceniu dziecka w piatek na skrzyzowaniu Mickiewicza i Jagielly Zostalo potracone dziecko. komus to nie pasuje zeby ludzie przeczytali.
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 28.11.2010, 10:47 · Zgłoś
a co ma wójt do tej drogi jak to nie jest droga gminna ;P
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 28.11.2010, 10:13 · Zgłoś
zupełnie profesjonalnie jak mu podloge wyrwali hehe
Odpowiedz
-1
@ Nooby
dnia 28.11.2010, 10:12 · Zgłoś
Sporadycznie poświęcają życie!!!!! OSP Skołyszyn to jeszcze jakies 20 lat i może bedzie cień profesionalizmu.
Odpowiedz
0
@ qqq
dnia 28.11.2010, 09:29 · Zgłoś
droga w Lisowku to krajowka a wojt nie ma tam nic do powiedzenia ..
Odpowiedz
0
@ tito
dnia 28.11.2010, 08:43 · Zgłoś
a co ty wiesz o profesjonalizmie
Odpowiedz
0
@ do wyborcy
dnia 28.11.2010, 00:10 · Zgłoś
[...] się w [...] , jak wójt ci coś zrobi na lisówku to ujżysz tojak [...] niebo ha,ha,ha,,,czabyło głosować na kogo innego!!!
Odpowiedz
1
@ byłem na miejscu
dnia 27.11.2010, 22:12 · Zgłoś
Państwowa straż przyjechała i pojechała a całą resztą zajmowało się PROFESJONALNE jak powiedzieli OSP Skołyszyn gratulację dla tych wszystkich strażaków. I odczepcie się z głupimi komentarzami na temat strażaków bo oni poświęcają swoje życie nie raz by nieść pomoc innym.
Odpowiedz
0
@ joko
dnia 27.11.2010, 19:43 · Zgłoś
za wolno
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 27.11.2010, 14:55 · Zgłoś
oj [...] [...] [...];p
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 27.11.2010, 14:41 · Zgłoś
niech sie nauczy jezdzic ;]]
Odpowiedz
0
@ ???
dnia 27.11.2010, 14:29 · Zgłoś
Wie ktoś gdzie to było dokładnie?
Odpowiedz
0
@ strarzak
dnia 27.11.2010, 13:22 · Zgłoś
dobra robota
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 27.11.2010, 12:55 · Zgłoś
w którym to miejscu?????
Odpowiedz
0
@ gargamel
dnia 27.11.2010, 11:11 · Zgłoś
bardzo profesjonalnie, potwierdzam
Odpowiedz
-1
@ bolek
dnia 27.11.2010, 10:32 · Zgłoś
skołyszyn profesjonalnie? tylko że wiekszosc roboty zrobiło PSP chyba Ci sie oddziały pomyliły
Odpowiedz
0
@ Badi
dnia 27.11.2010, 09:54 · Zgłoś
Podobno mu podłoge wydarło przy wyciąganiu - niefajnie ;)
Odpowiedz
0
@ Wyborca
dnia 27.11.2010, 09:39 · Zgłoś
No PANIE WÓJCIE głosowałam na pana myślę że zrobi pan coś wreszcie na Lisówku ,bo my tu jesteśmy zostawieni sami sobie .
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 27.11.2010, 09:32 · Zgłoś
Niech wreszcie zrobią koło tej drogi ,jakby jakaś ważna osoba wpadła w tą przepaść to od razu by się wzięli do roboty .Ale kto się przejmie zwykłym śmiertelnikiem .
Odpowiedz
1
@ Kierowca
dnia 27.11.2010, 01:11 · Zgłoś
Widziałem ten wypadek OSP Skołyszyn 100% Profesjonalnie ;D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.