Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sprawa nożownika z Jasła wciąż nie zakończona

21

Wczoraj odbyła się trzecia rozprawa sądowa w Sądzie Rejonowym w Jaśle Piotra G. oskarżonego o spowodowanie ciężkich obrażeń ciała dwóch młodych mężczyzn. Do zdarzenia doszło 7 sierpnia br. na ul. Krasińskiego w Jaśle...

Całe zdarzenie rozpoczęło się od szarpaniny między byłą, a obecną dziewczyną 22-letniego Piotra G. Chłopak miał przy sobie bagnet, którym niebezpiecznie wymachiwał. Całej sytuacji przyglądały się młode osoby, które wyszły z lokalu przy ul. Szkolnej. Widząc zaistniałą sytuację próbowali ją załagodzić, jednak oskarżony odgrażał się użyciem noża. W pewnym momencie doszło do przepychanek czego skutkiem było uderzenie bagnetem w głowę 22-letniego Piotra L. Rannym został również Hubert S., który chcąc pomóc koledze ugodzony został nożem w klatkę piersiową przez napastnika.

Piotr G. początkowo przyznał się do winy. Jednak, przy pierwszej rozprawie sądowej chłopak zmienił zeznanie, sądząc, że używał bagnetu do samoobrony. Świadkowie obrony, którymi są Sabina H, dziewczyna oskarżonego oraz Tomasz L. utrzymywali wersje, że rzekomo Piotr G. nie miał przy sobie bagnetu.

Obecnie oskarżony przebywa w areszcie tymczasowym i wedle decyzji sądu, będzie się tam znajdował do 7 lutego 2011r. Prawdopodobnie kolejna rozprawa będzie już w styczniu.

(icz)

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 03.01.2011, 18:27 · Zgłoś
nie powinno byc policji wogule oni zaczeli to powinni sie zachowac Hnorowo i wycofac oskarżenie
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 03.01.2011, 15:10 · Zgłoś
Popieram nożownika,bronił się i tyle.Miał dać się [...]?
Odpowiedz
0
@ karp
dnia 03.01.2011, 11:34 · Zgłoś
uniewinnic i dac medal a tych [...] co [...] w grupie powiesic na rynku dla przykladu!
Odpowiedz
0
@ pewna siebie
dnia 03.01.2011, 07:08 · Zgłoś
co wy gadacie ludzie on sie bronił bo pękne ze śmiechu jak sami wiecie na chamowie czyli na tym osiedlu same c[...] wiec i taki sie musiał znaleźć kolejny tylko z nożem od [...] już mu się w głowie zaczeło przewracać no to 10 latek jak dostanie to sie nauczy juz w papierach bedzie patos im mniej takich na ulicach tym dzieci bedą bezpieczniejsze a tak pozatym to jak go rodzice wychowali ze koles z nozem po ulicach chodzil zero ingerencji rodzicow pewnie też [...] w domu
Odpowiedz
0
@ lll
dnia 02.01.2011, 21:00 · Zgłoś
Boże niech oni w końcu przestaną pisać o tym chłopaku że to 'NOŻOWNIK'!!!!!! Przecież już każdy w Jaśle wie że on się bronił a nie użył tego z premedytacją... Ludzie wiedzą ale zapewne wolą myśleć swoje albo słuchać naćpanych i rozwydrzonych g[...]
Odpowiedz
0
@ Paź
dnia 02.01.2011, 18:13 · Zgłoś
Ja nosze granata i każdego kto mnie wkurzy podrzuce
Odpowiedz
0
@ sad ostateczny
dnia 02.01.2011, 14:47 · Zgłoś
Do 'do sad ostateczny' by wyrazic sie komicznie i z humorem piszemy cza nie trza
Odpowiedz
0
@ kubi
dnia 02.01.2011, 09:04 · Zgłoś
krzesło elektryczne dla tego [...]!
Odpowiedz
0
@ do sąd ostateczny
dnia 01.01.2011, 15:37 · Zgłoś
Piszemy " tsza " nie " cza " ! Szacóneczek!
Odpowiedz
0
@ jaa do A
dnia 31.12.2010, 20:41 · Zgłoś
"Komórę" piszemy przez "ó", pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ A
dnia 31.12.2010, 17:33 · Zgłoś
Sory ale po Jasle strach spacerowac jak kazdy kose w kieszeni nosi lepjej [...] jak USA i HADES zarobi
Odpowiedz
0
@ sad ostateczny
dnia 31.12.2010, 17:01 · Zgłoś
Piotr L. i Hubert S. ojojojojjjjjjjjjjj jakie wy biedaczki jestescie, cza bylo nie cpac to moze byscie sie tam nie znalezli ojojojjj
Odpowiedz
0
@ do a
dnia 31.12.2010, 16:49 · Zgłoś
nosze kose i kazdemu kto mnie zaatakuje oderzne leb
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 31.12.2010, 15:50 · Zgłoś
dożywocie mu... :] z takimi ludzmi trzeba robić porządek a policja śpi
Odpowiedz
0
@ amc
dnia 31.12.2010, 14:01 · Zgłoś
też bym tak zrobił. żyjemy w dziwnym kraju gdzie ofiara musi się w sądzie bronić z powodu, że broniła się przed kimś.
Odpowiedz
0
@ A
dnia 31.12.2010, 12:14 · Zgłoś
Chodzilo mi tylko o ten nóż . Kazdy normalny w kieszeni ma klucze, komure, kase .
Odpowiedz
0
@ sx
dnia 31.12.2010, 11:22 · Zgłoś
do A, po pierwsze to on na imprezie nie był, a po drugie to ciekaw jestem co Ty byś zrobił/zrobiła gdyby Ciebie napadła banda 15 osób. Bardzo jestem ciekaw
Odpowiedz
0
@ A
dnia 31.12.2010, 09:44 · Zgłoś
Kto normalny chodzi z nozen na impreze tylko [...]
Odpowiedz
0
@ do ad
dnia 31.12.2010, 09:35 · Zgłoś
widac i w twojej glowie nie wszystko jest na swoim miejscu:)
Odpowiedz
0
@ ad
dnia 31.12.2010, 07:58 · Zgłoś
tez bym tak zrobił jak by do mnie skoczyło kilku typów,kosa by poszła w ruch normale,wniewinnić chłopaczyne....
Odpowiedz
0
@ seweryn
dnia 30.12.2010, 23:07 · Zgłoś
widzę, ze co poniektorych jaslo4u sporo odmładza...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.