Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Stłuczka trzech pojazdów na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle

57

Trzy samochody osobowe zderzyły się na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle po godzinie 16. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła kierująca bmw.

Na ul. Kazimierza Wielkiego tuż za światłami w kierunku ronda Solidarności w Jaśle doszło do stłuczki trzech samochodów osobowych. Pojazdy najechały na siebie jeden po drugim. Kierującą bmw ciężarną kobietę zabrano do jasielskiego szpitala. Kobieta nie doznała poważnych obrażeń i po udzielonej pomocy została zwolniona do domu. Kierowcy forda focusa nic się nie stało.

Kierowca peugeota, który był sprawcą kolizji został ukarany mandatem karnym.

(icz)

Reklama

Komentarze: 57

Dodaj komentarz Widok:
1
@ [...]
dnia 16.05.2013, 20:29 · Zgłoś
a ja z moją [...] zawsze se jedziemy pomalutku przez miasto do kauflanda
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 16.05.2013, 13:20 · Zgłoś
Głównie "chłopy" są sprawcami kolizji, niestety, przeceniają swoje umiejętności a mózg w niejednym przypadku "[...]" dawno przez [...]...
Odpowiedz
1
@ POlak
dnia 16.05.2013, 09:04 · Zgłoś
Ale to piękne gdy bmw jest skasowane, od razu dzień jest fajniejszy!!
Odpowiedz
0
@ Wicek
dnia 16.05.2013, 21:49 · Zgłoś
BMW nie miało żadnych widocznych uszkodzeń!
Odpowiedz
0
@ Pelaśka
dnia 16.05.2013, 00:24 · Zgłoś
co za [...] siedzą przy tych komputerach i pisza takie bzdetne komentarze!!! opamiętajcie się!!!
Odpowiedz
3
@ alfa
dnia 15.05.2013, 23:52 · Zgłoś
Myślę ,że nie tyle płeć ma tu znaczenie / bo kawałek dyndelka nic tu nie znaczy/ znaczenie ma wiek kierowców : najgorsi to małolaty i tetryki-sklerotyki.
Odpowiedz
1
@ siaja.
dnia 15.05.2013, 22:42 · Zgłoś
Z gramatyka to u Ciebie nie zbyt dobrze - muniek! Pisz tramwaju, a nietramwaja.
Odpowiedz
4
@ muniek
dnia 15.05.2013, 21:03 · Zgłoś
Ty się czep tramwaja a nie kobiet, bystrzaku .
Odpowiedz
0
@ siaja.
dnia 15.05.2013, 20:31 · Zgłoś
nie wiem jakie statystyki podaja ,ze kobiety jezdza lepiej,bezpieczniej samochodami ale jest fakt- odbywa się to kosztem plynnosci i spowolnienia ruchu pojazdow szczególnie na rondach i skrzyżowaniach,po prostu brak bystrości i postrzegania!
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 15.05.2013, 18:52 · Zgłoś
Ale wszyscy jeżdzicie nieskazitelnie,aż mnie głowa rozbolała,idę się napić [...].
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 15.05.2013, 21:34 · Zgłoś
Ja też pędzę... napić się [...] :) ooo zgrozo wszyscy idealni kierowcy no popatrz Ty się jakaż nieskazitelnie czysta jazda :D
Odpowiedz
2
@ riki....
dnia 15.05.2013, 16:04 · Zgłoś
A tak poza nawiasem to kobiety również jeżdżą baaaardzo szybko i jakoś traegdii nie wiadomo jakiej nie ma.Owszem zdaża sie...no ale bez przesady,to że facet za kółkiem to nie znaczy że można sie czuć bezpiecznie bo jezdzi bezwypadkowo.
Kobieta jak również i mężczyzna może być sprawcą wypadku.
Odpowiedz
1
@ tymek
dnia 15.05.2013, 20:03 · Zgłoś
też szybko jeżdzę ale jeśli wiesz gdzie można i nic naprawde nie grozi. pomińmy to. wyobraź sobię młodą dziewczynę którą potrącił gość w zabudowanym. miał ze 120. ona leży i tak krzyczy że w samochodzie słysze 50 metrów wcześniej. to miało miejsce. w grybowie. kilka miesięcy temu.

a teraz pomyśl ze to ty prowadziłeś/aś ... albo tam lezysz... o czym myślisz?
kto kierował? młody chlopak? kobieta? [...]ek który nie włącza kierunkowskazu?

