Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sprawcy rozboju zatrzymani

80

Policjanci z jasielskiej komendy ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Napastnicy zaatakowali wracającą z pracy do domu kobietę. Siłą zabrali jej torebkę z pieniędzmi, kartami bankomatowymi i dokumentami. Decyzją sądu jeden z nich najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.



W miniony poniedziałek wieczorem, 41-letni mieszkanka Jasła wracała z pracy do domu. Na ulicy Grunwaldzkiej w rejonie przejścia kolejowego, zauważyła grupę młodych mężczyzn. Gdy ich minęła spostrzegła, że idą za nią.

W pewnym momencie jeden z nich podbiegł do niej i mocno ją popchnął. Kobieta przewróciła się i upadła na chodnik. Wówczas drugi z napastników złapał za jej torebkę, zaczął szarpać i wulgarnie żądać jej oddania. Po chwili wyrwał łup i wspólnie z pozostałymi mężczyznami zaczął uciekać w stronę przejścia kolejowego.

Mieszkanka Jasła powiadomiła o tym zdarzeniu dyżurnego komendy. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, w rejon miejsca zdarzenia zostały skierowane policyjne patrole. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania napastników. W czasie sprawdzania pobliskiego terenu, na jednej z ulic zauważyli odpowiadających rysopisowi dwóch mężczyzn. Okazali się nimi 18 i 25-letni mieszkańcy Jasła. Podejrzani zostali zatrzymani.

W czasie przeszukania znaleziono przy nich skradzione pieniądze, karty bankomatowe oraz dokumenty należące do pokrzywdzonej. Pozostałe rzeczy pochodzące z kradzieży  znajdowały się w mieszkaniu jednego z mężczyzn. Wskazali oni również miejsce porzucenia torebki.

Zatrzymani mężczyźni byli już wcześniej notowani przez Policję. Starszy z nich początkiem lipca br. wyszedł z więzienia po odbyciu 2,5 rocznej kary pozbawienia wolności za popełnienie podobnych przestępstw.

18 i 25-letni mieszkańcy Jasła usłyszeli zarzut rozboju, za który grozi kara od 2 do 12 lat więzienia. Na wniosek Policji i prokuratury, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 25-latka, który po dwóch tygodniach wolności, wrócił na najbliższe dwa miesiące do aresztu. Wobec jego wspólnika zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 80

Dodaj komentarz Widok:
0
@ 3m
dnia 12.08.2011, 11:35 · Zgłoś
no nic, wyszedl chlopak i wraca z powrotem.

tak to juz jest po dluzszych wakacjach w [...]. ponoc ciagnie z powrotem :)

