Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Śmiertelny wypadek w Harklowej

87
Około godziny 11.00 W miejscowości Harklowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 72-letni pasażer Forda Focusa.

Aktualizacja:

Jak się okazało 58-letni kierowca forda, mieszkaniec powiatu gorlickiego miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Mężczyzna który zginął w wypadku był mieszkańcem gminy Skołyszyn. Poprosił o podwiezienie do sklepu, co przypłacił życiem. Do szpitala trafił również drugi pasażer forda. Kierowcy nic się nie stało. Przebywa w policyjnym areszcie.




Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Samochód osobowy Ford Focus z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. Przybyły na miejsce wypadku lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon pasażera. Kierowca samochodu uciekł z miejsca wypadku jednak szybko został odnaleziony przez Policję.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie, które ma ustalić przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na miejscu wypadku obecne były również jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Gorlic i Jasła oraz OSP Kryg.


kk
Reklama

Komentarze: 87

Dodaj komentarz Widok:
1
@ jdfga
dnia 06.12.2009, 22:00 · Zgłoś
Do "Darek" Pan jest analfabetą????
Odpowiedz
-1
@ nikt
dnia 06.12.2009, 12:04 · Zgłoś
jakie życie taka śmierć.... nie dziwi nic ..ORMO CZUWA!!!!!!!!!
Odpowiedz
1
@ gajowy
dnia 04.12.2009, 19:29 · Zgłoś
Dajmy sobie już wszyscy spokój... czekajmy na sprawiedliwy wyrok!Takie komentowanie nikomu już w niczym nie pomoże...
Odpowiedz
1
@ mieszkaniec
dnia 02.12.2009, 18:36 · Zgłoś
mieszkaniec do Darka: chłopie jakiś ty [...]!
Odpowiedz
1
@ Darek
dnia 30.11.2009, 20:23 · Zgłoś
Czy wszyscy kturzy pisaliście te komentarze jesteście bez winy nigdy nie jechaliście za kierownicom bo niewierze rze żaden nie jehał po [...] tylko,że teraz gościowi się nie udało to teraz wszyscy na niego piszą negatywne komentarze tylko hytacie się Czaka Norisa czyli [...] ciekawe czy kturys z was bohaterów jak cztereh pijanyh sie awantarują ktury by z was podeszedł do nih BOHATEROWIE bes CH ktury z was jest bez winy dodajcie komentarz
Odpowiedz
1
@ peti
dnia 29.11.2009, 12:49 · Zgłoś
pił jechał [...] i co ma ... ??? polska to kraj cudów zamiast za kratę wsadzić to luzik tylko by nie wyjechał z kraju??? a my się dziwimy zaszydzą z nas za granicami
Odpowiedz
1
@ buka
dnia 28.11.2009, 17:57 · Zgłoś
Jestem zbulwersowana tym jak wy pudlicznie jedziecie po obcych ludziach co wam do ekspedientki w sklepie i ogólnie do sklepu itp...sami nie jesteście lepsi...Zastanówcie sie dwa razy co piszecie... bo wiele osób to czyta i dochądzą do rażących wniosków... Dziwi mnie tylko że wszyscy są tacy odważni i ochoczo wypowiadają sie w sieci proponuje urządźcie jakąś publiczną debate...powiedzcie to wszystko komuś prosto w twarz a nie wypisujcie głupot...<bulwers>
Odpowiedz
1
@ obserwatorka
dnia 27.11.2009, 09:08 · Zgłoś
Bardzo często w tych miejscowościach ludzie po spożyciu [...] nie wahaja sie wsiąść za kierownice. Tu tylko policja może coś poradzić...Ale jakoś do tej pory nic w tym względzie nie zrobila!!! A jeśli chodzi o panią Matylde? jest to bardzo miła i uprzejma Pani. Sklep jest mały i bardzo skromny, ale jest przede wszystkim czysty. I jakoś daje rade znosić to ciagle pijane "towarzystwo" nad głową...
