Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Śnieg znów "zaskoczył" – czyli o zimie na jasielskich drogach

78

O tym, że zima potrafi "zaskoczyć" kierowców wiadomo nie od dzisiaj. Niezależnie od tego, czy pierwsze obfite opady śniegu mają miejsce na początku listopada czy końcem stycznia nagła diametralna zmiana warunków pogodowych stanowić może dla zmotoryzowanych niemałe utrudnienie. Jak wygląda sytuacja na jasielskich drogach kilka dni po ataku zimy? Problemów z przejazdem nie ma, niektóre ulice wymagają jednak gruntownego odśnieżenia. 

Zimowa aura, mimo, iż nie ubarwiła mieszkańcom Jasła i okolic okresu bożonarodzeniowego wreszcie zawitała w nasze strony. Kierowcy z regionu – mając w pamięci wydarzenia z lutego zeszłego roku, kiedy to niespodziewany nawrót zimy sparaliżował centrum Jasła i ruch na drogach powiatu – mieli podstawy, by obawiać się pierwszych tegorocznych opadów śniegu z tzw. prawdziwego zdarzenia. Te jak zwykle dały się im we znaki, jednak komunikacyjny paraliż – przynajmniej w pełnym tego słowa znaczeniu – na ulicach naszego miasta jak na razie nie miał miejsca, obyło się również bez kolizji i wypadków.

Instytucje odpowiedzialne za zapewnienie należytych warunków na lokalnych drogach tym razem były przygotowane na przyjście pierwszych śniegów – ulice Jasła są przejezdne, ruch odbywa się bezproblemowo. Nie mniej jednak stan nawierzchni niektórych bocznych, mniej uczęszczanych ulic pozostawia wiele do życzenia – tym bardziej, że opady śniegu chwilowo ustąpiły i nie gromadzi się on na asfalcie „na bieżąco”. Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu fakt, iż nie są to tzw. „drogi główne” zdaje się być bez znaczenia – w okresie mrozów poruszanie się tak jednymi jak i drugimi niesie ze sobą podwyższone ryzyko utraty kontroli nad pojazdem na skutek oblodzonej i ośnieżonej nawierzchni. A przecież im gorszy jest jej stan, tym większe prawdopodobieństwo kolizji. Poniżej prezentujemy zdjęcia przykładowych ulic, które wymagają w Jaśle odśnieżenia.

ul. Floriańska

ul. S. Staszica

ul. 1-go Maja

ul. 1-go Maja cd.

ul. J. Ducala

ul. J. I. Kraszewskiego

ul. W. Pola

ul. W. Pola cd.

Skrzyżowanie ulic W. Pola i S. Grota-Roweckiego

 

Jak widać na dwóch poniższych fotografiach, niedostatecznie odśnieżone są również poniektóre spośród głównych jasielskich ulic:

