Stłuczka na 17 Stycznia w Jaśle
Do stłuczki doszło przed godziną 11.00 na ul. 17 Stycznia w Jaśle. W wyniku tego zdarzenia pasażerka z osobówki trafiła do jasielskiego szpitala. Zdaniem osób będących na miejscu skarżyła się na bóle w klatce piersiowej.




Z pierwszych informacji, które udało nam się uzyskać na miejscu zdarzenia kierujący samochodem osobowym marki Skoda Felicja uderzył w tył poprzedzającego pojazdu ciężarowego marki Mercedes Benz. Prawdopodobnie kierowca ciężarówki gwałtownie zahamował i wykonał manewr skrętu w prawo, a jadąca za nim skoda uderzyła w nią. Pasażerka osobówki trafiła do szpitala na obserwacje.
Ruch odbywał się wahadłowo.
(Red.)
