Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sprawca śmiertelnego wypadku tymczasowo aresztowany

52

26-latek, który w zeszłą sobotę spowodował wypadek w Jareniówce ze skutkiem śmiertelnym, decyzją sądu został dzisiaj aresztowany tymczasowo na 2 miesiące.

W ubiegłą sobotę tuż przed północą doszło do tragicznego wypadku na drodze relacji Jareniówka - Jabłonica w wyniku którego, jeden z pasażerów 24-letni mężczyzna zmarł w szpitalu. Przypominamy, że do zdarzenia doszło na łuku drogi. Pojazd zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy mostek. Samochód odbił się od niego, a następnie zatrzymał się na środku drogi.

Wraz z kierowcą podróżowali dwaj mężczyźni. Jeden z nich trafił do jasielskiego szpitala z poważnymi obrażeniami. Pomimo reanimacji 24-latek zmarł.

Prokuratura Rejonowa w Jaśle wystąpiła z wnioskiem o areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Decyzją sądu rejonowego 26-latek trafił do aresztu tymczasowego na 2 miesiące.

Mężczyźnie, który jest sprawcą wypadku postawiono zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 52

Dodaj komentarz Widok:
1
@ ja
dnia 26.07.2013, 22:00 · Zgłoś
bylem wtedy w szpitalu jak go przywiezli to jest wina lekarzy bo zamiast sie nim zaopiekowac to zobaczyli ze nie ma ran powieszchownych i zostawili na obserwacje ajemu popekalo cos w srodku zanim sie obudzili to on juz zmarl
to sa polski szpitale
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 23.07.2013, 23:35 · Zgłoś
jak coś się stanie to [...]cie jak takie [...]ne [...] każdy specialsita w swojej dziedzinie nie wiecie co ten ktoś przeżywa więc zamknąc [...] [...] . Ciekawie jakby was to spotkało i jakby ludzie o was tak pisali idoci brakuje słów na was .
Odpowiedz
0
@ manewr
dnia 22.07.2013, 14:39 · Zgłoś
kara śmierci powinna być za taka jazde.
Odpowiedz
0
@ k
dnia 22.07.2013, 16:39 · Zgłoś
zastanow sie co ty gadasz czlowieku! zeby tylko twojej rodzinie sie nie przydarzylo albo tobie ze wsiadziesz za kolko I sie stanie, zaden z nich tego nie chcial, wszyscy byli tak samo [...] I bez pasow, jezeli obwiniac to wszystkich! to byl straszny wypadek, czasu sie nie cofnie a Slawek teraz musi z tym zyc, on jest [...] gosc I mu strasznie wspolczuje, jemu I wszystkim ktorzy byli w tym samochodzie :(
Odpowiedz
1
@ Jaslanin
dnia 21.07.2013, 23:05 · Zgłoś
łodyniec nie pis komentarzy bo piszesz takie bzdury i naucz się ortografii !!!
Odpowiedz
4
@ HatelhVJaslo4u.pl
dnia 21.07.2013, 15:11 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodziny
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 21.07.2013, 11:02 · Zgłoś
nie nam jest oceniać co się wydarzyło...
...pokój poległym
...sprawco wypadku look na oczy i się zastanów nad sobą

pzdr
Odpowiedz
4
@ kierowca
dnia 19.07.2013, 23:52 · Zgłoś
a czy ktos kazal i wsiadzc do tego samochodu
Odpowiedz
-5
@ wik
dnia 19.07.2013, 19:45 · Zgłoś
za krótki ten areszt
Odpowiedz
-3
@ obserwator
dnia 19.07.2013, 17:22 · Zgłoś
według mnie powinni wszyscy chodzić na lekach psychiatrycznych to by nie było wypadków i by ludzie gupot nie robili
Odpowiedz
11
@ aaaa
dnia 19.07.2013, 09:24 · Zgłoś
pisze krótko i na temat do wszytskich komentujących:
każdy kto wsiada pod wpływem [...] za kierownice nie ma rozumu a jeżeli jest ktoś kto widzi że chce jechać po [...] powinien reagowac i osoby które z nim jechały tez są sami sobie winni bo jakby nie było to nie dzieci i chetnie wsiedli do auta z pijanym kierowcą, także winni sa wszyscy przebywajacy w tym samochodzie i przy całym tym nieszczęściu dobrze że wyrządzili krzywde tylko sobie a nie komuś kto by się z nimi na tej drodze mijał
Odpowiedz
3
@ społeczny
dnia 19.07.2013, 19:41 · Zgłoś
ŚWIĘTA PRAWDA !!! wszyscy powinni odpowiedziec za to !!!
Odpowiedz
1
@ znający temat
dnia 18.07.2013, 22:38 · Zgłoś
"...a co ze sprawcą wypadku w Dobrucowej", tak tak, co z nim ot o jest pytanie?
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 19.07.2013, 04:15 · Zgłoś
Poprostu miał pewnie dobre układy
Odpowiedz
0
@ nex
dnia 23.07.2013, 21:51 · Zgłoś
na uklady nie ma rady
Odpowiedz
3
@ mieszkaniec
dnia 18.07.2013, 22:15 · Zgłoś
takie pytanie..a co ze sprawcą wypadku w Dobrucowej...on załatwił 2-ie osoby a ma się dobrze
Odpowiedz
6
@ Sven
dnia 18.07.2013, 21:56 · Zgłoś
Wszyscy dają słodkie komentarze ale czy ktokolwiek z was sie zastanowił jakie ma myśli ten gość w celi ? Łatwo jest kogoś oceniać jak kogoś to nie dotyczy nie sądzę aby chciał tego zdarzenia więc powiem wam wszystkim mord. w kubeł bo prawda jest taka bogobojni katolicy,że nikt z was nie zaniesie mu paczki fajek,a przecież więźniów nawiedzać,a dużo macie do gadania.

