Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Spotkanie z dietetykiem

26

Od tego co jesz i pijesz zależy to jak długo żyjesz. Doradztwo dietetyczne, zdrowa żywność, program kontroli wagi, dodatki żywieniowe, oczyszczanie organizmu z toksyn pod okiem doświadczonego dietetyka. Zapraszamy na spotkanie z dietetykiem gdzie będzie można poznać praktyczne zmiany żywieniowe w domu oraz umiejętne stosowanie naturalnych witamin.

Masz problemy z alergią, nietolerancjami pokarmowymi, zgagą, wzdęciami, nadwagą, itp...

Nauczymy Cię rozwiązywać te problemy.

Prowadzimy  cykl spotkań pod nazwą ''Klinika Zdrowia'' na których są prowadzone prelekcje dotyczące Profilaktyki Zdrowia czyli jak zdrowo żyć i prawidłowo się odżywiać. Projekt tych spotkań został opracowany przez Jole i Andrzeja Inglot z Rzeszowa jest on propagowany od ponad 10 lat na terenie Małopolski widoczny na stronie www.klinika-zdrowia.com

Najbliższe spotkanie w Jaśle  " KLINIKA ZDROWIA " odbędzie się 7 luty  2012 r. o godz. 17.00 ul. Kochanowskiego 6

BAJKOWE PRYWATNE PRZEDSZKOLE TEL 500 222 204

WSTĘP WOLNY

(mt)

