Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Śmiertelny wypadek w Majscowej

34

W piątek w Majscowej kierujący peugeotem potrącił pieszego. Potrącony mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie na drugi dzień zmarł. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Do wypadku doszło w piątek, około godz. 22, w miejscowości Majscowa w powiecie jasielskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący peugeotem 106 potrącił mężczyznę, który nagle wszedł na jezdnię. Do szpitala przewieziono zarówno pieszego, jak i kierowcę peugeota. 49-letni mężczyzna kierujący peugeotem po opatrzeniu został zwolniony do domu. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

68-letni pieszy doznał poważnych obrażeń głowy, nóg, rąk oraz urazów wewnętrznych i został przewieziony do szpitala w Krośnie. Mimo wysiłków lekarzy, w sobotę po południu mężczyzna zmarł.

KWP Rzeszów

Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
0
@ rob
dnia 14.10.2012, 17:10 · Zgłoś
wiele komentarzy na ten temat najciekawsze sa te o predkosci (130km/h) samochodu czy tez tozsamosci kierowcy (wiekrza osobowosc) po co piszecie takie bzdury byl tam ktos z radarem ? Zginal czlowiek to tragedia dla rodziny ale i dla kierowcy
Odpowiedz
0
@ x
dnia 06.10.2012, 20:16 · Zgłoś
Majscowa i Zarzecze to czarne punkty na tej trasie
Odpowiedz
2
@ PAN
dnia 03.10.2012, 20:06 · Zgłoś
Ludzie wy się tu wyzywacie od [...] itp jeden drugiego krytykuje, niech każdy z was się zastanowi czy chciał by coś takiego się stało znajomym czy rodzinie, pewno i nie, po co tu kogoś obrażać i jak by było mało tego to obrażać zmarłego, to wielka tragedia dla rodziny i znajomych zmarłego, jeśli ktoś ma jaką kolwiek kulturę w sobie to niech się zastanowi co pisze dwukrotnie.
Odpowiedz
3
@ Obywatel
dnia 02.10.2012, 18:54 · Zgłoś
Odszedl Adas fryzjer
Odpowiedz
-1
@ pjj
dnia 02.10.2012, 17:13 · Zgłoś
kierowca to jakaś więkrza osobowość .bo nawet niewiadomo skąd był .CZY TO RJS
Odpowiedz
1
@ Obywatel
dnia 02.10.2012, 19:14 · Zgłoś
więkrza czy większa?
Odpowiedz
3
@ chołek
dnia 01.10.2012, 20:01 · Zgłoś
do gy nim [...] coś napiszesz to pomyśl dwa razy a później pisz
Odpowiedz
0
@ carb
dnia 01.10.2012, 22:11 · Zgłoś
nie pisz o gościu [...] bo mi za idote usuneli komentarz:)
Odpowiedz
2
@ L
dnia 01.10.2012, 18:45 · Zgłoś
tam są 2 górki i kawałek prostej jak się rozpędzisz na jednej wjeżdżasz na drugą
Odpowiedz
-2
@ gy
dnia 01.10.2012, 18:20 · Zgłoś
gość miał 130 na liczniku a facet przechodził przez jezdnie nie miał szans na ucieczkę, auto wygląda jak by wpadł na słup betonowy (a gość był [...]), kierowca zdmuchną go z jezdni
Odpowiedz
4
@ hm
dnia 01.10.2012, 18:30 · Zgłoś
Peugeot 106 i 130 km/h? To było z góry?
Odpowiedz
1
@ ol
dnia 01.10.2012, 21:41 · Zgłoś
ten człowiek przechodził z pobocza na druga stronę a nie szedł środkiem,ale przy dużej prędkości to nikt niema z pieszych szans
Odpowiedz
8
@ ja
dnia 01.10.2012, 10:44 · Zgłoś
