Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Starosta Jasielski Adam Kmiecik odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi

52

Starosta Jasielski Adam Kmiecik uhonorowany został Brązowym Krzyżem Zasługi za zaangażowanie w niesienie pomocy podczas akcji przeciwpowodziowej w trakcie powodzi jak nawiedziła Powiat Jasielski w ubiegłym roku. Odznaczenie przyznane zostało przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Aktu dekoracji, w imieniu Prezydenta RP, dokonała Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz w trakcie uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie w dniu 15 lutego 2011 r.

- Mam ogromną satysfakcję, że podejmowane przeze mnie działania zostały dostrzeżone i wyróżnione. Dedykuję to odznaczenie wszystkim tym, którzy brali udział w akcji przeciwpowodziowej i przyczynili się do tego, aby straty wyrządzone przez żywioł były jak najmniejsze. Przyznane przez Pana Prezydenta odznaczenie jest dla mnie dużym zobowiązaniem, a zarazem mobilizuje do dalszej pracy na rzecz mieszkańców Powiatu Jasielskiego -  powiedział Starosta Jasielski Adam Kmiecik.
    
Krzyż Zasługi ustanowiony został w 1923 r. Nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniających czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną. Krzyż Zasługi dzieli się na trzy stopnie: I stopień Złoty Krzyż Zasługi, II stopień Srebrny Krzyż Zasługi, III stopień Brązowy Krzyż Zasługi.