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
1
@ lop
dnia 07.02.2013, 09:28 · Zgłoś
I co taki dietetyk może wiedzieć o zabijaniu!
Odpowiedz
2
@ aaaaaaaa
dnia 07.02.2013, 14:09 · Zgłoś
co ma dietetyk do zabijania?
Odpowiedz
1
@ rzeżnik
dnia 07.02.2013, 18:22 · Zgłoś
Wbrew pozorom, dietetyk powinien wiedzieć prawie wszystko o zabijaniu zwierząt. Właśnie od sposobu uboju kurczaka, cielaka czy też innych zwierząt, zależy smak mięsa i jego właściwości dietetyczne. Zwierzęta ubite zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej (tzn. zgodnie z rytuałem żydowskim- [...]-) mają zdecydowanie korzystniejsze walory smakowe i dietetyczne.
Odpowiedz
1
@ [...]b
dnia 07.02.2013, 19:49 · Zgłoś
tylko bądźmy szczerzy i powiedzmy sobie jak wygląda ubój [...]... walory smakowe i dietetyczne tego mięsa owszem ale sam ubój dla mnie zdecydowanie nie...
Odpowiedz
6
@ lolek
dnia 07.02.2013, 07:35 · Zgłoś
Najlepszą dietetyczką jest pani z klubu atlas!!!Ustala diety korespondencyjnie!!! Z dietetyką ma tyle wspólnego, że pewnie kiedyś otarła się o jakiegoś dietetyka. Na dzień dzisiejszy prawdopodobnie nie ma w jaśle dietetyka po studiach, a tylko takie dają tytuł dietetyka, podstawy i prawo do układania komuś diet. To nie totolotek na chybił-trafił. Kursy to można zrobić kroju i szycia, też korespondencyjnie. Niestety w Jaśle poziom wiedzy na temat racjonalnego odżywiania jest żenująco niski, w związku z tym wystarczy że "dietetyk" rzuci kilka MONDRYch zdań czy pojęć o których sam w rzeczywistości nie ma pojęcia i już ma klienta. Pamiętajcie ludzie goniący za spadkiem masy ciała: przede wszystkim, nie szkodzić!!! I nie wierzyć we wszystko co mówią pseudo trenerzy i dietetycy. Dla nich najlepszą dietą jest wasza kasa. A między Bogiem a prawdą wystarczy ruszyć [...] od telewizora, przestać [...] słodycze na początek, odrobina regularności, a efekty przyjdą. Pozdrawiam, zdrowy na ciele i umyśle.
Odpowiedz
0
@ Dietetyk
dnia 07.02.2013, 16:02 · Zgłoś
ja jestem jestem dietetycznką po studiach :)
z jasła :)
Odpowiedz
-1
@ Dietetyk
dnia 08.02.2013, 00:40 · Zgłoś
mam pytanie, czy jesteś dietetykiem, że wiesz jakie zdania rzuca dietetyk... Piszesz straszne głupoty... A jeśli chodzi o poziom wiedzy społeczeństwa na temat racjonalnego odżywiania to nie jest niski tylko w Jaśle ale np w Krakowie też... i w innych miejscowościach... Bardzo masz płytkie podejście do tematu zmniejszenie masy ciała to po pierwsze a dla twojej świadomości "twój pseudo dietetyk" nie może układać diet jeśli nie jest po studiach, ponieważ zawód dietetyka jest wprowadzony jako zawód MEWDYCZNY, a osoby, które pokończyły jakieś tam kursy X lat temu nie są dietetykami i nie mogą udzielać doradztwa np w żywieniu w danych jednostkach chorobowych ponieważ nie maja bladego pojecia na ten temat...
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 08.02.2013, 06:54 · Zgłoś
to do mnie było??? Przecież mówimy mniej więcej o tym samym...???
Odpowiedz
0
@ Dietetyk
dnia 08.02.2013, 08:43 · Zgłoś
no właśnie "mniej więcej" a to jest już różnica.
Odpowiedz
1
@ dietetyka - po studiach
dnia 06.02.2013, 23:41 · Zgłoś
do Pani M. :) Nie wiem czy to jest dobre na własną rękę tworzyć Mężowi dietę, możę mu Pani tylko zaszkodzić nie wiedząc o tym nawet. Rózne składniki wchodzą ze sobą w interakcję powodując wiele przemian biochemicznych w organiźmie nie koniecznie korzystnych. Jeśli by Pani chciała bardzo chętnie pomogę w doborze składników i artykułów spożywczych :) zgodzę się z NaturalBornLeader, że wiele produktów spożywczych ma porównywaly skład substancji odżywczych, jednak to, że należy czerpać informacje dotyczące żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych z internetu nie sądze że jest na miejscu nie piszę to dlatego, że sama jestem dietetykiem ale wiem jak to niekiedy sie kończy i jakie informacje są zawarte na stronach i przez kogo.
Odpowiedz
0
@ M
dnia 07.02.2013, 07:21 · Zgłoś