Odpowiedz
1
@ lukashi2906
dnia 26.11.2009, 16:13 · Zgłoś
to ze [...] to sa na 100% goscie po podstawowkach i pisza jakies jom zamiast ją i tak dalej normalnie ciezko sie domyslic czasem co tam pisze... a z ta pania matylda ze sklepu to dajcie spokoj wielu z was jak by sie wicej napilo to potrafio by tam na ladzie sie rozebrac i tanczyc jak tancerka gogo!!! pisza tu tez ze komus usiadla na kolanach i gosci sie podniecaja a jedyna [...] jak kiedykolwiek widzieli to gola [...] krowy dobrze ze na pagorzynie jest ich tam jeszcze sporo! jesli chodzi o policje to jest tak ze zawsze i wszedzie ale nigdy nie tam gdzie trzeba a policja ze skolszyna to cwaniaki i [...] jak jest wiecej chopakow niz 3 to nawet nie podjada autem bo sie boja ze dostana wierd... sam bylem swiadkiem jak raz podjechali i kilkoro chlopakow popatrzylo na nich z byka to szybciej odjechali niz przyjechali! odwazni jak skurczybyk jak wraca sobie chlopak po jednym [...] i odrazu go spisuja i strasza izba wytrzezwien a jak stalo 6 narypanych chlopakow co ledwie stali na nogach dwa dni pozniej i jechali kolo nich to nawet nie popatrzyli na nich a miny mieli jak [...] kot! i ten najwiekszy stroz prawa skolyszynski chuck norris zawny [...] pisze jego ksywe bo nie znam imienia ani nazwiska [...] sie do kazdego o byle [...] ale jak jest bojka jak mialo to miejsce raz w harklowej to jak jechal autem jakos nie zauwazyl tego zdarzenia a prawda jest taka ze sie [...] i nie podjechal! policja to zwykle [...] cyki i lapia na drodze niewinnych kierowcow za to ze zapomnial swiatel wlaczyc albo ze gosc jedzie o 10 km/h wiecej niz jest dozwolone a jak pijany [...]... po drodze i wiedzą ze tam zawsze jezdzi ktos piajny to tam nie pojada bo nie chce im sie tam stac i czekac bo oni wola stanac na krzyzowce i zlapac kilkoro kierowcow wykonac norme i wrocic do cieplej jednostki a jak nie to woza [...] wszedzie zeby tylko nie wyjsc z auta jak jest zimno!!! TAKA JEST SKOLYSZYNSKA POLICJA I JASIELSKA TEZ NIC WIELE LEPSZA !!! jedynie podmianka jak jest i krosno tu wpadnie to owszem wtedy jest calkiem lepiej!!! widac ze to juz przypomina policje!!! ale tez nie do konca... ale w koncu czego tu wymagac od policji to takie przemeczona chlopy i kobiety biedaki!!!
Odpowiedz
0
@ madziaaa890
dnia 26.11.2009, 11:46 · Zgłoś
do sylwek:
co za bzdury!!! <lol2>
dobrze wiesz, że Pan W. jest mieszkańcem waszej miejscowości gdyby ingerował w to, że u Was w sklepie pije się [...] to okrzyknęlibyście go największym ***. Zawsze tak jest, że jeżeli ktoś chce być dobry dla kogoś to gdy coś się stanie zawsze jest jego wina... Pretensje jak w ogóle są to tylko do Pani która w sklepie pracuje. Wydaje mi się, że policja ma ważniejsze sprawy niż pilnowanie kto, kiedy i gdzie pije.
Odpowiedz
0
@ Madzia :)
dnia 26.11.2009, 11:31 · Zgłoś
gdyby policja wkroczyła a tym bardziej ze Pan W. jest mieszańcem waszej miejscowości to okrzyknęlibyście go jako największego *** POLICJANTA!!! sami się pilnujcie bo żaden mądry człowiek po [...] za kierownicą nie siada!!! a Policja ma ważniejsze sprawy niż pilnowanie kto pije w sklepie [...] , pretensje raczej do ekspedientki bałwany!!!
Odpowiedz
0
@ oooooooooooooooo
dnia 26.11.2009, 08:44 · Zgłoś
popieram "mitago"
Odpowiedz
0
@ Pagooo
dnia 25.11.2009, 12:33 · Zgłoś
Widzę, że ciekawy temat poruszacie. No ale cóż, może i macie racje, gdyby nie ekspedientki, które sprzedają [...] nietrzeźwym, byłoby mniej wypadków.
