Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Słowaczka handlowała nielegalnym alkoholem na bazarze

45
Przed kilkoma dniami Strażnicy graniczni placówki Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Barwinku przeprowadzili kontrolę na targowisku w Jaśle pod kątem przeciwdziałania przypadkom nielegalnego handlu towarami akcyzowymi.



Po wylegitymowaniu 61-letniej obywatelki Słowacji, handlującej wódką i spirytusem, strażnicy graniczni zabezpieczyli na jej stoisku i w samochodzie dostawczym, udostępnionym jej przez innego handlowca z targowiska aż 32 butelki markowych koniaków, 27 butelek różnych gatunkowych wódek i 3 butelki czystego spirytusu.

Jak poinformował ppłk SG Jan Grochowski, komendant placówki Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Barwinku - Wszystkie butelki były zaopatrzone w banderole słowackiej akcyzy skarbowej. Zakwestionowany towar został zatrzymany i zostanie przekazany do Urzędu Celnego w Krośnie, a wobec sprawczyni wykroczenia karno-skarbowego zostało wszczęte postępowanie.

Red
Reklama

Komentarze: 45

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do C2H5OH
dnia 11.05.2010, 00:00 · Zgłoś
Podobno kazdy Polak kocha c2h5oh i ja nie wylewam za kołnierz a znałem taką [...] co wylewał,a póżniej zakablował kolegę ,którego to przeniesiono do pracy z dojazdem 30km.Protestuję jako że mogłem kupić kiedy chciałem i ile chciałem i nie zawsze co chciałem bo nie zawsze było to jest na fotografii.Teraz będę musiał kupowac gorsze jakościowo i gorsze wizualnie i stosunkowo droższe.Lub wycieczka znaną trasa ponad 100 km ale już bez kosztów paszportowych,tylko dla obniżenia kosztów benzynowych kupno bardziej hurtowe .To hurtowe powoduje jednak stworzenie magazynku ,a jak już jest magazynek to może się zdarzyć urwanie filmu.Jechałem kiedś z takim mundurowym któremu się film urywał i trochę żałował bo nie mógł filmu do końca oglądać.Mam nadzieję,że wszyscy mundurowi którzy zrobili operację ogladają filmy do końca.Szkoda że ja nie mogę pohandlować .Jak bym sprzedał 50 flaszek to bym zarobił po kilka złotych na każdej,ale oprócz Jasła pojechałbym też do Krosna, Sanoka bo tam też są targowice.I wiesz stary ,tak bym zarobił emeryturę 500 zł netto w jednym tygodniu.
Odpowiedz
0
@ Aa
dnia 10.05.2010, 19:48 · Zgłoś
OOOOOooooooooooo na piło by się a tak to pójdzie się [...]
Odpowiedz
0
@ Gumis138
dnia 10.05.2010, 18:02 · Zgłoś
ciekawe co psy z tym zrobiły :) ???
Odpowiedz
0
@ jeden z was
dnia 09.05.2010, 20:16 · Zgłoś
żeby tak się [...] przywiązywali uwagę do tych malutkich rent emerytur czy choćby nawet zasiłków wspomagających to by było dobrze.
nie dość że płacą marne grosze to jeszcze zarobić Kobitce sobie nie dadzą. [...]...ny ;/
To jest właśnie [...]na polityka w tym [...]...nym kraju. ;/;/;/
Odpowiedz
0
@ babcia
dnia 09.05.2010, 07:11 · Zgłoś
Nie wiem kogo mam żałowac ...........
Odpowiedz
0
@ why?
dnia 09.05.2010, 00:11 · Zgłoś
tyle dobra
Odpowiedz
0
@ gd
dnia 08.05.2010, 23:25 · Zgłoś
Bohaterzy,hehehe!!!!! Za mordersto na wolnosc, a tu kobiete sadzic beda!!!!!!!!!WSTYD!!!!
Odpowiedz
0
@ zez
dnia 08.05.2010, 23:23 · Zgłoś
wiosna... fak ju na lato czekomy
Odpowiedz
0
@ podjasielski
dnia 08.05.2010, 22:54 · Zgłoś
dać kolesiom spod Bogumiła
Odpowiedz
0
@ K1
dnia 08.05.2010, 21:34 · Zgłoś
Szkoda kobiety... pewnie to było jej jedyne źródło utzrymania
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 08.05.2010, 21:25 · Zgłoś
Do bulik: to był [...], a nie alkochol. Gdybyś napił się tzw.spirytusu "drzewnego" czyli metanolu to najpierw byś oślepł, a potem wytrzeźwiał.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 08.05.2010, 21:21 · Zgłoś