Starostwo Powiatowe 

Reklama

Komentarze: 52

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Krzysiek
dnia 17.02.2011, 21:21 · Zgłoś
też miałem dostać taki krzyż ale jak widzę kto będzie go nosił to rezygnuję bo to obciach
Odpowiedz
0
@ jak
dnia 17.02.2011, 09:51 · Zgłoś
szczsere gratlacje!!robi człowiek co można w takim grjdołku, z pewnocią nie liczy na obiektywna ocenę - przeciwnicy polityczni, którym nieco pali się grunt pod nogami, nie pozwolą, by był zbytnio hołubiony. POZDRO dla właściwego człowieka na właściwym miejscy dla
Odpowiedz
0
@ janwo
dnia 16.02.2011, 19:39 · Zgłoś
Kpina. Za moich dawnych czasów medal dostawało się po 10 - ciu latach pracy. Dobrej bądż zlej. To co zrobił to Kmiecik to nałeżało do Jego obowiązków a jeżeli już medal to raczej "virtuti prostituti pomyrdali"
Odpowiedz
0
@ Ala
dnia 16.02.2011, 19:34 · Zgłoś
Ale walą w tego kmiecia z mytarki-likwidatora szkoły w Zmigrodzie!
Odpowiedz
0
@ bozka
dnia 16.02.2011, 19:24 · Zgłoś
Gratulacje Panie Starosto.Jesteśmy dumni z takiego STAROSTY
Odpowiedz
0
@ wxw
dnia 17.02.2011, 18:18 · Zgłoś
[...] prawda,z czego tu być dumnym.Wielki mi starosta.Jeśli komuś należy się order to tylko strażakom,bo jak pan starosta przewracał się w nocy z boku na bok to właśnie strażacy oni pilnowali wszystkiego,a nie on.
Odpowiedz
0
@ Mietek
dnia 16.02.2011, 19:19 · Zgłoś
Nie źle zaczęli nasi możnowładcy podwyżki , ordery nie dla tych co zasłużyli, utrata dotacji na drogi, takiego bajzlu do jeszcze nie było.
Odpowiedz
0
@ zołnierzPO
dnia 16.02.2011, 15:43 · Zgłoś
z okazji medala proPOnuje POdwyzke diet .
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 16.02.2011, 12:44 · Zgłoś
jeszcze troche i bedzie u nas obalanie ze stolkow tych komediantow kmiecik i medal ale jaja
Odpowiedz
0
@ buhahahahaha
dnia 16.02.2011, 12:36 · Zgłoś
macie teraz to wasze "PO" hihihihihi :) oby tak dalej:) trzymam kciuki za kazdego kto bedzie kradl ile sie tylko da z panstwa i za wszystkich ktorzy nic nie robia, a zarabiaja:) TO JEST PRAWDZIWA POLSKA W DOBROBYCIE DLA ZACNYCH I SZANOWANYCH PO-WCOW:)
Odpowiedz
0
@ terk
dnia 16.02.2011, 11:18 · Zgłoś
gratulacje!!!
Kto był, widział i ...potrafi ocenić zgodnie z sumieniem i rozmumem nie może napisać nic innego!
Odpowiedz
0
@ MZKS
dnia 16.02.2011, 11:12 · Zgłoś
Bronek daje ordery swoim regionalnym zołnierzom . Jak za PZPR . Pewnie to odznaczenie powinno skutkować podwyzką , no nie :)
Odpowiedz
0
@ niedowiarek
dnia 16.02.2011, 10:01 · Zgłoś
pan starosta rozkopywał wały na ropie ? w którym miejscu ?. z tego co pamiętam to [...] był rozkopany na jasiołce i biegała tam pozując przed kamerami była pani burmistrz,kto widział tam pana starostę ?,coś wątpliwa ta bohaterska opowiastka...
Odpowiedz
0
@ jasło
dnia 16.02.2011, 09:46 · Zgłoś
KPINA
Odpowiedz
0
@ honor
dnia 16.02.2011, 09:28 · Zgłoś
oddaj go tym co na niego zasłuzyli
Odpowiedz
0
@ I sekr.
dnia 16.02.2011, 09:22 · Zgłoś
To niesprawiedliwe!!!a gdzie medal dla kolegi z rady- TW Drzewo przeciez tak jak on malo kto walczyl o tzw Demokratyczna Polske ,a gdzie medal dla Etatowego CZLONKA Zarzadu ....Stanowczo Protestujemy .
Odpowiedz
1
@ ewa
dnia 16.02.2011, 09:17 · Zgłoś
Miałam tą przyjemność, że zalany został mój dom, przez pół roku nie iałam gdzie mieszkać wraz z rodziną. Pomógłnam MOPS w Jaśle,straż pożarna i najbliższa rodzina. Nie było na osiedlu gwiazdy w osobie Starosty Jasielskiego, ani innych dorodziejów którzy zbierali pieniądze na powodzian. Panie Prezydencie to kpina, że odznacza Pan Starostę, który nie kiwnął palcem, żeby pomóc powodzianom w Jaśle. Bardzo proszę wymienić choć jedną czynność, którą zasłużył się Pan Starosta.
Odpowiedz
0
@ Ratownik
dnia 16.02.2011, 08:53 · Zgłoś
Byłem blisko Pana Starosty podczas powodzi i cieszę się, że został odznaczony, bo na to zasłużył. GRATULUJE
Odpowiedz
0
@ www
dnia 16.02.2011, 15:45 · Zgłoś
[...] wielkie zrobił,a ty drugie,tylko że jego odznaczyli,a ciebie pominęli.
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec
dnia 17.02.2011, 10:22 · Zgłoś
Ja za swoją pracę nie dostałem medalu a zarobki mam bardzo kiepskie choć pracę wykonuję bardzo dobrze.Żal !!!
Odpowiedz
0
@ obywatel
dnia 16.02.2011, 08:52 · Zgłoś
Odznaczyłbym na pewno strażaków i policjantów niosacych pomoc zwykłym ludziom.A tutaj ?????
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 16.02.2011, 08:27 · Zgłoś
piękna ta Pani wojewoda :-)
Odpowiedz
0
@ PSP
dnia 16.02.2011, 08:26 · Zgłoś
To niesprawiedliwe!!! KUROWSKA stała na wałach z różańcem, i chociaż woda Jej nie posluchała, medalu nie dostała, widać nierzetelnie różaniec odmawiała?!
Odpowiedz
0
@ KomoRUSKI
dnia 16.02.2011, 07:25 · Zgłoś