To już trzecie poważne potrącenie pieszego w tym miejscu, niestety wszyscy piesi byli bardziej niż [...] i tylko jeden przeżył. Droga tam jest naprawdę ok, tylko niektórzy kierowcy cechują się zupełnym brakiem wyobraźni. Tam konieczne jest zamontowanie stałego fotoradaru i oznaczenie go w taki sposób żeby każdy kierowca wiedział że on tam jest. Dwa wypadki śmiertelne to już chyba jest wystarczający powód żeby coś tam zrobić.
Odpowiedz
5
@ klj
dnia 01.10.2012, 11:44 · Zgłoś
kierowcy jeżdżą normalnie to raczej z pijanymi pieszymi trzeba coś zrobić. trzeźwego idącego po chodniku nikt nie potrąci.
Odpowiedz
-5
@ Ja
dnia 01.10.2012, 13:40 · Zgłoś
A jest tam chociaż chodnik?
Odpowiedz
1
@ sjfgfg
dnia 01.10.2012, 15:55 · Zgłoś
jest chodnik
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 01.10.2012, 20:35 · Zgłoś
Przyjedź kiedyś o dowolnej porze dnia i zobacz jak niektórzy kierowcy w tym miejscu jeżdżą.
Odpowiedz
8
@ kondolencje dla rodziny
dnia 01.10.2012, 09:59 · Zgłoś
...
Odpowiedz
6
@ Obywatel
dnia 01.10.2012, 09:50 · Zgłoś
ZUS sie cieszy -rodzina cierpi
Odpowiedz
-15
@ klkl
dnia 01.10.2012, 08:46 · Zgłoś
hehe Ci co nie mają mózgu dali się złapać na dobrą prowokację. [...]
Odpowiedz
16
@ vill
dnia 01.10.2012, 08:39 · Zgłoś
kimkolwiek nie był ten starszy pan szkoda każdego, a najbardziej jego rodziny bo taka nagła smierc to szok.
wyrazy współczucia...
Odpowiedz
-6
@ klj
dnia 01.10.2012, 11:43 · Zgłoś
akurat wątpię.
Odpowiedz
-6
@ franz
dnia 02.10.2012, 18:52 · Zgłoś
no ja też w to wątpię.
Odpowiedz
-33
@ km
dnia 01.10.2012, 07:22 · Zgłoś
jak można puścić kolesia co [...] do domu nie mając pewności czyja to wina ? Co za kraj..
Odpowiedz
9
@ jaś
dnia 01.10.2012, 07:48 · Zgłoś
człowieku zdolny inaczej,czy pieszy został potrącony na chodniku żeby była wina kierowcy ?,czy na jezdni ???
Odpowiedz
14
@ lesserio
dnia 01.10.2012, 08:37 · Zgłoś
z Twoim rozumem i bystrością mógłbyś chyba na przyszłą kadencję do sejmu startować...
Odpowiedz
3
@ Spostrzegawczy
dnia 01.10.2012, 04:32 · Zgłoś
Czy to przypadkiem ten pieszy, to nie fryzjer z Żółkowa?
Odpowiedz
1
@ gość
dnia 01.10.2012, 12:02 · Zgłoś
Tak...
Odpowiedz
-15
@ mat
dnia 01.10.2012, 02:59 · Zgłoś
[...]ki dalej mysla ze to czasy ze na wsi bylo 2 auta i mozna bylo sobie chodzic po drodze jak sie chcialo, pare lat temu widzialem jak koles tez peugeotem potracil [...]ka bo mu wyjechal na droge rowerem i [...]ek zgon na miejscu, tam droga jest wporzadku i bezpieczna bez nie wiadomo jakich zakretow tylko ludzie sa bezmyslni
Odpowiedz
18
@ Wpisałem
dnia 30.09.2012, 23:36 · Zgłoś
Tempo wrzucania info na 4u - [...] ;>
Odpowiedz
7
@ haha
dnia 30.09.2012, 23:06 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
25
@ [...]
dnia 30.09.2012, 22:55 · Zgłoś
info calkiem w pore... Chyba z gorącej linii, że trwało to 2 dni :D
Odpowiedz
19
@ czarna
dnia 01.10.2012, 09:12 · Zgłoś
Jak by wszystkie serwisy informacyjne w takim tempie przekazywały wiadomości z kraju i ze świata to o zakończeniu drugiej wojny światowej dowiedzielibysmy się wczoraj...zmienic odpowiedzialnych za za umieszczanie i redagowanie tej strony...
Odpowiedz
3
@ xv
dnia 02.10.2012, 08:42 · Zgłoś
Nie dziw się , tak właśnie działa ten portal !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.