Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Sportowa niedziela w Czeluśnicy!

8

W Tarnowcu szykuje się ciekawa impreza sportowa. W najbliższą niedzielę (18 września) na stadionie sportowym w Czeluśnicy rozegrane zostaną zawody biegowe. Gościem specjalnym będzie Grzegorz Lato.

O godzinie 11:00 wystartują zawodnicy zgłoszeni do IX Biegu Ulicznego w Czeluśnicy, a o 12:30 do rywalizacji przystąpią najmłodsi uczestnicy zmagań.

Po zakończeniu konkurencji biegowych nastąpi uroczyste nadanie imienia - Jana Czubika - stadionowi piłkarsko-lekkoatletycznemu w Czeluśnicy. Bezpośrednio po nim LKS Czeluśnica podejmie Zamczysko Mrukową w ramach ligowych rozgrywek piłkarskich.

Program imprezy:

8:00 - 10:30 zapisy i odbiór numerów startowych
11:00 - start biegu głównego 6km
12:00 - rozdanie nagród bieg główny
12:30 - start biegu - Grupy Młodsze
13:30 - rozdanie nagród (dzieci i młodzież)
15:30 – nadanie imienia Jana Czubika stadionowi w Czeluśnicy
16:00 – mecz piłkarski

Regulamin i zgłoszenia na bieg:

https://pifsport.com.pl/ix-bieg-uliczny-w-czelusnicy/

Organizatorami imprezy są: Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Gmina Tarnowiec, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Tarnowcu, NZSP w Czeluśnicy, Uczniowski Klub Sportowy „Arka” w Umieszczu, Rada Sołecka i KGW Czeluśnica oraz Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Tarnowiec.

red.

Napisany dnia: 13.09.2022, 08:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ...
dnia 13.09.2022, 09:24
Ocena
komentarza:
3
"W najbliższą sobotę (18 września) na stadionie sportowym w Czeluśnicy" - Poprawcie na niedzielę chyba, że kalendarz się zmienił ostatnio.
@ Karel
dnia 13.09.2022, 10:11
Ocena
komentarza:
-6
Kogo to obchodzi z Jasła?
@ Natural Born Leader
dnia 13.09.2022, 12:36
Ocena
komentarza:
2
Mnie.
Po pierwsze dlatego, że to miasto nie ma żadnych inicjatyw sportowych poza pseudo sport.
Po drugie Czelusnica jest rzut beretem od wiochy jasielskiej.
@ Hghghgh
dnia 14.09.2022, 06:08
Ocena
komentarza:
-3
Hahaa kogo obchodzi? Większość mieszkańców Jasła. Są na każdej imprezie kulturalno- rozrywkowej. Karola to nie obchodzi. Karel ma świat na wyciągnięcie ręki,wystarczy wziasc pilot i włączyć tv. Karelowi wystarczy taki świat 12 metrów kwadratowych i dostęp do tv i czteropak.
@ ufo
dnia 15.09.2022, 17:43
Ocena
komentarza:
-2
I mnie też to interesuje!
A ten karel niech weźmie flaszeczkę i wraz z podobnymi kolegami spędzi niedzielę
@ Rado
dnia 16.09.2022, 17:18
Ocena
komentarza:
2
Się porobiło więcej się dzieje w czelusnicy jak w Jaśle...zresztą ŁKS czelusnicy też lepsza od zespołu czarnych...niedługo powiemy Jasło k czelusnicy...
@ NBL
dnia 16.09.2022, 21:10
Ocena
komentarza:
3
A mówisz Tarnów obok Niecieczy? Co ma drużyna piłkarska do tego. Brawo dla Czeluśnicy, jest kasa jest zabawa.
@ Ola
dnia 16.09.2022, 20:11
Ocena
komentarza:
1
No tak w bezpośrednim pojedynku w Pucharze p lepsza czeluściach w tabeli też
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Urząd Miasta w Jaśle zamierza oszczędzać pieniądze skracając godziny otwarcia orlików

   

  Jasielski magistrat zamierza skrócić godziny otwarcia boisk sportowych typu orlik na Ogródku Jordanowskim i osiedlu Gamrat. Już wkrótce, obiekty, o których mowa, mają być czynne tylko do godz. 18. Wyjątek stanowić będą wyłącznie zajęcia organizowane przez szkółki piłkarskie i kluby sportowe. Uzasadnieniem dla decyzji podjętej przez urzędników ma być konieczność ograniczania kosztów za zużycie energii elektrycznej. Suchej nitki na pomyśle Urzędu Miasta w Jaśle nie zostawiają mieszkańcy, którzy korzystają z orlików w godzinach wieczornych. Mówią wprost, że hasło „Jasło – klimat do sportu” jawi się obecnie jako ponury żart.

 • 180 tys. zł powiat przeznaczy na zakup nowego auta dla starostwa

  Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Jaśle większość radnych zgodziła się na zabezpieczenie środków w kwocie 180 tys. zł na zakup nowego samochodu do celów służbowych dla pracowników Starostwa Powiatowego w Jaśle. - Mój kierowca preferuje skodę – podkreślił starosta Adam Pawluś.