milych wakacji, el compaso
Odpowiedz
0
@ jaaaaa
dnia 04.08.2011, 12:02 · Zgłoś
kompas [...] [...] nigdy [...] nie lubialem [...]
Odpowiedz
-3
@ Anty pies
dnia 03.08.2011, 01:03 · Zgłoś
Haha a społeczniaki zawsze najwięcej do powiedzenia na forum pffff... Idzcie sie [...] [...]
Odpowiedz
2
@ max21
dnia 01.08.2011, 16:33 · Zgłoś
[...] skierować na ciężkie roboty!! Albo sobie poradzi a jak nie to niech padnie!!!
Odpowiedz
2
@ aa
dnia 01.08.2011, 12:27 · Zgłoś
figiela jaki z cb [...] !
Odpowiedz
0
@ xd
dnia 05.08.2011, 01:57 · Zgłoś
hahaha co poradzisz :d
Odpowiedz
0
@ Kartel
dnia 31.07.2011, 22:26 · Zgłoś
Taką szopkę mógł odstawić tylko kompas... Ehh Co za koleś zal.pl
Odpowiedz
0
@ JP
dnia 31.07.2011, 18:26 · Zgłoś
ahahaha kompas...
Odpowiedz
9
@ ........
dnia 31.07.2011, 14:49 · Zgłoś
Coś pani te karty miernie układa, bo mnie w Polsce nie ma. Niestety ani mnie ani wielu innym ludziom własny kraj nie jest w stanie dać tego co obcy. Ale skoro pani jest dobrze, to niech sobie pani jeszcze raz wyłoży te karty i zaglądnie jednak we własną przyszłość. Bo coś mi się zdaje, że z tego cudownie brzmiącego patriotyzmu na starość zostanie pani jedynie to piękne słowo. Resztę przywali garb, opłakana emerytura, astronomiczne ceny lekarstw i kolejki do specjalistów.
Odpowiedz
-2
@ .........
dnia 01.08.2011, 02:49 · Zgłoś
A jednak karty nie kłamią. Powodzenia. A o mój garb się nie martw. Tobie też urośnie jak dożyjesz starości.
Odpowiedz
8
@ CHORE PAŃSWO!!!!
dnia 31.07.2011, 14:25 · Zgłoś
...Chore państwo, jury za samouwielbienie , samoocenę i przyznawanie sobie tytułów - spytajcie tych tyś...co nie znaleźli i nie znajdują tu godnego miejsca do życia , lub tyrają jak niewolnicy i nie zapracują na 3 podstawowe rzeczy dożycia : mieszkanie , ubranie i jedzenie...
Odpowiedz
8
@ do- aaaaauuuuuuuu
dnia 30.07.2011, 19:52 · Zgłoś
Godne wynagrodzenie, to nie jest pojęcie względne. Godne wynagrodzenie to takie, kiedy tobie i twojej rodzinie niczego nie brakuje. Ile rodzin tak żyje? ile rodzin stać na coroczny, fajny odpoczynek urlopowy? Prosty przykład- u nas jeśli ktoś wyjeżdza na zagraniczne wczasy, to robi z tego wielkie wydarzenie. Na zachodzie zasłużony odpoczynek to podstawa bytu. Widać, że wychowały cię czasy PRL-u, skoro w domu tylko sypiasz i jesteś z tego dumna.
Skoro tobie jest z tym dobrze, to chyba nie masz rodziny.
A skoro tyle ludzi opuszcza swoje domy i wyjeżdża szukać chleba w świecie to chyba jednak coś w tym chorym kraju jest nie tak?
Odpowiedz
-8
@ ......
dnia 30.07.2011, 23:12 · Zgłoś
Masz jedno wyjście żeby przestać narzekać. Wyjedź z tego kraju, który jest nie dla Ciebie. Tam, gdzieś ... czeka na ciebie ciekawa praca w dużej korporacji i godne wynagrodzenie, coroczne zagraniczne wczasy... ( w tym miejscu się mozmarzyłam), bo karty które dla Ciebie wykładam układają się tak pieknie, że szkoda by było zaprzepaścić szansy. a tak nawiasem mówiąc, co Ty [...] lub córeczko wiesz o PRL???
