Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Spłonął osobowy Citroen. Kobieta z dzieckiem cudem uniknęli śmierci.

21

O wielkim szczęściu mogą mówić pasażerowie osobowego citroena, który spłonął doszczętnie wczoraj tuż po godzinie 21-wszej w miejscowości Warzyce. Z relacji świadków wynika, że podróżująca samochodem kobieta zaraz po tym jak zauważyła wydobywające się z tyłu samochodu kłęby dymu zatrzymała pojazd i wybiegła z niego razem z dzieckiem. Po chwili cały samochód stanął w płomieniach.

Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali strażacy PSP Jasło oraz OSP Warzyce. Strażacy po przybyciu na miejsce opanowali pożar. Jednak samochód spłonął doszczętnie. Przyczyna pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej.


Red.

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ fajnyyy
dnia 26.11.2010, 13:17 · Zgłoś
a co zazdroscisz sam chcialbys zobaczyc taka laske nie hehe!
Odpowiedz
0
@ hooligans
dnia 23.11.2010, 13:12 · Zgłoś
ty fajny zobaczyc to możesz .................!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ fajnyyy....
dnia 17.11.2010, 13:16 · Zgłoś
BYLEM TAM WIDZIALEM TO FAJNIE SIE PALIL HEHE ALE NIE ZALUJE BO ZOBACZYLEM TAM TEZ FAJNA BLONDYNECZKE Z I NAPRAWDE MMMM...CUDENKO:)MYSLE ZE CIE JESZCZE ZOBACZE KIEDYS:)
Odpowiedz
0
@ do eche
dnia 22.10.2010, 14:31 · Zgłoś
oszukałeś przeznaczenie to może ty [...]
Odpowiedz
0
@ JaN13
dnia 19.10.2010, 16:50 · Zgłoś
M.Z. - bój się Boga,zaglądnij czasami do słownika j.polskiego jak już zdecydujesz się cokolwiek napisać,bo nie można twoich [...] czytać.
Odpowiedz
0
@ Lux
dnia 19.10.2010, 10:33 · Zgłoś
Chłopy to nie róbcie z siebie takich strasznie dobrych kierowców bo tak czy inaczej też powodujecie masę wypadków i to śmiertelnych. Myślicie, że jesteście najlepsi i nieomylni, a wcale tak nie jest. Więc może też pomyślcie o pks.
Odpowiedz
0
@ do tyh a potym
dnia 19.10.2010, 00:53 · Zgłoś
chłopy na kombajny, a [...] do cepów !!!
Odpowiedz
0
@ M.Z.
dnia 18.10.2010, 21:13 · Zgłoś
Dobrze że pani zachowała zimną krew i to im uratowało życie a co do przyczyn to niekoniecznie -karcher-lub popowodziowe a kłęmby dymu z tyłu to bardziej mogą świadczyć o uszkodzeniu zbiornika paliwa ktury w nowszych autach jest z tworzywa lub układ chamulcowy,a nawet nie szczelny wydech ,zwarcie instalacji? mało prawdopodobne prędzei bezpieczniki spali niż przewody.pozdrowienia dla pani kierowcy i dziecka:)
Odpowiedz
0
@ Aneczka
dnia 18.10.2010, 18:08 · Zgłoś
Dobrze, że żyją... Ktoś nad wami czuwa...
Odpowiedz
0
@ ehe
dnia 18.10.2010, 17:14 · Zgłoś
oszukala przeznaczenie jak narazie, ale przed tym nie mozna uciec
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 18.10.2010, 15:42 · Zgłoś
ty jasnowidz mycie silnika , tylko że silnik jest z przodu a paliło się z tyłu, a co do [...] to ty byś nie wiedział co zrobić więc nie pisz głupot.
Odpowiedz
0
@ sj
dnia 18.10.2010, 12:14 · Zgłoś
lol, ale mi cud ;O jezdza [...] autami to tak jest...
Odpowiedz
0
@ do tyh
dnia 18.10.2010, 11:42 · Zgłoś
ty w takim przypadku prawdopodobnie zesikałbyś sie w portki
Odpowiedz
0
@ jas
dnia 18.10.2010, 09:53 · Zgłoś
Kierująca zachowała się rozsądnie.
Podstawowa zasada: gdy pali się samochód to nie próbować nawet gasić tylko uciekać.
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 17.10.2010, 22:18 · Zgłoś
Pięknie opanowali pożar. "Pojazd spłonął doszczętnie".
Odpowiedz
0
@ Ela
dnia 17.10.2010, 22:10 · Zgłoś
Bogu dzięki, że się uratowali; a tu znowu jakiś [...] "tyh" niestosownie strzelił jak dzik w sosnę.
Odpowiedz
0
@ lusia
dnia 17.10.2010, 21:21 · Zgłoś
Brawo dla Pani-kierowcy!!!Na szczęście wszystko dobrze się skończyło:-)
Odpowiedz
1
@ do tyh
dnia 17.10.2010, 21:04 · Zgłoś
... A CHŁOPY PCHAĆ TEN AUTOBUS ... !!!! :p
Odpowiedz
-1
@ tyh
dnia 17.10.2010, 15:55 · Zgłoś
[...] na autobus!!!
Odpowiedz
0
@ KSIROX
dnia 17.10.2010, 15:13 · Zgłoś
Przyczyną pożaru było wcześniejsze mycie silnika karcher-em.
Tak się dzieje w 90%pożarów samochodów.
Lub było po powodziowe.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 17.10.2010, 14:28 · Zgłoś
dostały drugie życie..powinny to docenić
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.