Dla mnie to odnaczenie jest [...] warte!
Odpowiedz
0
@ marianna
dnia 16.02.2011, 01:15 · Zgłoś
Jak zobaczylam twarz tego czlowiekai to odznaczenie to mi sie nogi ugiely za co pytam ale jaki prezydent taki i starosta i takie odznaczenie.Dla mnie to kpina bo wiem do czego ten czlowiek jest zdolny wykorzystac swoja pozycje.
Odpowiedz
0
@ lenin
dnia 16.02.2011, 00:57 · Zgłoś
no to wróciliśmy do czasów orderów itd....... a tak miało być pięknie
Odpowiedz
0
@ AzU
dnia 15.02.2011, 23:39 · Zgłoś
Tak naprawdę to Jasło ratowali jego mieszkańcy - jaślanie. Zwykli ludzie , bezimienni. To im należy się wdzięczność i szacunek , ale tak już jest na tym świecie - krew na wojnie przelewają szeregowi żołnierze - medale dostają generałowie.
Odpowiedz
0
@ buhahaha
dnia 15.02.2011, 22:36 · Zgłoś
szkoda gadać ciekawe za co dostał takie odznaczenie hehehehe zal mi tego pana i tego co daje takie odznaczenia....
Odpowiedz
0
@ Tadek
dnia 15.02.2011, 22:02 · Zgłoś
Gdyby maiał honor toby odmówił bo wie jak było ale tacy jak on nie mają!
Odpowiedz
0
@ Maria
dnia 15.02.2011, 21:40 · Zgłoś
Przecież on nic nie robił tylko udzielał wywiady [...] i tej całej reszcie!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 15.02.2011, 21:30 · Zgłoś
Czy to prawda, że Adam K. własną piersią zasłaniał wyrwy w wałach przeciwpowodziowych? :D
Odpowiedz
0
@ darko
dnia 15.02.2011, 21:03 · Zgłoś
tylko w polsce takie jaja kasy nie ma ale zabawa trwa jak harcerzyki tu medalik tam kropienie zygac sie chce....
Odpowiedz
0
@ jerzy
dnia 15.02.2011, 20:15 · Zgłoś
czy naprawdę ten człowiek niósł pomoc ludziom podczas powodzi? a co z innymi ludźmi niosącymi realną pomoc strażakami, policjantami oraz ludźmi zwykłymi nieobojętnymi na ludzkie nieszczęście. pan starosta powinien się do tego ustosunkować, a odznaczenie oddać na licytację za rok podczas Noworocznego Daru.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 15.02.2011, 20:05 · Zgłoś
paranoja, za jakie zaslugi. Oj Boże,.......?
Odpowiedz
0
@ na wyrost
dnia 15.02.2011, 19:43 · Zgłoś
Odznaczenie przyznano na wyrost, bo powiat nie był i nie jest w żaden sposób zabezpieczony przed powodzią, oraz osobie nie tej co naprawdę zasłużyła tj. pewnemu naczelnikowi kojarzonemu z PIS , co teraz jest gorzej widziane niż jakakolwiek zbrodnia przeciw ludzkości. Nie pierwszy i nie ostatni raz kto inny pracuje a kogo innego nagradzają. Za następne 4 lata zmarnowane w temacie zabezpieczenia przed powodzią, dla równowagi powinno się ukarać, ale oczywiście nie starostę, tylko tego właśnie naczelnika. Zatem zdrowie nasze w gardło wasze.
Odpowiedz
0
@ tesia
dnia 15.02.2011, 19:35 · Zgłoś
Kurowska miasto ratowała, a Kmiecika odznaczyli !
Odpowiedz
0
@ DDD
dnia 16.02.2011, 10:40 · Zgłoś
ZGADZAM SIĘ W 100%
Odpowiedz
0
@ hipopotam
dnia 15.02.2011, 19:22 · Zgłoś
parodia ale już nie dlugo po "PO"
Odpowiedz
0
@ uczeń
dnia 15.02.2011, 19:10 · Zgłoś
A co z Zespółem Szkół im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie, to odznaczenie za to ?
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 15.02.2011, 19:07 · Zgłoś
A Maryśka nie dostała medalu ze słowa otychy że patron miasta Jasło ochroni przes powodzią i dla tego nie poniosła wałów ??
Odpowiedz
0
@ mm
dnia 15.02.2011, 17:51 · Zgłoś
gratulacje Panie Starosto:)
Odpowiedz
0
@ xwx
dnia 16.02.2011, 15:53 · Zgłoś
Ja również gratuluje orderu,który pan dostał za nic.Przecież pan nic nie zrobił dla tych biednych ludzi.Wstydził by się.
Odpowiedz
0
@ jkee
dnia 15.02.2011, 17:36 · Zgłoś
to jest na równi z jaruzelem
Odpowiedz
0
@ xxyyxx
dnia 15.02.2011, 17:20 · Zgłoś
oj boże boże na głupoty są pieniądze !!!
na potrzebne rzeczy brak kasy i tak od zawsze było i będzie bo to bardzo [...] naród !
Odpowiedz
0
@ JuZ emerytka....
dnia 15.02.2011, 17:06 · Zgłoś
Adasiu,szczere gratulacje!
Odpowiedz
0
@ ruda
dnia 15.02.2011, 16:43 · Zgłoś
no to masakra jakas
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 15.02.2011, 16:39 · Zgłoś
To przykre, że odznaczamy "takiego" pana.Teraz to już będzie całkowita sodówka.
Odpowiedz
0
@ on
dnia 15.02.2011, 16:37 · Zgłoś
tak sie patrzyl na pania wojewode jak by chcial:1dac jej buzi z jezyczkiem,lub:2-pomyslal"dlaczego tylko brazowy?"
Odpowiedz
0
@ dede
dnia 15.02.2011, 21:01 · Zgłoś
On lubi czarnulki, w Jaśle też za jedną bardzo ładną się ślini...a ma to co ma...
Odpowiedz
0
@ FJ
dnia 15.02.2011, 16:28 · Zgłoś
brawo zasłużył na to
Odpowiedz
0
@ wkl
dnia 15.02.2011, 16:18 · Zgłoś
nie wiem za co dostal ten krzyz tak szczerze to takie odznaczenia powinni dostac OSP i PSP
Odpowiedz
0
@ Donek
dnia 15.02.2011, 15:59 · Zgłoś
[...] ruski dla czworaków!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.