Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Śmiertelny wypadek w Bieździadce

71

Dziś przed południem w miejscowości Bieździadka doszło do wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 55-letni mężczyzna.

Tragedia wydarzyła się około godziny 11. Z ustaleń funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wynika, iż kierujący skodą fabią mieszkaniec gminy Kołaczyce jadąc od Kołaczyc w kierunku Lublicy na rozjeździe dróg w miejscowości Bieździadka stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 55-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń wewnętrznych i pomimo podjętej akcji ratowniczej jego życia nie udało się uratować. Pracujący na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą im w ustaleniu szczegółowych okoliczności w toku prowadzonego postępowania.

Podczas prowadzonych przez policję czynności dowodowych droga w miejscu wypadku była całkowicie nieprzejezdna. 

jh

Reklama

Komentarze: 66

Dodaj komentarz Widok:
8
@ lubin11
dnia 03.03.2014, 22:42 · Zgłoś
Będzie Go brakowało...porządny gość, niech spoczywa w pokoju...
Odpowiedz
5
@ znajoma....
dnia 03.03.2014, 22:39 · Zgłoś
Zastanowcie ludzie sie co piszecie o człowieku którego może nie znaliscie. Był bardzo życzliwym człowiekiem. Wieczny odpoczywanie racz mu dac panie , niech odpoczywa w pokoju.Najszczersze kondolencje dla żony i synow oraz dla całej rodziny.
Odpowiedz
3
@ jasełko
dnia 03.03.2014, 21:55 · Zgłoś
ja rozumiem komentarze o wieśskodzie itp ale tu zginą człowiek ojciec [...]ek (być może) ludzie dajcie spokój !!!
Odpowiedz
4
@ 123
dnia 03.03.2014, 21:51 · Zgłoś
[...] artykułów "sponsorowanych", traktujących o sklepach i ich wyprzedażach lub spotkaniach z nawiedzającymi region "polytykami" nikt nie może komentować.. A tu takie głupoty ludzie wypisują i szanowna redakcja nie reaguje? Śmierć mniej ważna od PISu, PO i lokalnych geszefciarzy??
Odpowiedz
-2
@ @ łodyniec
dnia 03.03.2014, 21:00 · Zgłoś
Mam malucha i wam szkoda ale nie mam prawka bo oblałem testy 5 razy
Odpowiedz
-2
@ @ Tarzan-zan
dnia 03.03.2014, 20:57 · Zgłoś
Mam udar mózgu spowodowany słońcem co wpływa na moje wypowiedzi
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 03.03.2014, 22:53 · Zgłoś
Ciebie łojciec miękkim [...]m zrobił.
Odpowiedz
5
@ znajoma
dnia 03.03.2014, 20:37 · Zgłoś
aż trudno w to wszystko uwierzyć żbyszek był naprawde dobrym i miłym człowiekiem bardzo sympatycznym napewno takiego go zapamiętamy
Odpowiedz
10
@ mery
dnia 03.03.2014, 19:45 · Zgłoś
Szkoda pana Z. byl wspanialym i porzadnym czlowiekiem, zyczliwy dla wszystkich.
Wspòlczycia i kondolencje dla rodziny i bliskich. Wieczne odpoczywanie, racz mu dac Panie.
Odpowiedz
4
@ przyjaciel
dnia 03.03.2014, 18:54 · Zgłoś
żegnaj Zbyszku , spoczywaj w pokoju...
Odpowiedz
-8
@ +
dnia 03.03.2014, 16:25 · Zgłoś
...ii...
...ii...
iiiiiiiiii
...ii...
...ii...
...ii...
...ii... mój lepszy
Odpowiedz
-8
@ +++
dnia 03.03.2014, 16:22 · Zgłoś
ii
iiiiiii
ii
ii
ii krzyżyk na wieczną drgę
Odpowiedz
4
@ znajoma1
dnia 03.03.2014, 13:01 · Zgłoś
Wspaniały , życzliwy człowiek...takich ludzi już nie ma-albo jest niewielu..
Odpowiedz
4
@ Kierowca
dnia 03.03.2014, 12:28 · Zgłoś
Kolejna śmierć na drzewie! Co roku duża ilość osób ginie wpadając na drzewo. Powinno się wszystkie wyciąć wzdłuż drogi co uratowało by wiele istnień ludzkich.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 04.03.2014, 07:28 · Zgłoś
Kolejna śmierć kierowcy. Powinno się prewencyjnie [...] wszystkich po urodzeniu, wtedy nie ulegaliby wypadkom. Myśl, człowieku trochę, co? Czy choć jedno drzewo wyszło na drogę i spowodowało wypadek?