Odpowiedz
0
@ mitago
dnia 25.11.2009, 11:32 · Zgłoś
Mam nadzieję, że wszyscy Ci co piszą te bzdury nt p. ekspedientki ze sklepu na Pagórku zdają sobie sprawę z odpowiedzialności za słowa. Wiedzą też napewno, że dzisiaj nikt w sieci nie jest anonimowy pomimo, że podpisze się jako "ola", "sylwek" , "M" czy inny "hudas".
Więcej rozwagi w wypowiadaniu tego rodzaju opinii bo każdy kij ma dwa końce.
Czy wy wszyscy zdajecie sobie z prawę, że możecie zrujnowac komuś życie, takimi wrednymi bzdurami, i wyssanymi z rękawa opiniami, które pisze się chyba jedynie z zazdrości, albo tylko dla tego, że ktoś nie dostał wina lub [...]?. Czy jest w tym coś złego, że dziewczyna jest dobrze ubrana i zawsze uśmiechnięta, ma w sklepie czysto i zawsze poukładany towar?, Szkoda tylko, że ciągle musi się użerać z niektórymi stałymi "klientami", płacąc za to właśnie w ten sposób.
A do Sylwka: nie wierzę że jesteż aż tak atrakcyjnym facetem, żeby ci jakakolwiek kobieta chciała usiaść na kolanach.
Odpowiedz
0
@ olala
dnia 25.11.2009, 10:05 · Zgłoś
do Sylwka,teraz to wiem, że masz problem i p.Matylda jest jedyną kobietą którą trzymałeś na kolanach dlatego tak się tym podniecasz
ale masz racje zmiany są potrzebne bo nie można dalej tkwić w tym maraźmie
Odpowiedz
1
@ ;>
dnia 25.11.2009, 00:45 · Zgłoś
Czy w tej Harklowej i Pagorzynie to są sami [...]?. Ludzie Wy jednego zdania nie potraficie napisać poprawnie, a bierzecie się za wydawanie wyroków!!! No chyba, że najwięcej mają do powiedzenia Ci, którzy znają problem z autopsji.
Odpowiedz
-1
@ M
dnia 24.11.2009, 23:08 · Zgłoś
A MOŻE CHCESZ DOSTAĆ
Odpowiedz
-1
@ sylwek
dnia 24.11.2009, 21:22 · Zgłoś
no u mnie p. Matylda tez siedziala na kolanach i nie jestem jej mezem. widac nie jest taka nieskazitelna i lubi pewne sprawy a i [...] wcale nie dostalem...to do oli
Odpowiedz
-1
@ do lenkamii
dnia 24.11.2009, 20:21 · Zgłoś
moze ty tez pod wplywem [...] wsiadasz za kierownice!!!???kierowca byl pijany i dla takich ktorzy wsiadaja za kierownice powinni dawac dozywocie!!!bo to oni najwiecej powodoja wypadkow w dodaku(smiertelnych)sa zagrozeniem dl wszystkich poruszajacych sie po drogach!!!