Właśnie wtedy wszyscy mieli pracę, równą mniej więcej płacę i wczasy coroczne refundowane prawie w całości, nawet zagraniczne. Właśnie PRL wychowało całą masę osób ciągle narzekających, a nic nie robiacych, żeby polepszyć swój los. Jesteś dziecino spadkobiercą homo sowietikus i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Odpowiedz
5
@ coco
dnia 30.07.2011, 17:32 · Zgłoś
a gdzie jest ta [...] straż miejska.najlepiej postawić radary i łapać kierowców od 8 do 15 zamiast prać takich łotrów.zatrudnić bandziorów w kamieniołomie w Lipowicy a za pracę kromka chleba i woda.jakby tak porobił parę lat to nie napadałby na kobiety.
Odpowiedz
-4
@ ......
dnia 30.07.2011, 16:17 · Zgłoś
Kompas [...] bo sprzedała xD
Odpowiedz
-1
@ do- aaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu
dnia 30.07.2011, 13:31 · Zgłoś
pokaż mi gdzie u nas jest to godne wynagrodzenie! jak wytłumaczysz masową ucieczkę młodych ludzi? chcesz zacząć tatuować ludzi, aby wiedzieć z kim mamy do czynienia.
Więc zapewne na twoim czole widniałby napis- "
jestem zarozumialcem i pracuję za godne wynagrodzenie, ponieważ mój tatuś ma tutaj układy"
Odpowiedz
4
@ odpowiedź do- od aaaaauuuuuuuuuuuuuu
dnia 30.07.2011, 16:18 · Zgłoś
Może jestem zarozumialcem, ale mam do tego powody. Całe życie ciężko pracuję. Nie raz i nie dwa, przychodzę do domu by się przespać. Za swoje niepowodzenia w życiu nie winię innych lecz próbuję zrobić wszystko, aby się nie powtórzyły. Mój Tato, człowiek dumny i pracowity. Nie żyje już od ponad 20 lat i to właśnie On dał mi przykład swoim życiem, że należy liczyć tylko na siebie i nie narzekać. Od dziecka wychowywałam się w szacunku do pracy i zdobywania wiedzy z różnych dziedzin. Stad jak w latach dziewięćdziesiątych straciłam pracę nie było problemu z przekwalifikowaniem się. A co do stwierdzenia "godne wynagrodzenie" to jest pojęcie względne. Mnie zawsze wystarcza, co nie znaczy, że mam dużo pieniędzy. Ktoś powiedział, że nie ten jest szczęśliwy,kto jest szczęśliwy, ale ten kto czuje się szczęśliwy, co można również odnieść do spraw finansowych. Życzę powodzenia i w przyszłości samych sukcesów.
Odpowiedz
4
@ A z
dnia 30.07.2011, 20:03 · Zgłoś
Jak ogród coś umie konkretnie to Ma szanse na prace, i za dobre pieniądze - nie mówię o minimum krajowym
Odpowiedz
10
@ edi
dnia 30.07.2011, 12:31 · Zgłoś
Dokładnie jak piszą wyżej do roboty za darmo [...] to by sie im odechcialo rozbojów a nie w ciepełku siedzii i narzeka ze w więzieniu. Pobocza kosic wały naprawiac i dlugo by tak wymieniac cieżka praca za kare i tyle
Odpowiedz
5
@ jks
dnia 30.07.2011, 01:38 · Zgłoś
|Koompas [...]uu
Odpowiedz
10
@ emeryt
dnia 30.07.2011, 00:28 · Zgłoś
Trzeba zabrać ich do więzienia chińskiego niech pracują w Kopalni za darmo i odpracują odszkodowanie dla tej biedniej kobiety co tyra na chleb dla rodziny. Po roku uleczeni będą od chuligaństwa. Kluczem jest więzienie - zorganizowane na wzór fabryk. Trzeba sprywatyzować więzienia w Polsce i nie będzie obywatel utrzymywał bandytów za 2 000 zł/miesięcznie.
