Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Słotwiny Arena z promocyjną ofertą dla pasażerów „Włóczykija”

5

Miłośnicy białego szaleństwa, którzy w styczniu i lutym przyszłego roku zdecydują się na podróż pociągiem do Krynicy-Zdroju, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty rabatowej, przygotowanej przez Słotwiny Arena. Po okazaniu biletu na „Włóczykija”, każdy podróżny otrzyma zniżki na karnety narciarskie, wypożyczenie sprzętu oraz pizzę. Co więcej, pasażerowie pociągu, będą mogli skorzystać z darmowego transportu, aby dostać się na stok.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że w styczniu i lutym przyszłego roku, na tory wróci „Włóczykij”. Pociąg Kolei Małopolskich relacji Jasło – Krynica-Zdrój – Jasło w swój pierwszy zimowy kursy wyruszy 6 stycznia 2022 r. Odjazd ze stacji Jasło zaplanowano na godz. 6:29. W Krynicy-Zdroju pociąg zamelduje się o godz. 9:55. W drogę powrotną wyruszy o godz. 16:37. Na stację Jasło wjedzie, zgodnie z rozkładem jazdy o godz. 20:10. Następnie „Włóczykij” kursował będzie w każdą sobotę od 15 stycznia do 26 lutego przyszłego roku. Zmieni się jedynie godzina przyjazd na stację Jasło. Pociąg wjedzie na nią o godz. 20:01.  

Cena biletu normalnego wynosić będzie 15,20 zł. Na przejazdy obowiązywać będą wszystkie ustawowe ulgi.

 „Włóczykij” wraca do rozkładu jazdy pociągów po sukcesie, jaki połączenie z Jasła do Krynicy-Zdroju odniosło w czasie letnich wakacji. Teraz z połączenia będą mogli skorzystać miłośnicy białego szaleństwa. Dla amatorów sportów zimowych specjalna ofertę przygotowała Słotwiny Arena. Ten krynicki ośrodek narciarski może pochwalić się 10 kilometrami tras narciarskich oraz nowoczesnymi wyciągami kanapowymi z osłonami przeciwwiatrowymi. To również restauracja i pensjonat, gdzie można dobrze zjeść i złapać oddech pomiędzy kolejnymi zjazdami. Więcej na temat kompleksu Słotwiny Arena i jej oferty znajdziecie na stronie slotwinyarena.pl.

Słotwiny Arena przygotowała ofertę specjalną dla pasażerów „Włóczykija”. Po okazaniu biletu, każdy podróżny otrzyma rabaty:

-10% na karnety narciarskie godzinowe,
-20% na wypożyczenie sprzętu narciarskiego,
-10% na pizzę.

Co więcej, pasażerowie pociągu nie będą musieli martwić się o dojazd ze stacji kolejowej Krynica-Zdrój na stok. Zapewni go bowiem firma Duo Travel. Przejazd autobusem będzie darmowy.

Marcin Dziedzic - kolejnajaslo.pl

Napisany dnia: 03.01.2022, 08:06
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ łodyniec
dnia 03.01.2022, 09:50
Ocena
komentarza:
2
3.5h w jedną stronę ... Rowerem w takim czasie można się doturlać
@ Bolo
dnia 06.01.2022, 15:31
Ocena
komentarza:
3
Ten jak zwykle niezadowolony
@ stasienek
dnia 03.01.2022, 23:07
Ocena
komentarza:
10
Siadaj i turlaj się na rowerku.
@ xxt
dnia 05.01.2022, 11:10
Ocena
komentarza:
-2
3,5 godz. pociągiem w jedną stronę hahah trochę porażka, zwłaszcza, że do Krynicy mamy 70 km i jest to ok. 1h i 20 min jazdy samochodem z Jasła... nie popisali się...
@ .
dnia 05.01.2022, 14:25
Ocena
komentarza:
1
"Miłośnicy białego szaleństwa, którzy w styczniu i lutym przyszłego roku zdecydują się na podróż pociągiem do Krynicy-Zdroju..." Napisany dnia: 03.01.2022, 08:06 To mamy jeszcze rok czekać na ten pociąg!?
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie łapówki. Wyrok jest nieprawomocny

  8 marca br. w Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie chirurga oskarżonego o przyjęcie korzyści majątkowej w wysokości 500 złotych. Lekarz został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Wyrok jest nieprawomocny. Do Sądu Okręgowego w Krośnie została złożona apelacja.