Odpowiedz
-1
@ ola
dnia 24.11.2009, 19:15 · Zgłoś
do "hudasa: ty to jestes z tych co próbował z p.Matyldą i dostał [...]. Kobieta jest bardzo porządku ale co zrobi z pijanym sąsiadem , jak jesteś facetem to go wykop ze sklepu a nie pozwól by oblizano kobiecie.Gryzie niektórych, że jest inna no fakt: ładna. inteligenta i nie pasuje do całej tej reszty
Odpowiedz
1
@ sylwek
dnia 24.11.2009, 18:07 · Zgłoś
dobrze ze istnieje takie forum i ze mieszkancy moga sie wypowiedziec publicznie co sadza o pewnych sprawach .juz zapuzno zeby przywrucic naszemu rodakowi zycie tak wiec nie komentujcie jego postepowania on juz zaplacil najwyzsza cene za swoj blad. nie rańcie bardziej jego rodziny.weżcie sie za problem [...].!za sklepy kture sprzedaja bez skrupuluw niesumiennie alkohol nawet kompletnie pijanym .!za policje z D.ktura niezatrzymuje [...] kierowców, mojemu znajomemu podczas kontroli drogowej na zakrencie kolo przystanku przed pagórkiem nie dali nawet dmuchac mimo ze jechal troche na wyczuwalnej fazie.sam sie tym wszedzie chwali.!za kontrole z gminy d. kturych nigdy pewnie niema w miejscach sprzedazy [...] !Wezmy sie za ludzi wladzy lokalnej ze widza problem [...] u nas lecz sami hleja i nic nie robia z tym!sasiedzi widzac ze ktos po [...] bije niewinne chocaz swoje dzieci czy zony nie bujcie sie dzwonic na policje i ratujcie tych bezbronnych!niech ten wypadek bedzie przestroga dla nas wszystkich!niech bedzie straszakiem na pijacych dla wlascicieli sklepow dla wladzy !mowmy o ty problemie nie tylko tu na forum ale w naszym codziennym otoczeniu .chyba ten problem niejest nikomu obcy.a smierc tego nieszczesnika niech nam uswiadomi ze potrzebne sa duze zmiany!
Odpowiedz
0
@ sb:)
dnia 24.11.2009, 17:49 · Zgłoś
Szkoda [...]...
Odpowiedz
0
@ xxk
dnia 24.11.2009, 15:34 · Zgłoś
i co najechałeś
Odpowiedz
1
@ gabbiiee
dnia 24.11.2009, 15:01 · Zgłoś
Ludzie!!!Człowiek nie żyje. To chyba sedno tej sprawy .Oczywiste jest że przez [...].Zajmujecie się brudnymi plotami a może należałoby się zająć sklepami w których chleba nie kupisz jak się nie zapiszesz, a [...] i wino zawsze!!!A gdzie jest policja jak się pije w miejscach publicznych?!?!Niestety mamy przyzwolenie społeczne na picie i nikogo nie bulwersuje fakt, że w niedzielę, zamiast spędzieć czas z rodziną to wszyscy stoją pod sklepem i piją [...]. I nikomu nie przeszkadza że, później wracają samochodami!
Odpowiedz
1
@
dnia 24.11.2009, 13:56 · Zgłoś
od wpisu ,,mieszkaniec dnia 22.11.2009,,,
[...] niewiesz jak bylo to niepisz
jak mogi [...] pic w harklowej jak oni jechali DO harklowej
niewiesz nawet co sie stalo a piszesz POPROSTU MI CIE ŻAL


[*]
Odpowiedz
1
@ Kitty
dnia 24.11.2009, 12:26 · Zgłoś
Częściowo winę za to co się stało ponosi każdy z nich... Wszyscy chcieli pic, więc kierowca pojechał.
Wiem, że nie mówi się źle o zmarłym, ale on też mając tyle lat to powinien do kościoła iśc, a nie wozic się po sklepach z tymi ludźmi...
Bóg każdego osądzi sprawiedliwie. Wy nie osądzajcie.
Ja ich wszystkich znam osobiście i dobrze wiem jak było. Co niedzielę wybierali się przed południem po flaszkę. Akurat ten drugi pasażer, jest codziennie pijany i faktycznie przesiaduje w sklepie na Pagórku non stop.
Natomiast co do kierowcy, to nie jest tak, że mu się raz zdarzyła jazda po pijanemu, bo to było praktycznie co niedziele... Nie mówiąc o dniach powszednich.
Zobaczcie co [...] robi z ludźmi...
Odpowiedz
1
@ MIESZKANKA
dnia 24.11.2009, 10:47 · Zgłoś
PAWDA JEST TAKA ŻE WSZYSTKIE CHOPAKI I CHŁPOY Z PAGORZYNY TO MAMIN SYNKI I OCHLAPTUSY,WOJOWNIKI, AWANTURNIKI I ICH NIKT NIE ZMIENI, CIERPIĄ TYLKO KOBIETY I RODZINY!!!!!!