Odpowiedz
12
@ www
dnia 30.07.2011, 17:26 · Zgłoś
jak najbardziej,tylko i wylacznie ciezka praca,a nie wsadzic do wiezienia i utrzymywac z naszych podatkòw,a im jeszcze zle i buntuja sie bo cele maja za ciasne,jak to slysze to [...] mnie trafia,przewinil jeden z drugim to gnic w [...] i brudzie a nie luksusach.
Odpowiedz
6
@ Kiks
dnia 29.07.2011, 22:30 · Zgłoś
Brawo Policja! A dla takich złoczyńców - tylko obóz ciężkiej pracy
Odpowiedz
9
@ kasabi
dnia 29.07.2011, 21:30 · Zgłoś
prawda jest taka że jeszcze nikomu nie przyszło do głowy ze ciezka praca dla nich najlepszym lekarstwem i to pod nadzorem wtedy gdyby były takie kary nie musieliby [...] wykorzystywac własnych rodziców i zapelniac wiezien za małe przewinienia i napewno odechciałoby sie rabunku odu ducha winnych kobiet ktore z trudem wiaza koniec z końcem
Odpowiedz
9
@ Stick
dnia 29.07.2011, 16:53 · Zgłoś
długo był na swieżym powietrzu;d
Odpowiedz
7
@ xxxx
dnia 29.07.2011, 16:28 · Zgłoś
Dobrze [...]...
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 02.08.2011, 11:14 · Zgłoś
nawet [...] sie zle nie zyczy [...]
Odpowiedz
5
@ lliol
dnia 29.07.2011, 15:00 · Zgłoś
w tym mieście to już strach gdziekolwiek iść
Odpowiedz
4
@ kas
dnia 29.07.2011, 19:25 · Zgłoś
no niesamowite, masz szczęście że tylko w Jaśle mieszkasz
Odpowiedz
1
@ NN
dnia 31.07.2011, 15:49 · Zgłoś
a jasło to miasto??? buahahah-[...] nedzna,w której mieszkaja same wsiory w klatkach pogiergowskich
Odpowiedz
8
@ Ares
dnia 29.07.2011, 13:36 · Zgłoś
jaślanka ofiary bezrobocia? chyba kpisz ale na [...] to mają Jaśko ma rację
Odpowiedz
3
@ mally
dnia 29.07.2011, 12:32 · Zgłoś
co się dzieje w tym mieście..
Odpowiedz
8
@ cozadno
dnia 29.07.2011, 12:22 · Zgłoś
a niech ich zamkną, nie ma dla takich litości, bandyci jedni
Odpowiedz
-2
@ haha
dnia 29.07.2011, 12:13 · Zgłoś
buaahahahaha tos se kompas pozadzil :)
Odpowiedz
13
@ b
dnia 29.07.2011, 18:37 · Zgłoś
poRZądził [...].
Odpowiedz
12
@ asterix
dnia 29.07.2011, 12:12 · Zgłoś
[...] nieroby! uciąć ręce jednemu i drugiemu i zostawić na pastwę losu! niech [...] [...] długo i męczą się!!
Odpowiedz
19
@ MZKS
dnia 29.07.2011, 11:54 · Zgłoś
Nie ma komu czyscic rzeki z krzaków ? Dac takim grube rekawice niech sie biora za wyrywanie krzoków zamiast torebek . Miasto bedzie miało z głowy za jednym zamachem darmową prace przeciwpowodziowa i spokój z czubami .
Odpowiedz
35
@ ZAniepokojony.
dnia 29.07.2011, 11:53 · Zgłoś
Sami szukają zajęcia. Zamiast napadać skierować do pracy na rzecz
środowiska np: przy regulacji koryta rzeki Wisłoki, czyszczenie rowów
meliracyjnych itp. Praca 12 godzin dziennie.Wyżywienie i utrzymanie
wysokości najniższej renty . Z tych dwóch bandytów już ,,Ludzi'' nie
będzie.Jesteśmy za biebnym narodem, żeby utrzymywać bandytów
i [...]. Jeszcze obawiąć się o własne życie i bespieczeństwo.
Nie ma lepszego wychowania jak PRACA!!! Człowiek jak ma zajęcie