 • Jako pierwsi pokonali 30 pięter i 800 schodów. Druhowie Bartosz i Tomasz najlepsi spośród 49 drużyn w kategorii OSP

  W minioną sobotę 1 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się IV Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach-Wieżowiec 2022, w których udział wzięło 165 drużyn z całej Polski. Tomasz Kurek i Bartosz Maciejowski, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Święcanach po raz trzeci z rzędu byli nie do pokonania!

 • W trosce o dobrą kondycję psychiczną uczniów, jasielskie podstawówki realizować będą program - „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocj

   

  Jasielskie szkoły podstawowe przystąpiły do realizacji programu, którego celem jest rozwijanie u uczniów umiejętności radzenia sobie ze stresem i trudnościami, a także kształtowanie postaw optymizmu, empatii, wytrwałości i wiary w siebie. „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej” to program skierowany do osób w wieku od 8 do 12 roku życia. Kluczowy wpływ na podjętą przez władze samorządowe Jasła decyzję o wdrożeniu programu, miał apel trzech uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, w którym domagali się oni podjęcia aktywnych działań w zakresie przeciwdziałania mowie nienawiści.

 • Powiat inwestuje w kolejną wirtualną strzelnicę. Tym razem powstanie w Zespole Szkół w Trzcinicy

  Końcem ubiegłego roku w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Żmigrodzie oddano do użytku pierwszą w powiecie jasielskim wirtualną strzelnicę. W czerwcu br. Rada Powiatu wyraziła zgodę na powstanie kolejnej w liceum w Kołaczycach. To jednak nie koniec. Ostatnio zabezpieczono w budżecie powiatu 50 tys. zł na budowę wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół w Trzcinicy.

 • Ostatnie pożegnanie Wiktora Barańskiego, wójta gminy Tarnowiec

   

  Rodzina, przyjaciele i kilkuset mieszkańców gminy Tarnowiec towarzyszyło Wiktorowi Barańskiemu w ostatniej drodze. Ciało zmarłego przed kilkoma dniami wójta spoczęło w rodzinnym grobie na cmentarzu parafialnym w Tarnowcu.

 • Kino Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Kolejny tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno zapowiada się arcyciekawie. W ramach Projektów Specjalnych, kinomani będą mogli obejrzeć na dużym ekranie między innymi film pt. „Niewierna” z Juliette Binoche i Vincentem Lindonem w rolach głównych.

 • Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów do Krakowa

   

  Od 1 października br. obowiązywać będą zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, którymi mieszkańcy Jasła i powiatu jasielskiego podróżują do Krakowa. Ich wprowadzenie wynika z realizacji prac remontowych na linii kolejowej nr 96 (odcinek Tarnów – Stróże). Pociągi PKP IC „Wetlina” i „Bieszczady” kurować będą przez Rzeszów. W przypadku „Hubala” z kolei, na trasie z Jasła do Tarnowa obowiązywać będzie autobusowa komunikacja zastępcza.

 • WIOŚ przedstawił wyniki badań próbek ścieków i wody z Wisłoki. Kontrola inspektorów wykazała m.in. nieprawidłowości w eksploat

  Początkiem września inspektorzy WIOŚ pobrali do badań próbki ścieków i wody z Wisłoki poniżej kolektora oczyszczalni ścieków w Kołaczycach. Wyniki wykazały przekroczenia dopuszczalnych wartości stężeń zanieczyszczeń zawartych w ściekach...

 • Mój dom to… Jasło!

   

  Każde miasto szuka swojej ścieżki rozwoju, która poprowadzi je do miejsca, gdzie jakość życia jego mieszkańców będzie na najwyższym poziomie. Dla mieszkających w Jaśle ludzi właśnie to miasto stało się domem, domem do którego zaprasza się z otwartym sercem i ogromną życzliwością, bo to jaślanie są największym potencjałem tego miejsca. 

 • Osiem kilogramów mniej. Kuracja Pani Magdaleny zakończona sukcesem

   

  Wiosenna Metamorfoza w gabinecie dietetycznym Bonne Sante Jasło dobiegła końca. Pani Magdalena wysłała swoje zgłoszenie i wygrała casting do metamorfozy, a dziś przedstawiamy tego efekty.

 • Przywróć sobie piękny uśmiech dzięki leczeniu implantologicznemu

  Leczenie implantologiczne pozwala na skuteczne i przewidywalne odtworzenie utraconych zębów, w sposób najbardziej zbliżony do zębów naturalnych. Dzięki zastosowaniu implantów zębowych możemy odzyskać piękny uśmiech. Zastosowanie najnowocześniejszych metod leczenia gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości i precyzji leczenia. Specjalistycznych gabinetów stomatologicznych nie trzeba daleko szukać. W Jaśle, leczenie implantologiczne oferuje PrecisDENT.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657