nie. myślisz kiedy karetka przyjedzie i da coś na ból. pomoże.

a jeśli ty prowadziłeś to pierwsze zdanie jakie wypowiesz to:... sam sobie odpowiedz
Odpowiedz
0
@ femi
dnia 15.05.2013, 21:18 · Zgłoś
Jakiś dres lub inny amator bmw 1.6 lub innej civici dał minusa. a taka prawda
Odpowiedz
0
@ proton
dnia 15.05.2013, 21:23 · Zgłoś
też widziałem ten wypadek. Chyba w listopadzie był. koło torów
Odpowiedz
2
@ xxxxxxxxxx
dnia 15.05.2013, 15:59 · Zgłoś
do zse czego ublizasz starszym osobom stary [...] ma lepiej poukladane w glowie jak ty mlody szczawiku widze jak wy mlodzi jezdzicie wlosy na glowie staja piski opon bo tata kupi opony na koniec ci powiem ze jestes hamem
Odpowiedz
0
@ abaddon
dnia 15.05.2013, 14:45 · Zgłoś
ale [...]e w [...]
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 15.05.2013, 12:13 · Zgłoś
a my z moją [...] momy dżipa i wszyscy nom zażdroszczą jak podjade po nią do roboty
Odpowiedz
-1
@ edek
dnia 15.05.2013, 13:20 · Zgłoś
chyba quik jesteś [...] haha
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 15.05.2013, 12:08 · Zgłoś
[...] powinien słuchać swojego pana, bo po to się urodził !
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 15.05.2013, 12:00 · Zgłoś
Żyjem sobie w trudzie ,znoju-orzem ziemiem, grzebiem w [...]u jestem panem W całej wsi bo mam golfa TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują , gdy zajadem swoją furom ... Laski piszczą ,kury gdaczą kiedy w golfie mnie zobaczą gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy,Fiaty widać we wsi kto bogaty-a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas zanim !!! ZAZDROŚĆ !!! ZEŻRE WAS. Wy tu siedzita i czytajta mego WOZA podziwiajta bo to auto cud techniki,Niemcy robią super bryki.
Odpowiedz
0
@ AUDI
dnia 15.05.2013, 18:22 · Zgłoś
HEHEHEHE Dobry wierszyk jest i w dodatku to prawda xD
Odpowiedz
-2
@ tymek
dnia 15.05.2013, 19:50 · Zgłoś
żal... tdi sam mam i wszyscy chcą mieć. ale żadnych cudów nie ma. może ten stary 90km bo robił 700 000
Odpowiedz
-1
@ roni
dnia 16.05.2013, 15:14 · Zgłoś
Wczoraj [...] zablokował ruch i nie wiedział o co chodzi ?
Takie [...] jeżdżą na drogach.
Mam nadzieję że go spotkam.
Odpowiedz
-1
@ Radosny.
dnia 15.05.2013, 11:32 · Zgłoś
i sie zaczęło .. ku. . . tango milonga!!! i nawet tu przyjdzie sie chlac kto lepiej jezdzi. czy [...] czy chlop .. jezu widzisz i nie grzmisz a pochmurne niebo juz od 5 dni.
Odpowiedz
-2
@ Wojtek
dnia 15.05.2013, 10:32 · Zgłoś
aj tam ford [...] wort, bmw [...] snobistyczny wóz i na końcu [...] który każdemu włazi w [...]
Odpowiedz
1
@ wojtq
dnia 15.05.2013, 10:04 · Zgłoś
Ładnie tym Peugeotem [...]ił że X3 przestawił ;p
Odpowiedz
-2
@ fred
dnia 15.05.2013, 09:17 · Zgłoś
ja myślę że trzeba nauczyć ludzi jeżdżenia po mieście , np. nagminne wypuszczanie z uliczek bocznych, przepuszczanie włączających się w ruch okrężny, nie piszę już o nie używaniu kierunkowskazów itp. itd
Odpowiedz
1
@ Zorba
dnia 15.05.2013, 19:38 · Zgłoś
@fred Kolego zastanów się co piszesz- to jest kultura jazdy /no może nie w Jaśle/,
pomijając kierunkowskazy, to obowiązek.
Odpowiedz
1
@ tymek
dnia 15.05.2013, 19:45 · Zgłoś