nie myśli o głupotacch. Nie wszystko co Unia Europejska nakazuje
jest dobre i możliwe do zastosowania w naszm kraju.
My jesteśmy narodem zniewolonym okradanym przez kilka
stulecji.Jak do tej pory przez ostatnie 20 lat nie było rządu
któremu moglo by społeczeństwo zawierzyć. Więc jaka może
być mentalność POLAKA???
Odpowiedz
-11
@ aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu
dnia 30.07.2011, 08:20 · Zgłoś
Pana komentarz to zwykła demegogia. To co pan proponuje to właśnie inkubator dla wszelkiej maści oprychów. Po co pracować 12 godzin za marne wynagrodzenie, gdy można ukraść i żyć cudzym kosztem ? Myslę, że praca która nas interesuje i godne wynagrodzenie wystarczy do zmniejszenia tego typu przestępstw. Odniosę się jeszcze do poruszonej przez pana kwestii zniewolenia. Proszę nie uogólniać. Może pan jest zniewolony, ale jeżeli tak pan czuje lub tak jest, to w pewnym sensie pana wina, bo pozwolił pan na takie traktowanie lub ma pan naturę niewolnika i każdy może panem pomiatać. Proszę się nad tym zastanowić i postarać się zmienić coś w swoim życiu. Wtedy nie będzie winą za swoje niepowodzenia obarczać pany wszyskich wokół,kończąc na Unii Europejskiej. Życzę zmian na lepsze. Powodzenia.
A wracając do łotrów, którzy dopuszczają się rozbojów, czy też drobnych złodziejaszków i innej maści przestępców to może zamiast więzienia, których utrzymanie obciąża uczciwych ludzi, powrócić do stosowanego w przeszłości piętnowania. Może taki zgrabny tatuażyk na czole typu "złodziej"," [...]..." Chociaż z góry wiedzielibysmy z kim mamy do czynienia,.
Odpowiedz
24
@ EDEK
dnia 29.07.2011, 11:50 · Zgłoś
o 12 w niedziele na rynku przywiazac do drzewa i chlosta
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 17.08.2011, 19:58 · Zgłoś
ciebie przywiazac lub rozebrac [...] i biegaj po miescie znam kompasa troche to przez jego kumpla poszedl do pudla jak nie wiesz to nie wnikaj w to bo wychowalem sie z nim na osiedlu
Odpowiedz
13
@ m
dnia 29.07.2011, 11:47 · Zgłoś
powinni go zatluc i tyle.. nie mam ochoty zywic w wiezieniu to [...] aspoleczne...
Odpowiedz
11
@ :-)
dnia 29.07.2011, 11:44 · Zgłoś
"Wobec jego wspólnika zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.." przeciez przez 24 godz. na dobe go pilnowac nie beda... napewno znowu cos wywinie.. jego tez wsadzic do [...]!! niech posiedzi!
Odpowiedz
12
@ pola
dnia 29.07.2011, 11:42 · Zgłoś
oczywiście wszędzie za głupoty się płaci .Tylko nie w Brzyskach tam jest wszystko dozwolone RÓB TAK DALEJ!
Odpowiedz
-6
@ x
dnia 29.07.2011, 23:06 · Zgłoś
,, Brzyscoków " policja się boi
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 30.07.2011, 09:48 · Zgłoś
Brzyska hUligans of motyka hhahah
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 17.08.2011, 19:56 · Zgłoś
hahaha wez sie ogarnij jaslo zadzi a nie brzyska schowaj sie tam gdzie mieszkasz
Odpowiedz
-5
@ ciekawy
dnia 29.07.2011, 11:42 · Zgłoś
haha :D:D:D