Skrzyżowanie ulic 3-go Maja i W. Pola

Skrzyżowanie ulic 3-Maja i A. Metzgera

jh

Reklama

Komentarze: 78

Dodaj komentarz Widok:
1
@ OSP
dnia 28.01.2014, 22:46 · Zgłoś
Pomocy!!!
Pomóżcie OSP [...] Góra wygrać nagrody przez oddanie głosu na kalendarz.
To nic nie kosztuje ,wystarczy polubić zdjęcie kalendarza znajdujące się pod tym linkiem https://www.facebook.com/photo.php?fbid=511723918942616&set=a.511721465609528.1073741898.369151853199824&type=1&theater
Z góry dzięki :)
Odpowiedz
1
@ matylda
dnia 28.01.2014, 19:10 · Zgłoś
Po tym artykule żadnej reakcji ze strony służb porządkowych- jestem mieszkanką ul. Ducala- zapraszam- przejezdny wąski pas na srodku ulicy, dwa samochody nie są w stanie przejechać obok siebie. Dlaczego tylko część od ul. 3Maja do 1Maja ma zakaz parkowania po 1 str. ulicy, a druga część od ul. 1Maja do Dworcowej jest zatarasowana autami parkujacymi non stop po obu stronach ulicy.?? W lecie jest duży problem z przejazdem między autami parkujacymi po obu stronach, a co dopiero mówić o sytuacji jaka panuje dzisiaj, wstyd i kompromitacja, kto za to odpowiada???
Odpowiedz
1
@ szczęch
dnia 27.01.2014, 22:06 · Zgłoś
Jest dojazd PKS - em do Mrukowy ?
Odpowiedz
2
@ expert
dnia 27.01.2014, 21:04 · Zgłoś
Bo [...] Genek znowu zapił i pługa nie odpalił.
Odpowiedz
0
@ Kleopatra
dnia 27.01.2014, 20:53 · Zgłoś
Piekne widoki zazdroszcze takiej zimy
Odpowiedz
2
@ płatek
dnia 27.01.2014, 20:52 · Zgłoś
Szkoda, że snieg jest biały. Gdyby był czarny, to nikt by nie [...] takich bzdetów, bo byłby przekonany, że to czarny asfalt.
Odpowiedz
0
@ toxi
dnia 27.01.2014, 20:52 · Zgłoś
tu juz nie chodzi o to że nie odsniezone, ale jak ktos mi pisze ze śnieg zaskoczył wszystkich 25 stycznia to ludzie... miejscie rozum, niedlugo deszcz poleje na wiosne i to będzie nielada zaskoczenie
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 27.01.2014, 18:31 · Zgłoś
sorry ,taki klimat
Odpowiedz
2
@ stary
dnia 27.01.2014, 17:13 · Zgłoś
jak jest zima musi być zimno to władza potwierdza a sama się nie wybrła.
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 27.01.2014, 16:36 · Zgłoś
Dawniej byly zaspy po dachy domow i ludzie tak nie narzekali jak teraz kazdy sie z zimy cieszyl a teraz pada deszcz jest zle sypie snieg jest zle swieci slonce jest zle i.t.d na wszystko ludzie narzekaja to znaczy ze sami nie wiedza czego chca a zrobic wybory pogody i bedzie najlepiej chociaz to mozliwe nie jest ale popatrzec na wszystko logicznie to kazda pogoda jest potrzebna
Odpowiedz
4
@ widzialem
dnia 27.01.2014, 15:46 · Zgłoś
a tak plakali ci ktorzy maja plugi ze niema zimy i zetow tez niema a tu co 3 dni zimy i falstart jak bylo 2 centy sniegu to jeden za drugim jezdzil plugiem by km nabic a jak syplo w wekend to przez caly dzien ani hu hu
Odpowiedz
18
@ mieszkaniec123
dnia 27.01.2014, 15:21 · Zgłoś
Do mieszkancow ul. Grota Rowedzkiego: CZG MOZECIE LASKAWIE NJE WYRZUCAC SNIEGU NA ULICE...???!! Ja tego nie rozumiem, to jest jedyna ulica w Jasle, gdzie ludzie sa tak [...] i bezmyslni...Nie wiem czy wiecie, ale sprawiacie powazne zagrozenie dla pojazdow!! PS: Snieg nie jest trucizną, mozna smiało go do ogrodu wrzucac np pod iglaki, one skorzystają i oszczedzicie problemów kierowcą!!!
Odpowiedz
5
@ Piotruś
dnia 27.01.2014, 14:40 · Zgłoś