   

 • Władze województwa zmieniają zdanie. Pociąg do Medzilaborec nie ominie Jasła

   

  „Wojak Szwejk” jednak nie ominie Jasła. Władze samorządowe województwa podkarpackiego zmieniły zdanie w sprawie organizacji wakacyjnego połączenia kolejowego Rzeszów – Medzilaborce. W lutym bieżącego roku UMWP w Rzeszowie poinformował o tym, że realizowane od kilku lat połączenie zostanie skrócone z pominięciem między innymi Jasła i Krosna. Plan ten spotkał się wówczas ze zdecydowaną krytyką środowisk związanych z kolejnictwem oraz poszczególnych samorządów.

 • Wszystko o pracy, edukacji i planowaniu kariery w jednym miejscu

   

  W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbyły się Targi Pracy, Edukacji i Kariery. Ponad trzydziestu wystawców, wśród których znalazły się przedsiębiorstwa prowadzące działalność w różnych branżach, uczelnie wyższe, czy też szkoły ponadpodstawowe miały okazję do zaprezentowania swojego potencjału, przedstawienie oferty dla osób zainteresowanych ewentualnym podjęciem pracy oraz zacieśnić wzajemną współpracę. Nie zabrakło również interesujących warsztatów.

 • Kolosalne ceny za budowę krytego lodowiska w Jaśle. Miasto zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu

  Miasto Jasło może przeznaczyć na budowę krytego lodowiska w Jaśle 5 mln zł. Oferty zaproponowane przez firmy, które stanęły do przetargu znacznie przekraczają możliwości finansowe samorządu. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła prawie 13,5 mln zł! Miasto unieważniło postępowanie i zapowiada ogłoszenie kolejnego przetargu.

 • Po raz piąty zatańczyli i zaśpiewali dla Jana Pawła II

   

  Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemicznymi ograniczeniami, na płytę jasielskiego rynku wrócił „FISHMOB - Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II”. Inicjatorem wydarzenia była Jasielska Grupa Teatralna „Pod skrzydłami Anioła” działająca przy Zespole Szkół nr 4 – popularnym Ekonomiku pod kierunkiem siostry Kariny Pawłowskiej. Dla Jana Pawła II zatańczyło i zaśpiewało kilkaset osób, w przeważającej części przedszkolaków, dzieci i młodzież szkolnej.

 • Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już przyjmuje pacjentów

   

  Wykwalifikowani specjaliści, nowoczesny sprzęt, zabiegi operacyjne– Centrum Medyczne Szpital Medyk w Zimnej Wodzie koło Jasła już działa i oferuje opiekę medyczną w zakresie ortopedii, urologii, laryngologii dla dzieci i dorosłych, chirurgii, a także badania USG.

 • Młodzież niszczy drzewka, tablice i urządzenia. Ogródek Jordanowskim będzie lepiej strzeżony

  W ostatnich kilku miesiącach na Ogródku Jordanowskim w Jaśle - największym i najbardziej lubianym przez dzieci i młodzież obiekcie dochodziło do kilku aktów wandalizmu. Jesienią zniszczone zostały nowe ścieżki ekologiczne oraz drzewka, a początkiem bieżącego roku nieletni dewastowali urządzenia skateparku. W celu przywrócenia ładu i porządku na ogródku będzie prowadzony większy nadzór oraz kontrole. Ponadto zwiększony zostanie obszar objęty monitoringiem miejskim. Władze Jasła mówią "dość".

 • Trwa przebudowa budynku sądu i prokuratury w Jaśle

  Przy Sądzie Rejonowym w Jaśle prowadzone są prace budowlane polegające na rozbudowie pomieszczeń archiwum oraz wejścia na parterze budynku A. Dodatkowo dobudowana zostanie winda zewnętrzna. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. Inwestycja ma zostać zakończona wiosną 2023 r.

 • Szukasz trwałych i solidnych paneli podłogowych? Wybierz Pergo

   

  Podłogi to niezwykle ważny element każdego pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach. Ważne, aby mogły nam służyć przez długie lata, gwarantując przy tym pożądaną estetykę danego wnętrza. Wśród produktów dostępnych na rynku znajdziemy piękne, łatwe w montażu i co najważniejsze solidne panele laminowane i winylowe Pergo. Znajdziemy je w ofercie sklepu DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle.

 • W Przysiekach oddano do użytku nowy most na Ropie

   

  Po niespełna roku od podpisania umowy z wykonawcą, z mostu na rzece Ropie w Przysiekach, kierowcy swobodnie mogą już korzystać z przeprawy. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddanie do użytku obiektu. W Przysiekach pojawił się sam Andrzej Adamczyk – szef resortu infrastruktury w rządzie Mateusza Morawieckiego. Wartość inwestycji, której elementem była również przebudowa odcinka drogi powiatowej to ponad 9 mln zł.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657