Odpowiedz
4
@ bushfighter ! ! !
dnia 03.03.2014, 11:39 · Zgłoś
Wielu spośród żyjących zasługu­je na śmierć.
A nieje­den z tych, którzy umierają, zasługu­je na życie.
Czy możesz ich im ob­darzyć?
Nie bądź tak pochop­ny w fe­rowa­niu wy­roków śmier­ci.
Na­wet bo­wiem najmędrszy nie wszys­tko wie.
John Tolkien
Odpowiedz
3
@ x1x
dnia 02.03.2014, 23:43 · Zgłoś
100. no to dziwi?
Odpowiedz
1
@ znajoma
dnia 03.03.2014, 20:34 · Zgłoś
kolego przy takim uderzeniu licznik zrobił co chciał pomyśl troche
Odpowiedz
2
@ Jasio
dnia 02.03.2014, 23:12 · Zgłoś
Na ostatnim zdjęciu widać gdzie zatrzymała się wskazówka prędkościomierza...
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 03.03.2014, 00:41 · Zgłoś
Tak pomalu jechal a teraz rozpacz ludzie widza tylko smierc czlowieka i nad tym sie koncentruja a nie patrza na bledy mniejsza predkosc i zyl by chlop mimo wypadku bo wypadki zawsze byly sa i beda
Odpowiedz
6
@ kompuer
dnia 03.03.2014, 14:12 · Zgłoś
Szkoda [...], zginął na drodze ktorą jeździł codziennie. Nie snujcie przypuszczeń jak nie znacie prawdy. Mógł zginąć jadąc 20 km/h. Współczucie dla jego rodziny :(
Odpowiedz
-2
@ walikot
dnia 02.03.2014, 22:07 · Zgłoś
I jak tu nie stawiać więcej fotoradarów.
Odpowiedz
16
@ bdka
dnia 02.03.2014, 21:08 · Zgłoś
gość miał 55 lat, mogl zaslabnac za kierownica, mogl zle się poczuc a wy piszecie ze był pijany, bądź wdepnal w gaz... zastanowcie się [...]! nic tylko dac tu jednego i drugiego i niech patrza jak ginie człowiek, jak go reanimują, i jak wyciagaja czarny worek i to na oczach rodziny... wtedy przestana pisać głupoty.
Odpowiedz
-7
@ [...]
dnia 02.03.2014, 21:56 · Zgłoś
miejmy nadzieję że swój nie przezyjesz
Odpowiedz
2
@ bdka
dnia 02.03.2014, 22:04 · Zgłoś
to akurat nie było do ciebie skierowane ale skoro tak myślisz to [...]. szukasz tylko zaczepki a takie artykuly jak ten, sa dobra pozywka dla ciebie. Mamy taki kraj jaki mamym mamy taka policje jaka mamy ty nie zmienisz tego.
Odpowiedz
16
@ Ronin
dnia 02.03.2014, 20:34 · Zgłoś
Ja pi jak można pisać takie komentarze, ludzie otrząśnijcie nie znacie faktów nie znacie sytuacji a wizje macie beznadziejne. nadal uważam że komentowanie powinno być zablokowane pod takimi tragediami - dla Was może był [...] ale dla bliskich był kimś wartościowym - jakie to katolickie wydawać osądy - Nie sądź byś sam nie był osądzony!
Odpowiedz
21
@ lubliczanin
dnia 02.03.2014, 20:29 · Zgłoś
"spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą " wspaniały człowiek, życzliwy uprzejmy zawsze się uśmiechną, pokłonił. Co tak naprawde mogło się stać że tak nagle odszedł, pewnie tylko sam Bóg świadkiem, widocznie na dobrych ludzi jest większe zapotrzebowanie tam u góry, głębokie wyrazy współczucia dla całej rodziny...
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 02.03.2014, 20:27 · Zgłoś
głupota ludzka nie zna granic
Odpowiedz
11
@ DonSyfon
dnia 02.03.2014, 20:05 · Zgłoś
Świeć Panie nad Jego Duszą [*][*]
Odpowiedz
5
@ blues
dnia 02.03.2014, 19:55 · Zgłoś
[*] [*] [*]
Odpowiedz
21
@ Waldi kierowca tira
dnia 02.03.2014, 19:32 · Zgłoś
Pokój Jego duszy
Odpowiedz
20
@ mieszkaniec
dnia 02.03.2014, 19:00 · Zgłoś
szok tragedia... straciliśmy wspaniałego człowieka!!! wyrazy współczucia do najbliższej rodziny ,,Zbychu" będzie Cię brakowało ... "wieczne odpoczywnie racz mu dać Panie..."
Odpowiedz
5
@ znajoma
dnia 02.03.2014, 20:14 · Zgłoś
[*][*][*][*]
Odpowiedz
27
@ Krzyś
dnia 02.03.2014, 18:43 · Zgłoś
