Słuchacze jasielskiego "Medyka" promują zasady zdrowego żywienia
3
W dniu 12 kwietnia 2010 r. po raz kolejny słuchacze Medycznej Szkoły Policealnej im . prof. R. Weigla w Jaśle IV sem. kierunku dietetyk: Kinga Samborska, Monika Mokrzycka, Barbara Stój, Adam Czyżowicz pod kierunkiem nauczycieli Grażyny Machowskiej i Joanny Frączek przeprowadzili spotkanie edukacyjne poświęcone tematyce promującej zasady zdrowego żywienia.



Odbiorcami edukacji żywieniowej „Zdrowy styl odżywiania się” byli uczniowie klas IV-VI Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle.
Stosując aktywizujące metody przekazu zapoznano uczniów z Piramidą Zdrowia, usystematyzowano wiadomości dotyczące znaczenia składników odżywczych i witamin dla organizmu człowieka.
Podsumowaniem spotkania edukacyjnego był konkurs dotyczący zasad racjonalnego żywienia.
Edukacja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów , co wyraziło się ich aktywnym uczestnictwem w zajęciach.
W edukacji wzięło udział 71 osób.
Słuchacze kierunku dietetyk angażują się w proces edukacji zdrowotnej
z przekonaniem, że przekazane treści na temat zdrowego żywienia znajdą swoje odzwierciedlenie w sposobie odżywiania się odbiorców.
ZSM w Jaśle
Odbiorcami edukacji żywieniowej „Zdrowy styl odżywiania się” byli uczniowie klas IV-VI Zespołu Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle.
Stosując aktywizujące metody przekazu zapoznano uczniów z Piramidą Zdrowia, usystematyzowano wiadomości dotyczące znaczenia składników odżywczych i witamin dla organizmu człowieka.
Podsumowaniem spotkania edukacyjnego był konkurs dotyczący zasad racjonalnego żywienia.
Edukacja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów , co wyraziło się ich aktywnym uczestnictwem w zajęciach.
W edukacji wzięło udział 71 osób.
Słuchacze kierunku dietetyk angażują się w proces edukacji zdrowotnej
z przekonaniem, że przekazane treści na temat zdrowego żywienia znajdą swoje odzwierciedlenie w sposobie odżywiania się odbiorców.
ZSM w Jaśle