Diete którą wprowadziłam mężowi sama jest skuteczna w jego schorzeniach.Mąż jest na niej już prawie 8 lat. Chętnie skorzystam z jakiś racjonalnych podpowiedzi.Proszę o kontakt mail.maria600@onet.pl Chętnie skorzystam z jakiś wskazań,pouczeń ponieważ jak już nadmieniłam mąż ma wiele schorzeń .
Odpowiedz
0
@ rta
dnia 07.02.2013, 09:06 · Zgłoś
Witam Panią, bardzo proszę o kontakt
rta@onet.pl
dziękuję
Odpowiedz
0
@ Dietetyk
dnia 08.02.2013, 00:44 · Zgłoś
niestety nie mogę się z Panią skontaktować ponieważ wysyłając meila na ten adres dostaje zwrot. Proszę się upewnić, że ma Pani miejsce na skrzynce odbiorczej Pozdrawiam Dietetyczka K.P.
Odpowiedz
0
@ Dietetyk
dnia 08.02.2013, 00:45 · Zgłoś
Nie mogę wysłać wiadomosci Pani M.
Odpowiedz
0
@ M
dnia 08.02.2013, 07:38 · Zgłoś
Skrzynke mam pustą.Nie wiem czemu wraca.Proszę wysłać na adres kwiatek50-1960@o2.pl
Odpowiedz
0
@ Dietetyk
dnia 08.02.2013, 08:41 · Zgłoś
ok udało się :)
Odpowiedz
2
@ dietetyka - po studiach
dnia 06.02.2013, 23:31 · Zgłoś
aha jeszcze jedno skierowane jest to do osoby tworzącej to ogłoszeni nie ma czegoś takiego jak "program kontroli wagi" może być ewentualnie "program kontroli masy ciała" ale nie "wagi". Wagę to mamy w domu i jej napewno nie kontrolujemy!!! :)
Odpowiedz
1
@ dietetyka - po studiach
dnia 06.02.2013, 23:28 · Zgłoś
Przeważnie lekarze nie mają pojęcia o odżywianiu. Oni zajmują sie leczeniem chorób oraz dawkowaniem leków a nie zapobieganiem. Musimy sobie zdać sprawę, że nie każdy wie wszystko o wszystkim nawet jeśli jest po studiach medycznch. Dietetycy są po studiach dietetycznych nie medycznych a to jest róznica :) Sama skończyłam studia licencjackie w Krakowie z dietetyki a pochodzę z Jasła :) Jeszcze trzeba zwrócić uwagę na to kto jest tym dietetyki osoby "starszego pokolenia" przeważnie nie kończyły żadnych studiów tylko były szkolone i mają wiedzę na poziomie technicznym i nie są nabierząca z aktualnymi wytycznymi dotyczacymi zdrowego racjonalnego odżywiania. Bardzo chetnie pomogę jeśli ktos jest zainteresowany dietetyką bądź odżywianiem w danych jednostkach chorobowych i nie tylko :)
Odpowiedz
1
@ MME
dnia 06.02.2013, 22:25 · Zgłoś
mam prośbę- czy macie namiary na dobrego dietetyka z jasła?podajcie proszę
Odpowiedz
0
@ filipinka
dnia 06.02.2013, 22:20 · Zgłoś
wlasnie jak to jest,jeden gada mozna inny zas nie,przeciez koncza studia medyczne i wiedze maja ogromna,wiec wyglada na to,ze kazdy uczony jest inaczej,dziwne bo niewiadomo kogo w koncu sluchac...
Odpowiedz
0
@ M
dnia 06.02.2013, 22:23 · Zgłoś
Dlatego przy wielu poważnych schorzeniach męża nie opieram się na dietetykach.Sama dobrałam odpowiednie diety do jego schorzeń.Najgorsze w tym jest to jak jest w kilku szpitalach i tam każda dieta jest inna.Różni się produktami.Pójdę jutro posłuchać co nowego .
Odpowiedz
2
@ NaturalBornLeader
dnia 06.02.2013, 22:38 · Zgłoś
W wiekszości dietetycy nie kończą żadnycj studiów medycznych- Na Boga.
Natomiast co do pani M. Produkt A i B może zawierać te same składniki w podobnych proporcjach.
Odpowiedz
1
@ M
dnia 06.02.2013, 21:52 · Zgłoś
Mój mąż jest cukrzykiem i wieloschorzeniowym , każdy dietetyk podaje inną diete.bywa w kilku szpitalach i to co podają w jednym mu to w innym jest zabronione.Nie wiadomo który dietetyk jest wiarygodny .
Odpowiedz
2
@ NaturalBornLeader
dnia 06.02.2013, 21:56 · Zgłoś
A tak konkretniej??? Chodzi o dawki, proporcje, produkty, przepisy, składniki???
Odpowiedz
0
@ M
dnia 06.02.2013, 22:01 · Zgłoś
Produkty ,składniki.Proporcje mamy ustalone.
Odpowiedz
3
@ NaturalBornLeader
dnia 06.02.2013, 22:06 · Zgłoś
Nie wierze żeby dwóch dietetyków mogło mieć aż tak odrębne zdania co do produktów.Co jeden mówi, że banany wolno a drugi, że nie.Można jakiś konkretny przykład prosić???
I dwa to wiedza, która tyczy sie dietetyki jest banalnie prosta i przy poważniejszych chorobach trzeba samemu być swoim dietetykiem. Jest internet. Wszystko można samemu sprawdzić.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.