Szanowna redakcjo jaslo4u - też prowadzę stronę internetową i wiem ,że można odfajkować możliwość komentowania - zwłaszcza jeśli widzicie że niektórzy to piszą co im ślina na język przyniesie. Wiem ,że redakcji zależy na ilości kliknięć, ale czasami moglibyście być bardziej powściągliwi i wyrozumiali...
Odpowiedz
-10
@ [...]
dnia 02.03.2014, 18:58 · Zgłoś
Ty i prowadzenie strony ty chyba nie wiesz co piszesz moze kiedys chcial bys prowadzic strone ale jak narazie to nie wiesz od czego zaczac
Odpowiedz
14
@ red.
dnia 02.03.2014, 20:15 · Zgłoś
Podzielam komentarz Krzyś-a. Czasami jest za ostro na portalach w takich sprawach jak wypadki. Do [...] - to [...] ty w drzewo z chęcią poczytamy o twoim wyczynie... tylko wcześniej najmij sobie duży portal lub TVN - to może zrobisz karierę i zrobisz się sławny...a rodzina będzie miała po tobie niezłą prasówkę do rodzinnego albumu...na pamiątkę!!! Zanim coś napiszesz zastanów się!!!
Odpowiedz
4
@ tusq
dnia 02.03.2014, 20:49 · Zgłoś
komentarz nie na temat
Odpowiedz
-12
@ znający temat
dnia 02.03.2014, 18:13 · Zgłoś
Mam pytanie" Po jaką [...] w tym miejscu rośnie to stare drzewo?. teraz pewnie go nie wytną?. Nie było by drzewa pojechał by dalej, ale drzewo było!
Odpowiedz
3
@ Max
dnia 03.03.2014, 11:36 · Zgłoś
ta.. Teraz niech wytną wszystkie drzewa które rosną obok dróg bo ktoś może sie o nie rozbić... Myśl bałwanie
Odpowiedz
-10
@ Max Szyderko
dnia 02.03.2014, 17:55 · Zgłoś
Nadjechałem jak już był w worku. Może żył by gdyby nie jechał skodą... A policja jedyne co potrafi to zamknąć drogę choć spokojnie można było przejechać. Nie puszczali nawet motocykli...
Szkoda człowieka.
Odpowiedz
14
@ znajoma
dnia 02.03.2014, 19:20 · Zgłoś
tą skodą jeżdził od zawsze bedzie nam Ciebie brakowało Zbyszku
Odpowiedz
0
@ Po wypadku
dnia 06.03.2014, 21:31 · Zgłoś
Jeżeli wydarzył się wypadek śmiertelny, droga zawsze zostaje zamknięta do momentu zabezpieczenia i zebrania śladów i dowodów. Jeżeli są tylko ranni wtedy ruch odbywa się w tak, na ile pozwalają na to warunki na drodze.
Odpowiedz
52
@ r
dnia 02.03.2014, 17:02 · Zgłoś
tutaj apel do redakcji portalu, pod artykułami z wypadków powinny byc zablokowane komentarze, lub dostepne tylko po zalogowaniu i identyfikacji.
Odpowiedz
-10
@ [...]
dnia 02.03.2014, 17:36 · Zgłoś
A ty co dlaczego nie zalogowany
Odpowiedz
-6
@ precz z komuną
dnia 03.03.2014, 14:14 · Zgłoś
a ty musisz mieć coś na sumieniu że chcesz wprowadzać cenzurę jak za komuny!
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 04.03.2014, 07:25 · Zgłoś
To nie cenzura, tylko eliminacja brakujących ogniw. Jak będzie się musiało podpisać własnym nazwiskiem, to się zastanowi zanim napisze coś tak [...] jak niektóre komentarze.
Odpowiedz
62
@ Edi
dnia 02.03.2014, 16:48 · Zgłoś
Jak nie znaliście człowieka to lepiej powstrzymajcie się od komentarzy.
Pan J. Był dobrym i poważanym człowiekiem.
Może po prostu zasłabł lub miał atak serca lub jeszcze inne były okoliczności ...
Zanim zaczniecie Go oceniać odmówcie w Jego intencji Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dać Panie ...
Odpowiedz
24
@ znajoma
dnia 02.03.2014, 19:23 · Zgłoś
właśnie ktoś kto go nieznał niech sie nie wypowiada takich ludzi naprawde jest mało był to człowiek naprawde b. dobry
Odpowiedz
14
@ znajoma
dnia 02.03.2014, 20:03 · Zgłoś
za szybko odeszles [*]bedzie nam Cie brakowalo
Odpowiedz
8
@ [...]
dnia 02.03.2014, 21:55 · Zgłoś
odszedłeś...
Odpowiedz
-10
@ łodyniec
dnia 03.03.2014, 09:18 · Zgłoś
i kolejne składki emerytalno -rentowe przepadły