Odpowiedz
0
@ hudas
dnia 24.11.2009, 10:17 · Zgłoś
co za ludzie saminie som nie lepsi takc niby bez winy kazdy mug by byc na ich miejscu ale co tam lepiej inych obwiniac i komentowac i gupio pisac to prawda ze w pagurku w sklepie u matyldy dziejom sie cuda ale ona tak lubi jak jom po [...] obmacujom szacunek dla kierownika sklepu ADRIAN tez w pagorku ja tez lubie sie napic raz bylem w sklepie u adriana juz na fazie i bylem zly ze hcialem wino i go nie kupilem bo mi nie sprzedali nawet za kase teraz wiem ze dobze ze mi go nie dali bo moze bym teraz nie hodzil po tym swiecie za to u matyldy nawet na kreche dajom alkochol wstyd co inego chleb
Odpowiedz
-1
@ obserwator
dnia 24.11.2009, 07:45 · Zgłoś
Ten kierowca już wielokrotnie miał wypadek za jazdę po pijanemu,policja ze Skołyszyna tym delikwentem powinna się zając na dobre,żeby zapomniał jak wygląda kierownica samochodu.
Trzeba gościowi zrobić kurs jazdy tokami.Wówczas może jeżdzić po [...],ale nie w pracy.
Odpowiedz
1
@ sylwek
dnia 24.11.2009, 07:10 · Zgłoś
wina leży też po stronie policji Pan W. dzielnicowy Pagórka mysle ze doskonale sie orientuje że w sklepie u Matyl. serwuje sie [...] wewnątrz obiektu a w lecie pod sklepem i ma to w nosie.!panuje tu ogolne przyzwolenie na picie w miejscach publicznych na jazde po spozyciu na sprzedaz [...] pijanym na spozycie wewnatrz sklepu albo pod sklepem.!muglbym tak dlugo wymieniac. Potrzeba zmienic ogulnie panujaca mentalnosc!no ale jak w co drugim domu szaleje [...] bije i terroryzuje swoja rodzine to kazdy sie boi cokolwiek powiedziec.ludzie zmiencie poglady na pijanstwo bo sie wyzabijacie.a wladzom doradzam sumienne kontrole w sklepach z ukrycia.a ludziom donoszenie na niesumienne sklepy i ekspedientki.
Odpowiedz
-1
@ Dio mieszkaniec
dnia 24.11.2009, 06:52 · Zgłoś
"To oni jechali do sklepu jeszcze [...] się napic z kierowcą który już miał 2,5 promila?" Właśnie tak !
Odpowiedz
1
@ ;/
dnia 23.11.2009, 21:50 · Zgłoś
czy wy jestescie wszyscy chorzy?? człowiek niewinny zginął a wy gadacie ze to jego wina?? to chyba z wami cos jest nie tak;/ szok
Odpowiedz
0
@ elaa
dnia 23.11.2009, 20:45 · Zgłoś
do "mieszkanca" a ty wiesz co mowisz?? nie wiesz jak było bo tego ****** nie widziałes....
Odpowiedz
0
@ ola
dnia 23.11.2009, 17:50 · Zgłoś
cały czas się mówi o tym, który zginął i o rannym pasażerze a ten ranny pasażer to całe wakacje siedzi pijany w sklepie na Pagórku i nie pozwala ludziom kupować, dziwie się że go tam jeszcze nie zamknęli, ubliża ludziom, ekspedientkom, zakłóca porządek, grozi no może go wreszcie zamkną
Odpowiedz
0
@ gfzjldg
dnia 23.11.2009, 16:04 · Zgłoś
Prawda jest taka, że lokalnym zwyczajem są wypady po [...] do Harklowej w niedzielne przedpołudnia często na podwójnym gazie. Ale gdyby tak zadzwonić na policję, że jeżdżą [...] i odebrali by takiemu prawo jazdy, to wszyscy byli by oburzeni jak można być taką świnią i kablować na swoich!!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 23.11.2009, 14:32 · Zgłoś
do bezimiennego postu: cytat:Człowieku jak mogli już wypić [...] pod sklepem jak oni dopiero jechali do sklepu? No wybacz,ale ty wogóle nie kumasz.To oni jechali do sklepu jeszcze [...] się napic z kierowcą który już miał 2,5 promila?Ty chyba nie wiesz co piszesz?To tym bardziej [...] [...],że przed jazdą do sklepu nie zabrali gościowi kluczyków od wozu.To tym bardziej przemawia to na ich niekorzyść.Winni wszyscy!Nie komentuj więcej bo nie masz racji.
