Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie.
Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl.
Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu ośmiu alumnów Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów, na ręce Prowincjała Polskiej Prowincji – ks. Władysława Pasiuta MS złoży na zawsze śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Będą to: Wiesław Krysztofowicz, Mariusz Maćkowiak, Grzegorz Różycki, Franciszek Sikora, Marcin Sitek, Łukasz Soczek, Grzegorz Syska, Grzegorz Zembroń.
„Dzień później, dnia 8 września 2008 roku o godz. 10.30, czterech nowicjuszy Piotr Orlecki, Jakub Pawłowski, Krzysztof Juszczyk i Rafał Wutkowski, złoży swoją pierwszą profesję zakonną, przyjmując strój zakonny.” - poinformował ks. Piotr Szweda MS, rzecznik Prowincji.
Alumni wraz z nowicjuszami przygotowują się teraz do złożenia ślubów, przeżywając w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu kilkudniowe rekolekcje, prowadzone przez ks. dr Zbigniewa Pałysa MS
znam dwóch z nich... wspaniali, fantastyczni młodzi ludzie, otwarci na świat i na drugiego człowieka... jestem pewien, że zrobią dużo dobrego w Kościele i dla Kościoła :) pozdrawiam
Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy.
Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem.
Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z
regulaminem.