łohohohohhoo
Odpowiedz
-9
@ olek
dnia 02.03.2014, 15:37 · Zgłoś
To już kolejny wypadek wynikajacy z brawury kierowcy. A wczoraj w Krośnie inny as z Jasła jadąc audi ściął slup latarni i wylądował w szpitalu
Odpowiedz
-18
@ pseudo
dnia 02.03.2014, 15:30 · Zgłoś
ze zdjec zamieszczonych na [...] wyglada jak samobojstwo...
Odpowiedz
70
@ mieszkanin
dnia 02.03.2014, 14:56 · Zgłoś
LUDZIE. to jest tragedia a nie występ żeby prosić o zdjęcia ! zginął człowiek i z tego powodu chcecie zdjęć ?!
[...] wam się chyba w głowach..

Współczuje rodzinie i najszczersze kondolencje [*]
Odpowiedz
8
@ ja
dnia 02.03.2014, 14:53 · Zgłoś
co wypadku nie widziales to jedz na miejsce zdarzenia
Odpowiedz
-21
@ jaslanin
dnia 02.03.2014, 14:43 · Zgłoś
zdjecia na [...]
Odpowiedz
-13
@ jaslanin
dnia 02.03.2014, 14:43 · Zgłoś
[...] pl
Odpowiedz
-44
@ Gall Anonim
dnia 02.03.2014, 14:42 · Zgłoś
Ja się pytam czemu nie ma zdjęć ??? !!!
Odpowiedz
-59
@ ksiądz Mateusz
dnia 02.03.2014, 14:00 · Zgłoś
Prowadzenie postępowania w takich sprawach mija się z celem, strata czasu i pieniędzy, jeden samochód, jedna osoba w dodatku martwa, więc nawet mandatu nie ma komu wypisać
Odpowiedz
19
@ jan
dnia 02.03.2014, 14:21 · Zgłoś
a co tak wyskakujesz z tym mandatem
Odpowiedz
8
@ jaslanin
dnia 02.03.2014, 17:37 · Zgłoś
człowieku zastanów się nad tym ,co piszesz
Odpowiedz
-55
@ ..
dnia 02.03.2014, 13:56 · Zgłoś
A zdjęcia gdzie ???
Odpowiedz
3
@ aaaaaaaa
dnia 02.03.2014, 18:40 · Zgłoś
gdyby jechał 60 km/h to by się nic nie stało (a to teren zabudowany) dobrze że nie pociągną za sobą inne życia.
Odpowiedz
-3
@ Erni
dnia 02.03.2014, 19:46 · Zgłoś
1
@ ksiądz Mateusz
dnia 03.03.2014, 11:30 · Zgłoś
wreszcie tarzan powrócił i jego komentarze hip hip hurra
Odpowiedz
-22
@ Tarzan-zan
dnia 03.03.2014, 16:27 · Zgłoś
Nie było mnie bo robiłem [...] (za przystankiem)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.