Biedna kobiecina handlowała żeby przeżyć koszmar dnia codziennego albo miała coś do kupna dla swojego potomstwa,a tu wielkie postępowanie i to wobec naszych sąsiadów jakie cwaniaki po co ta unia ? Policja,zabezpieczony towar ja,och.Może by przyszpilili za tych co kradną miliony
Odpowiedz
0
@ pfff mecyje
dnia 08.05.2010, 20:56 · Zgłoś
niesamowite bohaterstwo funkcjonariuszy :)
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 08.05.2010, 18:33 · Zgłoś
no to w krośnie będzie impreza:D
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 08.05.2010, 16:12 · Zgłoś
pewnie cala ta "akcja" kosztowala wiecej niz niezaplacona akcyza ....smiech na sali :-)
Odpowiedz
0
@ jin
dnia 08.05.2010, 15:13 · Zgłoś
no.....ale im fajnie...bedzie impra...
Odpowiedz
0
@ agrafka
dnia 08.05.2010, 11:55 · Zgłoś
Zwykłej kobiety się czepili co chciała sobie zarobić na utrzymanie, na jakieś poważniejsze przestępstwo nasi pol... żeby złapać są za [...].
Odpowiedz
0
@ smakosz
dnia 08.05.2010, 11:05 · Zgłoś
jakie koniaki,ktoś nie wie co pisze,przeciesz to [...] brendy,przynajmniej butelki a co w środku to tylko w labo mogą wyjaśnic
Odpowiedz
0
@ Jantar
dnia 08.05.2010, 10:34 · Zgłoś
Jedna impreza ;)
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 08.05.2010, 09:20 · Zgłoś
czlowiek sobie dorabia a tu psikus hehe
Odpowiedz
0
@ wiosna
dnia 08.05.2010, 08:55 · Zgłoś
Ludzie, błagam - zaglądajcie czasem do słownika ortograficznego, bo poziom niektórych wypowiedzi razi i przeraża!!!
Odpowiedz
0
@ Śmiech
dnia 08.05.2010, 05:48 · Zgłoś
Ale wyczyn.Zielone ludki złapały na jarmarku babinę z gorzołą swojskiej roboty.Wstydzili by się nawet o tym pisać.To CIURY OBOZOWE a nie wojsko.Kury im macać.Jak tiry z nielegalną gorzałą jadą,to nie ma kto porządku zrobić.Pozdrawiam!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 08.05.2010, 00:39 · Zgłoś
ciekawe co z nim zrobią...KAŻDY WIE
Odpowiedz
0
@ Estetka
dnia 08.05.2010, 00:32 · Zgłoś
O, wermucik, wodeczka, spirytusik i ... butla gazowa...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 07.05.2010, 23:55 · Zgłoś
Biedna Słowaczka chciała zarobić ok 60 butelek sprzedać i jej nie dali... Zakwestionowany towar szacunkowa wartość ok 3 tys złotych.
Odpowiedz
0
@ smakoSz
dnia 07.05.2010, 23:51 · Zgłoś
Trefny towar trzeba zlikwidowac, moge sie tym zajac w czynie spolecznym ;D
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 07.05.2010, 23:42 · Zgłoś
bo to jedna taka kobitka sobie handluje na jasielskim targu :D wystarczy przyjechać w piątek na bazar i takich kobitek można kilka spotkać :)
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 07.05.2010, 23:00 · Zgłoś
No i złapali wielkigo przestępcę = emerytka co nie może wyżyć i miała do sprzdaży 59 butelek [...]! Pójdziecie na emeryturę to też wpadniecie jeżeli ... prawdziwych przestępców to nie łapiecie bo się boicie "stróże prawa".
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 07.05.2010, 22:59 · Zgłoś
Ojj... nie poszło babeczce. Czornuchy wpadły i zamknęły biznes:D
Odpowiedz
0
@ Dajcie spokój
dnia 07.05.2010, 22:55 · Zgłoś
wielka mi unia europejska i wielcy celnicy , kilkanaście falaszek [...]... mam nadzieje ze ta babina ,to nie jest wasz najwiekszy zyciowy sukces...
Odpowiedz
0
@ Marianna
dnia 07.05.2010, 22:02 · Zgłoś
A co stanie sie z tym towarem? Pewnie wezmą sobie "pewne urzędy" do utylizacjia potembedzie impreza jakich mało...
Odpowiedz
0
@ rtth
dnia 07.05.2010, 22:00 · Zgłoś
nielegalny bo niezaplacono haraczu...wezcie nie manipulujcie slowem...zwykla wodka tylko ze [...] nie zarobily!!
Odpowiedz
0
@ klijent
dnia 07.05.2010, 20:55 · Zgłoś
Wielka strata skonczy sie picie za pol darmo czegos z wyzszej połki. NI robcie jej krzywd:((