kultura zmusza do jazdy na jodełke. a znowu naie przesadzajcie z tymi kierunkowskazami. jak patrzysz jak jedziesz to zobaczysz że gość przed tobą to [...] i może skrecić. a kobiety też jada dobrze. zależy która. A na resztę tylko trzeba stosować tak jak do wszystkich zasade ograniczonego zaufania(czyli zero zaufania)
Odpowiedz
1
@ femi
dnia 15.05.2013, 21:16 · Zgłoś
Jedyny uczciwy. Mężczyźni też popełniają błędy
Odpowiedz
-6
@ zse
dnia 15.05.2013, 09:12 · Zgłoś
ta k jak wzwyzka dla młodych kierowców. masz 25 lat a wzwyż na ubezpieczeniu bo jesteś młody, a samochodem możesz jeździć od7 lat. No a taki stary [...] około 60 lat zrobi sobie prawojazdy i od razu ma zniżkę a jeździ jak ...
Odpowiedz
-2
@ urnf
dnia 15.05.2013, 09:02 · Zgłoś
zaczyna się ,ale co się dziwić.. jak te [...] nie umieją jezdzić.. można nerwicy dostać
Odpowiedz
0
@ roni
dnia 16.05.2013, 15:12 · Zgłoś
Jakiś [...] [...] stanął na skrzyzowaniu i jeszcze klepał [...]
Znajdę cię [...]o
Odpowiedz
-9
@ Mietek
dnia 15.05.2013, 08:59 · Zgłoś
A ja się pytam: gdzie byli rodzice?!?!?!?
Odpowiedz
8
@ ave
dnia 15.05.2013, 08:48 · Zgłoś
To dlaczego sie słyszy o młodzikach którzy co chwile rozwalają się na słupie lub leżą w rowie, (a przeciez to też faceci) a jakoś o młodej szkuciarze która dostała prawo jazdy nie słyszałam żeby sie rozwaliła. Faceci zazwyczaj od dzieciaka są "zaprogramowani" ze lepiej sie znają od kobiet na samochodach, mechanice i wszystkich podobnych sprawach wiec wiadomo że mężczyznom idzie lepiej. Z reszta tak mówicie na kobiety a bez nich byście się zapłakali
Odpowiedz
0
@ realita
dnia 15.05.2013, 14:16 · Zgłoś
Bo Im [...] na mózg uderza dlatego sie słyszy nie maja pomyślunku :)
Odpowiedz
16
@ matka
dnia 15.05.2013, 06:31 · Zgłoś
nie mówcie na [...] bo faceci nie wyjątki szczególnie [...]ki nie używają kierunkowskazu bo po co. A i jeszcze jedno kobity nie dłubią w nosie jak prowadzą .
Odpowiedz
0
@ miejscowy
dnia 15.05.2013, 08:19 · Zgłoś
Bo dłubią szminką kiedy sie malują na "czerwonym "
Odpowiedz
13
@ uksiu
dnia 15.05.2013, 01:11 · Zgłoś
jestem facetem ale wiem ze kobiety sa bardzo dobrymi kierowcami ale nie te ktore tak uwazaja same i sie maluja z kolkiem. Mieszkam za granica od dobrych paru lat i wiem jak kobiety prowadza autobusy to niewiarygodne
Odpowiedz
5
@ uksiu puksiu
dnia 15.05.2013, 05:37 · Zgłoś
co niewiarygodne? widocznie małej wiary jesteś i jeszcze niewiele w życiu widziałeś puksiu!!!
Odpowiedz
10
@ xx
dnia 15.05.2013, 08:22 · Zgłoś
bo to prawda , kobiety potrafia jezdzic samochodami super ale oczywiscie nie te ktorym prawko ,,załatwiono" tylko sa niektore ktore swietnie jezdza - lepiej od mezczyzn
Odpowiedz
2
@ zse
dnia 15.05.2013, 09:13 · Zgłoś
widziałem wczoraj dwa tiry wjeżdżające do jasła od Barwinka i obydwoma kierowały kobiety
Odpowiedz
4
@ zamyśliłem się
dnia 15.05.2013, 11:53 · Zgłoś
Skoro tyle kobiet jeździ TIRami, to może czas wprowadzić do obiegu "tirówków", czyli męski odpowiednik "tirówek" :-)
Odpowiedz
39
@ riki....
dnia 14.05.2013, 23:29 · Zgłoś
kobiety jeżdżą bardziej uważnie a faceci myślą że są niezastąpieni za kierownicą !!!
Odpowiedz
7
@ niezastąpiony
dnia 14.05.2013, 23:57 · Zgłoś
Tak to sobie tłumacz. :) Przed południem kolejna "jeżdżąca uważnie" nie stanęła na stopie Ujejskiego/Szopena i skasowała Skodę Fabia.

