Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Spotkali się by oddać hołd Wielkiemu Polakowi

23

Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a także dorośli spotkali się na jasielskim rynku by wspólnie odśpiewać ulubioną pieśń Jana Pawła II „Barkę”. Inicjatorem tej niezwykłej akcji była Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle.

- Pomysł odśpiewania „Barki” zrodził się w momencie, kiedy zastanawialiśmy się w jaki sposób uczcić postać Ojca Świętego w ramach akcji „Dwójka Janowi Pawłowi II”. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z tak ogromnym odzewem i tak licznie zgromadziliśmy na jasielskim rynku – mówi Marta Baran, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle.

Na zakończenie każdy uczestnik spotkania mógł wpisać się do księgi pamiątkowej.

UM Jasła


Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
2
@ [...]
dnia 03.04.2011, 22:56 · Zgłoś
do mamusi przedszkolaka, wyobraź sobie, ze moja [...] ma nieco odmienne zdanie i prosiła bym ja od tego uwolnił co chętnie uczyniłem. Moim zdaniem takie szopki niczym nie różnią się od parad w Korei Północnej. Metody te same tylko solenizant inny...
Odpowiedz
1
@ Mama przedszkolaka
dnia 04.04.2011, 08:52 · Zgłoś
Jaki "tatuś" taka "córka".. Dla Ciebie Jan Paweł II nic nie znaczył?? Mimo ,iż nie jesteś katolikiem jakieś sumienie masz i wrażliwość swego rodzaju też, to daj spokoj z tymi porównaniami bo ani to składu ani ładu nie ma..

