Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Stłuczka na Bieszczadzkiej. Jedna osoba poszkodowana.

41

Tuż przed godz. 13.00 trzy samochody osobowe brały udział w zdarzeniu na ul. Bieszczadzkiej w Jaśle. Kierująca jednym z pojazdów trafiła do szpitala z urazem kręgosłupa.

Przed godziną 13.00 na ul. Bieszczadzkiej w Jaśle zderzyły się trzy samochody osobowe jadące od strony Krosna w kierunku Jasła. Z pierwszych informacji wynika, że kierujący samochodem dostawczym marki Fiat Ducato nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i uderzył w tył poprzedzającej go toyoty yaris.

Pojazd wówczas wypchnięty został na środek jezdni doprowadzając w ten sposób do kolejnego zderzenia ze stojącym przed toyotą fiatem pandą, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Do szpitala z urazem kręgosłupa trafiła kierująca fiatem pandą. Po obserwacji została zwolniona do domu.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kom
dnia 24.08.2013, 17:27 · Zgłoś
Od takiego czegos uraz kręgosłupa ???
musial;a by [...]...
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 24.08.2013, 17:11 · Zgłoś
D
o gLUPOTA jest taka gazeta Przyjaciółka jak cie głowa boli to napisz do niej i patrz na swoje komentarze
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 22.08.2013, 21:27 · Zgłoś
Waśniewska też powiedziała,że facet jej ukradł [...], policja za te złodziejstwo przymkęła 3 gości

,,Złodzieju oddaj moje dziecko''to jest wina tej [...] [...] za kierownicą to jest KLĘSKA
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 23.08.2013, 15:47 · Zgłoś
Sven jak zawsze celnie
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 22.08.2013, 20:53 · Zgłoś
...Już ją zabrali do szpitala już złamany ma kręgosłup bo zapewne zaczęła wyć słodkimi emocjami WOŁKOWYJA !
Odpowiedz
-2
@ kkkk
dnia 22.08.2013, 20:05 · Zgłoś
oo Warzyce
Odpowiedz
4
@ walli
dnia 22.08.2013, 00:08 · Zgłoś
żal [...] ściska jak się czyta te komentarze
Odpowiedz
3
@ gŁUPOTA
dnia 21.08.2013, 23:16 · Zgłoś
A co to kogo wszystko obchodzi.
Takie wypisujecie głupoty że aż głowa mnie boli.
Ta stłuczka bardzo interesująca a ten pan
J[...] i jeszcze bardziej.
Odpowiedz
0
@ Wk
dnia 22.08.2013, 03:06 · Zgłoś
Istotnie jest kilka niezgodności. Faktyczne toyota jechała przed ducato jednak w monęcie gdy dostawczak rozpoczął hamowanie, kierowcy toyoty udało się zjechać lekko na lewa stronę. W efekcie ducato lekko uszkodzilo tylny zderzak toyoty po czym uderzyło w fiata pandę. Ponadto zdarzenie miało miejsce tuż przed 12, nie 13.
Odpowiedz
1
@ Ja
dnia 21.08.2013, 21:52 · Zgłoś
Jak mógł uderzyc w toyote jak toyota jechała za ducato cos w opisie jest nie tak, ducato uderzyło w pande
Odpowiedz
1
@ Alfisti
dnia 21.08.2013, 21:27 · Zgłoś
Piękna Alfa <3, pozdrawiam właściciela/właścicielke :D
Odpowiedz
4
@ AQQ
dnia 21.08.2013, 21:12 · Zgłoś
młoda [...] ma chyba o wiele wyższe IQ niż "rozbawiona" >>> pozdrawiam, i gratuluję bezdennej głupoty...
Odpowiedz
-2
@ bubu
dnia 21.08.2013, 20:41 · Zgłoś
pewnie nagrobek sponsoruje konkurencja ,ale z tego naprawdę może być sprawa dla nagrobka nawet w swojej [...] sprawy sobie nie zdaje .
Odpowiedz
2
@ lista dłużników wzrasta
dnia 22.08.2013, 18:23 · Zgłoś
Ciekawe kiedy komornik Paweł Sojka, ogłosi licytacje tego ładnego domu pogrzebowego.
Odpowiedz
2
@ nagrobek
dnia 23.08.2013, 19:32 · Zgłoś
Niedługo brzyski cwaniaczek popłynie...
Odpowiedz
9
@ :)
dnia 21.08.2013, 19:30 · Zgłoś
Zamalować jeden pas, puścić ruch wahadłowo do samego krosna i już rozwiąże się wiele problemów. Na Lwowskiej w Brzyszczkach już z 4 pasów zostało tylko 2 a przy nastepnym malowaniu proponuje dla usprawnienia ruchu i poprawy bezpieczeństwa zamalować jeden pas i postawić parę aparatów
Odpowiedz
3
@ gwiazda
dnia 21.08.2013, 18:49 · Zgłoś
o...a jak sie jezdzi na zachodzie na wstecznym bo nie rozumie co to znaczy normalnie na zachodzie ja mieszkam na zachodzie ale nie widze nic innego a po ludziach tam tez sie nie jezdzi
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 22.08.2013, 10:17 · Zgłoś
Ty mieszkasz "na zachodzie" (Jasła) -czyli w OSOBNICY :)
Odpowiedz
3
@ ejuh ypet ot yw
dnia 21.08.2013, 18:15 · Zgłoś
popadal deszcz i ludziska nie wiedza jak jezdzic na trasie jaslo brzostek 2 dzwony byly ale redakcja tak daleko nie jezdzi
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 21.08.2013, 18:00 · Zgłoś
ale urwał !!! ale to było mecyjne :PP
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 22.08.2013, 10:16 · Zgłoś
no i "paradnie, paradnie" :P
Odpowiedz
6
@ alo
dnia 21.08.2013, 17:28 · Zgłoś
Żadna sensacja. Słuczki się zdarzają.
Odpowiedz
-4
@ boyt
dnia 21.08.2013, 19:05 · Zgłoś
Dla por... sensacja
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 22.08.2013, 10:15 · Zgłoś
jak zwykle, tiry wiozą śmierć, tiry na tory...
Odpowiedz
-19
@ moko
dnia 21.08.2013, 17:18 · Zgłoś
no tak jak ktos w tym miejscu przepuszcza pieszych to tak sie konczy.to jeszcze nie zachod ze sie normalnie jesdzi:)
Odpowiedz
13
@ x.x
dnia 21.08.2013, 18:21 · Zgłoś
może i nie zachód ale poprawna gramatyka obowiązuje
Odpowiedz
2
@ po co nik
dnia 21.08.2013, 19:51 · Zgłoś
ty widziles zachód chyba slonca bo tu sie jezdzi nie jesdzi daunie :(
Odpowiedz
0
@ dddd
dnia 21.08.2013, 22:55 · Zgłoś
a takie byly ladne hamerykanskie
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 22.08.2013, 02:30 · Zgłoś
no to teraz panda ma [...] jak renault clio :)
Odpowiedz
0
@ pinek
dnia 23.08.2013, 12:17 · Zgłoś
moko za mały jesteś aby dyskutować,więc nie pisz bzdetnych komentarzy nie znając faktów
Odpowiedz
1
@ carrr
dnia 25.08.2013, 20:26 · Zgłoś
przejście dla pieszych jak każde inne...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.