Odpowiedz
0
@ mieszkanka
dnia 23.11.2009, 14:09 · Zgłoś
Prawda jest taka że zwyczajem są wypady po [...] w niedzielne przedpołudnia do Harklowej i często na podwójnym gazie.Ale gdyby ktoś zadzwonił na policję i odebrali by takiemu prawo jazdy to wszyscy byli by oburzeni jak można być taką świnią i kablować na swoich. niestety taka mentalność tej wsi.
Odpowiedz
-1
@ pagorzyna3456
dnia 23.11.2009, 13:40 · Zgłoś
Ale po kierowcy bym się tego nie spodziewła!!
To auto było nowe ale mniejsza z tym !!
Kto to widzała byc tak [...] i to jeszcze w niedziele o 12 godz mieć 2,5 promila alkocholu!!
Odpowiedz
-1
@ :)A
dnia 23.11.2009, 13:26 · Zgłoś
Znałam tego pana co prowadził
Zresztom znałam ich wszystkich
Gdy usłyszał kto to zrobił to sie nie żdziwiłam
ale po kierowcy to bym sie tego nie spodzewała!!
I to jeszcze w niedziele
Odpowiedz
0
@ Piją i jeżdżą
dnia 23.11.2009, 07:28 · Zgłoś
Dla mnie to nie jest żadne zaskoczenie że ten kierowca był nietrzeźwy. Przecież On i jeszcze kilku takich z Pagorzyny i Pagórka jeżdżą dzień w dzień [...]! To cud że wypadku śmiertelnego nie było już wcześniej!
Odpowiedz
-1
@ do mieszkaniec
dnia 23.11.2009, 06:52 · Zgłoś
Człowieku jak mogli juz wypic [...] pod sklepem jak Oni dopiero jechali do sklepu ?? pomysl zanim cos napiszesz...!
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 23.11.2009, 00:41 · Zgłoś
w niedziele polak katolik nie łazi po sklepach !
Odpowiedz
-1
@ do przerażona
dnia 22.11.2009, 23:25 · Zgłoś
przeczytaj dokładnie tekst a póżniej pisz i komentuj bo naprawde wstyd
Odpowiedz
-1
@ asdasda
dnia 22.11.2009, 23:23 · Zgłoś
2,5 dobry wynik jak na chlopa z pago
Odpowiedz
-1
@ KAŻDY!!!!!
dnia 22.11.2009, 23:16 · Zgłoś
już jest w niebie i pije następne [...] ,każdy jest panem swego losu nie zapominajcie o tym!!!
Odpowiedz
-1
@ audi
dnia 22.11.2009, 22:53 · Zgłoś
nie zaluje ich wcale bo jak pijesz to nie jedz mowie tak bo jestem zawodowym kierowca i duzo widzialem co [...] zrobil na drodze
Odpowiedz
-1
@ byś
dnia 22.11.2009, 22:52 · Zgłoś
jeżeli 2,5 promila to chyba przyczyna jest wyjaśniona
Odpowiedz
-1
@ mieszkaniec
dnia 22.11.2009, 22:24 · Zgłoś
Jeszcze na dodatek bym ukarał pracowników i właściciela sklepu że pod sklepem urządzili sobie libację.Oto cała prawda.
