Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sprawca kilku kradzieży w rękach Policji

51

Jasielska Policja zatrzymała sprawcę włamania i kilku kradzieży, do których doszło w Przysiekach. Przy mężczyźnie znaleziono również narkotyki.

W nocy z 29 na 30 listopada, 21-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego włamał sie do jednego z domów w Przysiekach. Ukradł laptopa oraz ekspres do kawy o wartości około 2 tys. zł.

W ubiegły piątek policjanci zatrzymali sprawcę tego włamania. Jak się okazało, mężczyzna dobrze znał pokrzywdzonego. Podczas wykonywania czynności operacyjnych funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego otrzymali informację, że 21-latek był też sprawcą innych kradzieży na szkodę tej samej osoby. Jego łupem padły m.in.: agregat prądotwórczy oraz elektronarzędzia wartości około 2 tys. zł.

Podczas przeszukania znaleziono przy nim narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminę. Wszystkie skradzione przedmioty odzyskano. Sprawcy grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wcześniej był już karany za podobne przestępstwa.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Skołyszynie.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 51

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 15.01.2011, 20:45 · Zgłoś
Ale to złodzieje w tej Trzcinicy!!!
Ito ""Ś.D""
Odpowiedz
0
@ .I.
dnia 03.01.2011, 09:38 · Zgłoś
Coś Ty znowu zrobił.... już nic nie pomoże....:/
Odpowiedz
0
@ Naiwni !!!!
dnia 01.01.2011, 16:26 · Zgłoś
Po pierwsze b... uważał się za Boga ,przez takich [...] co wcześniej piszą pochlebne komentarze na niego .Po drugie mieszkał u ciotki i co on też jest paserem i i obibokiem ,jak b... zanosił do niej skradzione rzeczy ??? Ona też nie dawała sobie rady ,a co ś... też miał go nianczyć??? a Ten uciekał z domu i kradł i robił swoje ...[...] z takimi [...] pod remizą !!! Jak stawiał to miał miliony kolegów ,zresztą ś... tak samo każdemu wszystko robi za darmo a wy i tak mu [...]E obsmarujecie !!Banda [...] tylko pisze na tym portalua przkładami są : NIBY MIESZKANIEC ...jak jesteś taki mądry na portalu to podaj imię i nazwisko albo jesteś [...]!!...
Następny EEww też niech poda swoje dane .Tacy cwani jesteście !!!???
Odpowiedz
0
@ DO-sprandiczp
dnia 31.12.2010, 22:07 · Zgłoś
Tak może państwo ma dawać rente takim po wyjściu , żeby mieli za co pić rozboje robić i [...] kupować!!!
Do roboty niech się wezmą DO ROBOTY!!! a nie na państwo nażekać , państwo nie kazało mu kraść i siedzieć w kiciu , to z jego głupoty.
A my mamy na nich robić i podatki płacić !!!
Miał opiekunów takich samych obiboków jak on.
Niech mu koledzy teraz pomogą ha..ha...ha...
Odpowiedz
0
@ lili
dnia 30.12.2010, 21:26 · Zgłoś
Hura w końcu mu się dostanie !!!
Brawa dla policji:)
Odpowiedz
0
@ ccccc
dnia 29.12.2010, 15:12 · Zgłoś
i bardzo dobrze temu [...] z przysiek brawo za fajny pomysł nalezało mu sie!!! hehehe
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.12.2013, 00:08 · Zgłoś
Teraz sobie nagrabales !!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 28.12.2010, 15:18 · Zgłoś
To co ty D.Ś. jesteś MATKA TERESA Z KAL...
zajmij się pierw swoją rodziną , a potem przygarniaj bezdomnych.
I niby mieszkańcy Ci mają uwierzyć że ty o niczym niewiedziałeśco się dzieje u Ciebie w domu< widać jak się nim interesujesz!!!
Żyjecie dniem dzisiejszym, co tam jutro , czas pokaże.
Na wsi aż palcami Ciebie pokazują z daleka , i gdzie teraz twoje znajomości i koledzy???
rentka się urwie.
nasuwa się jeszcze pare pytań , dlaczego taki recedywista jeszcze nie dostał te 10 latek, tylko dalej grasuje???, a reszte pytań to już sami wiecie.Nie widzę pomówień pod twoim adresem , więc niegroź nikomu konsekwęcjami karnymi , boo nawet niewiesz co to 2+2.