Ale wy ludziska się boicie po tym śniegu mykać, co to sami niedzielni kierowcy ja tam właśnie kocham jeździć po takich drogach i nie narzekam na to co kiedyś stopnieje
Odpowiedz
4
@ jaślak
dnia 27.01.2014, 14:22 · Zgłoś
na wiosne stopnieje
Odpowiedz
4
@ benek do bazana
dnia 27.01.2014, 13:28 · Zgłoś
bazan a ty zamiast odśnieżać i lemiesz puścić do asfaltu to ustawiasz na 20 cm i oszędzasz paliwo i sprzęt. Patrz jak te drogi wyglądają!! na ludzkiej krzywdzie nie oszczędzisz. A jak się ktoś zabije dzięki tobie to ci miło będzie? weź się za robotę wreszcie i odśnieżaj tak jak się powinno!
Odpowiedz
-2
@ ania
dnia 28.01.2014, 11:03 · Zgłoś
sam se [...] odsnież
Odpowiedz
-2
@ ania
dnia 28.01.2014, 11:05 · Zgłoś
sam se [...] odśnież jak ci coś niemasuje
Odpowiedz
0
@ www
dnia 28.01.2014, 20:10 · Zgłoś
Do łopaty i wio a nie tylko narzekać. Siedzieć i pisać każdy umie, robić nie ma komu :)
Odpowiedz
6
@ zofia
dnia 27.01.2014, 13:18 · Zgłoś
Narzekamy, robimy sensacje a faktycznie nie jest źle. Wczoraj wróciłam z Niemiec i mogę stwierdzić jednoznacznie, że u nas tzn w Jaśle i okolicy jes naprawdę nieźle. Prawda jest taka, że na Śląsku i D.Śląsku jest o wiele gorzej . Przestańmy być pesymistami.
Odpowiedz
-2
@ Dolf
dnia 27.01.2014, 12:46 · Zgłoś
Pozdrawiam okoliczną społeczność wiejską i na podstawie czytanych na różnych forach komentarzy, współczuje stanu świadomości i poziomu wyedukowania - jestem z Wami!!!
Odpowiedz
6
@ gumis
dnia 27.01.2014, 12:21 · Zgłoś
to wlasnie drogi powiatowe wlasnie Krempna Grab itp.tam o ludziach zapomnieli
Odpowiedz
1
@ gumis
dnia 27.01.2014, 12:19 · Zgłoś
koksu swieta prawda
Odpowiedz
5
@ gwiazda
dnia 27.01.2014, 12:18 · Zgłoś
przejedzcie sie droga jaslo- grab to zobaczycie zime
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 27.01.2014, 11:48 · Zgłoś
Jak wam zima przeszkadza to sie przeniescie tam gdzie zimy niema a nie takie [...] jaka zima zaskoczenie i kto co przezyl itd wstyd bo tak to wyglada jak by banda. Dzikuw sniegu nie widziala [...] madrzejsi od was
Odpowiedz
9
@ ktos tam
dnia 27.01.2014, 11:28 · Zgłoś
mieszkam na pograniczu Jasła i Niegłowic co z tego, że ta droga prowadzi do Dębowca itd. ale po co ją odśnieżać, droga jest odśnieżona tylko od miejsca wyjazdu odśnieżarek w stronę Jasła, bo lepiej zaoszczędzic, bo tam ludzie samochodów nie mają i nimi nie jeżdżą.
Odpowiedz
3
@ lala
dnia 27.01.2014, 10:54 · Zgłoś
ja chce LATOOOO nie lubie zimy:(
Odpowiedz
-1
@ gumis
dnia 27.01.2014, 12:17 · Zgłoś
lalus karzdy by tak chcial
Odpowiedz
-2
@ gumis
dnia 27.01.2014, 09:11 · Zgłoś
koniec stycznia co za orzel pisze te recenzje--ZIMA ZNOW ZASKOCZYLA---jak co roku,i zabraknie piniedzy BIEDAKI jeszcze weniecie do lapy zostana PORABANA WLADZA przygotujcie sie bo w lutym APOKALIPSA i wtedy zaskoczy
Odpowiedz
9
@ sebastian
dnia 27.01.2014, 09:01 · Zgłoś
Zawsze szukacie winnych , zamiast siedzieć i pisać bzdury łopaty i do roboty bo w głowach macie za mało tlenu a na [...] sam tłuszcz od tego siedzenia .
Odpowiedz
4
@ Bo Do
dnia 27.01.2014, 08:54 · Zgłoś
Tak to jest jak przetargi wygrywają prywatni goście, którzy dysponują sprzętem na który pamięta Franciszek Józef, a jeszcze komu się chce jeździć w taki mróz. Kasa i tak napłynie. A winny tego jest Donaldinio!!, oraz odpowiedzialni w Urzędzie za przetargi.