Odpowiedz
-1
@ Mieszkaniec
dnia 22.11.2009, 22:20 · Zgłoś
Sprostowanie:Mężczyzna nie poprosił o podwiezienie do sklepu tylko pojechał na [...] z nimi do tego sklepu.Zadna opona nie strzeliła tylko w łebie szczeliło od [...].Ktoś z poralowiczów zapytał kim był kierowca ? odpowiadam Pijanym kierowcą i zabójcą.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 22.11.2009, 22:13 · Zgłoś
Nie znacie prawdy i piszecie [...],Wszyscy pasażerowie i kierowca wybrali się na [...] do Harklowej do pobliskiego sklepu przed krzyżówką.[...] wszyscy razem wraz z kierowcą pod sklepem. I te [...] bo tak tylko nazwać pasażerów pozwolili kierowcy prowadzić samochód.To przeciesz natychmiast zabrać kluczyki od wozu powinni.Ich wina a nie kierowcy.Powinni być karani wraz z kierowcą.Kierowca za swoje zachowanie powinien mieć zabrane prawo jazdy do żywotnio i ukarany za bezmyślne spowodowanie śmierci.58 latek i jak w łebie głupio.Wzioł chłopow na [...].A ciekawe czy byli na porannej mszy.Na pewno nie byli bo ich [...] skarał.Portalowicze nie piszcie [...] bo nie znacie prawdy.Kierowca *** za przeproszeniem zamiast pomóc poszkodowanym uciekł do lasu, ale policja go dopadła.Zamknąc do końca życia ku przestrodze innym.
Odpowiedz
0
@ aEr
dnia 22.11.2009, 21:52 · Zgłoś
a co się stało???
Odpowiedz
1
@ lenkamii
dnia 22.11.2009, 21:42 · Zgłoś
jasełko zrob sobie rachunek sumienia !!dopiero potem się wypowiedz.
Odpowiedz
1
@ driver
dnia 22.11.2009, 21:07 · Zgłoś
Krzysiek a to koło mu w [...] strzeliło że jechał pijany?? co byś mówił gdyby twoje dziecko było na tej drodze a on je [...]??też byś mówił o kole??niech się zdecyduje czy woli jechac czy pic.ale to dowód na kolejnego kierowce któremu koło strzela szkoda że większośc jest na 2 gazie.szkoda tylko tego pasażera i jego rodziny.
Odpowiedz
1
@ kas
dnia 22.11.2009, 21:03 · Zgłoś
TYLKO niewinnego człowieka żal;(
Odpowiedz
-1
@ asterix
dnia 22.11.2009, 21:00 · Zgłoś
za głupotę się płaci!!! dlaczego wsiadł do auta prowadzonego przez [...] kierowcę??? zapłacił nawyższą cenę!!! ale sam podjął taką decyzję.
Odpowiedz
-1
@ [*]
dnia 22.11.2009, 20:57 · Zgłoś
zgadzam sie dozywocie!!!!
zal tylko niewinnego człowieka
Odpowiedz
-1
@ jasełko
dnia 22.11.2009, 20:43 · Zgłoś
dozywocie dla takich kierowcow!!!!!
Odpowiedz
0
@ przerazona
dnia 22.11.2009, 20:16 · Zgłoś
nie dziwie sie ze mlodziez jeździ po [...] bo sa mlodzi maja glupio w glowach i zadnego doswiadczenia ale zeby stary chlop jedzil napity to poprostu jest karygodne , okropny wstyd wstyd wstyd
Odpowiedz
1
@ AlekCh
dnia 22.11.2009, 20:11 · Zgłoś
Ludzie, przestańcie już palić te "wirtualne znicze" użalanie się do niczego nie prowadzi. ******...
Odpowiedz
1
@ do krzysiek
dnia 22.11.2009, 19:55 · Zgłoś
No przy 2,5 promila to mu napewno wszystkie 4 koła szczelily
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 22.11.2009, 19:55 · Zgłoś
Krzysiek...szczel sie w łep :D:D:D
Odpowiedz
1
@ Felixx
dnia 22.11.2009, 19:43 · Zgłoś
Tak jest.Sami ze siebie robicie kaliki
Co jeden,to coraz większy kamikadze
No ale co zrobić.widocznie tacy ludzie muszą się sami wykończyć.
Brawo oby tak dalej.
Odpowiedz
0
@ krzysiek
dnia 22.11.2009, 19:23 · Zgłoś
a nie pomyślał nikt ze po prostu mu koło szczeliło
Odpowiedz
1
@ kasia
dnia 22.11.2009, 18:51 · Zgłoś
współczucia dla rodziny;([*]
Odpowiedz
0
@ M.
dnia 22.11.2009, 18:39 · Zgłoś
Wujku [*]
Odpowiedz
-1
@ krokus
dnia 22.11.2009, 18:21 · Zgłoś
Pomódlmy się do sw.Krzysztofa patrona kierowców :( wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... [*] zapal znicza
Odpowiedz
-1
@ maxuel
dnia 22.11.2009, 18:08 · Zgłoś
na głupotę nie ma lekarstwa ... a śmierć zbiera swoje żniwo na terenie powiatu...
