Spotkanie z przedstawicielami Zakładu Tworzyw Sztucznych GAMRAT S. A.
Z inicjatywy Zakładowych Organizacji Związkowych „GAMRAT" S. A. w Jaśle w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie poświęcone sytuacji społeczno-gospodarczej w naszym regionie, ze szczególnym uwzględnieniem procesu prywatyzacyjnego Spółki „GAMRAT" S. A. Gospodarzem spotkania był Pan Andrzej Czernecki - Burmistrz Jasła. Powiat reprezentował Starosta Jasielski - Adam Kmiecik.



Zakładowe Organizacje Związkowe reprezentowali:
* kol. Wacław Mikrut - Wiceprzewodniczący ZZ „Chemik"
* kol. Tadeusz Fuk - Sekretarz ZZ „Chemik"
* kol. Wiesław Martowicz - Przewodniczący KM NSZZ „Solidarność"
* kol. Jan Krajewski - Sekretarz KM NSZZ „Solidarność"
* kol. Jan Łucki - Przewodniczący ZZ „PRACA"
* kol. Jarosław Kuznecki - ZZ „Kadra"
* kol. Dionizy Ślusarczyk - ZZ „Kadra"
* kol. Jerzy Nowak - ZZ „Kadra"
Przedstawiciele organizacji związkowych przedstawili klimat wokół toczącej się prywatyzacji. Z troską odnosili się do sytuacji gospodarczej i społecznej Zakładów Tworzyw Sztucznych „GAMRAT" S. A., jej załogi i rodzin pracowniczych zagrożonych utratą miejsc pracy w związku z toczącym się procesem prywatyzacyjnym. Włodarze Miasta i Powiatu z uwagą wysłuchali głosów reprezentantów Załogi „GAMRAT". Po dyskusji i przedstawieniu stanowisk zarówno Pan Burmistrz jak i Pan Starosta zobowiązali się do przeprowadzenia rozmów politycznych i osobistego zaangażowania się w nadzór nad rzetelnością prowadzonych działań prywatyzacyjnych.
Starostwo Powiatowe