Odpowiedz
6
@ aleksis
dnia 27.01.2014, 13:52 · Zgłoś
A może nie ma winnych? Myślę że jeżeli jest trochę śniegu na ulicach to kierowcy jeżdżą ostrożnie . Ja bym chciała aby chodniki były regularnie odśnieżane bo brnąć po kostki w takiej mazi jest mało przyjemne . Ludzie mieszkający w mieście mogą na piechotę chodzić do pracy a nie wozić "torebkę " w samochodzie . Wygoda wygodą ale zdrowy rozsądek też by się przydał . Nie narzekajcie zawsze i na wszystko , trochę optymizmu .Pozdrawiam wszystkich !!!
Odpowiedz
6
@ ja
dnia 27.01.2014, 08:21 · Zgłoś
W Stanach zima wiieksza jak u nas i nikt nie panikuje a u nas jeden dzien pociag nie pojechal to co sie dzieje PO winne musi Bienkowska stanac na torach i dmuchac ludzie puknijcie sie w glowy
Odpowiedz
4
@ Bolo
dnia 27.01.2014, 18:44 · Zgłoś
Drogi Ja. Zobaczysz co będzie jak Jaruś dojdzie do władzy. Własnoręcznie będzie śnieżyce zatrzymywał i razem z Maciarewiczem kierował na wschód (na Moskali).
Odpowiedz
10
@ nemo
dnia 27.01.2014, 07:57 · Zgłoś
tak sie zachowujecie jak w Anglii spadnie 5 cm. sniegu panika i szkoly pozamykane
Odpowiedz
23
@ j23
dnia 27.01.2014, 07:51 · Zgłoś
ledwie spadło 10 cm śniegu a tu panika nikt wcześniej nie widział śniegu , nikt nagle nie umie jeździć rąbnijcie się w [...].
Odpowiedz
7
@ ja
dnia 27.01.2014, 07:40 · Zgłoś
Trzeba więcej pieniędzy na radary i straż miejską, a nie na odśnieżanie, będzie bezpieczniej.
Odpowiedz
25
@ kiki
dnia 27.01.2014, 06:40 · Zgłoś
Straż nie stoi z fotoradarem , dać im łopaty i do roboty.Będą bardziej sprawni fizycznie.
Odpowiedz
21
@ qq
dnia 27.01.2014, 03:15 · Zgłoś
no to wio pogonić do odśnieżania teraz obiboków z MOPSU , niech będzie z nich pożytek i niech zasłużą na nasze pieniądze.
Odpowiedz
16
@ szejan
dnia 27.01.2014, 08:09 · Zgłoś
Właściciele prywatnych domów to też obiboki. Nie odśnieżają chodników przy swoich domach: ul: Wincentego Pola, Grota Roweckiego. Co robi Straż Miejska?
Odpowiedz
7
@ pikus
dnia 27.01.2014, 09:12 · Zgłoś
Do gg wydaje ci sie kozaczku że na MOPSIE śą tylko takie obiboki jak ty myslisz że ludzie ida tam bo się im tak podoba bardzo dużo zostało w ostatnim czasie zwolnionych z pracy i mają rodziny do wykarmienia a ty masz prace i myslisz ze świecisz a morze sie tobie powinąc noga i co wtedy kozaczku
Odpowiedz
2
@ telewizja kłamie
dnia 27.01.2014, 02:14 · Zgłoś
Nie ma się co przejmować, bo wszystko działa wg prawa sformułowanego przez waszego wodza wykreowanego przez TV które brzmi "Woda ma to do siebie, że spływa". Także nie bójta się bo wszystko będzie OK !
Odpowiedz
12
@ qwerty
dnia 27.01.2014, 00:10 · Zgłoś
Bo w Polsce a szczególnie na podkarpaciu jest pustynia Mohave i śnieg który spadł w tym roku to wielka anomalia pogodowa... Ludzie, ileż można...
Odpowiedz
18
@ Ronin
dnia 26.01.2014, 23:59 · Zgłoś
Ludzie ale panikujecie zaledwie kilka stopnie poniżej zera i ledwie 20 cm śniegu
Odpowiedz
15
@ ada
dnia 26.01.2014, 23:30 · Zgłoś
Drogi sa tragiczne, obwodnica jest tylko czarna reszte wszystko zasniezone.
Odpowiedz
12
@ mix
dnia 26.01.2014, 23:57 · Zgłoś
tez to zauwazyłem mickiewicza cała zasypana a 17 stycznia czarna i mokra az milo a ty w miescie sie mecz po sniegu
Odpowiedz
2
@ sakon
dnia 27.01.2014, 09:25 · Zgłoś
i tu zgadzam sie w 100% procentach, jezdzi sie fatalnie, jak zwykle nasi drogowcy zostali zaskoczeni przez nagły atak zimy.
