Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Spotkanie w sprawie elektronicznego naboru do szkół ponadgimnazjalnych

13

W dniu 4 kwietnia br. odbyło się w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle spotkanie administratorów elektronicznego systemu rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Jasielskiego. Oprócz przedstawicieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych uczestniczył w nim Wicestarosta Jasielski Franciszek Miśkowicz.

Wicestarosta Jasielski podkreślał znaczenie elektronicznego systemu w procesie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Za pośrednictwem przedstawicieli gimnazjów przekazał życzenia trafnego wyboru szkoły tegorocznym absolwentom gimnazjów.

W dalszej części spotkania omówiono kolejne etapy rekrutacji, w tym zadania gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
4
@ ssssssssssssssss19
dnia 09.04.2014, 15:22 · Zgłoś
A dlaczego nikt nie pisze o wczorajszych konkursach? Znowu przekręt?
Odpowiedz
5
@ ssssssssssssssss19
dnia 09.04.2014, 15:20 · Zgłoś
Szczególnie rekrutujcie do I LO tam będzie dyrektorem Jolanta Kmiecik gwiazda Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i będzie zabawa, będzie się działo nauki będzie mało...
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 09.04.2014, 16:13 · Zgłoś
Nie siej plotek... konkurs "nierozstrzygnięty", zarząd dostał po nosie.
Odpowiedz
1
@ ksiądz Mateusz
dnia 09.04.2014, 20:15 · Zgłoś
Ona nie może zostać dyrektorem z prostego powodu, jej mąż jest starostą
Odpowiedz
3
@ dragoness
dnia 09.04.2014, 14:25 · Zgłoś
Nabór może elektroniczny, ale nic z niego nie wynika. Nawet jeżeli więcej dzieci wybiera daną szkołę, starostwo nie pozwala utworzyć dodatkowego oddziału, łamiąc tym samym konstytucyjne prawo rodzica do wyboru szkoły dla dziecka. Ciekawe, czy w roku wyborów starostwo wykaże się podobną arogancją jak cztery lata temu, gdy nawet nie chciało rozmawiać z przedstawicielami rodziców?
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 09.04.2014, 13:24 · Zgłoś
na takie [...] publiczne piniondze wydają ...

łohohohohohohohohho
Odpowiedz
4
@ klajt
dnia 09.04.2014, 13:34 · Zgłoś
Elektroniczny ? Pewnie taki jak w urządach państwa np. ZUS , gdzie wszysto i tak przepisują na kartę papieru a potem budują magazyny żeby to pomiescic .
Odpowiedz
4
@ klajt
dnia 09.04.2014, 13:35 · Zgłoś
5
@ Miro karapyta
dnia 09.04.2014, 13:40 · Zgłoś
takich wpadek już nie bedzie bo nad wszystkim czuwa koleżanka Sawicka która stworzyła "program przeciwdziałania korupcji"
Odpowiedz
2
@ ciekawski
dnia 09.04.2014, 13:44 · Zgłoś
czyzby pan premier Tusk obawiał sie ze ta cyfryzacja przebiegnie tak jak "telefon 112 " i dlatego straszył ze 1 wrzesnia dzieci nie pójdą do szkoły ?
Odpowiedz
2
@ granda
dnia 09.04.2014, 13:46 · Zgłoś
Jak to jest ze w Polsce kiedyś rodziło się 750 tys. dzieci rocznie, zatrudniano ok. 0,5 mln nauczycieli. Dzieci od kilkunastu lat rodzi się dwa razy mniej, a nauczycieli jest 660 tys. ???/
Odpowiedz
6
@ stop okradaniu
dnia 09.04.2014, 13:51 · Zgłoś
To tak jak w starostwie - kiedy w jasle było kilka dużych zakłdów pracy , było mniej urzedników , a dzis kiedy spece z PO PSL polikwidowali zakłady i wplywy z podatków sa mniejsze znalazła sie potrzeba dobudowania pietra w starostwie :-)
To samo ZUS , bezrobocie większe a u nich budynki nowe powstają .
Odpowiedz
2
@ PO PSLowski rezyser
dnia 09.04.2014, 13:54 · Zgłoś
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.