Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Śmiertelne potrącenie pieszego w Szebniach

40

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w sobotę rano na drodze krajowej nr 28 w Szebniach w powiecie jasielskim. Śmierć poniósł mężczyzna potrącony przez tira.

Do wypadku doszło po godz. 8.30. Jak wstępnie ustalili policjanci idący poboczem drogi pieszy najprawdopodobniej wszedł nagle na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego tira. Pomimo podjętej akcji ratowniczej życia 27-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Kierujący ciężarowym dafem obywatel Bułgarii był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

 KWP

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Frytka
dnia 14.10.2013, 18:59 · Zgłoś
Olo ma rację. Tez znam rodzinę i jego dobrze znałam gdy byliśmy mlodsi. Chłopak nie miał kolorowego życia... Z upływem lat było z nim tylko gorzej.
Odpowiedz
6
@ KroQ
dnia 14.10.2013, 13:52 · Zgłoś
Ludzie we wsi gadają, że on wszedł pod Ciężarówkę, popełnił [...]. Kierowca samochodu powiedział, że już nigdy w życiu nie wsiądzie za kierownicy, to dla niego był wielki szok. A pieszy, nie dość, że zabrał życie sobie, to i jeszcze zmarnował życie Bogu ducha winnemu człowiekowi, taka prawda. Byłem na miejscu zdarzenia, to wiem.
Odpowiedz
6
@ jezynka:)
dnia 14.10.2013, 13:25 · Zgłoś
Do-Olo-wiesz co ja nie znam sytuacji rodzinnej ,ale bardzo nie podoba mi się to ,że obwiniasz ludzi o czyjąś śmierć.Skoro było tak źle to czemu nie zgłosiłeś tego odpowiednim instytucjom ?
Odpowiedz
-3
@ olo
dnia 14.10.2013, 10:45 · Zgłoś
ta straszna tragedia to wina rodziny która go zamykała i więziła bo sie go wstydziła chłopak nie wytrzymał presji i zrobił co zrobił.
Odpowiedz
1
@ pasquale
dnia 14.10.2013, 08:41 · Zgłoś
On czekał na Tira. Jechałem tam kilka minut wcześniej i stał odwrócony do jadących od strony Jasła i widać było, że coś z nim jest nie tak. Pamiętam to dokładnie. Osobówki przepuścił.
Odpowiedz
-8
@ kazimierz.k
dnia 14.10.2013, 01:31 · Zgłoś
Widac po Twoim pisaniu jak Ty się uczyles xx idz się UCZYC!!!
Odpowiedz
9
@ lol
dnia 14.10.2013, 02:41 · Zgłoś
co Ty nie powiesz? a może to była ironia? internet powinien być dostępny z ograniczeniem wiekowym. to dobrze, że umiesz pisać poprawnie po polsku... ale nie rozumiesz o co chodziło autorowi tego komentarza? defekt muzgó? :)
Odpowiedz
-8
@ siaja 1944
dnia 14.10.2013, 01:24 · Zgłoś
No wlasnie! widać jak Ty się uczyles xxie. pisze się UCZYC!!!
Odpowiedz
2
@ MIKE
dnia 14.10.2013, 00:29 · Zgłoś
Sven masz brata ?
Odpowiedz
1
@ Sven II
dnia 13.10.2013, 23:41 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych
Odpowiedz
3
@ fan jasło4u
dnia 13.10.2013, 21:29 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
7
@ duhsaueg
dnia 13.10.2013, 20:59 · Zgłoś
Wielki szacun dla REDAKCJI. Tempo powala. Jesteście niewątpliwie pierwsi, którzy o tym napisali!!! Oby tak dalej... PORAŻKA!
Odpowiedz
-5
@ Sven
dnia 13.10.2013, 20:35 · Zgłoś
Jakie Polki są dobre z tymi wyrazami dobre takie dobre tylko idx do jakiegokolwiek urzędu jak cie obywatelu załatwi horda zświoczonych urzędniczek,które cały dzień racy za,który mają płacone patrzą sobie na internet za pieniądze podatnika.
Odpowiedz
6
@ .
dnia 13.10.2013, 21:06 · Zgłoś
jak już coś piszesz(nie wiadomo po co)to sobie to przeczytaj(piszesz bez ładu i składu)i na trzeżwo.
Odpowiedz
4
@ xx
dnia 13.10.2013, 21:11 · Zgłoś
trzeba było się óczyć
Odpowiedz
-4
@ mora
dnia 13.10.2013, 20:06 · Zgłoś
Nie wiecie o co chodzi, nie zabierajcie zdania!!!
Odpowiedz
-2
@ xx
dnia 13.10.2013, 19:00 · Zgłoś
kto to był? Co to za chłopak?:/ straszna tragedia.
Odpowiedz
-22
@ Sven
dnia 13.10.2013, 20:31 · Zgłoś
tragedia to twoja gadanina
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 13.10.2013, 20:31 · Zgłoś
...rzecz jasna marna
Odpowiedz
-2
@ [..]
dnia 13.10.2013, 18:26 · Zgłoś
Policjanci pracowali... he he -dobre.
Odpowiedz
10
@ stella
dnia 13.10.2013, 17:57 · Zgłoś
szkoda chlopaka znalam go mial 27 lat bo chodzil z moim synem do klasy wyrazy wspolczucia rodzicom i rodzinie
Odpowiedz
-2
@ xx
dnia 13.10.2013, 19:00 · Zgłoś
mieszkał w Szebniach?
Odpowiedz
-2
@ xx
dnia 13.10.2013, 19:00 · Zgłoś
mieszkał w Szebniach?
Odpowiedz
-31
@ Sven
dnia 13.10.2013, 20:30 · Zgłoś
Nie rób się tak empatyczna bo tak na prawdę nic cie to nie obchodzi chcesz po prostu poprzez ta swoja gadaninę o tych [...] ,,współczuciach dla rodziny'' pokazać jaka to jesteś dobra wirtualnie rzecz jasna.