Odpowiedz
30
@ [...]
dnia 26.01.2014, 23:23 · Zgłoś
Cytat z sesji Rady Powiatu z dnia 22.01.2014r.
"Na wczorajszej sesji Rady Powiatu w Jaśle podjęto dyskusję na temat rozbudowy Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Radni klubu Prawa i Sprawiedliwości wnioskowali o przesunięcie środków przeznaczonych na zimowe utrzymanie dróg, a przekazanie ich na rozbudowę Szpitala Specjalistycznego w Jaśle."
Tyle w temacie !!!
Odpowiedz
6
@ wsciekly
dnia 26.01.2014, 23:07 · Zgłoś
drogi w wiekszosci lezy snieg wygrali przetargi na odsniezanie i [...] kawke w domu zamiast pracowac a ty do [...] lopate i odsniezaj drogi
Odpowiedz
8
@ PiS-man
dnia 26.01.2014, 22:50 · Zgłoś
Sorry, taki klimat :D
Odpowiedz
-6
@ Gość
dnia 26.01.2014, 22:43 · Zgłoś
Jak jest zima to musi być biało i ślisko na drogach. Po co się rozpisywać i robić z tego wielkie halo. Czy to jeden z tematów ZASTĘPCZYCH??
Odpowiedz
18
@ Kriss
dnia 26.01.2014, 22:46 · Zgłoś
Jak drogi są należycie odśnieżone to wcale nie musi być tak ślisko. W Jaśle jak widać część ulic jest cała w śniegu...
Odpowiedz
-4
@ gość
dnia 27.01.2014, 07:35 · Zgłoś
WOW co ty gadasz.
Odpowiedz
-3
@ 13 xxxx
dnia 27.01.2014, 17:50 · Zgłoś
sorry taki klimat ...
Odpowiedz
6
@ nowy
dnia 26.01.2014, 22:42 · Zgłoś
znowu ich snieg zaskoczył jaki zal!!! co roku ta sama gadka wstyd. a drobi i tak nie sa przejezdne bo zamiast zebrac snieg płubiem to czekaja az auta go ubiją na drodze.
I na pewno juz straty licza.
Odpowiedz
5
@ inny
dnia 26.01.2014, 23:08 · Zgłoś
swieta racja
Odpowiedz
-3
@ FAN
dnia 27.01.2014, 11:04 · Zgłoś
Jaka zima,tak sobie żyje Janukowicz,Putin ma już podobno majątek wart 70miliardów dolarów.ok załączam link.http://www.kciuk.pl/Skromne-gniazdko-Janukowycza-135-hektarow-a68273.Najwieksza posiadłość Janukiewicza to 70tyś h.
Odpowiedz
-6
@ Tarzan-zan
dnia 27.01.2014, 11:20 · Zgłoś
Dobrym punktem zimy jest to że 90% [...] dieselków poniemieckich - golfy audice PREMIUM 80 i A4, pastuchy - cały ten złom nie zapalił więc mamy na drogach dużo większy luz, nie tylko z powodu braku tych aut ale również ich kierowcy - którzy przecież nie mają pojęcia o jeździe po mieście - również siedzą w domu i nie robią korków...
ROPA jest do traktorów, GAZ do kuchenek a benzyna do aut... Amen...
A tiry na tory
Odpowiedz
6
@ Prorok
dnia 27.01.2014, 14:27 · Zgłoś
Kura,która dużo gdacze,mało jajek daje!
Odpowiedz
-8
@ Tarzan-zan
dnia 27.01.2014, 15:35 · Zgłoś
dizel co dużo rechocze - mało jedzie :D
Odpowiedz
5
@ czita
dnia 27.01.2014, 17:38 · Zgłoś
burak jesteś...zresztą to nie nowina
Odpowiedz
-1
@ 13 xxxx
dnia 27.01.2014, 17:48 · Zgłoś
człowieku z buszu podpis tarzan [...] nie urywa ale o pochodzeniu dużo mówi dzieciaku ...
Odpowiedz
0
@ JASEŁKO
dnia 27.01.2014, 20:32 · Zgłoś
coś w tym jest :0
Odpowiedz
142
@ poirytowana
dnia 26.01.2014, 22:26 · Zgłoś
"Śnieg znów zaskoczył"- coś nieprawdopodobnego, 25 stycznia spadł śnieg, wielkie zaskoczenie, kto by się śniegu w środku zimy spodziewał...
Odpowiedz
29
@ NN
dnia 26.01.2014, 23:34 · Zgłoś
cala prwada 34r5t6
Odpowiedz
40
@ DJ Bobo
dnia 26.01.2014, 23:42 · Zgłoś
sorry taki mamy klimat - youtube mc [...] feat. bieńkowska - sorry, taki mamy klimat
Odpowiedz
0
@ gaśnica
dnia 26.01.2014, 23:47 · Zgłoś
