Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sprawcy rozboju zatrzymani

21

Policjanci zatrzymali czwórkę młodych mieszkańców Dębicy, którzy odpowiedzą za rozbój. 16-latek, dwóch 19-latków i 18-latka zaatakowali kobietę i dwóch jej synów, kradnąc im telefon komórkowy i szalik. Pełnoletnim sprawcom grozi kara do 12 lat więzienia. 16-latek odpowie przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20.30, w Dębicy w rejonie ulicy Rzeszowskiej. Do 37-letniej mieszkanki Jasła oraz jej dwóch 15-letnich synów podeszła czwórka młodych ludzi. Sprawcy zaatakowali swoje ofiary i skradli telefon komórkowy oraz szalik, ponadto próbowali ukraść jeszcze laptopa.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Według relacji pokrzywdzonej napastnicy mieli uciec w kierunku ulicy Sienkiewicza. Po kilku minutach sprawcy rozboju zostali zatrzymani. Okazali się nimi młodzi mieszkańcy Dębicy, 16-latek, dwóch 19-latków i 18-latka. Wszyscy byli nietrzeźwi. Skradzione mienie odzyskano. Za popełnione przestepstwo pełnoletnim sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat. 16-latek odpowie przed sądem rodzinnym.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

KPP w Dębicy 

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ AUDI
dnia 03.12.2013, 14:41 · Zgłoś
Zmierzłe [...] i tyle.
Odpowiedz
0
@ borys
dnia 03.12.2013, 00:50 · Zgłoś
Krasc nie wolno,ale 12 lat za telefon?to ile powinni spedzic w wiezieniu ci co okradli Polske na miliardy?Braklo by zycia ,chyba ,ze potomni odrobia.Problem w tym ,ze policja sie nimi nie zajmuje a prokutator nie skarzy.
Odpowiedz
-2
@ ja
dnia 02.12.2013, 18:06 · Zgłoś
otake polske my walczyli yoo
Odpowiedz
-6
@ Texas
dnia 02.12.2013, 17:01 · Zgłoś
Każdy powinien mieć prawo do posiadania broni palnej ! Po pierwsze broń wyrównuje szanse tzn babcia 90-cio letnia ma równe szanse z dresiarzem szerokim karkiem. Gdyby Ci ludzie mieli (albo mogli mieć broń) to [...]ria 100tyś razy by się zastanowiła przy napadzie.
Odpowiedz
1
@ ON
dnia 05.12.2013, 12:44 · Zgłoś
gdyby taka 90 letnia babcia strzeliła z takiej broni palnej to sam odrzut mógłbyJą [...]!!! a po drugie to nie wiadomo w co by trafiła!!! wiec zastanów sie co piszesz!!!
Odpowiedz
3
@ a
dnia 02.12.2013, 16:06 · Zgłoś
A co to za różnica czy Jasło czy Warszawa czy Dębica. A to polska przecież !
Odpowiedz
3
@ gruby
dnia 02.12.2013, 15:35 · Zgłoś
"młodzi mieszańcy Dębicy" znaczy że byli różnych ras? :D
Odpowiedz
3
@ a
dnia 02.12.2013, 15:55 · Zgłoś
Arab, żyd i [...].
Odpowiedz
-3
@ Skiba
dnia 02.12.2013, 14:50 · Zgłoś
A co nas w Jaśle obchodzi jakiś rozbój w Dębicy ???
Odpowiedz
4
@ zzzz
dnia 02.12.2013, 15:44 · Zgłoś
Ale poszkodowani byli z Jasła,co nie?
Odpowiedz
9
@ lol
dnia 02.12.2013, 13:40 · Zgłoś
można się napić, można i nawet głośno pośpiewać, w końcu po 18-tce i w jej okolicach najbardziej się "szumi" - taki wiek... ale element zagrażający społeczeństwu, należy z niego eliminować. niewinni, przypadkowi ludzie napadnięci przez [...] [...]. dobrze, że tak się to skończyło, bo żaden z nich nie miał "kosy" i nie próbował zostać tym największym "kozakiem"...
Odpowiedz
3
@ kij
dnia 02.12.2013, 15:44 · Zgłoś
W Dębicy nie lubi sie Czarnych Jasło i zapewne o szalik klubowy poszło.
Odpowiedz
16
@ on
dnia 02.12.2013, 11:53 · Zgłoś
rozebrac [...] [...] i niech postoją pare godzin na mrozie to sie naucza !!!
Odpowiedz
-14
@ bioly
dnia 02.12.2013, 13:25 · Zgłoś
widze ze wychowawca by z ciebie byl po [...],,[...] a potem pisz takie [...]
Odpowiedz
0
@ ON
dnia 05.12.2013, 12:41 · Zgłoś
to nie sytuacja w szkole typu uczeń & nauczyciel paja*u!!!
Odpowiedz
-3
@ Ortolann
dnia 02.12.2013, 11:28 · Zgłoś
Dębica - to miasto powinno zostać zaorane i wybudowane od nowa. I zasiedlone też od nowa.
Odpowiedz
6
@ AUDI
dnia 02.12.2013, 11:16 · Zgłoś
HEHEHE szalik próbowali ukraść,to już na szalik kasy nie mają? A co by [...] nie robiło:)
Odpowiedz
11
@ anonim :)
dnia 02.12.2013, 10:57 · Zgłoś
w dyby!!!
Odpowiedz
34
@ Luc
dnia 02.12.2013, 10:48 · Zgłoś
Do paki z patologią.
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 02.12.2013, 11:36 · Zgłoś
NO i super ! Tak ma być !!!
Jeszcze żeby w ściganiu wykroczeń drogowych się podciągnęli i każdy sprawca wykroczenia przekraczający prędkość miał świadomość nieuniknionej kary to by było przepięknie !!! Może doczekamy takich czasów, tak nam dopomóż Bóg !!!
Odpowiedz
5
@ lazio
dnia 02.12.2013, 22:12 · Zgłoś
kilof fopata i kamieniolomy dla [...]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.