xD
Odpowiedz
0
@ Zaintwresowany
dnia 07.05.2010, 19:40 · Zgłoś
Szkoda a miałem sobie kupić nalewkę
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 07.05.2010, 19:35 · Zgłoś
Nie kradnij! Rząd nie lubi konkurencji! :D
Odpowiedz
0
@ c2h5oh
dnia 07.05.2010, 19:23 · Zgłoś
wiadomo, że posiadanie [...] w Polsce nie jest przestępstwem. Mam prawo pojechać na Słowację i kupić sobie [...]. Być może ktoś jeździ klika razy w ciągu dnia i w ramach limitu może legalnie przywieść [...].

W takim przypadku gdzie jest przestępstow?

Mam nadzieje, że nie jest tym przestępstwem nękanie obywateli UNI przez funkcjonariuszy Strazy Granicznej.
Odpowiedz
0
@ HeyU
dnia 07.05.2010, 19:13 · Zgłoś
Do [...] kokota...
Odpowiedz
0
@ awe
dnia 07.05.2010, 19:10 · Zgłoś
dobra [...] nie jest zła...
Odpowiedz
0
@ Pawlo
dnia 07.05.2010, 18:50 · Zgłoś
jak nielegalny jak akcyze ma????? to nie spoza uni przeciez
Odpowiedz
0
@ Kaz@ny
dnia 07.05.2010, 18:26 · Zgłoś
Jak to nielegalnym?? Jak czytam markowymI z akcyza. Moze nielegalnie??
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 07.05.2010, 18:02 · Zgłoś
cwaniaki!!!fajnie ze wy macie stałe pensje i macie z czego życ.
Odpowiedz
0
@ Romek
dnia 07.05.2010, 17:18 · Zgłoś
A beda miec uczte ;D
Odpowiedz
0
@ (L)egia
dnia 07.05.2010, 16:11 · Zgłoś
Oj!nieładnie Pani będzie miała kłopoty.Słowa uznanie dla panów pograniczników,którzy nie pozwolą uszczuplić skarbu państwa.
Odpowiedz
0
@ bulik
dnia 07.05.2010, 15:45 · Zgłoś
Markowy alkochol na drzewnym spyrytusie po którym po trzech dniach idzie dopiero wytrzezwieć napoleon za 30 zł.
Odpowiedz
0
@ Lisek Chytrusek
dnia 07.05.2010, 15:41 · Zgłoś
WOW :O Ale VODKI :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.