Odpowiedz
0
@ strazak
dnia 22.11.2009, 17:43 · Zgłoś
brawo dla 2 zmiany w psp gorlice i dla zastepu 22
Odpowiedz
-1
@ czytelnik
dnia 22.11.2009, 17:26 · Zgłoś
Kierowca był z pagorzyny. pewnie pójdzie siedziec.
Odpowiedz
1
@ elaa
dnia 22.11.2009, 17:21 · Zgłoś
nie wiecie co mowicie nie widzieliscie tego to nie piszcie głupio!!!!
Odpowiedz
-1
@ Wsc
dnia 22.11.2009, 16:48 · Zgłoś
Wie ktoś może kim jest kierowca ?
Odpowiedz
1
@ zenek
dnia 22.11.2009, 16:18 · Zgłoś
do "urbana" nie znasz sposobu funkcjonowania powiadamia alarmowego ani pewnie podzialu administracyjnego powiatu wiec nie rob fermentu na forum tekstami typu jeszcze helikoptera brakowało bo jakbys pod pod tym autem lezał to bys chciał pomocy jak najszybciej najlepszej pod kazdym wzgledem!
Odpowiedz
1
@ gajowy
dnia 22.11.2009, 15:56 · Zgłoś
Drogi obserwatorze! również piszemy przez "ż"
czas na współczucie...
Odpowiedz
1
@ rodak
dnia 22.11.2009, 15:30 · Zgłoś
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
Odpowiedz
0
@ www
dnia 22.11.2009, 15:25 · Zgłoś
on nie był mieszkancem harklowej on był z pagorzyny
Odpowiedz
1
@ obserwator
dnia 22.11.2009, 15:14 · Zgłoś
Drodzy redaktorzy ! wypadek był w harklowej na drodze harklowa - pagorzyna . zmarły równierz był z harklowej !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ AlekCh
dnia 22.11.2009, 15:14 · Zgłoś
i znowu [...] pasażera a nie sam siebie...
Odpowiedz
0
@ gajowy
dnia 22.11.2009, 15:12 · Zgłoś
taka piękna niedziela i taka tragedia...
CZY MUSIAŁO DO TEGO DOJŚĆ...............
Odpowiedz
0
@ Malinowski :D
dnia 22.11.2009, 14:59 · Zgłoś
szybciej.....
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 22.11.2009, 14:49 · Zgłoś
co tak uciekaja wszyscy dzis
Odpowiedz
-1
@ dorota
dnia 22.11.2009, 14:47 · Zgłoś
Boże walczył z ciężką chorobą i wygrał a zginął w tak [...] sposób.Był mi bardzo bliską osobą. Nigdy Cię nie zapomnę WUJKU!
Żal i wieczny odpoczynek...
Odpowiedz
0
@ 'urban
dnia 22.11.2009, 14:39 · Zgłoś
i kto jeszcze.komu jeszcze godzin nabic., szkoda ze helikoptera nie.
Jakby to wszystko nazwać...
Odpowiedz
1
@ Anonim
dnia 22.11.2009, 14:28 · Zgłoś
Zmarły był mieszkańcem Harklowej.
Odpowiedz
0
@ sjkjshdfagkfg
dnia 22.11.2009, 14:27 · Zgłoś
ahhhhh te zapiekanki ;)
Odpowiedz
0
@ ihas
dnia 22.11.2009, 14:27 · Zgłoś
ahhhanki :D
Odpowiedz
0
@ Hrk
dnia 22.11.2009, 14:24 · Zgłoś
Do wypadku doszła w Harklowej nie w Pagorzynie!
Odpowiedz
0
@ am
dnia 22.11.2009, 14:22 · Zgłoś
Jeżdżą po wódzie to się tak dzieje
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.