Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Stłuczka na 17 Stycznia w Jaśle

16

Do stłuczki doszło przed godziną 11.00 na ul. 17 Stycznia w Jaśle. W wyniku tego zdarzenia pasażerka z osobówki trafiła do jasielskiego szpitala. Zdaniem osób będących na miejscu skarżyła się na bóle w klatce piersiowej.

Z pierwszych informacji, które udało nam się uzyskać na miejscu zdarzenia kierujący samochodem osobowym marki Skoda Felicja uderzył w tył poprzedzającego pojazdu ciężarowego marki Mercedes Benz. Prawdopodobnie kierowca ciężarówki gwałtownie zahamował i wykonał manewr skrętu w prawo, a jadąca za nim skoda uderzyła w nią. Pasażerka osobówki trafiła do szpitala na obserwacje.

Ruch odbywał się wahadłowo.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ŁYSYY
dnia 06.07.2016, 20:23 · Zgłoś
wszystkie skody felicie na złom!!!
Odpowiedz
2
@ sedes62
dnia 21.08.2013, 10:12 · Zgłoś
ale urwał ! ale to było dobre ! :D [...] komentarze sedes
Odpowiedz
1
@ Klient
dnia 20.08.2013, 20:23 · Zgłoś
Czy Pektowin skupuje jabłka i po ile
Odpowiedz
5
@ Sven
dnia 19.08.2013, 21:27 · Zgłoś
To jest wina glin ludzie się po prost ich obawiają bo stoją gdzie popadnie z suszarką aby wypisywać mandaty za ,,przestępstwa''np.4 km/h i tak się oto dzieje ktoś niefortunnie zahamuje bo będzie myślał,że stoją [...] psy...
Odpowiedz
8
@ RJS...
dnia 19.08.2013, 20:45 · Zgłoś
Tak się kończy nie zachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.
Nie tak dawno, samochód z rejestracją RJS ... przykleił się do mnie koło Gorlic.
W lusterku nie widziałem jego lamp, tak był blisko mnie. Zwolniłem, aby pojechał
jak mu się śpieszyło. Zachowanie tego mistrza kierownicy mam nagrane. Nie patrzył na dwie linie ciągłe, na nie widoczny zakręt - parł do przodu.
Odpowiedz
0
@ DrakE
dnia 24.08.2013, 21:18 · Zgłoś
trzeba bylo ujrzec kota na drodze i przyhamowac mial bys [...] do klepania a nie zwalniac a ten RJS moze by nastepnym razem nie pral do przodu.. hahaha.. wystarczy tylko kultury w ruchu i jego plynnosci a juz nie trzeba bedzie do przodu parcia...tiry na tory..oni jezdza 90 gdzie sie tylko da i wcale nie tamuja ruchu tylko marudery co jezdza po50/[...] brak slow czego na slowacji da sie plynnie jezdzic? bez parcia w przod??
Odpowiedz
-15
@ WOLNE KONOPIE
dnia 19.08.2013, 16:32 · Zgłoś
I tak puszczać kobietę za kierownicą. !!!
Odpowiedz
4
@ gość
dnia 19.08.2013, 13:10 · Zgłoś
To jest na 17stycznia, bo tam jest ten kiosk, a kawałek dalej jest salon motocyklowy WMW :)
Odpowiedz
8
@ Klaudia
dnia 19.08.2013, 12:49 · Zgłoś
17 stycznia !bo tam mieszkam !
Odpowiedz
3
@ Jasło
dnia 19.08.2013, 12:24 · Zgłoś
no niby tak :P
Odpowiedz
3
@ Tarzan-zan
dnia 21.08.2013, 11:00 · Zgłoś
tiry wiozą śmierć, tiry na tory, zwolnij tira pod górę !!
Odpowiedz
-24
@ zdegustowany
dnia 19.08.2013, 12:16 · Zgłoś
Nie wygląda to na 17 Stycznia a raczej na Krakowską !!!. [...] dla piszącego ze znajomości miasta!!!
Odpowiedz
33
@ Pola
dnia 19.08.2013, 13:02 · Zgłoś
Tyś też jest Krakowska. [...] dla Ciebie!
Odpowiedz
21
@ gość
dnia 19.08.2013, 13:04 · Zgłoś
[...] to dla ciebie bo krakowska sie zaczyna 100m dalej, najpierw sprawdz a pózniej krytykuj !
Odpowiedz
-7
@ Pamietaj dziewczyno
dnia 19.08.2013, 15:34 · Zgłoś
Nigdy nie wychodź za skodziarza bo bedziesz muszona każdą złotówke oglądac przed wydaniem,i bedziesz ubierac sie na [...]ach a wasze dzieci beda miec kupowane wyroby czekoladopodobne w biedrze.
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 22.08.2013, 02:28 · Zgłoś
krakowiaczek jeden miał samochód jeden, pojechał do jasła, nie został mu ani jeden... :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.