Teoretycznie masz rację, tyle że praktyka temu przeczy.
Odpowiedz
13
@ Zoch
dnia 15.05.2013, 00:22 · Zgłoś
Praktyka przeczy? Na 10 wpadków sprawcą 8 jest facet...gdzie ta Twoja praktyka??
Odpowiedz
-6
@ do zoch
dnia 15.05.2013, 05:36 · Zgłoś
ale to o czym piszesz to własnie jest tylko teoria :(
Odpowiedz
0
@ zamyśliłem się
dnia 15.05.2013, 12:06 · Zgłoś
Z danymi nie dyskutuję, zwłaszcza, że nie podajesz źródła. Tylko 2 uwagi: 1. Weź pod uwagę jakie są proporcje mężczyzn do kobiet za kółkiem, 2. prawda jest taka, że nie powodowanie wypadków to nie wszystko, jest jeszcze stwarzanie zagrożenia na drodze. Nie włączanie kierunkowskazu, jazda "z klapkami na oczach" (ostatnio wyjechała mi taka [...] z podporządkowanej, otrąbiona nawet się nie oglądnęła o co chodzi, [...] głowa, oczy przed siebie, zacięta mina i olewka), powoooolna jazda, strach w oczach, genialne parkowanie itd. :-)
Odpowiedz
-7
@ niezastąpiony
dnia 15.05.2013, 14:23 · Zgłoś
Tak tylko mężczyźni powodują wypadki przy większych prędkościach jadąc za szybko, albo warunki zmieniają się za szybko. Wtedy ktokolwiek by nie jechał nie zdąży zareagować i mamy wypadek. Kwestie czy przekraczają dozwoloną prędkość czy nie to inna sprawa.

Tu jest wypadek ewidentnie przy małej prędkości, gdzie teoretycznie jest dużo czasu na reakcję i mniejsze siły bezwładności na samochód, stąd da się go łatwiej opanować. Ale właśnie wypadki kobiet w większości mają miejsce przy małych prędkościach, na ciaśniejszych lub bardziej krętych drogach - warunki miejskie.

Aż boję się myśleć co by było gdyby kobiety (wszystkie) zaczęły jeździć z prędkościami, z którymi poruszają się mężczyźni. Masakra. Niestety, ale tak jest. Mniejsza wypadkowość kobiet wynika z trochę mniejszej ilości kobiet kierowców, a głównie z mniejszej prędkości poruszania, a nie z większych umiejętności. Gdy wymusimy na mężczyznach mniejszą prędkość to efekty są dużo lepsze (jak pogorszą się warunki w ziemie, to nagle wszyscy jadąc wolniej powodują mniej wypadków o czym wspomina policja).
Niestety, ale prędkość jest w naturze i nic tego nie zmieni.

A tak w ogóle, to dobrze że nie odniesiono większych obrażeń. :)
Odpowiedz
3
@ olo
dnia 16.05.2013, 15:06 · Zgłoś
masz rację
Wczoraj jakaś łachudra z renault zablokował drogę i jeszcze mlaskał [...]
Odpowiedz
0
@ proste
dnia 13.06.2013, 13:03 · Zgłoś
wiece facetów ma prawo jazdy - na szczęście ;) więc i średnia jest na nie korzyść męskiej części
Odpowiedz
0
@ co?
dnia 13.06.2013, 13:06 · Zgłoś
prędkość jest w naturze? bzdura mózgu trzeba używać i będzie ok a jak ktoś nie potrafi panować nad emocjami/naturą to niech jedzie na safari tam może górę brać natura
Odpowiedz
-7
@ ...
dnia 14.05.2013, 22:08 · Zgłoś
no popatrz O.O
Odpowiedz
-98
@ Gość
dnia 14.05.2013, 21:57 · Zgłoś
Dziwne aż że [...] nie kierowała peugeotem
Odpowiedz
11
@ [...] za kierownicą
dnia 14.05.2013, 22:09 · Zgłoś
nie do wiary, że facet był sprawcą stłuczki, szok ...
Odpowiedz
18
@ jeju jeju
dnia 15.05.2013, 05:34 · Zgłoś
toż to turysta z Gorlic!!! Szkoda focusa - reszte widze stac!!Na 100% bmw i peugeot mają AC!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.