Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Śluby w Dębowcu

3

W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu ośmiu alumnów Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów, na ręce Prowincjała Polskiej Prowincji – ks. Władysława Pasiuta MS złoży na zawsze  śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Będą to: Wiesław Krysztofowicz, Mariusz Maćkowiak, Grzegorz Różycki, Franciszek Sikora, Marcin Sitek, Łukasz Soczek, Grzegorz Syska, Grzegorz Zembroń.


„Dzień później, dnia 8 września 2008 roku o godz. 10.30, czterech nowicjuszy Piotr Orlecki, Jakub Pawłowski, Krzysztof Juszczyk i Rafał Wutkowski, złoży swoją pierwszą profesję zakonną, przyjmując strój zakonny.” -  poinformował ks. Piotr Szweda MS, rzecznik Prowincji.

 

Alumni wraz z nowicjuszami przygotowują się teraz do złożenia ślubów, przeżywając w Centrum Pojednania La Salette w Dębowcu kilkudniowe rekolekcje, prowadzone przez ks. dr Zbigniewa Pałysa MS

 

Jenny
Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
1
@ K.
dnia 05.09.2008, 21:45 · Zgłoś
znam dwóch z nich... wspaniali, fantastyczni młodzi ludzie, otwarci na świat i na drugiego człowieka... jestem pewien, że zrobią dużo dobrego w Kościele i dla Kościoła :) pozdrawiam
Odpowiedz
-1
@ ale kino
dnia 05.09.2008, 18:55 · Zgłoś
8 wspanialych jest gotowych isc w swiat i tumanic ludzi w imie .........
Odpowiedz
0
@ BE_kay
dnia 05.09.2008, 09:52 · Zgłoś
śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa??
to chyba jakiś żart!! :lol:
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.