A córeczkę to moze juz nie "uwalniaj" od niczego, bo się zbuntuje (czyt. córka)..
Odpowiedz
0
@ wPiSdu
dnia 06.04.2011, 00:17 · Zgłoś
uderz w stół a nożyce się odezwą, hahaha, kolejny sługa mafii watykańskiej się odezwał. O moja córkę się nie martw, od małego jest uczona, że ma prawo do własnego zdania i nikt nie będzie jej na siłę pędził na takie szopki bo komuś się tak ubzdurało. Będzie czuła potrzebę żeby pójść to pójdzie ale nie na siłę. A tobie widać za młodu tran na siłę dawali.... A swojego przedszkolaka nauczyłaś już robić wpłaty na konto Radia Maryja ???? Numer tego konta powinien przecież znać na pamięć .Jak każdy prawdziwy Polak-Katolik !!!! Biedne dziecko....
Odpowiedz
0
@ mama przedszkolaka
dnia 06.04.2011, 13:47 · Zgłoś
Chrzciłeś dziecko?? po co?? skoro dajesz mu możliwość wyboru swojej religii?? powinienieś poczekac az skonczy 18 lat i wtedy by zdecydowało czy chce byc ochrzczone.. skoro jednak to uczyniłes to nie zabieraj mu prawa do pamięci o tak waznych Osobistościach.. sam sobie "wbijasz gwózdz do trumny" .. A co z pierwsza komunia Sw?? Tez nie puscisz dziecka na ta uroczystość?? Załosny jestes i tyle w temacie ..
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 07.04.2011, 00:46 · Zgłoś
skąd wiesz, czy chrzciłem ??? [...] [...] jak ten leming co leci za stadem nie zastanawiając się dokąd i po co :))) Już mi ciebie nawet nie zal...ale nadal mi szkoda dzieci takich lemingów...
Odpowiedz
0
@ mama przedszkolaka
dnia 08.04.2011, 08:54 · Zgłoś
Nie jestes wiec katolikiem, wobec tego nie mamy o czym polemizować, gdyż to jak woda i ogień..
Odpowiedz
4
@ Michał
dnia 03.04.2011, 19:57 · Zgłoś
i ja tam byłem...i dobrze że wszyscy zebraliśmy się w takiej sprawie ku pamięci...
Odpowiedz
1
@ ,
dnia 03.04.2011, 13:25 · Zgłoś
ta blondynka na przdostatnim zdjęciu po prawej to nauczycielka polskiego w tech nr 2 w jasle
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 03.04.2011, 13:08 · Zgłoś
super było!!!
Odpowiedz
1
@ wer
dnia 03.04.2011, 15:05 · Zgłoś
było super, szkoda, że Burmistrz nie zapewnił waty cukrowej i kiełbasek :-)
Odpowiedz
2
@ no
dnia 03.04.2011, 12:19 · Zgłoś
kazdy ma swoje zdanie,moje jest takie ze bardzo dobrze ze sie uczy dzieci,zeby pamietaly Wielkiego Polaka,jakim jest Jan Pawel II,a nie malego szczurka walese.
Odpowiedz
-21
@ Mieszkanka Jasła
dnia 03.04.2011, 11:02 · Zgłoś
Prosimy o jeszcze liczniejsze przybycie prawdziwych polaków 10 kwietnia, aby uczcić pamięć poległych pod Smoleńskiem i Pana Zająca i niech Księża odprawią Mszę Swiętą na rynku o godz 12:00 coś dla Jasła i okolic zrobił a nie mówiąc ile serca i miłości dla Księży.
Odpowiedz
5
@ mieszkaniec jasła
dnia 03.04.2011, 13:32 · Zgłoś
jasne co tam Jan Paweł II zrobił, cóż On na przeciw ofiar Smoleńska
Odpowiedz
-3
@ dragoness
dnia 04.04.2011, 16:22 · Zgłoś
Co takiego zrobił? Konkrety poproszę.
Odpowiedz
9
@ pokaz
dnia 03.04.2011, 09:15 · Zgłoś
panie najpierw do fryzjera a później z przedszkolakami na rynek hahaha
Odpowiedz
-18
@ Jaślanin
dnia 03.04.2011, 09:15 · Zgłoś
Prosimy o jeszcze liczniejsze przybycie prawdziwych polaków 10 kwietnia, aby uczcić pamięć poległych pod Smoleńskiem panów Zająca i Kaczyńskiego - polskich patriotów jakich mało.
Odpowiedz
-2
@ górka
dnia 03.04.2011, 15:02 · Zgłoś
a Katyń to co??
Odpowiedz
-6
@ łon
dnia 03.04.2011, 19:13 · Zgłoś
[...] już słowem smoleńsk nie ma dnie by nie słyszeć tego badziewia i to że mam to w [...] niema nic wspołnego z prawdziwośćia bycia Polakiem. Zaproytestujmy przeciw tej chorej sytuacji i nie przychodźcie na wynek 10 kwietnia.
Odpowiedz
-1
@ Dragoness
dnia 04.04.2011, 16:22 · Zgłoś
Czy ja dobrze widzę? "Poległym"? W takim razie codziennie mamy na drogach kilkunastu poległych. A Polak pisze się z dużej litery.
Odpowiedz
-11
@ [...]
dnia 02.04.2011, 23:44 · Zgłoś
a dlaczego nikt nie doda, ze te dzieciaki zostały tam spędzone po wielogodzinnych katuszach na próbach w przedszkolach ????
wieś Patiomkinowska.....tylko w nieco innym wydaniu.....
Odpowiedz
3
@ ............
dnia 03.04.2011, 07:48 · Zgłoś
nie przesadzaj... dzieciaki takie imprezy lubią, lepsze to niż siedziec, w budynku, na świeżym powietrzu... nie wiadomomo co by zrobili, napisali i tak takie [...] jak ty skrytykują
Odpowiedz
-4
@ mama przedszkolaka
dnia 03.04.2011, 09:22 · Zgłoś
Jakie wielogodzinne katusze???? Chyba w Twoim mózgu te katusze !!! Dzieciaki z wielkim entuzjazmem i zapałem chciały uczestniczyć w tym Hołdzie.. I bardzo szybko wszystkiego się nauczyły.. Odnoszę wrażenie, iż Ty przechodziłes/ as katusze w swoim przedszkolu.. Wiecej wiary w nasze cudne i zdolne dzieciaki życzę !!!
Odpowiedz
1
@ TKM
dnia 03.04.2011, 09:31 · Zgłoś
Ponieważ byłoby to niezgodne z doktryną obecnie obowiązującą. Przecież te same osoby, które donosiły do SB, teraz są budowniczymi tzw demokracji i popierane przez władzę, czyli Proboszczów. Oni wiedzą, że każda władza potrzebuję usłużnych i skompromitowanych (żeby [...] był posłuszny) agentów, którzy przy każdej możliwej sposobności, głośno krzyczą, iż byli w opozycji...tylko zapominają powiedzieć do kogo, lub czego... bo nie do władzy...jakakolwiek by niebyła.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.