,,HONOROWY NARODZIE''
Odpowiedz
-7
@ mlody
dnia 18.07.2013, 22:13 · Zgłoś
Sven Ty na prawde jestes [...]. Niech sobie ma myśli w celi jakie chce. Mogł nie jechac pijany i byłoby ok. A Twoje komentarze jak sie czyta to aż na [...] ciągnie
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 19.07.2013, 08:31 · Zgłoś
madre slowa
Odpowiedz
5
@ lola
dnia 19.07.2013, 15:37 · Zgłoś
do sven

gdyby nie chciał tego zrobić to byś na ten temat nie pisał mądralo to się stało i to wina kierowcy czy ci się to podoba czy nie mógł myśleć wcześniej
Odpowiedz
1
@ społeczny
dnia 19.07.2013, 19:39 · Zgłoś
mógł pomyśleć wcześniej miał by teraz inne myśli
Odpowiedz
0
@ Rydz Śmigły
dnia 18.07.2013, 19:57 · Zgłoś
Unia powinna zakazać mostków = problem rozwiązany
Odpowiedz
2
@ lola
dnia 19.07.2013, 15:33 · Zgłoś
do rydz

unia powinna bardziej karać taki czyn jaki miał miejsce w jaśle między innymi wtedy by kierowca pomyślał co robi dzieciuchu jeden mostki zawsze były i będą a [...] przybywa co roku bo roboty nie mają pić jest najłatwiej potem efekt jak widać jest
Odpowiedz
-3
@ ciekawe
dnia 18.07.2013, 15:03 · Zgłoś
A "Amber Gold" - jest na wolności ?
Odpowiedz
11
@ Taaa
dnia 18.07.2013, 14:09 · Zgłoś
znam ten typ ludzi, co myślą, że po [...] w nieśmiertelnego bawić się będą. Jakby ludzie też większą świadomość mieli to by pijakom odbierali kluczyki jakby widzieli że pod wpływem chce delikwent jechać. A tak za bierne patrzenie, ludzie często są współwinni zbrodni, bo nie sztuka zminusować na portalu lub walnąć ostrą krytykę tylko sztuką jest zareagować i nie przejmować się czy ten ktoś jest bratem , siostrą , szwagrem, wujem czy nawet obcą osobą bo w ten sposób można komuś życie uratować.
Odpowiedz
4
@ społeczny
dnia 19.07.2013, 19:35 · Zgłoś
[...]... o rozlanym mleku ciekawe czy byłbys taki odważny jak by czterech [...] siedziało pod sklepem i wsiadało do auta zadzwonił bys na policje ??? czy próbował ich powstrzymać ??? i pół roku w szpitalu wypoczynek po cięzkim [...] jak byś wezwał pały i [...] by mieli lipę przez ciebie i cię odnotowali bo wgląd do akt maja masz w[...]...e po całości jezdzę po świecie po Polsce i widzę dużo !!!selekcja odgórna naturalna widocznie bóg miał inne plany w stosunku do nich albo właśnie nie miał żadnych !!! trzeba mieć po co żyć rodzine dzieci żonę a nie 25-30 lat i co dzienny melanż i [...] itp ALBO MŁODZI SIĘ WEZMĄ ZA ŻYCIE ALBO TAK BĘDZIE CZĘŚCIEJ !!!
Odpowiedz
-7
@ Nieważne
dnia 18.07.2013, 13:05 · Zgłoś
[*] [*] [*]
Odpowiedz
-22
@ łodyniec
dnia 18.07.2013, 13:37 · Zgłoś
poła i zachowanie :P

łohohohoho
Odpowiedz
-5
@ Łysy
dnia 18.07.2013, 15:07 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-5
@ łodyniec
dnia 18.07.2013, 17:32 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
5
@ aras
dnia 18.07.2013, 19:02 · Zgłoś
kiedys przyjdzie na Ciebie pora i zobaczymy kto sie zaśmieje...!
Odpowiedz
-11
@ łodyniec
dnia 18.07.2013, 22:49 · Zgłoś
łohohohhohhoho

nie ma co beczeć nad rozlanym mlekiem

[...] i [...] pochłonęła większość komentujących ...

