V kolejka ligi piłki nożnej z programu Trener Osiedlowy
Osiedle Rafineryjne zostało zwycięzcą V rundy Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej Chłopców, organizowanej w ramach programu „Trener Osiedlowy”. Zajęcia odbyły na hali sportowej MOSIR w Jaśle
Osiedle Rafineryjne zostało zwycięzcą V rundy Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej Chłopców, organizowanej w ramach programu „Trener Osiedlowy”. Zajęcia odbyły na hali sportowej MOSIR w Jaśle
Trzeci rok z rzędu trasa Gorlickiego Maratonu MTB przywitała zawodników deszczową aurą i błotnistą nawierzchnią. Mimo to w ubiegłą niedzięlę na starcie stanęło blisko 200 maratończyków, którym niestraszne były ciężkie warunki na trasie.
Kolejni piłkarze opuszczają drużynę Czarnych Jasło. Mirosław Pokrywka prawdopodobnie w najbliższym sezonie zagości w Rzemieślniku Pilzno. Natomiast Waldemar Złotek wraca do Wisłoka Wiśniowa
W miejscowości Załęże, w gminie Osiek Jasielski odbyła się dwudniowa rywalizacja sportowa samochodów terenowych 4x4. W zlocie wzięło udział trzydzieści jeden załóg z regionu Podkarpacia. Offroadowcy mieli do pokonania niemałe, błotniste przejazdy, będące niekiedy ostatnim przystankiem dla kierowców…
Grupa 31. dzieci i młodzieży uczestniczyła w pokazie oraz szkoleniu w wędkarstwie muchowym, spławikowym i gruntowym na łowisku w Ujeździe
Jerzy Daniło, były szkoleniowiec Czarnych 1910 Jasło w nowym sezonie poprowadzi IV – ligowy JKS Jarosław. Zastąpił na tym stanowisku Stefana Pietraszewskiego
Osiedle Mickiewicza zostało zwycięzcą IV rundy Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej Chłopców, organizowanej w ramach programu „Trener Osiedlowy”. Zajęcia odbyły się na obiektach MOSIR w Jaśle

Po raz kolejny jaślanie nie zawiedli podczas maratonu, który odbył się w ubiegłą niedzielę w malowniczych okolicach Sanoka. Do rywalizacji stanęło blisko 300 zawodników... (VIDEO)
Podczas tegorocznego turnieju Alpen Cup 2011 drużyna JKS Czarni 1910 Jasło była niesamowita. Po siedmiu minutach meczu Bartosz Szopa strzelił zwycięską bramkę drużynie z Holandii. Wygrali z wynikiem 1:0.
W dniach od 2 do 7 lipca UKS Szóstka Jasło wziął udział w międzynarodowym turnieju Fragaria Cup 2011. W ośmiu kategoriach wiekowych rywalizowało 252 drużyny z 19 krajów a wśród nich takie „firmy” jak Celtic Glasgow, Ado Den Haag, Dynamo Minsk, Żalgiris Vilno, Dinamo Riga, Steaua Bucuresti czy Metalurg Zaporoshe
Osiedle Gamrat zostało zwycięzcą III rundy Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej Chłopców, organizowanej w ramach programu „Trener Osiedlowy”. Zajęcia odbyły na obiekcie "ORLIK" w Jaśle
Tytuł Mistrza Podkarpacia, cztery tytuły Wicemistrzowskie oraz 2 brązowe medale przywieźli w tym roku zawodnicy JSC z Amatorskich Mistrzostw Podkarpacia w Kolarstwie Górskim. Impreza odbyła się 10 lipca w Iwoniczu-Zdroju i była jednocześnie eliminacją do najbardziej prestiżowych, jeśli chodzi o amatorską rywalizację, Mistrzostw Polski MTB w ramach cyklu Family Cup.
W ostatnim czasie trójka naszym najmłodszych judoczek udała się do miejscowości Michalovce w Słowacji aby po raz kolejny w tym sezonie powalczyć o medale w zawodach...
Grupa 39 dzieci, które uczestniczą w realizowanym od czerwca programie „Trener Osiedlowy”, wzięła udział w wycieczce, w Bieszczady
Trwa turniej piłki nożnej w ramach programu „Trener Osiedlowy”. II kolejka zajęć odbyła się w sali sportowej Gimnazjum nr 1. Zwyciężyło osiedle Mickiewicza
Tomasz Świątek z Krosna ma 56 lat. Przemierza tysiące kilometrów na rowerze. Przejechał prawie całą Polskę i Europę. Do tej pory „wykręcił” na dwóch kółkach około 350 tysięcy kilometrów. Zwiedził Sycylię, Portugalię, Grecję, Turcję, Norwegię, Ukrainę, Bułgarię, Węgry, Rumunię. Nie pamięta, tak na szybko, wymienić wszystkich. Był też nad jeziorem Bajkał
Piąta z dziesięciu edycji Cyklokarpat odbyła się w ubiegłą niedzielę w Pruchniku. Zawodnicy, przyzwyczajeni do rokrocznie suchej trasy i słonecznej pogody w tej miejscowości, tym razem musieli stawić czoła ciężkiej technicznie błotnistej trasie oraz opadom deszczu, które uczyniły trasę maratonu szczególnie niebezpieczną.
Dwudziestu ośmiu sportowców otrzymało nagrody pieniężne oraz dyplomy za osiągnięte wyniki w sporcie w 2010 r. Nagrodzono też siedmiu trenerów
W dniu 25.06.2011 LKS „IGLOOPOL” Dębica organizował coroczny turniej „Śnieżka CUP 2011”.Jak przystało na zaprzyjaźniony klub UKS „Szóstka” Jasło skorzystała z zaproszenia, stawiając się w Dębicy dwoma rocznikami 2000 i 2002. Trzeba nadmienić...
Jasło było miastem z którego do drugiego etapu Jasło - Kraków wyruszyło 106. kolarzy biorących udział w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków. Wśród tej grupy był też Bartosz Warchoł, mieszkaniec Jasła, obecnie zawodnik Młodzieżowej Reprezentacji Polski CCC. Wcześniej w Mini Wyścigu "Solidarności" ścigali się najmłodsi