WSPÓŁCZUCIA DLA POCZUCIA
Odpowiedz
2
@ Lucy
dnia 13.10.2013, 17:44 · Zgłoś
Chłopak był z Tarnowca i miał 28 lat, znałam go dobrze jeszcze z podstawówki. On zawsze wszędzie chodził na nogach i pod tego tira sam wszedł, przepuścił auta osobowe a tira już nie.
Odpowiedz
-6
@ Emily
dnia 13.10.2013, 21:30 · Zgłoś
A teraz zastanów się, czyja to była wina.
Odpowiedz
0
@ Lucy
dnia 14.10.2013, 09:28 · Zgłoś
Sam jesteś "[...] "!!!
Przeczytaj sobie komentarz "@ pasquale" który go widział w Szebniach a później wyzywaj innych. Znałam go bardzo dobrze i wiem jaki był.
Odpowiedz
-13
@ anonim
dnia 13.10.2013, 17:35 · Zgłoś
wiecie kto poniósł śmierć ?
Odpowiedz
21
@ kiks
dnia 13.10.2013, 17:42 · Zgłoś
smierc poniosł czlowiek...
Odpowiedz
0
@ Wiemy.
dnia 14.10.2013, 19:00 · Zgłoś
Wiemy kto.
Odpowiedz
8
@ lol
dnia 13.10.2013, 16:47 · Zgłoś
nie chcę spekulować że było to [...], ale jak czytam, że kierowca TIR-a był z Bułgarii... Bułgarzy i Rumuni w TIR-ach nie patrzą na nic...
Odpowiedz
1
@ Emily
dnia 13.10.2013, 21:29 · Zgłoś
Nie chcę spekulować, ale to jednak było [...].
Odpowiedz
2
@ DRIVER 82
dnia 14.10.2013, 08:53 · Zgłoś
kolego ty pqwnie nigdy niew jezdziles TIREM to sie nie wypowiadaj.łatwo jest kogoś oceniac,u nas w kraju tez nie brakuje [...] za kierownicą!!!
Odpowiedz
2
@ Twój pseudonim
dnia 13.10.2013, 16:46 · Zgłoś
red ma tepo newsow
Odpowiedz
8
@ ella
dnia 13.10.2013, 16:52 · Zgłoś
redakcja działa z prędkościa światła haha
Odpowiedz
-6
@ opanowany
dnia 13.10.2013, 15:52 · Zgłoś
ja słyszałem że tam ktoś inny przedewszystkim pracował zaraz po uderzeniu , no ale oczywiście policja...
Odpowiedz
8
@ do opanowany
dnia 13.10.2013, 15:57 · Zgłoś
opanuj się,czy pisze,że pracowali jako pierwsi?...było cymbalistów wielu ...
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 13.10.2013, 19:36 · Zgłoś
jasna sprawa... tiry wiozą śmierć !!! tiry na tory...
Odpowiedz
2
@ djcycu
dnia 13.10.2013, 20:26 · Zgłoś
wiozą ci żarcie zakuta [...]...
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 18.10.2013, 09:10 · Zgłoś
może i żarcie tyle że niech robią to zgodnie z przepisami
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.