Może jeszcze raz rewizje powinniście mieć!!!
Odpowiedz
0
@ młody
dnia 28.12.2010, 13:44 · Zgłoś
B[...] jesteś ASem..pozdro
Odpowiedz
0
@ do D Ś
dnia 28.12.2010, 12:55 · Zgłoś
Niewiedziałeś ??? z nim kradłeś!!
Odpowiedz
0
@ D Ś
dnia 27.12.2010, 17:54 · Zgłoś
On ma swoje życie i lata że mieszka u mnie to nie znaczy że o tym wiedziałem .ZA pomówienia pod moim adresem I osobą zostaną wyciągnięte konsekwencje karne z poważaniem DŚ
Odpowiedz
0
@ do EEww
dnia 27.12.2010, 13:44 · Zgłoś
Ty d[...] !! Nawet nie wiesz jak się piszę ,zamiast Ino PISZĘ się Tylko !!! z nazwisko dużą literą !!
Ś[...] przygarnął B[...] bo wszyscy się od niego odwrócili !!! I nie Ś[...] sypie tylko Ty!!To ,że Policja zrobiła mu rewizję to tylko dlatego że D[...] mieszkał u niego ,Policja ma takie przepisy !! a to że pozbierali to nie było jego tylko B[...] jak Ci o coś chodz!!A skąd wiesz ,że Ś[...] nie ma prawka ???
coo??? Siedzisz u niego w domu ?? a może piszesz tak ,bo udajeszjego przyjaciela a gdybyś mógł to byś mu nóż w plecy wsadził . A o opiekę się nie martw ,bo to raczej Tobą powinni się zainteresować ,bo widocznie Ty sypiesz każdego .Aaa i możesz być pewnien że po IP można dojść do własciciela komputera i do adresu jego .....Tak że możesz się spodziewać kontroli w domu !!!
Odpowiedz
0
@ bugi
dnia 27.12.2010, 11:03 · Zgłoś
jeszcze społeczniaki!!przebijam wasze opisy igłą bo nie pamiętam żebym sie schylał po mydło a w kryminale by wam d[...] pękła konfitury.
Odpowiedz
0
@ sprandiczp
dnia 26.12.2010, 23:13 · Zgłoś
ty [...] jeden z drogim a moze jak by panstwo wyciagnelo reke do osob po wyjsciu z zakladu karnego i pomoglo znalej prace i to zxanikla by [rzesztępczosc
Odpowiedz
0
@ EEww
dnia 26.12.2010, 22:48 · Zgłoś
tak to śnieżek sypie i ma fory za to , choćby jazda autem bez prawka!!!wszyscy o tym wiedzą, ino dlaczego nie opisali że to on był tym paserem , no bo policja zrobiła mu rewizje ,pozbierali co jeszcze było i na pare godzin na posterunku posiedział . Przezto nic mu niezrobili bo sypał!!!!
patologia w tej trtzcinicy , tam powinna opieka społeczna co jakiś czas podejść i zainteresować się:)
Odpowiedz
0
@ do zaba
dnia 26.12.2010, 21:50 · Zgłoś
jestem z tb ania :)
Odpowiedz
0
@ do haerka
dnia 26.12.2010, 21:49 · Zgłoś
sam jestes pato !
Odpowiedz
0
@ do klaudi-
dnia 26.12.2010, 18:58 · Zgłoś
Ty [...] , może razem żeście m[...] skręcali i ludzi okradali , policja u ciebie powinna rewizje zrobić , a b[...] pewnie mydełko się spodobało ha.ha..ha..., to teraz 10 lat będzie je miał .
Odpowiedz
0
@ pa
dnia 26.12.2010, 16:33 · Zgłoś
snieżek nas sypnol czyma z [...] ko;;;
Odpowiedz
0
@ lysy977
dnia 26.12.2010, 09:22 · Zgłoś
tobie tego brakuje mi sie wysypuje po kieszeniach dla ciebie to tylko wspomnienia dla mnie wyrok długi dla ciebie miano[...]
Odpowiedz
0
@ Dz Ozi
dnia 25.12.2010, 22:55 · Zgłoś
i dobrze ze go złapali człowiek pracuje przez całe życie zęby się dorobić a później taka [...] jak on go okrada w 10 min ze wszystkiego
Odpowiedz
0
@ Klaudia
dnia 25.12.2010, 22:41 · Zgłoś
Bugi 3maj sie ;) jest szanowany [...] ! . jestesmy z tb . i jak nie wiecie prawdy to sie nie odzywajcie !!!
Odpowiedz
0
@ eee
dnia 25.12.2010, 21:25 · Zgłoś
To ten od śnieżka????
Odpowiedz
0
@ zaba
dnia 25.12.2010, 19:23 · Zgłoś
brawoo!!! niech tak dalej będzie ciesze sie z tego naprawde z [...] czeba krutko!! no nie??? szacunek dla ludzi z ulicy!!! a jak wam sie nie podoba to do ...
Odpowiedz
0
@ haerka
dnia 25.12.2010, 14:03 · Zgłoś
bugi przypal. fr.ajerzyna. harklowka pato 3maj sie zdala skuuurrr
Odpowiedz
0
@ lysy977