kto z nim był? ;>
Odpowiedz
-2
@ ojciec
dnia 29.07.2011, 11:41 · Zgłoś
To jest tragedia. Jestem ojcem 20 latka, który od 10-ciu miesięcy wpadł w złe towarzystwo. Co ja nie robiłem aby stał się ponownie takim jakim był wcześniej. Ale z moich obserwacji główną przyczyną, iż młodzież szwęda się nocami są knajpy otwarte nawet do godzin rannych.
Odpowiedz
5
@ met
dnia 29.07.2011, 17:21 · Zgłoś
jak bys był dobrym ojcem to napewno takby sie nie stało
Odpowiedz
4
@ kas
dnia 29.07.2011, 19:22 · Zgłoś
met - zamknij [...] ojciec - to nie przez knajpy, zastanów się i pewno nie koniecznie to Twoja wina, on dobrze sie czuje w takim towarzystwie i niewiele moze to zmienic
Odpowiedz
10
@ MMM
dnia 30.07.2011, 00:33 · Zgłoś
Czasami największe starania wzorowych rodziców idą na marne gdy dziecko wpada w złe towarzystwo... Wtedy zdanie towarzystwa jest najważniejsze
Odpowiedz
8
@ rodzic
dnia 30.07.2011, 19:52 · Zgłoś
popieram, rodzice mogą być wzorowi, a dziecku jak coś odwali to koniec! nie dogada się z takim i tyle! znam osobiście porządnych rodziców, którzy oddaliby serce i duszę aby ich córka czy syn stali się porządnymi, dobrymi ludźmi...
Odpowiedz
3
@ MM
dnia 31.07.2011, 15:47 · Zgłoś
alez gdzie one sa otwarte? w jasle?buahahahahaha,sklepy spozywcze sa dłuzej czynne! chyba ze mowisz o flamingo ?
Odpowiedz
13
@ hak
dnia 29.07.2011, 11:33 · Zgłoś
Widać z tego, że kara pozbawienia wolności i jej resocjalizacyjna funkcja to zwykła fikcja. Powinno się wprowadzić wzorem karę "do trzech razy sztuka" tz. za trzecim skazaniem, bez względu co popełnił kare dożywotniego więzienia. By izolowacćto [...].
Odpowiedz
7
@ kas
dnia 29.07.2011, 19:18 · Zgłoś
hak, bądż sponsorem tych na dożywotce, bo to chyba kosztuje, prawda?
Odpowiedz
10
@ xXx
dnia 30.07.2011, 00:29 · Zgłoś
Osobiscie uwazam że biczowanie na srodku rynku byłoby lepsze a potem wieszanie na palach. wzdluz drogi z jasła na krosno napewno ludzie ograniczyli by tam predkosc bo uwage przyciagalyby ukrzyzowane ciała marginesu spolecznego.
Odpowiedz
16
@ xxx
dnia 29.07.2011, 11:25 · Zgłoś
co za [...]
Odpowiedz
19
@ jjj
dnia 29.07.2011, 11:15 · Zgłoś
wandalom robic sie nie chce tylko krasc do pudla z takimi
Odpowiedz
8
@ j
dnia 29.07.2011, 11:03 · Zgłoś
[...] nie sieją...
Odpowiedz
-14
@ Wiesław
dnia 29.07.2011, 10:40 · Zgłoś
pozdro kompas ;D
Odpowiedz
22
@ do kriminalistow
dnia 29.07.2011, 10:38 · Zgłoś
palowac w [...] takich kryminalistow jak [...] juz tak raz zrobil to zrobi to drugi raz powinni takich kryminalistow wieszac za jaja
Odpowiedz
35
@ Jaśko
dnia 29.07.2011, 10:36 · Zgłoś
Do kryminału z takimi,nic nie zmądrzał w więzieniu.Bohaterowie wielcy bo w grupie napadli na niewinną kobietę,a jak idzie taki [...] sam przez miasto to [...] skulony żeby czasami po [...] nie dostać.Najlepiej ukraśc bo robić sie złamasom nie chce tylko szukają łatwych pieniedzy, jak to mówią.. Masz [...] i [...] to kombinuj, jak tu zarobić uczciwie.
Odpowiedz
10
@ kas
dnia 29.07.2011, 19:15 · Zgłoś
A ilu znasz mądrych po więzieniu? Jak tam zmadrzeje? Kto? Nawet dobry dzieciak wyszedłby [...]. Nic nowego, chyba..., nie?
Odpowiedz
-43
@ jaślanka
dnia 29.07.2011, 10:34 · Zgłoś
Sprawcy to ofiary bezrobocia. I będzie się działo coraz gorzej. Czy kogoś to dziwi?
A władza zajęta budową orlików i lodowisk...
Odpowiedz
50
@ xs
dnia 29.07.2011, 15:21 · Zgłoś
ofiary bezrobocia??? zamiast wyrywac torebki innym i okradac niech pòjdzie jeden z drugim i poszuka pracy,ale najlepiej powiedziec ze jest bezrobocie i to usprawiedliwia gòwniarzy .a swoja droga to zastanawiam sie dlaczego nie pokaza [...] jednego i drugiego,skoro nie wstyd im bylo okrasc to teraz nie wstyd sie ujawnic,tak jak ktos napisal,co niedziele na rynku w Jasle powinni takich wystawiac i tegie lanie po lapach za kradziez.bylaby to nauczka dla innych .
Odpowiedz
23
@ Janek
dnia 29.07.2011, 22:17 · Zgłoś
Proponowałem robotę za 8zł za godz.+żarcie,nie ciężką ,to [...] w takim wieku myślałem,że mnie zlinczują!!! Czy karmienie 5ciu zwierząt jest aż taką ciężką pracą??? Dwóch rozsądnych się znalazło i mogą tak robić cały rok!!! A RECYDYWE najlepiej do ciężkiej pracy o wodzie,a nie sieddieć.Czy wiecie ile kosztuje utrzymanie OSADZONEGO ??? To jest ponad 3000zł!!!
Odpowiedz
15
@ robotnik
dnia 29.07.2011, 22:27 · Zgłoś
pracy jest dużo tylko trzeba chcieć i nie pisz bzdur [...]!!!
Odpowiedz
-27
@ do xs
dnia 30.07.2011, 00:56 · Zgłoś
Taki jesteś cwaniak, to podpisz sie imieniem i nazwiskiem a nie "xs" Mnie problem bezrobocia tez dotyczy, bo skończyłem studia, jestem magistrem, szukam pracy i jakoś znaleźć nie moge...
Odpowiedz
18
@ robotnik
dnia 30.07.2011, 09:35 · Zgłoś
Klasyczny bełkot wychowanki PRL-u, która już do końca życia będzie tkwiła w przekonaniu, że to "władza" i państwo ma wszystko zapewnić, bo się "należy".
Życzę ci [...] z całego serca, żeby ciebie napadły takie bandziory. Ciekawe, czy wtedy powiesz "Ach, przecież to normalne, biedni młodzi ludzie nie mają pracy więc radzą sobie jak mogą, a wszystkiemu winna ta niedobra władza, która buduje orliki zamiast rozdać kasę nierobom."
Odpowiedz
19
@ Konrad
dnia 30.07.2011, 09:52 · Zgłoś
do "do xs"