Palm i piasku u nas nima , sory sory taki mamy klimat
Tera bedzie wieczna zima , sory sory taki mamy klimat
Huhu ha zima zima na 102 , na cztery tysiące dwa
Uhhhhahhhaaaaaa
Odpowiedz
-69
@ Ronin
dnia 26.01.2014, 23:57 · Zgłoś
Widzę że kolega pracuje nad wizytą w sądzie za zniesławienie
Odpowiedz
6
@ ASD
dnia 27.01.2014, 00:29 · Zgłoś
Faktycznie, cos nieprawdopodobnego, ze caly grudzien i styczen nie powąchalismy nawet sniegu i nie zanosilo sie na to ze szybko do tego dojdzie, nagle ni stąd ni zowąd walnął śnieg. Mogli się do Ciebie zgłosić, bądź też sama mogłaś ich poinformować, skoro dla Ciebie w tym roku to żadna rewelacja :)
Odpowiedz
-10
@ gumis
dnia 27.01.2014, 09:15 · Zgłoś
ksierze mateuszu spokojnie jelen szkoly nieskonczyl i plytki jest jak kalurza
Odpowiedz
33
@ Mój pseudonim
dnia 27.01.2014, 09:54 · Zgłoś
Miałem w sobotę przyjemność jechać po znajomych do Szerzyn (woj. małopolskie) i to co się działo na drogach aż do Siepietnicy to woła o pomstę do nieba. Podjazdy pod wzniesienia zatarasowane bo się jeden z drugim nie wygrzebał i zablokował kolejnych, w Siedliskach samochód jadący z górki pociągnęło do rowu. Tak jadę i z przerażeniem myślę - jak główne takie zawalone to ja przez te Szerzyny nie przejadę...ale cisnę dalej. Mijam Święcany, tablicę "woj. małopolskie" i co? I niemal asfalt widać spod śniegu odgarnięty. Na zad...piu. Ale nasi lokalni to wiecznie zaskoczeni...Idzcie Saharę uprawiać. Tam zawsze piasek przynajmniej. Raczej nic was nie zaskoczy.
Odpowiedz
22
@ Piaskarki i pługi..
dnia 27.01.2014, 11:22 · Zgłoś
Nie wiem gdzie to zgłosic,ale te odsnieżarki jeżdza z podniesionym 20 cm nad ziemie pługiem.Byle jechały i byle było widac je na drogach zeby ludzie nie gadali że nie jeżdzą.Nie wiem kto tak rządzi i kto tak kazuje kierowcom.Potakim uniesionym plugu robią sie garby na drogach z lodu jak sie ubije,i jazda autem to masakra bo wszystko terepie.
Odpowiedz
25
@ ANKA
dnia 27.01.2014, 11:55 · Zgłoś
Widziałam dzisiaj rano takie dziwo, czyli piaskarkę z podniesionym pługiem i włączonym kogutem, na trasie Nowy Żmigród-Jasło. Kogut migał, piaskarka sobie jechała a wy [...] ludzie się cieszcie, że władza o was dba...
Odpowiedz
0
@ dfb
dnia 27.01.2014, 12:42 · Zgłoś
posypcie guminy w lipnicu dln
Odpowiedz
1
@ aa
dnia 27.01.2014, 13:16 · Zgłoś
inny kraj inny krol :)
Odpowiedz
10
@ xxx
dnia 27.01.2014, 16:09 · Zgłoś
ale twardo jada i udaja ze pracuja a paliwo za panstwowa kase i sie nie wysilaja w myśl zasady...czy sie stoi czy sie lezy to pensyjka sie nalezy oto mądrość Polaka
Odpowiedz
2
@ xxx
dnia 27.01.2014, 16:13 · Zgłoś
śnieg zaskoczył drogowców a co robili o ile jeszcze cokolwiek robia czy leża na dyzurach i biora kase czekając na zime która czesto zaczyna sie juz w listopadzie po prostu ręce opadają
Odpowiedz
4
@ JASEŁKO
dnia 27.01.2014, 20:30 · Zgłoś
u mnie to samo sniegu na drodze po pas piaskarka przejechała jak po[...]na snieg został ale posypała i [...] z tego jak posypała kaszę na drodze którą powinna zebrać pługiem co za [...] [...] pracują w tym rej dróg l:(
Odpowiedz
0
@ gumis
dnia 28.01.2014, 15:33 · Zgłoś
Kochana Aniu miala prawo jechac bo jak wiesz drogi powiatowe maja plugi swoje,wojowuckie swoje a krajowe swoje---wiec kotku to niedziwne
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.