dnia 24.12.2010, 13:38 · Zgłoś
Okradł [...]!!!brawo:)
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 24.12.2010, 13:34 · Zgłoś
w sercu złodzieja jest jedna bajera ukarać [...]!!!
Odpowiedz
0
@ do osiedle Boga
dnia 24.12.2010, 01:04 · Zgłoś
hahaha Jak bugi jest szanowany na osiedlu to Ty jesteś największy De[...]!! Na świecie:) Mało tego takich [...]i jak wy powinni sadzać z [...] ...
Odpowiedz
0
@ do jks
dnia 24.12.2010, 01:00 · Zgłoś
Jak bugi to dobry chłopak ,to Ty jesteś taki sam ....Powinieneś iść siedzieć razem z nim...
Jemu dozywocie to za mało ,jego ojciec to się w trumnie przewraca!!!
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 23.12.2010, 23:29 · Zgłoś
bugi to dobry chłopak.a społeczniaki piszą taką lipe j[...] was za to to przez konfitury chłopaki siedzą
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 23.12.2010, 23:05 · Zgłoś
Aty co brat tego złodzieja?? Takiś cwaniak to na Jasło wyjć w nocy.
Dożywocie temu złodziejowi i narkomanowi , dziecią pewnie jeszcze rozprowadzał,mafiozo!!!
Za kradzież 20lat , za amfe i koke 60 lat robót w kamieniołomach to by go nauczyło , za niedługo pewnie nz staruszki by napadał za pare groszy ch[...]!!!
A ty [...] to może też jaki [...] z ciebie, albo ten paser.
Odpowiedz
0
@ koko
dnia 23.12.2010, 22:58 · Zgłoś
Bugi skąd my teraz AMFE weźniemy???:)
Odpowiedz
0
@ osiedle Boga
dnia 23.12.2010, 20:22 · Zgłoś
[...] dobrze piona dla ciebie haznar to [...] i kara była jak by był dobry chłopak to wycofał by sprawe wyrok wyda ulica piona bugi jest szanowany na mieście jak macie coś to na rafineri sie wyrówna z wami [...]
Odpowiedz
0
@ lysy977
dnia 23.12.2010, 20:01 · Zgłoś
p[...] ooo jak nie wiesz to nie pisz na uszach stanę a cię namierzę i będzie wp[...][...]
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 23.12.2010, 19:43 · Zgłoś
do [...] ooo jak masz jaja i jesteś pewien ze [...] z kuzynem to porozmawiajmy w 4 oczy s[...]
Odpowiedz
0
@ kk
dnia 23.12.2010, 19:29 · Zgłoś
[...] padł ofiarą jp
Odpowiedz
0
@ he
dnia 23.12.2010, 18:48 · Zgłoś
może sobie specjalne forum utwórzcie dla pokrzywdzonych przez niego:) i wtedy ciśnijcie do woli, "jeśli masz coś do powiedzenia w 4 oczy sprawę załatw" Dziekuje
Odpowiedz
0
@ fhnsds
dnia 23.12.2010, 17:03 · Zgłoś
taa, wczas. bo wczesniej niby nie bylo powodow zeby go zamknac? ;]
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 23.12.2010, 16:57 · Zgłoś
13 posterunek przejoł sprawe to go puszczą :D
Odpowiedz
0
@ ooo
dnia 23.12.2010, 14:04 · Zgłoś
Tak to ten z Trzcinicy burak!Nawet kraść nie umie:)
Z kuzynem [...].
Odpowiedz
0
@ Przeciwko [...]!!
dnia 22.12.2010, 11:56 · Zgłoś
[...] do miski z której jadł
Odpowiedz
0
@ kok
dnia 22.12.2010, 08:16 · Zgłoś
to ten z Trzcinicy ????
a kto był paserem???
Odpowiedz
0
@ zl.
dnia 22.12.2010, 03:09 · Zgłoś
brawa dla chłopaka tylko szkoda że go złapali
Odpowiedz
0
@ zzz
dnia 21.12.2010, 22:28 · Zgłoś
[...] B
Odpowiedz
0
@ jkee
dnia 21.12.2010, 22:26 · Zgłoś
kto to?
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 21.12.2010, 21:53 · Zgłoś
brawo!!!!!!!!!!!!!naszej policji gratuluje ..dość bezprawia.
Odpowiedz
0
@ ccc
dnia 21.12.2010, 21:53 · Zgłoś
Hura~~~~~~
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 21.12.2010, 21:14 · Zgłoś
Zorganizować obozy ciężkiej pracy i tam osadzić złodzieja recydywistę a nie w ciepłym więzieniu na koszt uczciwych ludzi.
Odpowiedz
0
@ (L)egia
dnia 21.12.2010, 20:40 · Zgłoś
A robić nie ma komu!
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 21.12.2010, 20:26 · Zgłoś
kto to ????
Odpowiedz
0
@ on
dnia 21.12.2010, 20:04 · Zgłoś
lopata i do wiosny po 20 godzin
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.