Nie znajdziesz pracy, bo pewnie szukasz czegoś konkretnego, przecież jesteś po studiach i nie będziesz byle czego robił... A pracy dla osób po szkole zawodowej, szczególnie latem jest pełno... Ale nie, wolą [...] i okradać niewinnych ludzi...
Odpowiedz
18
@ ppp
dnia 30.07.2011, 09:55 · Zgłoś
Jestes cieńki i tyle...myslisz ze jak zrobiłeś studia z oczyszczania powietrza to wszyscy wezmą ciebie do pracy?
Odpowiedz
16
@ xs
dnia 30.07.2011, 11:04 · Zgłoś
a co ci po moim imieniu i nazwisku,jestem kobieta i tez jestem po studiach i tak sie sklada ze pracuje za granica bo nie majac pracy w swoim zawodzie i kraju bierze sie to co jest i tam gdzie jest oczywiscie jak chce sie pracowac.ja tak zrobilam i nie musze nikogo okradac i wyrywac torebek.to ze jestes magistrem to nie znaczy ze praca spadnie ci z nieba,wez jakakolwiek i nie narzekaj ze pracy nie ma bo praca jest ale dla tych co maja ochote pracowac.
Odpowiedz
12
@ jan
dnia 30.07.2011, 13:33 · Zgłoś
można być bezrobotny ale nie koniecznie bandytom i złodziejem powinno się takich napastować zdjęcia do internetu niech sąsiedzi widzą kto obok mieszka i ludzie na ulicy
Odpowiedz
-5
@ GG
dnia 31.07.2011, 15:43 · Zgłoś
za 8 zł to idz sam [...]ichu do tej roboty-tyle komus płacac sam jestes bandyta i złodziej,mam nadzieje ze ciebie tez [...]
Odpowiedz
5
@ TR
dnia 31.07.2011, 15:44 · Zgłoś
po studiach to moze [...] bedziesz sprzedawał,co ty na to tepaku z [...] jasło?
Odpowiedz
0
@ PUMA
dnia 12.08.2011, 15:24 · Zgłoś
Szukam do prac ogrodowych, proponuję tym, o których wiem, że im się nie wiedzie. Niestety, przychodzą raz, wezmą kasę i koniec. Proponuję też żebrzącym. NA PRÓŻNO! Czy młodemu chłopcu jest zbyt ciężko kosić kosiarką trawę, lub pomalować ogrodzenie?
Narzekać i narzekać. To potrafi każdy, a PIS udaje, że im pomoże.
Odpowiedz
-43
@ [...]
dnia 29.07.2011, 10:16 · Zgłoś
Ten rejon przejścia powinien mieć dozór 24h na dobę. Na schodkach od Wyspiańskiego i na Górkę Klasztorną codziennie [...]ria [...]. W czasie roku szkolnego wagarowicze z wszelkich szkół i "dobrych domów" i tym organy ścigania sie nie interesują.
Odpowiedz
6
@ hehe
dnia 30.07.2011, 10:49 · Zgłoś
To nie kompas czasem?/??
Odpowiedz
5
@ kolega
dnia 30.07.2011, 16:07 · Zgłoś
no to kompas [...] [...] nauczy sie za jaja go powiesic
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.