ps. łohohohhohohhohhoho
Odpowiedz
1
@ jo
dnia 19.07.2013, 21:56 · Zgłoś
ten to musi być naje...mam nadzieje że nie jeździsz maszynami?!
Odpowiedz
16
@ lola
dnia 18.07.2013, 13:02 · Zgłoś
[...] myślał że zawsze będzie bezkarny na drodze i jeszcze pijany jechał ten młody co zmarł też nie był święty i się doczekał i on zaczepianie niewinnych ludzi się skończyło szkoda że z takim skutkiem może inni się zastanowią po tym wypadku
Odpowiedz
-31
@ [...]
dnia 18.07.2013, 13:20 · Zgłoś
Ty także mogłeś być tym '[...]'
Odpowiedz
39
@ Anonimowy
dnia 18.07.2013, 13:31 · Zgłoś
[...] - jak można inaczej nazwać człowieka, który po [...] wsiada za kierownicę. Do tego przewozi inne osoby w pojeździe. Dobrze, że nie przygrzmocili w inny samochód, w którym np jechała bogu ducha winna rodzina z małymi dziećmi bo wtedy to byłby "Mega [...]". A może lola nie mogłaby być tym "[...]" bo nie prowadzi po [...] i do tego nie popisuje się brawurą za kierownicą...
Odpowiedz
-93
@ łodyniec
dnia 18.07.2013, 13:37 · Zgłoś
z małymi dziećmi ?? a to co one inaczej umierają czy może są więcej warte że tak ich wywyższasz ??
Odpowiedz
92
@ Anonimowy
dnia 18.07.2013, 14:11 · Zgłoś
Z małych dzieci może jeszcze coś wyrosnąć... a z ciebie już niestety nic.
Odpowiedz
-16
@ do łodyniec
dnia 18.07.2013, 22:45 · Zgłoś
[...] i nawet nie wiesz jak bardzo
Odpowiedz
2
@ do łodyniec
dnia 21.07.2013, 00:42 · Zgłoś
mógłbyś wreszcie sie publicznie ujawnić ...
skończyłyby sie twoje komentarze i nie tylko ...
Odpowiedz
2
@ do łodyniec
dnia 21.07.2013, 00:43 · Zgłoś
nie pisz do niego [...] - on tego nie rozumi :))
Odpowiedz
0
@ nex
dnia 23.07.2013, 21:44 · Zgłoś
nie zastanowia sie bo w polsce lekarstwa na glupote nie ma
Odpowiedz
-8
@ herhhe
dnia 18.07.2013, 13:01 · Zgłoś
w sanoku za takie coś bedzie na bardachu siedział hehhe
Odpowiedz
18
@ xxxxxxxxx
dnia 18.07.2013, 12:49 · Zgłoś
Zycie jest piękne, żyć bardzo chciałaś... Bóg Cie powołał odejść musiałaś [*]
Odpowiedz
8
@ Anonimowy
dnia 18.07.2013, 13:15 · Zgłoś
Mnoostwoisków jak będziesz [...] ile fabryka dała i do tego pod kilku bronxach to nawet jak będziesz robił to z największą gracją i z ogromnymi chęciami to nie musisz się martwić - Ciebie Bóg też w miarę szybko do siebie powoła - ale radzę nie próbować...
Odpowiedz
-21
@ łodyniec
dnia 18.07.2013, 12:43 · Zgłoś
zawiasy za nieumyślne spowodowanie śmierci :PPP

łohohohohhohoho
Odpowiedz
1
@ mayday
dnia 19.07.2013, 14:02 · Zgłoś
wez pukni sie w łep bo jak czytam twoje komentarze to mnie słabi
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 18.07.2013, 12:39 · Zgłoś
po [...] jechał więc [...] mu zrobią

łohohohohho
Odpowiedz
4
@ pepe
dnia 18.07.2013, 13:57 · Zgłoś
w sanoku nowa dziewczynka bedzie...
Odpowiedz
73
@ xxx
dnia 18.07.2013, 14:00 · Zgłoś
Ja zawsze jak wsiadam na motor czy do samochodu wspominam kolegę, który mając kilkanaście lat przewrócił się na motorze. Uszkodził kręgosłup, nie chodzi, leży na łóżku, wymaga całodobowej opieki. Zawsze gdy o nim pomyślę chęć do brawury i pokazów kaskaderskich odchodzi. Dodam jeszcze, że według mnie gdyby w telewizji zamiast nieśmiertelnego rambo co na motorze po kilkunastu wywrotkach dalej wstaje i jedzie pokazano częściej skutki wypadków (np inwalidę po wywrotce na motorze) to młodzi ludzie inaczej podchodziliby do jeżdżących maszyn mechanicznych. A tak jak taki rambo wywróci się kilkanaście razy i nic mu nie jest to młody człowiek przyjmie to za prawdę i wydaje mu się, że jest nieśmiertelny.
Odpowiedz
5
@ czesio
dnia 18.07.2013, 18:40 · Zgłoś
taa...pepe wreszcie odpoczniesz:P
Odpowiedz
2
@ heheh
dnia 18.07.2013, 21:59 · Zgłoś
masz racje, nie zdajemy sobie sprawy że życie jest tylko tylko jedno, i ani sie nie ogladniemy a bedzie game over:/
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.