Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Społeczna akcja strażaków OSP Żółków

28

5 września 2012 roku strażacy ochotnicy z OSP „Florian” Żółków zorganizowali akcję oddawania krwi w Jasielskim Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.

Jest to pierwsza taka inicjatywa, w której bierzemy udział. Krew oddało pięciu druhów naszej jednostki. Mamy nadziej, że nasz czyn zapoczątkuje szersze zainteresowanie wśród społeczeństwa koniecznością podzielenia się tym życiodajnym środkiem, którego jeszcze nie potrafimy produkować - powiedział Naczelnik Tomasz Socha.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej „Florian” w Żółkowie bardzo często angażują się w różnego rodzaju akcje społeczne. Przykładem tego może być:

  • 2010 rok, gdzie prowadzono akcję zbierania żywności i odzieży dla powodzian z terenu gminy Jasło,
  • 2011 i 2012, rok pomoc w organizacji XIX i XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle.

Zarząd OSP „Florian” Żółków

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dtjae4ryhW3Y
dnia 17.09.2012, 19:57 · Zgłoś
uuuuuu, Ty seksiaku Ty ! . Ło Boziu jak Ty urosłeś !
Odpowiedz
0
@ dtjae4ryhW3Y
dnia 17.09.2012, 19:58 · Zgłoś
To było o Daminku ! . Dako 4ever !
Odpowiedz
0
@ dwhfoifhsoi
dnia 17.09.2012, 19:58 · Zgłoś
któż taki ?
Odpowiedz
0
@ Dacylek
dnia 16.09.2012, 18:42 · Zgłoś
A ja swojej B Rh+ oddałem juz prawie 7 litrów :))
Odpowiedz
2
@ olek
dnia 16.09.2012, 20:11 · Zgłoś
dacylek i co zrobiłeś żeby innych do oddawania krwi zachęcić?
Odpowiedz
-6
@ Przeglad..
dnia 16.09.2012, 16:23 · Zgłoś
A gdzie reszta druchow?? Czyzby po ostatniej imprezce niewytrzezwieli?
Odpowiedz
4
@ olek
dnia 16.09.2012, 14:42 · Zgłoś
Większość z krytycznych komentarzy pisanych jest przez ludzi, którzy prawdopodobnie z ochotniczą strażą pożarną nigdy nie mieli nic wspólnego - chyba że OSP ich ratowało. Apeluję do nich nie krytykujcie innych za to, co robią. Popatrzcie na siebie i odpowiedzcie sobie na pytanie "Co ja zrobiłem/ma bezinteresownie dla innych ludzi". Każdy potrafi krytykować innych, ale nie każdy umie skrytykować siebie. Pozdrawiam chłopaków z OSP "Florian" a szczególnie jej Prezesa - jestem z Wami!
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 16.09.2012, 19:13 · Zgłoś
w sumie nic nie zrobiłem , co tam tylko 11 litr krwi heh ...
Odpowiedz
-6
@ Luk
dnia 16.09.2012, 10:30 · Zgłoś
Macie tyle lat i dopiero oddaliście krew ?? brawo chłopak
Ja to robię odkąd skończyłem 18 lat i wszyscy zdrowi moi znajomi też wiec ja nie wiem czym wy się tu podniecacie...
Odpowiedz
-3
@ wsdfg
dnia 16.09.2012, 10:29 · Zgłoś
z wielu osp oddają strażacy krew i więcej akcji charytatywnych mają za sobą i o nich nie piszą,hhhmmmmm chyba ktoś jakieś znajomości ma
Odpowiedz
-6
@ xxx
dnia 15.09.2012, 21:27 · Zgłoś
chcą być medialni
Odpowiedz
-2
@ AGUS
dnia 15.09.2012, 21:26 · Zgłoś
super braciszku;***
Odpowiedz
-6
@ xxx
dnia 15.09.2012, 21:25 · Zgłoś
ale sie goście wystroili do oddawana tej krwi no i liczna ta jednostka 5 szt.
Odpowiedz
1
@ cieciererecie
dnia 15.09.2012, 15:53 · Zgłoś
Brawo Damian !
Odpowiedz
8
@ aga
dnia 14.09.2012, 20:04 · Zgłoś
brawo tato
Odpowiedz
5
@ córka
dnia 15.09.2012, 15:55 · Zgłoś
no właśnie , brawo brawo . :)
Odpowiedz
5
@ Sylwia
dnia 15.09.2012, 16:08 · Zgłoś
popieram siostry;)Brawo OSP Zolkow -inne jednostki niech biora przyklad!
Odpowiedz
6
@ OSP
dnia 14.09.2012, 18:13 · Zgłoś
Są gośćmi na poziomie. I chwała im za to!!!
Odpowiedz
-6
@ lol
dnia 14.09.2012, 16:51 · Zgłoś
CO za sensacja !!! Niesamowite !!!
Odpowiedz
0
@ bambesznik
dnia 14.09.2012, 15:01 · Zgłoś
Ja bym też oddał tylko [...] mi trochę krwi natruła i będzie nie świeżo.
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 14.09.2012, 12:05 · Zgłoś
ja [...]... wraz z kilkoma znajomymi oddajemy regularnie i nikt o tym nie napisze? mogła by się redakcja wysilić i dojść do osób które oddają latami ! mało kto wie zapewne że mamy w Jaśle i okolicach utytułowanych dawców krwi medalami zasługi przez było prezydenta Wałęse :) ale o takich się nie pisze, może to i dobrze bo są skromni ale dobrzy i nie robią szopki pod publikę!
Odpowiedz
-7
@ cichy
dnia 14.09.2012, 14:13 · Zgłoś
być może robicie to dla wolnego dnia od pracy?!
Odpowiedz
4
@ łopservatore
dnia 14.09.2012, 14:21 · Zgłoś
Jeżeli oddajesz krew to chwała ci za to.Ale powinieneś zrozumieć że to co zrobili strażacy z Żółkowa to nie tyle jakiś tam wyczyn ale akcja rozpropagowania honorowego oddawania krwi. Skoro jak sam piszesz jesteś dawcą krwi to powinieneś wiedzieć że tej krwi notorycznie brakuje.
Odpowiedz
1
@ wrtgwrtgfw
dnia 14.09.2012, 14:24 · Zgłoś
ty pewnie nie oddajesz, bo nie potrzebujesz dnia wolnego, leżysz do gory [...] przez cały dzień i czekasz na aż mama włoży jedzenie do buzi.
Odpowiedz
-11
@ jaś
dnia 14.09.2012, 11:52 · Zgłoś
to po co ten szósty wepchał się na zdjęcie jeśli nie oddawał ???
Odpowiedz
-9
@ kubuś wredotek
dnia 14.09.2012, 11:07 · Zgłoś
Brawo. wielki szacunek dla Druhów ! na marginesie - dajcie news gdy OSP Zółków będzie juz potrafił produkować krew ! ( wynika z tekstu )
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 14.09.2012, 10:55 · Zgłoś
Brawo OSP Żółków, pozostali niech biorą przykład
Odpowiedz
2
@ fibi
dnia 14.09.2012, 10:38 · Zgłoś
Brawo panowie, Brawo Karol!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.